• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
taky se přidávám s gratulací :dizzy_face: a oslava na srazu jo? :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste hodné....tak ať nepíšu každýmu zvlášt, tak všem děkuji :grinning: no jasně, na srazu to tak lehce zapijem.... :wink: my už jsme slavili o víkendu na chatě, takže dneska nic moc nechystáme :wink:
6. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavi jé tak já se taky přidávám s gratulací :dizzy_face: všechno nej :dizzy_face: děkovat už nemusíš :grinning:

Plechi to je šílený s tou mudrou, jako dobrá kravka, hlavně že vyjmenuje co to všechno může být, ale hlavně my sem nelezte, bych tam natruc hned naběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky máte venku tak hnusně, tady leje jak z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já potřebuju na poštu poslat balík a do krámu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ještě dotaz jak jste kdo úspěšný s nočníkama?
6. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
qiunny my sni nevime jak nocnik vypada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jsem se uklidnila je to proste kráva ..... no nic, doufam ze az mu to zas sleze tak to bude hodny mimino jako byl...jinak me slehne :angry: :wink:

nocnik bude darek k prvnim narozkam :wink: to bude radosti
6. kvě 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli už ví co se po ní chce, když ji posadím, snaží se vytlačit aspoň kapičku a když se trefí, tak i kapička zahraje, takže chválíme chválíme a chválíme, jinak si teda neřekne to zase neee :grinning:
6. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás jsme nočník zkoušeli, ale řval a podruhé seděl a vůbec nic a nechápal jako, co má na tý věci dělat :grinning: takže asi od roka bych chtěla začít jakože doopravdy :wink:
6. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Filipkem jsem zacla kdyz mu bylo asi 1,5 roku,a to pomalicku zacal chapat co po nem chci a pak to slo uz ok v lete,jsem se snazila aby byl bez pliny,,a dopadlo to u Domci to bude taky tak nejak
6. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se ještě nočník nevytáhl.... tak nějak se Saška rozkadila, dříve 1x denně ráno bobek a ted srajda i 3x. vždykcy si říkám že pro dnešek stačilo a dám látkovku a ona mě přečůrá... teda spíše přese.e :grinning:

ale máme to brzy v plánu :wink:

plechi tak změnte dr. jestli to jde. tohle je fakt divné...

jo a počasí u nás nic moc, jsem se chystala ještě prát, at máme na srazu jen to nejlepší :grinning: :grinning: a asi mi to nevyjde..
6. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi to neni nase dr...ta ma dovolenou tenhle tyden :angry: je to zastup - des bes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak postupne:
Irco taky vse nej k narozkam:slight_smile:
u nas je hnusne,ze snad ani nejdeme dnes ven!chcije a fouka vitr!
s nocnikem jsme uspesny,pokud se uz rano nestihne posrajdit do pliny!ale dnes mela bobek a stejne jeste curala i kakala!pak mela desnou radost ,kdyz videla bobika:grinning:..prave nevim jestli ho mam tahat sebou,ale zase kdyz ji to tak hezky jde kazde rano,tak je mi lito ho nebrat!a berete si sebou postylku nebo budete platit jim za postylku?
plech ta vase dr je fakt blbka! :angry:
6. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak ten zastup je blbka:grinning:
6. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi my postýlku berem. a nočník vem, jeslti máte místo, trénink se vyplatí kdekoli :wink:
6. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak muj milovanej otec nam koupil benzin a pujci nam auto!no nemame my super babi s dedou?:slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo,vezmu.za tu postylku je mi lito davat penize!to je hned obed i s veceri:slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás je taky hnus, ale rozhodně netrpím touhou aby něla na sebe to nejhezčí oblečení co má :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslela spíše pro nás... Saška stejně bude za chvíli jak čuně :grinning:

Ewelly to jo, když se rodiče podaří, to ja radost :grinning:
6. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
postýlku bereme, nočník taky a cestovní jídelní židličku též :wink:
6. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my židličku necháme doma je docela velká, radjěi vezmem sporták :wink:
6. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: uf uf teda to bylo o fous aby domik si nelehnul do Cherrynky hovinka :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my bereme taky cestovní postýlku, nočník ne a jídelní židličku taky ne...kdyžtak ho nakrmím v golfkách přinejhorším :grinning:
6. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pocitam s tim,ze jidelni zidlicky by v jidelne meli mit a pokud ne mame golfky:slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani tak to je nejlepší varianta asi :grinning: :grinning: :grinning:
ty máš teď 2 mimi co :sweat_smile:

plechi zřejmě jak u koho bude radost :sweat_smile:

evi vy jste nějaký děsně napřed nebo co :wink:
a co máte za tu cestovní židličku?

gabi :grinning: potvůrka jedna malá, ale znáš to když musíš... :grinning:

ewelly teda to máte super babi s dědou, budu uvažovat že se nějakejma takovejma nechám adoptovat :dizzy_face: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja uz vidim, az dostane nocnik pod zadek jak bude koukat co po nem jako chci :grinning:
6. kvě 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVi tak tu fotku s tou židličkou obdivuju, co všechno má Joli před sebou a pohoda. sedět tam nás Honýs tak v nejlepším je všechno na zemi, v tom horším, by tou kudlou podříznul buď sebe nebo všechny dokola :astonished: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chčije a chčije...!!!!!!!!!!!!! řečeno slovy klasika, protože tohle už se vážně jinak popsat nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás ještě ne, jen tak pokrapuje :grinning: ale z oběd jsem raději šla sklepem
6. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,taky jsme se s MM divili co tam vse Joli ma:grinning:...hlavne ta kudla teda!jak pise quinn,nase Eli uz by se vypichala oci!
6. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek