• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
u nás by to bylo taky tak. ale kdoví... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja uz s esnazim tak nejak pomalu dat hadry dohromady a prijde mi ze eli toho ma jak na tyden :sweat_smile: !jenze ona je dobytek,ja ji budu desetkrat denne prevlekat a nakobnec zjistim ze toho ma stejne malo:grinning:
6. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell na to kasli, stejne skoncej vishcni v blate :slight_smile:

u nas neprsi, takze jdem ven :wink:
6. kvě 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víte, já jsem bordelář už od mala, tak ať si Joli zvyká :grinning: :grinning: :grinning:

teď už by to nešlo, ta fotka je z prosince, to ještě nebyla tolik akční, teď už je nenechavka nenechavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Evi, neboj taky beru raději něco navíc, než aby měla málo, i když my to máme kousek, takže kdyby byla krize tak pro něco sfoukneme a půjčíme :wink:
6. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ona krize nebude, páč počítám, že všechny děti budou jeden slepenec a zhodnotíme kdo se obětuje je ve sprše separovat a umýt a hotové předá k dočištění rodičům :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo bude celkem hezky a zase to bude v pohodě :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
váhám mezi oranž.teplákama a černýma. hádejte co vyhraje :grinning: :grinning: no hlavně at je pěkně, snad vyjde předpověd.
6. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi tak co s tím srazem, nerozmyslíš si to?a ta panterka?jak jsou na tom nevíte?nějak jsem jí tu neviděla....já už se tak těším...jsem ráda, že budem sami s těma hadrama....to bude taky jak když jedem na týden....já pak většinou po půlce dne na nějaký převlíkání kašlu a nechám ho ve špinavém....stejně se pořád plazí, leze...tak bude jak dobytek pořád... :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat nebudeme sami, ale vy mě chápete :wink:
6. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj chápeme :wink:

no já Sašku převlíkám jen ráno ze spacího... jenže MM špinavé věci nevadí a když zapomenu nachystat tak ji obleče zas do toho samého :unamused: prý že už je stejně špinavá a špinavá zas bude. no jako cikáně :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo rozumím....my jeli z chaty domů a já říkám, že to je strašný, jak cikánský dítě....oblečení špinavý, obličej upatlanej, za nehtama špína...sociálku na nás :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :sunglasses: tak se dneska hlásím, dopolko bylo rušný, byla jsem u kadeřnice :grinning:

tak jak to s tím srazem vidím já :sweat_smile: no, jak si to tak přebírám, tak myslím, že nakonec pojedeme, ale dorazíme až v sobotu dopoledne, protože v pátek máme ještě náhradní plavání... teda, takhle jsem si to vymyslela, večer, až přijede manža, tak mu to přednesu a uvidíme, tím bysme vykompenzovali tu slevu :sweat_smile:

jo, a ještě mě napadla jedna věc... kdyby teda pak už jeli všichni, tak by to vycházelo na 19 lidí, a co takhle nahlásit o jednoho človíčka víc? :grinning:

jinak Irčo, všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:

a Domíkovi vše nej k 11 měsícům :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neblbněte, zase budou zdravý, to je tréning imunity :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fuj zdraví samo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dál... nočníkovat se snažíme, to naše hádě si i občas řekne, ale je fakt, že se nám to daří spíš s čůráním, to kakání je svízelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak berem jenom cestovní postýlku a nočník :wink:

jo, plechi, a ta dr. je pěkná kráva, ale je fakt, že já mám tady se zástupama podobnou zkušenost, jak nejsme jejich, tak na nás prdí :rolling_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a ještě jedna věc, rýmujeme, Jáchymkovi teče z nosu, tak jestli to vadí nebo ne :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě může dojmout když včera ukládal MM (hlídal mládě od oběda až do večera) a já přijedu jdu juknout jak dítko spí a hubu celou ulepenou od kaše- chůdě ještě že se k tý postýlce nepřilepil :grinning:
doma jak po výbuchu bomby, ale co na to můžu říct, nic, držet ústa a krok, nebo by příště z hlídání nebylo nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jéé no jo dneska je 6týho tak Domčuškovi všechno nej a Barunce od Lakme taky (jestli někdy zajde ještě) :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau quinny, u nás to taky většinou je jak po výbuchu bomby, ale je fakt, že jenom, když dorazím nečekaně domů dřív :wink: manža má prostě jinej systém než já a uklízí až nakonec, kdežto já si sklízím průběžně :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a teď jdu tu svojí "novou" hlavu dát pod sprchu :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Oli a jak si řekne :confused:

zástupy jsou výborná věc, Honýs tenkrát jak chytnul tu šílenou chřipajznu od nás na 8 měsíci tak naše dr. měla taky dovolenou, tak jsem volala od čerta k ďáblu, na stejným baráku s tou naší jsou 3 další- v každý ordinaci mi řekli, přijďte určitě by ho měl někdo vidět, jsme tady 3 tak se na něj někdo podívá, ale já ne protože...blábláblá :angry: :angry: :angry:
ař ochotná paní dr. na druhý straně města řekla přijeďte to není problém :wink:
6. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně aby krásky počítaly s tím, že k jejich pacientům se pak ostatní budou taky takhle chovat. Jsem to pak říkala naší mudře a ona se dost divila, že oni si v životě nedovolili nikoho odmítnout :unamused:
6. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny, řekne si "ee" nebo "éééé", většinou to na mě pokřikuje ráno z postýlky :sweat_smile: máma pak musí vyskočit a posadit na nočník, ale než vylezu, tak už je většinou pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
rýma asi vadí nejvíc Jáchymkovi a možná mamince počítám :wink: :sweat_smile:

jj a systém úklidu máme stejnej i naši manžové, jen MM včera prohlásil, že jemu už se prostě nechtělo, a to byla odzbrojující odpověď, vzhledem k tomu, že jsem chtěla ještě vypadnout na cvíčo, tak jsem mu to jen odkývala a vypadla, a celý dopolko to tu pokorně průběžně uklízím :grinning:

pod sprchu?? a není to škoda?
6. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je hlavní problém u nás, jako se to lehko řekne po spaní hned na nočník, jenže on je ze začátku tichoučkej, mezitím vypustí do plíny co potřebuje a pak teprve řve že jako vstávačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zákeřňák jeden :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my chytli zástup, zrovna když měl Hyneček mononukleozu :unamused: šli jsme tam v pondělí s horečkama a prej angína, tak nám dali ATB, ale když ještě ve středu odpoledne měl pořád tak vysoký teploty, tak tam volám a prej, že tam chodit nemáme, ještě máme počkat :unamused: no nic, ve čtvrtek ráno jsem se naprdla, šla do nemocnice, kde dělala vrchní na dětským teta a tam mu aspoň udělali výtěr a změnili ATB
nechci zase rýpat, ale když hlídá MM tak ho většinou najdu bud s vysavačem v ruce nebo s mokrýma rukama od nádobí :grinning: :grinning:
jako vůbec přístup nechoďte mě dojímá, jak si můžou dovolit něco takovýho říct :angry: :angry:
6. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my jsme právě zvyklý si to po spaní vychytávat už dost dlouho, vím, že má suchou plínu a je fakt, že teď už nějakou dobu vydrží, než to pustí :wink:
6. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi nese* :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek