• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
quinny, nám ta rýma ani neva, my s ní chodíme i na plavko a tak, protože tu rýmu má prostě vždycky, když lezou zuby, jakmile vylezou, tak je pryč, to bysme byli pořád izolovaný... jen jestli to nevadí ostatním :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a hlavy škoda není, já to mám stejně jenom poupravený, takže až to umeju, tak to bude stejný :wink: teď mě ale sejří ty vlasy, že je mám všude :angry:
6. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak já jdu, pak sem ještě nakouknu, než vyrazím s Hynečkem na plavko :wink:
6. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste prostě šikovnější s tím nočníkem ale vy jste starší to je určitě tím :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych fakt neřešila, mmch na tom hotelu bude jistě xyz dalších lidí a možná někteří z nich budou mít i jiný chorůbky než jen rýmu. je mi jasný jak jsi to myslela, ale myslím že to snad neva :wink:

aha tak to chápu s těma vlasama to je protivný :wink:

vy chodíte plavčit i s Hynďou jo, jako bez Jáchymdy?
6. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter a proč nepřijedete už v pátek?jsem to asi nenašla jestli jsi to tu psala......gabi říkala, že i kdyby nás bylo míň než dvacet, tak tu slevu můžeme nějak ukecat....tam nás nakonec v pátek bude jen pár....nebo kdo teda jede už v pátek? :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě příjde, že já uklízím pořád....a stejně to není moc vidět...když usne Pepíno, tak se do toho pustím, mám pak u kávy dobrý pocit a jen co vstane, tak jsou krámy všude :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten Gabi, ty sis uměla vybrat manžela, to ti povim teda :wink: :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavi no s tím uklízením nápodobně, ale my s Honzinou prostě tolik krámů po celým obýváku nenaděláme, já nevím co tu s ním MM dělá když tu nejsem, ale vždycky jsou hračky i jiný věci na všech možných i nemožných místech :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Gabi si uměla vybrat, to je tak když někdo vybírá podle přesnejch kritérií, včetně znamení, a druhej uvěří na něčí krásný voči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to Josefína vytáhne ponožky ze šuplíku, časopisy, psovi hračky...už mi začal lézt i do odpadkovýho koše, tak si občas příjdu docela hysterická :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny vy jedete na ten sraz?
6. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se naučit ty vaše jména :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no joo quinny když už tak dlouho hledáš a vybíráš, tak slevuješ z nároků, ale zas některé nároky byly docela dobré, jako že fakt znamení má něco do sebe jsem zjistila :grinning: a ten úklid není samo sebou. když jsme s MM ještě chodili a já za ním jezdila tak schovával špinavé hrnce do trouby nebo pod linku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavi no jo jenže moje teorie je že matinka chodí a hned za díťátkem poklízí, kdežto papínkovi je to jedno a uklízí až nakonec pokud vůbec

sraz snad, možná, je to s náma trošku složitý :rolling_eyes: :sweat_smile:

jestli ty jména zdoláš tak seš machr :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak budem hrát tu tleskací hru se jmény :grinning: :grinning: :grinning: nebo pro jistotu jmenovky :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi takže to nakonec není výběrem, ale dokonalou převýchovou, ok kolik na to potřebuješ týden by ti mohl stačit, provedeme výměnu manželů a bude to :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych zvdládla jména dětí :sweat_smile: možná i mamin, s tatkama to bude horší.
6. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak Jíťo nevim nevim... výměna manželů... to chce aspon rok a na takovou dobu nedám :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas MM je rád že se ke mě přistěhoval a chce to mít doma hezké, tak přiznám bez mučení, že opravdu uklízí více než já :pensive: no ale já zas byla více v práci... tedkom jsem doma ale dopoledne prointernetuju a pak jdem ven a pak už je doma zpátky z práce MM tak na úklid já prostě nemám čas :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavi, my máme ještě v pátek náhradní plavání s Jáchymkem :sweat_smile:

quinny, jj, Hyneček chodí na plavání, chodí do plavecký školy, tam už s ním nejsem sama, plave sám ve velkým bazénu :wink: ale dovézt ho tam musím a dneska je tak hnusně, že pojedem autem... jinak s ním chodí normálně manža, ten si taky zaplave nebo mamka, ale to by museli pěšky :unamused: tak mamka pohlídá Jáchymka, ten stejně chrní, a já půjdu s Hynďou, má to od čtyř do pěti, pak dá pikadora a jedem dom :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rok jo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tak to teda néé, to já myslela že to je větší fofr, no já už převychovávám skoro 10 let a nějaký úspěchy jsou ale pořád málo, njn co nezvládla tchýně za 26let než se dostal ke mně to už já teď těžko doháním, néé nadarmo se říká že stromek se má ohýbat....no však to znáte :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli aha a velký prcci už plavou hoďku jo to je super, a co tam budeš dělat ty? to by chtělo kávičku a nožky hore :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, mi to teda tchýně nezapomenula několikrát připomenout jak se snažila ho vychovat aby se s ním měla žena dobře... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda nevm proč se s ním ta první rozvedla ani ne po roce (vlastně vím, našla jiného) ale asi má tchýně pravdu, doma fakt hodně pomáhá.
6. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikadora?? neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, beru s sebou sluchátka k mobilu :grinning: ne, doufám, že tam bude kámoška s holkou a dáme nějakou drbandu :wink: nebo se na něj dívám, to mě taky baví, posledně jsem šla po delší době a úplně jsem čučela, jak se zlepšil, dal bez přestávky 8 velkých bazénů :dizzy_face: on Hyneček chodil od těch 8mi měsíců do babyklubu a od tří let chodí do tý plavecký školy, od tý doby plavou bez maminek :slight_smile:

jinak manža mě někdy pořádně se.., ale stejně bych ho neměnila, je to sice rejpal, ale táta je to úžasnej, zastane kolem kluků naprosto všechno :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, já to tu balím, a jedu dom, akorát se ropršelo :angry: si to tu určo poslala Jíťo abychom nezáviděli :confused: :grinning: :grinning:
se mmi ani nebude chtít na tanečky večer achjo. tak se mějte.
Gabi, párek v rohlíku po jihočesku :grinning:
Oli no máme to s těma chlapama těžký a podstatě stejný, taky bych neměnila :sunglasses:
ono hlavně kde je psáno, že bysme našly lepší žejo :grinning: :grinning: :grinning:

jj Gabi to máš za toho manžela aby sis aspoň něco užila :grinning: :grinning: nééé kecám nic jsem neposlala u nás je to pořád :angry: :grinning: tak páá a hezky si zatanči :wink:
6. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, tolik let jsem věnovala tomu, aby byl aspoň trochu podle mý představy, nedokážu si představit mordovat se s někým jiným :sweat_smile: nakonec je to prašť jako uhoď :grinning: kdeže je ten první rok, co jsme spolu byli :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek