• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
holky vy jste ukecane!ja doted uklizela(mimochodem to stejne neni vubec videt) a ted pojedem nakoupit neco na ten srazik!Elence presnidavky,brumiky(bez tech ani ranu) a dasi dulezity veci na cestu:slight_smile:
tak papa
6. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jenže taková ta prvotní zamilovanost vyprchá z každýho vztahu to je prostě realita :sweat_smile:

jdu žehlit a budu jen nakukovat :sweat_smile: musím :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,nikde jsem se nedocetla jak to je s konvici,abysme mohli prckum prevarit vodu!snad to tam nebude problem!ted uz fakt letim..papa
6. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, já se jenom dani chtěla zeptat, jestli jsem to dobře pochopila s tím nočníkem, takže Fído byl bez plen někdy ve dvou a půl letech? :confused:

jinak já taky teda jdu, za chvíli frčíme s Hynďou na to plavčo :wink: :wink:
6. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter tak doražte v pátek po plavku :wink: :sweat_smile: jo holky, já už tu mám koš s prádlem týden na vyžehlení, jsem v tomhle fakt neschopná, žehlení je fakt věc, kterou nenávidím :unamused:
6. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, nám tam cesta bude trvat víc jak 3,5 hodiny, tak to asi ne :unamused:
6. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavi tak to jsme dvě, jenže já ten spodek toho koše mám starej tak 14 dní takže to už je do nebe volající :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ale já tu nejsem já žehlím a dítko se mi budí po 3 hoďkách spánku nebo co :astonished: :astonished:

a jako u nás bude dryl, my musíme být bez plen dřív, my jsme chudí a ty pleny jsou zbytečně drahý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu nerozumím, Jolina právě odpadla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je unavená a chce se co nejvíc vyspat aby mohla na srazu řádit do aleluja :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude mít maminka s tatínkem velkou radost :grinning:
6. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně ať řádí, dnes jsem sama doma tak mi to asi ráno dá sežrat, no což, zítra dopolko jdu poprvé na drápky tak uvidím, třeba to bude relax :wink:
6. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeš na gelovky?
6. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo poprvé tak jsem zvědavá
6. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem je vždycky měla a pak nějaký čas neměla a pak zas jo a teď mě to chytá znova, ale moc nejsou korunky, takže to asi ještě vydržím....ale to má pak hned člověk úplně jiné ruce, krásné...tak držím palce, aby se to povedlo a odrelaxuješ se :wink:
6. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: no bude mi je dělat kamarádka a ta mi udělala cenu, jinak bych samo nemohla, ale začínáme mít finanční nedostatek, tak budu muset zvednout svých pět písmen a začít aktivněji pracovat. Ale ono se mi od Joli prostě nechce, práce mne baví, ono finanční poradenství je různorodá práce, při níž můýu lidem pomoct ušetřit nebo vydělat... baví mne to, ale.... :sweat_smile:

tak i proto ty drápky :grinning:
6. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

celý den jsem byla pryč. Letem světem jsem dočetla, hlásím, že my jedeme. Dorazíme nejdřív ve 14,00 :slight_smile:
6. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že chcete, aby nás bylo na srazu co nejvíc, ale pokud je fakt někdo nemocný, tak ať raději nejezdí :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ha tak vyspáno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry vecer se podela, vy jste toho nakecali

tak postupne no
Oli dekujeme,,,ze jsi si vzpomela :wink: :wink:
jinak k tomu nocniku zacla jsem v 1,5 roce a on je duben tak myslim do dovu let ja si tohle presne nepamatuju hihi hlava dubouva,,OLI JAK TO mas ostrihany,???ukaz fotku nahod

jinak my pojedeme jak jsem rikala v sobotu nespime tam.doufam ze nas nekdo privita, :grinning: :grinning: a pokud nesezenu hlidani,na psa,,tak ho beru sebou jinak by jsem meli jet vsichni
domis musi aby vam ukazal jak pekne chodi,,musi se pochlubit,

swead cekam az na ten vyter kdyz bude ok beru Dominika,kdyz ne samozrejme ze nejedu,,
6. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt to je super,relax,,labuzo uvidis uzijes si to,,, :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, to nebylo na nikoho jmenovitě, jen jsme se plácali v nemocech v podstatě celou zimu a teď si užíváme výlety apod., ptz je zdravý, tak bych byla ráda, aby mu to ještě nějakou dobu vydrželo :wink:
6. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
swead hihi no to je v pohode ja si delala srandu,,ale priznavam se bez muceni ,,ze tedka jde opravdu o nas,,hihi
6. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :wink:

swead, proto jsem psala o tý naší rýmě, prostě Jáchymkovi teče z nosu, vím, že to někomu může vadit :sweat_smile: kdyžtak nepojedem, to se nedá nic dělat
6. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Oli ses na kratko?
6. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, já psala, že jsem si to nechala jenom porovnat :wink: nic zásadního, vypadám furt stejně :grinning:
6. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha oli ja myslela ze jsi zas na kratko nenutil te TM??co??
6. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to doufám :wink:
6. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ten ani nevěděl, že jdu k holičce :grinning:
6. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ja je mam uz nekolik let,,jsem spokojena a jsem rada ze je mam protoze jinak si svoje nehty kousu a takhle nemuzu hihi
6. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no to je prca u nas to vzdycky vi ale jen proto ze hlida deti hihihi
6. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek