Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
6. kvě 2009
Tak já 40 minut uchovávala zvířátko :-p
e.k.t
6. kvě 2009
a jak mne teď bolí ruce :-p :-p
laada
6. kvě 2009
Ahoj děvčata 😉

už se vám blíží sraz 😉
laada
6. kvě 2009
chudák kukajda |-| ten má teda kropenku |-|
laada
6. kvě 2009
máte pro mě nějaký žhavý drby ? nebo už chrápete ? 😃
e.k.t
6. kvě 2009
Ládi nechrápu, léčím si namožené ruce a záda kroucením se u PC na facebooku a s kávou 😉
laada
6. kvě 2009
mě ted facebook nějak zlobí ....
]-(
e.k.t
6. kvě 2009
no je pomalý
laada
6. kvě 2009
od čeho máš namožený ruce? to seš jako můj Vítek ....ten chudák už druhej den u našich maluje a je utahanej jako pes a to má zítra 2 akce takže domů dorazí pozdě |-|
e.k.t
6. kvě 2009
No 40 minut uspávání řvoucí Joli v náručí :-N :-p 😃
laada
6. kvě 2009
hele já s ním stejnak moc neumím kouknu co kdo dělá prosmějčím fotky, ale nic jinýho nehledám 😃

Oli chodí spát se slípkama koukám 😃
e.k.t
6. kvě 2009
No tak fotky vbidea a kvízy, jinak taky moc neumím 😉
e.k.t
6. kvě 2009
No myslím že Jáchymajda dává zabrat, asi nějaký další zub, či co
laada
6. kvě 2009
No ona potřebuje chovat x-) x-) x-)
e.k.t
6. kvě 2009
No celý den nechtěla spát, usnula ve 4 v 7 se vzbudila :-p a asi jí začíná někde trápit zub, páč byla protivná jak vstávání ve 2 v noci :-N
laada
6. kvě 2009
Já zrovna přemejšlim jestli si vzít něco malýho k snědku nebo ne... když si nevezmu je mi zle ...když si vezmu je mi taky zle...takže si nevyberu 🙂
e.k.t
6. kvě 2009
no raději vzít, ale neporadím co, já si takhle večer dávala jen trochu stzudeného plnotučného mlíka
laada
6. kvě 2009
ááá tak to bych vrhla ..... dám si piškoty 🙂
e.k.t
6. kvě 2009
tak to jo, to by zase neprošlo u mě 😃 😃

já je nesměla 😉
e.k.t
6. kvě 2009
a už se těším jestli klapne snažilkování jak to budu řešit, když hned od začítku budu muset držet dia dietu :-p
laada
6. kvě 2009
jakto? já nesmím jen sex 😃
laada
6. kvě 2009
kdy plánujete Joli sourozence? 😉
laada
6. kvě 2009
jo tááák asi kvůli té dia dietě co ? |-|
e.k.t
6. kvě 2009
no na podzim začneme snažilkovat, ale Joli trvala 10 let tak nevím kdy to klapne 😉
laada
6. kvě 2009
ono je to možný plánovat, ale příroda rozhodne za nás.. někdy je pekelně dlouhá cesta, ale stojí za to né ? x-)
e.k.t
6. kvě 2009
no dia dr mi řekla že raději hned od // začít s tou dietou, protože jsem u Joli skončila ve 31+?? v nemocnici a nakonec i na inzulinu a tlak až 180/110 :-p :-p :-p

takže nepůjdu ani na tu sladkou vodu, ale rovnou na dietu a hlídat :-p
e.k.t
6. kvě 2009
No rozhodně, po 8mi letech snažení dr řekli že spolu děti mít bez jejich pomoci nebudeme, a martin s tou pomocí nesouhlasil, no a nakonec se podařil zázrak Joli, ale byl draze vykoupen 😞 a přesto chci ještě zkusit aspoň jedno
laada
6. kvě 2009
téééda jako že vůbec nebudeš moct cukr?
laada
6. kvě 2009
Evi a pak to přišlo náhodou nebo ste měli nějakou léčbu?
e.k.t
6. kvě 2009
no klasika, ale i přílohy počítat na gramy, klasický rohlík problém, koláč taky ne, kakao jen hořké...., ale to slazení mi nevadilo, stejně nesladím, ale počítat ovoce a odvažovat :-p :-p :-p

Ale zdravé prtě za to rozhodně stojí