• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
doslova překvapák, MM má jen 3,6% zdravých schopných spermií a já nepravidelný cyklus 16/96 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný :dizzy_face:

já když vezmu sebe tak já začínám sladkým kakaem podloženým koblihama a takhle pokračujeme celý den :zipper_mouth: doktorka mi řekla, ať se nepřežírám ale dám si na co mám chuť :zipper_mouth: ale pytel bombonů asi taky není to pravý co :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud budeš mít cukr v pohodě, tak to neškodí, já holt dostala těhu cukrovku, ale naštěstí mi nezůstala a zase si můžu dát i kus bábovky, nebo koláče :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jolanka je opravdovej zázrak :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebuj taky na tebe čeká a moc moc moc držím pěstičky, ať už je vše v pohodě :wink:
6. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se tak bojím ...... v úterý mě čeká kontrola a 25.5. NT jedu do Prahy
6. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak počítej že držím všechny pěštičky co jich mám :wink:
6. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju :dizzy_face:

už asi taky půjdu do peřin, protože piškoty vyvolávají větší hlad a to se už nehodí :grinning:

Dobrou noc :wink:
6. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc, taky už půjdu, nevím jak dlouho mi zvířátko dopřeje spaní a na 9 jdu na nehty a do Pardubic a to je daleko :wink:
6. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak Joli po uchování před 9 usnula a vzbudila mne před 6, to by šlo, jenže já nemohla usnout do 2 do rána, tak jsem jak praštěná pytlem, a to mne čeká náročný den. na 9 jedeme do Pardubic na nehty a odpoledne mám jít zazvonit na dva kontakty a domluvit si s něma schůzku a to hrozí že mne pozvou dál hned, a já je vůbec neznám a navíc jsem dlouho s cizími analýzu nedělala, bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano
ekt drzim palecky at se nehty vyvedou ,,at si ty schuzky jen domluvis,,, :wink: :grinning:
jinak dneska po 10hod volam na ten vyter a pak bude ortel..... :wink: tak snad to bude ok at muzeme jet za vami!
7. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
mam spatnou zpravu!Elenka celou noc kaslala!ja se bojim,ze nebudeme moct jet!je dost protivna a musela jsme ji uz odsavat nosik!nastesti nema teplotu,tak snad ji ani mit nebude!dala jsem ji hedelix!
7. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :wink: se nám ty nemoci se.ou Saška má trochu plný nosík - teda jen po ránu ale jinak nic. je vysmátá a takhlě mě po ránu přivítala :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2731117#navigator
7. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi uvidíš, snad to není tak zlé. pokud nebude mít horečky, tak bych asi jela. však na ni budete dva, a změna prostředí může být i prospěšná :wink: tfuj tfuj at už jsou všechny ty zlé nemoci pryč!
7. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký dopolko, nějak mi nejel koník, ale už jsem tady :sunglasses:
7. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry den,

tak jsme byli u dr - lepsi o 100% nez ta dylina vcera a potvrzena 6ta nemoc...do pondelka "izolace" od deti, zadny slunicko a neprostydnout.....no nastesti uz mu ty pupinky ustupujou, trosku mu to slezlo na stehynka, ale na hlave uz skoro nic nema.....a to nejlepsi, uz zas spal celou noc az sem se sama budila co se deje :wink: uff tak snad to mame za sebou....
7. kvě 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fajn že už je Mates ok, aspon si oddychneš :wink: ony se ty pupínky stěhujou na končetiny a postupujou níž a pak už zmizí :grinning: takže první z 6ti infekčních nemocí máte za sebou :grinning:

a sraz pro tebe padá co? abych to tam kdyžtak nahlásila.
7. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně na tom vydělají - pokud je zaplac.záloha, která už je nevratná a nepřijedete a my jim to dopředu řeknem tak můžou zas pokoje obsadit a mají vyděláno. tak to nám měli dát ještě větší slevu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi timhle definitivne jo, nema chodit ani na slunicko a prochladnout....takze to bysme venku porad ani nebyli :angry:

no jo, clovek mini a nemoci meni :angry:
7. kvě 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabka tak by vam ty nase prachy propadly aspon mohli dat na tu slevu :slight_smile: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
psali mi, že sleva platí i když nás přijede méně, sice neupřesnili, ale tímhle - že jsme nahlásili "neúčastníky zájezdu" tak by to mohli dodržet.
7. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je dobre, vychazeji vstric a ja se nedivim, i tak to bude velika skupina :wink:
7. kvě 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme při placení :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: ja myslim ze to bude v pohode....hlavne hodne fotte
7. kvě 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi doted si hrala,i papala,ale ted zas tece z noxu,kasle a ma 37.3!ja chci jeeeet!!!ja teda nevim co mam delat!no zabalim,vse pripravim a kdyby mela vecer nad 38 tak je jasny ze nikam nejdem :frowning2:

jinak Saseka je kouzelna:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewelly uvidíš ráno - jak se říká - moudřejší večera :wink: dej Paralen a uvidíš. třeba má jenom rýmečku :wink: SAška taky ráno nějak potahovala a měla plný nos, ale ani jsem neodsávala a už je zas ok, teplotu jí raději neměřím, jen když je horká :confused:
7. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rano,kdyz jedeme uz v pet rano!mne klepne!jenom rymicku nema,kdyz kasle!no uz mam zbaleno nejnutnejsi,taska narvana jak na tyden a to jeste nemam zbalene pliny,ubrousky,kosmetiku atd :fearful:
7. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim 36.9,takze zatim pohoda!no pokud uvidim,ze ji neni zle,tak jedem!libat s edeticky nebudou,takze by nikoho nakazit nemela a lezou ji jednicky tak jestli to neni taky tim!jinak je vesela,nebyt tech nudli!
7. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to může mít taky od zubů... někdo má teploty a průjem, někdo i rýmu... holt se v těch dětech vyznat je těžké.
jak to vlastně máš daleko? asi nejdál co?
7. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek