• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no tukam na zuby ale vypada to dobre!prijde mi ze je to spatny jen kdyz spinka!asi jak s eplni nosik tak porad knoura!.....mame to 260km!a vy?
7. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze vy to mate priblizne stejne daleko:slight_smile:
7. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim cerstvy paty zuuub:slight_smile:
7. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, gratulka, teda vy už máte zoubků :grinning:, do Renospondu to máme přibližně stejěn daleko, mapy mi nahlásily 262km od nás :unamused: v kolik budete vyrážet?
7. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, tak jsme konečně doma a mastím balit ať to stihnu, ještě Pepína vykoupat a uložit ke spánku ať mám klid na balení i našich věcí. Nejsou nějaké změny ohledně srazu?Už mám trošku nervíky :grinning: co ta Plechajda, jedou nakonec?
7. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý navečír :wink:

děkuju za pěstičky, pomohly :wink:

drápky jsou pěkné a schůzky na 50%, tj jedna schůzka na střtedu, v úterý školení :wink:

jdu dočítat
7. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bre odpoledne

slaviku bohuzel, dnesni konecny verdikt od dr ze do pondelka zakaz deti :unamused:
7. kvě 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé plechi tak to mě vážně hrozně mrzí, tak snad pak dáme aspoň tu procházku ve Stromovce :frowning2: :wink:
7. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dočteno, no Zdeni tak snad příště :wink:
7. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme doma od našich, dneska má tatka svátek, tak jsme byli popřát.
tak ještě vyžehlit, nabalit, udělat salátek k večeři, růžovka a když tak kouknout kam můžem v sobotu na výlet a padnu :grinning: naštěstí už Saška spinká :wink:

jo a od nás to je 230km. vyjedem asi po deváté, jestli bude Saška hodná, tak se cestou stavíme někde, možná do Litomyšle.
7. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jedny, 90% me to mrzi fakt bych jela, 10% je rado ze nemusi absolvovat tu cestu, to priznam :sweat_smile: :wink: , ale kdybych mohla tak tech 10% rada prekonam....ale riskovat nic nechci....ale vy to chapete

Slavi rozhodne dame, nebo treba muzem vyrazit pres den do zoo :grinning:
7. kvě 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, můj táta má taky dneska svátek :grinning: prosím Tě, mohla bys mi do ip hodit svůj telefon, abych měla pro případ spojení? :sweat_smile: my teda dorazíme v sobotu, byli jsme u dr. na přeočkování Hynečka proti klíšťovce, tak nám zkoukla i Jáchymajdu a je prý ok, jen tu rýmu, takže prostříkávat, kapat a chodit ven :sunglasses: chtěla jsem po ní pamycon, ale nedala mi ho, že to není třeba :wink:
7. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my to proti vám máme kousek, jenom 210km a přes 3,5 hodiny cesty :sunglasses:
7. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dejte si tam za me nekdo tu masaz :angry:
7. kvě 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ja jsem rada ze uz mam zas vysmaty dite, pripada nam ze to snad za ty 4 dny dohani pac se tlemi uplne vsemu.....desny kdyz jen koukal a ty koutky proste nezved a clovek na nej mohl delat co chtel...
7. kvě 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je obvyklý večerní histerák, ale jinak brzo odpadne, ale my budeme balit až ráno a přijedeme jak to vyjde, chtěli bysme to stihnout na oběd :wink:
7. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter, píšu ti ten tel., já doufám, že cestu sfouknem za 3hodky max. ale uvidíme jak dlouho a kolikrát budem muset stavět :slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky volejte klidne me ja vam budu delat spojku :grinning:
7. kvě 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, vy to máte po dálnici?
7. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu na skok,balit budeme taky až ráno a vyrážet budem mezi 9-10,00 a počítám, že když ještě dáme někde obídek, tak dorazíme do 15,00.

Budeme se na Vás všechny moc těšit a konečně Vás poznám na živo :slight_smile: Dobrou, musím ještě pouklidit a vyžehlit. paaaa
7. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aspon mi Domik neuslape Matyska :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z pokoje se nic neozývá, balit budu až se zítra probudíme :wink:
7. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ta cesta je vždycky nejhorší s Hynďou, ten malej prďola Jáchymek je v pohodě :sweat_smile: ale Hynďa je děsnej, ještě ani nevyjedem z Krumlova a už se ptá, kdy tam už budem :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on je jak osel ze shreka :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky jsem tu vyter je ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jsem wpokojena,,MM je ted pracovne pryc ale zitra se vraci doladime detaily,,a urcite prijede na vas juknout,,,hihijen me nasrala pani co mam u ni pbjednane boty,,,jeste je nemame chjo,,,to me serrrreeeeeeeee pardon jinak to nejde,,,
7. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi no me stve po kom bude domis slapat :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to je super :wink: v sobotu se tam uvidíme :sunglasses:

holky, já tu jsem a nejsem, za chvilku mi začne hokej :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no uz se tesim,,doufam ze se k nam nekdo bude hlasit kdyz nejsem v hotelu hihi
7. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani vid ? jsem to vedela ze tebe nastvem nejvic :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam hokej pred oblicejem :sunglasses: :grinning:

dani ja myslim ze te desne pomluvej nez dorazis a odejdou nekam na prochazky takze tam nikdo nebude az dorazite :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek