Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
7. kvě 2009
no tukam na zuby ale vypada to dobre!prijde mi ze je to spatny jen kdyz spinka!asi jak s eplni nosik tak porad knoura!.....mame to 260km!a vy?
ewelly
7. kvě 2009
koukam ze vy to mate priblizne stejne daleko:-)
ewelly
7. kvě 2009
tak hlasim cerstvy paty zuuub🙂
swead
7. kvě 2009
evi, gratulka, teda vy už máte zoubků 😃, do Renospondu to máme přibližně stejěn daleko, mapy mi nahlásily 262km od nás :-| v kolik budete vyrážet?
slavikovci
7. kvě 2009
ahoj ženy, tak jsme konečně doma a mastím balit ať to stihnu, ještě Pepína vykoupat a uložit ke spánku ať mám klid na balení i našich věcí. Nejsou nějaké změny ohledně srazu?Už mám trošku nervíky 😃 co ta Plechajda, jedou nakonec?
e.k.t
7. kvě 2009
dobrý navečír 😉

děkuju za pěstičky, pomohly 😉

drápky jsou pěkné a schůzky na 50%, tj jedna schůzka na střtedu, v úterý školení 😉

jdu dočítat
plechajdaautor
7. kvě 2009
Bre odpoledne

slaviku bohuzel, dnesni konecny verdikt od dr ze do pondelka zakaz deti :-|
slavikovci
7. kvě 2009
jé plechi tak to mě vážně hrozně mrzí, tak snad pak dáme aspoň tu procházku ve Stromovce 😞 😉
e.k.t
7. kvě 2009
Tak dočteno, no Zdeni tak snad příště 😉
gabka32
7. kvě 2009
my jsme doma od našich, dneska má tatka svátek, tak jsme byli popřát.
tak ještě vyžehlit, nabalit, udělat salátek k večeři, růžovka a když tak kouknout kam můžem v sobotu na výlet a padnu 😃 naštěstí už Saška spinká 😉

jo a od nás to je 230km. vyjedem asi po deváté, jestli bude Saška hodná, tak se cestou stavíme někde, možná do Litomyšle.
plechajdaautor
7. kvě 2009
holky jedny, 90% me to mrzi fakt bych jela, 10% je rado ze nemusi absolvovat tu cestu, to priznam :-N 😉 , ale kdybych mohla tak tech 10% rada prekonam....ale riskovat nic nechci....ale vy to chapete

Slavi rozhodne dame, nebo treba muzem vyrazit pres den do zoo 😃
panterka
7. kvě 2009
Gabi, můj táta má taky dneska svátek 😃 prosím Tě, mohla bys mi do ip hodit svůj telefon, abych měla pro případ spojení? :-N my teda dorazíme v sobotu, byli jsme u dr. na přeočkování Hynečka proti klíšťovce, tak nám zkoukla i Jáchymajdu a je prý ok, jen tu rýmu, takže prostříkávat, kapat a chodit ven 😎 chtěla jsem po ní pamycon, ale nedala mi ho, že to není třeba 😉
panterka
7. kvě 2009
tak to my to proti vám máme kousek, jenom 210km a přes 3,5 hodiny cesty 😎
plechajdaautor
7. kvě 2009
dejte si tam za me nekdo tu masaz ]-(
plechajdaautor
7. kvě 2009
jinak ja jsem rada ze uz mam zas vysmaty dite, pripada nam ze to snad za ty 4 dny dohani pac se tlemi uplne vsemu.....desny kdyz jen koukal a ty koutky proste nezved a clovek na nej mohl delat co chtel...
e.k.t
7. kvě 2009
tak u nás je obvyklý večerní histerák, ale jinak brzo odpadne, ale my budeme balit až ráno a přijedeme jak to vyjde, chtěli bysme to stihnout na oběd 😉
gabka32
7. kvě 2009
panter, píšu ti ten tel., já doufám, že cestu sfouknem za 3hodky max. ale uvidíme jak dlouho a kolikrát budem muset stavět 🙂
plechajdaautor
7. kvě 2009
holky volejte klidne me ja vam budu delat spojku 😃
panterka
7. kvě 2009
Gabi, vy to máte po dálnici?
swead
7. kvě 2009
tak jsem tu na skok,balit budeme taky až ráno a vyrážet budem mezi 9-10,00 a počítám, že když ještě dáme někde obídek, tak dorazíme do 15,00.

Budeme se na Vás všechny moc těšit a konečně Vás poznám na živo 🙂 Dobrou, musím ještě pouklidit a vyžehlit. paaaa
plechajdaautor
7. kvě 2009
aspon mi Domik neuslape Matyska 😃
e.k.t
7. kvě 2009
tak z pokoje se nic neozývá, balit budu až se zítra probudíme 😉
panterka
7. kvě 2009
no, ta cesta je vždycky nejhorší s Hynďou, ten malej prďola Jáchymek je v pohodě :-N ale Hynďa je děsnej, ještě ani nevyjedem z Krumlova a už se ptá, kdy tam už budem 😃
plechajdaautor
7. kvě 2009
on je jak osel ze shreka 😃
d.aniela1
7. kvě 2009
hooolky jsem tu vyter je ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jsem wpokojena,,MM je ted pracovne pryc ale zitra se vraci doladime detaily,,a urcite prijede na vas juknout,,,hihijen me nasrala pani co mam u ni pbjednane boty,,,jeste je nemame chjo,,,to me serrrreeeeeeeee pardon jinak to nejde,,,
d.aniela1
7. kvě 2009
plechi no me stve po kom bude domis slapat 😃 😃 😃
panterka
7. kvě 2009
Jani, tak to je super 😉 v sobotu se tam uvidíme 😎

holky, já tu jsem a nejsem, za chvilku mi začne hokej 😎
d.aniela1
7. kvě 2009
Oli no uz se tesim,,doufam ze se k nam nekdo bude hlasit kdyz nejsem v hotelu hihi
plechajdaautor
7. kvě 2009
dani vid ? jsem to vedela ze tebe nastvem nejvic 😃
plechajdaautor
7. kvě 2009
ja mam hokej pred oblicejem 😎 😃

dani ja myslim ze te desne pomluvej nez dorazis a odejdou nekam na prochazky takze tam nikdo nebude az dorazite 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli