• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Ahoj tady Vítek od Lady :slight_smile:
28. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Vítku, přišel jsi pokecat? :grinning: ale tady kromě mě nikdo není :grinning:
28. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dojem, že Vary by mohly slávii udělat, ale nepřeju jim to... Sparta dojela na golmana.. Přikryl neni moc dobrej.. puky vyráží a je statickej... Mensatro všechno ustál.. zastavil... Moje Znojmo mi končí... byl jsem na posledním mačí v MB a tekly mi slzy.. bylo nás tam takových hodně....
28. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná kdyby sparta neposílala chábiče do vaarů a nechala si ho v záloze, tak by na tom byla líp :wink: každopádně chábič může budějcům líbat ruce za tu aféru s bolkou, protože jinak by ho čekala baráž a takhle si zahrál semi :sweat_smile:

každopádně Znojma je mi líto :frowning2: mluvilo se o tom už delší dobu, co? tohle je bordel... jak říkám, taky se bojím, aby pánům z mountfieldu neprdlo v hlavě a nerozhodli se, že je hokej přestal bavit, tak prostě licenci zpeněží :unamused:
28. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro nás tahle sezona taky nebyla vůbec radostná :unamused: dost jsem se bála, že spadnem do baráže... když se narodil Hyneček, tak tu sezonu potom jsme spadli do 1.ligy a loni se narodil Jáchymek a dlouho to vypadalo, že se to bude opaovat :unamused:
28. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chábera je v Plzni, ale Spartu jsem chápal, když poslali Cháberu pryč... je to investice do budoucna... a tehdy měli plno... :o) Co se týče Mountfieldu, tak dneska schválili Tlačila jako kouče i pro příští sezonu... Mountfield je na tom fifnačně dobře... stačí prostě aby hráli PO a budou mít o sponzora postaráno...

O konci Znojma se mluví dlouho.. pokud já vím, tak sponzoři by byli, ale chuť Vlasáka už ne... tvrdí že v hokeji něco páchne a chce se z něj stáhnout... Asi pan Charouz myslím... Nevím komu budu fandit, ale přijde mi od ČB, když věděli co Znojmo čeká, hloupý, že nás porazili... To samý od MB... nebylo už ani důežtý vyhrát, ale dát aspoň gól.. naposled si zakřičet... hezký od MB fandů i od ČB fandů bylo, že fandili s náma.... Znojmo a naše chorály.. hrozně dojemný... fakt...
28. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí to už sem zase já Lada... Vítek píše na noťasu hrozně pomalu prej s tebou pokecá někdy na pevným počítači, říká jak se vyznáš...to si mi zase nasadila laťku :rolling_eyes:
28. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už u nás běží fotbal :grinning: to je přivítání když sme se 4 dny neviděli :grinning: no mám stejnak tu rýmu a kašel tak co bych chtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co má ta Dani s tou hnátou ...? Vona má furt chudák nějaký speciálky :confused:

Ančí, Kubo Zdeno kde ste???? :grinning:
28. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí kde máš album??? sem chtěla vítkovi ukázat hynečka a jáchymka :frowning2:
28. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, s budějkama jste to prohráli v prodloužení, ale s bolkou jste to na ten poslední zápas projeli teda dost :unamused: taky si myslím, že je škoda, že znojmo nehrálo poslední zápas doma...

jasně, kde se točí takový prachy jako v hokeji, tam určo něco smrdět bude...

já jsem tuhle sezonu brala jako poslední, manža už pro permici a ježdění na hokej nějak nemá pochopení, ale nějak to nejde s tím po těch 15ti sezonách jen tak skončit, takže asi bude ještě velký přemlouvání...
28. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli voni prej hráli s půlkou týmu (zbytek junioři) a Boleslav to hrála jakoby hrála Playoff přitom bylo všechno jasné. Fanoušci sou super zbytek ... bez komentáře.
28. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, nazdáááár :wink:

dani si vyhodila koleno při volejbale, tak na tom má ortézu, myslím na celou nohu :frowning2: je to síla, pořád se jich ta smůla drží :frowning2:

hele, já jsem vyrostla mezi chlapama, tak se nediv, že mě to mezi ně táhne :grinning:

u nás chlapi už spí, teda ty malý, a velkej po osmý vypad a jel umýt auto k hasičům... naštěstí, dneska ho nějak mám plný zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítek to komentuje jen ty voleeeee :grinning: Oli aby von tě nechtěl a mě nevyměnil takže si to vyříkejte po ICQ jo :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, já nemůžu mít doma hokejovýho fanouška, kdo by pak hlídal kluky, když já trajdám :grinning:
28. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej taková fanynka :slight_smile: doufám, že teď nebudu muset koupit dres a jít křičet na stadion když ani nevidim puk :pensive:
28. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde máš ten album?
28. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, hele, manža je absolutní antihokejista a kupodivu jsem ho na hokej sbalila :grinning: já mu tenkrát v autobuse hrdě cpala fotky, jak jsme se fotili s budějckýma hokejistama :grinning:
no mě se ti taky jednou ten album sám smáznul no tak až bude čas tak ho založíš :dizzy_face:
na poslední zápas s Kladnem jsem manžu přemluvila a šli jsme celá rodina :grinning: i s Jáchymkem :wink: během první třetiny mi manža říká, že už ho to tam nebaví, takže doufá, že bude brzy Jáchymek nervozní a pojedou domů (já bych jela domů s mým tátou) a nakonec tam byli až do konce a ještě přes děkovačku :grinning: (i když jsme teda prohráli)
28. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda ty seš fakt borec takovej koníček ... :wink: to se jen tak nevidí :wink:
28. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se mám taky dobře, nikdo po mě chození na hokej nechce :wink:
28. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to čtu vítkovi a von se teda jen culí takže už dost chválení nebo jak říkám vymění mě :sweat_smile:
28. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter nebo mám plán můžeš jet s vítkem na hokej a já si pomuchlám Jáchymka a hynečka taky nějak zabavím :grinning:
28. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá už se scházíme jak na pivo .. ahooooj :wink:
28. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, oni hlavně chlapi na to koukaj skepticky :grinning: prostě ženská tomu nerozumí :grinning: je fakt, že už to nesleduju tak pečlivě jako dřív, přece jen není na to tolik času :sweat_smile:

hele, ale je fakt, že v těch 14ti jsem tam začla chodit kvůli dorostencům :grinning: s Kutlákem (jestli to Vítkovi něco říká) jsem byla na třech táborech a skoro jsme spolu chodili :grinning: :grinning: kdyby to nebyl vypláchlej hokejista :grinning: :sweat_smile:
28. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, téééda tady je vášnivá debata, to já tomu moc nerozumím,ale fandím ráda, když už....chceme se jít podívat na finále, tak snad se nám to podaří a seženeme pak lístky.... :wink:
28. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nehrál Kutlák nějakej čas ve Znojmě???
28. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prej né byl to kotaška ale ví o koho jde, hele já předám ICQ to bude jistější jestli teda tvůj manžel nebude proti :grinning:
28. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže ty si to vlastně ze začátku hrála kvůli sbalení :grinning:
28. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Joli tu prudíííí, chlapi šli na pivo :sweat_smile: :sweat_smile: no hlavně zdraví :grinning:
28. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek