• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
petru se souseoovi prodražilo sekání .. zaplatí vám to ?
8. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - jj, hned se přiznal, vezme to přes pojišťovnu, tak to snad bude OK, ale auto tady na vesnici potřebujeme, tak snad to bude rychle vyřešené a je víkend :angry:
8. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky chuť na alkohol ... třeba fernet s tonikem a citronem nebo ten grog :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale ráda si nechám zajít chuť :slight_smile:
8. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi jen pepovi doprej, vinko neuskodi :slight_smile:
8. kvě 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je soused frajer :wink:
8. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - to Ti věřím, že si ráda necháš zajít chuť, já se v těhu alkoholu taky nedotkla, teda ano, pártkrát jsem měla černý malý pivko, ale četla jsem, že větší hnus je pít při kojení a to jsem fakt nepila .. taky je to teď vidět, velký abstinence, tak si teď dám skleničku a jsem happy, to jsem dřív musela vypít aspoň tři, abych byla happy :grinning:
8. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já bych si nedala :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: jen třeba lok piva ale skleničku néééé to bych mu nemohla udělat :pensive:
8. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - :grinning:
petru ještě jedno mimi po Matym a bude ti stačit čuchnout ke špuntu a budeš v limbu :grinning: :grinning:
Ladi - jj, zase 9 měsíců těhu + 10 měsíců kojení a bude ze mě totální abstinet :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá, kdo se dneska na srazu nejvíc opije atd.. to budou drby :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jdu se okoupat a zavolám mému muži mám ho do neděle pryč :frowning2:
Ladi - tak hezký okoupáníčko :wink: já se půjdu pustit do toho vínka, ale občas mrknu, jestli tu nejsou nové fotky :sweat_smile:
:wink: hezky si popijte a né že drb dne bude že se namažeš ty :grinning:
8. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - i to se může stát :grinning: flašek tu máme dost, tak mě třeba chytne slina :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :wink: koukám, že se máme na co těšit :slight_smile: však už máme sbaleno :sunglasses: a těšíme se :wink:
8. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si taky nic nedala jako tehu, jsem byla pod ostrizim zrakem mm :slight_smile: ale kdyz jsem nevedela ze jsem tehu jeste, tak jsme meli zrovna rozlucku a to teda jsem Matyska radne proplachla :slight_smile: :grinning:
8. kvě 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no az na tu bourku myslim ze mate :slight_smile:
8. kvě 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mam caj no :grinning:
8. kvě 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je fakt ze ja uz se tesila az dokojim, jako nejsem pijan :grinning: :grinning: ale uzmi to chybelo nam nam nam :wink:
8. kvě 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je mi kosa, jdu se oblect a na ten caj a tv
8. kvě 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
unás žádná zatím nebyla :sunglasses: a zítra už to bude třeba fuč :grinning:
8. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí ahooj :wink: razíte ráno?
Já se už okoupala a dnes poprvé promazala bříško :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím proč ale furt lezu do diskuse EPI-NO a i když je to zatím předčasný tak sem rozhodnutá až bude čas ho pořídit.. .používala ho některá z vás? :confused:
8. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - vím, že si ho kupovala Bajunka a Novako, ale obě se tu už delší čas neukázaly ..
8. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže nevíš jestli ho používaly nebo né? Je neskutečný, že všechny holky z diskuse nemají nástřih :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem v těhu tu diskuzi četla a vím, že obě EPI-NO používaly .. počkej zkusím to najít ..
8. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč si ho nepoužívala?
8. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem to ->

bajunka • 1d • 11. červen 2008 ve 12:12
Která pravidla porušuje: | Zruš
Tak hlásím taky úspěch,malá se narodila bez nástřihu a bez natržení, teda udělali mi jeden vnitřní steh,ale pohodička, a to jsem tlačila, i když mi to zrovna zakazovali,že se porvu,ale já prostě musela , Malá měla kolem hlavičky 34 cm, já se dostala s epinem "jen"na 29,ale u porodu se to ještě i samo krapet rozvolní.
8. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
novako • 1d • 2. červenec 2008 ve 21:01
Která pravidla porušuje: | Zruš
Ahoj holky! Ani já jsem se nástřihu nevyhla, ale malá měla hlavičku 35! cm a já mám vysokou hráz. Takže ten můj JEDEN větší steh je ooooobrovský úspěch. Ženský v porodce měly běžně 8 - 10 stehů. Takže u mne vcelku spokojenost. Jen mne mrzí, že jsem nezačla trochu dřív. Možná bych se obešla bez nástřihu úplně. Epinování zdar!
8. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek