Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
laada
8. kvě 2009
fíííha to je bomba x-)
petrusam
8. kvě 2009
aní nevím, proč jsem si to ve finále nekoupila, ale u druhého mimča to určo chci, byla jsem moc nastřižená a ruplá 2x vevnitř, takže toho bych se chtěla vyvarovat .. pořádně jsem Matyho nemohla vytlačit, furt se mu vracela hlavička ..
laada
8. kvě 2009
přijde mi, že skoro každá píše pozitivní zkušenosti 😉 😉 myslím, že to uklidní i psychiku že je člověk klidnější, že je "připravenej" 😉
petrusam
8. kvě 2009
jj, taky si to myslím .. musím za MM nebo to vínko prý vypije sám 😃
laada
8. kvě 2009
téééda já už dneska píšu jako tatar celej den koukám na tv a do monitoru :-N

Na barrandově dávájí oznamuje se láskám vašim tak se jdu kouknout na nahatou Hrubešku 😃

Dobrou 😉
laada
8. kvě 2009
a děkuju za to vyhledání 😉 ty seš Colombo 🙂
petrusam
8. kvě 2009
dobrou a hezký sny 😉
e.k.t
8. kvě 2009
tak wi fi zase běží, je to tu pohoda a v pěkné přírodě 😉

jinak já uspávám kotě prtě a bude to asi ještě dlouho, Martin šel do restaurace na pivko, tak nevím, já tu musím zůstat dokud neusne a pak se uvidí 😉
panterka
8. kvě 2009
ahoj Laduš 😉 no, nevím, jak by se na epinování tvářil třeba můj dr. :-N ale když není problém, tak proč ne, já bych si to ale nelajzla :-N

Evi, my zítra dorazíme počítám do 11h 😉 doufám, že vás tam někde najdem a dáme si tam obídek 🙂
e.k.t
8. kvě 2009
Jasně, vyřídím, oběd buď menu jako my a nebo z jídelního lístku, ale to je drahé cena okolo 130 bez příloh
panterka
8. kvě 2009
a menu se objednává nějak dopředu nebo jak?
panterka
8. kvě 2009
ještě doufám, že tam s nám počítaj a jeden tříllůžák tam na nás čeká 😎
plechajdaautor
8. kvě 2009
tak ja epi no nemela a jsem bez nastrihu a 2 stehy 😉 a ani pri druhym do nej nepujdu 😎
e.k.t
8. kvě 2009
obyčejné polední menu je volné, jinak večeře je výběr ze dvou možností a to se objednává nejpozději v poledne a je to výběr ze dvou jídel
d.aniela1
8. kvě 2009
tak ja jsem pofackvala a na cbidek jsme tam doufam ze se k nam bude nekdo hlasit 😃 😃 😃 tesim se vas
plechajdaautor
9. kvě 2009
Bry rano , tak co nejaky dalsi novy fotky ? 🙂 😉
panterka
9. kvě 2009
Jani, co Ty tu tak v noci? 😃 my za chvíli vyrážíme 😎
e.k.t
9. kvě 2009
Oli už se těšíme 😉
e.k.t
9. kvě 2009
Zdeni to víš, sem tam něco cvaknu do mobilu, nevzala jsem kabel, no a Zaměstnává obě ruce,
e.k.t
9. kvě 2009
ALE PÁR MOMENTEK Z VEČERA UŽ jsem tam dala
e.k.t
9. kvě 2009
😉 hrůza, dítě se mi sápe na nb, ODESÍLÁ rozepsané zprávy b občas je smaýe a hraje si capsem
renospond
9. kvě 2009
Ahojky jsem vaše malé oko a agent kuk 😉

http://www.modrykonik.cz/album/album_add_images...
renospond
9. kvě 2009
Ahojda kuk do albíka, jestli dnes něco přibude, zase ve volné chvilce přidám 😉
e.k.t
9. kvě 2009
Jani přijedete? a asi v kolik, aby tu někdo byl 😉 aby zrovna nebyl hromadný výlet 😃 😃 😃
d.aniela1
9. kvě 2009
evi prijedeme kolem obeda,budete tam nekdo pockejte tam prosim na nas!
d.aniela1
9. kvě 2009
nestve me kdyz uz jsem spacifikovala MM 😃 😃 😃 pockate na nas 😃 😃
bajunka
9. kvě 2009
Dobré ráno, strašně dlouho jsem se tu zas neukázala,ale byla jsem nejdřív nemocná já krapet střevní virozy a teď nám stonala Ninuška a to bylo teda solidní peklo, moc jsme se o ni bály, měla angínu. Sice žádnej kašel ani rýma, jen hrozný horečky, jednou se to vyšplhalo k 41 a to jsem myslelaže se zblázním,chuďátko moje bylo úplně rozpálené rudé jak spařenej rak měla jsem ji zabalenou ve studené osušce a jen se modlila ať mi to přežije. Naštěstí už je uplně zdravá včera dobbrala antibiotika.No doufám,že teď vydrží hodně dlouho zdravá.

Už se ji povedly i první krůčky, bez držení,al vždycky jen třeba od stolu k sedačce, stojí už taky sama,ale je to poseroutka boji se rozejít,když nevidí žádnou oporu radši klekna na čtyři a doleze si kam potřebuje,za jednu ručičku chodí taky pěkněobchází úplně všechno stačí když se lehce opíra o zeď, no jsem zvědavá jestli se rozhodne rozchodit do roku. Pomalu se připravuju na oslavu chci upéct pořádnej třípatrovej dort, dvě patra pro dospěláky a to nejvrchnější pro Ninušku. Zuby má zatím dva.

Jinak bavily jste se tu o Epinu, tak to si nemůžu vynachválit, né že by trénink byl něco příjemnýho,ale byla jsem naprosto bez natržení nebo nastřižení a to měla Ninuš hlavičku 36cm
e.k.t
9. kvě 2009
Ahojda Dani,

určitě tu většina bude, je pravda že někdo asi bude i na výletě, ale sami tu nebudete 😉
e.k.t
9. kvě 2009
Baju, tak koukejte už být zdravé 😉

Jinak Nini je šikulinka 😉
bajunka
9. kvě 2009
ekt nop doufám,že bude, člověk si v takovou chvíli uvědomí co je důležité a že není nic krásnějšího než zdravé usměvavé děťátko x-) x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli