• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
fíííha to je bomba :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní nevím, proč jsem si to ve finále nekoupila, ale u druhého mimča to určo chci, byla jsem moc nastřižená a ruplá 2x vevnitř, takže toho bych se chtěla vyvarovat .. pořádně jsem Matyho nemohla vytlačit, furt se mu vracela hlavička ..
8. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijde mi, že skoro každá píše pozitivní zkušenosti :wink: :wink: myslím, že to uklidní i psychiku že je člověk klidnější, že je "připravenej" :wink:
8. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky si to myslím .. musím za MM nebo to vínko prý vypije sám :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda já už dneska píšu jako tatar celej den koukám na tv a do monitoru :sweat_smile:

Na barrandově dávájí oznamuje se láskám vašim tak se jdu kouknout na nahatou Hrubešku :grinning:

Dobrou :wink:
a děkuju za to vyhledání :wink: ty seš Colombo :slight_smile:
dobrou a hezký sny :wink:
8. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak wi fi zase běží, je to tu pohoda a v pěkné přírodě :wink:

jinak já uspávám kotě prtě a bude to asi ještě dlouho, Martin šel do restaurace na pivko, tak nevím, já tu musím zůstat dokud neusne a pak se uvidí :wink:
8. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Laduš :wink: no, nevím, jak by se na epinování tvářil třeba můj dr. :sweat_smile: ale když není problém, tak proč ne, já bych si to ale nelajzla :sweat_smile:

Evi, my zítra dorazíme počítám do 11h :wink: doufám, že vás tam někde najdem a dáme si tam obídek :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, vyřídím, oběd buď menu jako my a nebo z jídelního lístku, ale to je drahé cena okolo 130 bez příloh
8. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a menu se objednává nějak dopředu nebo jak?
8. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě doufám, že tam s nám počítaj a jeden tříllůžák tam na nás čeká :sunglasses:
8. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja epi no nemela a jsem bez nastrihu a 2 stehy :wink: a ani pri druhym do nej nepujdu :sunglasses:
8. kvě 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
obyčejné polední menu je volné, jinak večeře je výběr ze dvou možností a to se objednává nejpozději v poledne a je to výběr ze dvou jídel
8. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem pofackvala a na cbidek jsme tam doufam ze se k nam bude nekdo hlasit :grinning: :grinning: :grinning: tesim se vas
9. kvě 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry rano , tak co nejaky dalsi novy fotky ? :slight_smile: :wink:
9. kvě 2009 v 06:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, co Ty tu tak v noci? :grinning: my za chvíli vyrážíme :sunglasses:
9. kvě 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli už se těšíme :wink:
9. kvě 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to víš, sem tam něco cvaknu do mobilu, nevzala jsem kabel, no a Zaměstnává obě ruce,
9. kvě 2009 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALE PÁR MOMENTEK Z VEČERA UŽ jsem tam dala
9. kvě 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: hrůza, dítě se mi sápe na nb, ODESÍLÁ rozepsané zprávy b občas je smaýe a hraje si capsem
9. kvě 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. kvě 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda kuk do albíka, jestli dnes něco přibude, zase ve volné chvilce přidám :wink:
9. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani přijedete? a asi v kolik, aby tu někdo byl :wink: aby zrovna nebyl hromadný výlet :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi prijedeme kolem obeda,budete tam nekdo pockejte tam prosim na nas!
9. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestve me kdyz uz jsem spacifikovala MM :grinning: :grinning: :grinning: pockate na nas :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, strašně dlouho jsem se tu zas neukázala,ale byla jsem nejdřív nemocná já krapet střevní virozy a teď nám stonala Ninuška a to bylo teda solidní peklo, moc jsme se o ni bály, měla angínu. Sice žádnej kašel ani rýma, jen hrozný horečky, jednou se to vyšplhalo k 41 a to jsem myslelaže se zblázním,chuďátko moje bylo úplně rozpálené rudé jak spařenej rak měla jsem ji zabalenou ve studené osušce a jen se modlila ať mi to přežije. Naštěstí už je uplně zdravá včera dobbrala antibiotika.No doufám,že teď vydrží hodně dlouho zdravá.

Už se ji povedly i první krůčky, bez držení,al vždycky jen třeba od stolu k sedačce, stojí už taky sama,ale je to poseroutka boji se rozejít,když nevidí žádnou oporu radši klekna na čtyři a doleze si kam potřebuje,za jednu ručičku chodí taky pěkněobchází úplně všechno stačí když se lehce opíra o zeď, no jsem zvědavá jestli se rozhodne rozchodit do roku. Pomalu se připravuju na oslavu chci upéct pořádnej třípatrovej dort, dvě patra pro dospěláky a to nejvrchnější pro Ninušku. Zuby má zatím dva.

Jinak bavily jste se tu o Epinu, tak to si nemůžu vynachválit, né že by trénink byl něco příjemnýho,ale byla jsem naprosto bez natržení nebo nastřižení a to měla Ninuš hlavičku 36cm
9. kvě 2009 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Dani,

určitě tu většina bude, je pravda že někdo asi bude i na výletě, ale sami tu nebudete :wink:
9. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju, tak koukejte už být zdravé :wink:

Jinak Nini je šikulinka :wink:
9. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ekt nop doufám,že bude, člověk si v takovou chvíli uvědomí co je důležité a že není nic krásnějšího než zdravé usměvavé děťátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek