Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
10. kvě 2009
ja videla slavika asi jen 5 minut :-S
panterka
10. kvě 2009
plechajdi, potkala 😉 my jsme s Jani dorazili prakticky najednou a našli jsme na místě jen ekt a ewelly :-N ostatní byli po výletech a dorazili až odpoledne
e.k.t
10. kvě 2009
No když bylo krásně a jezdilo se po výletech tak se to hůž kombinovalo, my prostě na holky počkali 😉
ewelly
10. kvě 2009
plechajdi,takze se ti taky nelibim jo? 😃 hmm tak dik 😃 😃
Eluse ma 77,ale my mame nejake male vajco asi,pac se mi tam neveslo uz v 7m pomalu🙂...ma 10.5kg
plechajdaautor
10. kvě 2009
no ja bych byla taky asi na vylete 🙂 MM byse zblaznil byt cely den na miste 😎
slavikovci
10. kvě 2009
Ahoj, my jsme dorazili v půl 8 a dítě ještě nespí :-S Gabi neomlouvej se s tím společným soc. zařízením, nám to fakt vůbec nevadilo....jinak se omlouvám,že jsem nebyla moc komunikativní,ale říkala jsem,že jsem stydlivá :-| plechi mělas tam být, nebyla bych jediná stydlivka....my jsme to pojali výletově, ale bylo to fajn...škoda že jsem Janču s Domíkem viděla chvilinku...jinak fotky taky mám, tak až je stáhnu tak vložím...
plechajdaautor
10. kvě 2009
jee a ci je ten s dlouhejma vlasama ?? =-)
laada
10. kvě 2009
tys byla v Praze Zdení tak mlč 😃 kde bys byla :-x 😃
panterka
10. kvě 2009
plechajdi, my jsme ale přijeli v 10:45 :-N takže to není o celým dni, každopádně sraz je sraz, že jo :-N
plechajdaautor
10. kvě 2009
ewell prave ze ne, rikam ze ste jako vystavni kousci 🙂 Tvuj manza je hezkej, ale nic pro me 😃
laada
10. kvě 2009
Plechy ty seš jako za stydlivku jo ???? společně se slavíkama??? nebo jak to mu mám rozumět ... :-p
ewelly
10. kvě 2009
Irco,myslim ze my jsme si docela poklabosily🙂..a Pepca je fraja,smisek jeden peknej🙂
plechajdaautor
10. kvě 2009
ewell aha my mame tu maxicosinu do 13kg a na tu vejsku to je v pohode, davam tomu tak ctvrt roku jeste 🙂
d.aniela1
10. kvě 2009
no presne taky bych to tak videla,,ale to je jedno,,,uz to neresim,,byla jsem rada ze tam na nas nekdo pockal
gabka32
10. kvě 2009
no plechi ona tam žádná organizace moc nebyla... a když už jsme jeli těch 230km, tak jsme si i zajeli na výlet, proto jsme třeba neseděli u hotelu a nečekali až se všichni sejdou, protože se stejně nesešli.

a já už chlapa mám, k čemu by mi bylo hledat dalšího 😉
ewelly
10. kvě 2009
ohhh plechajdi dekujeme🙂
laada
10. kvě 2009
Olí měli ste bejt den předem 😉 ... taky se nedivim že i na srazu chlapa dopo neudržíš na míste 🙂
slavikovci
10. kvě 2009
ewel elenka je taky boží, ten ďolíček 😉 mám jí docela hezky s Pepínem na fotkách,ale koukala jsem ,že už jí Pepčovi přebral Domčuch 😃
plechajdaautor
10. kvě 2009
ladi ja myslela tam asi neeee ? 🙂

Slavi nevadi, priste 🙂) 😃 hlavne ze se Vam tam libilo 😉
plechajdaautor
10. kvě 2009
Gabi nehledame, okukujem 😃

Ladi no Oli prohlasila ze jsem stydlivka 😃
laada
10. kvě 2009
Zdení šak já rejpám né ??? 😃
d.aniela1
10. kvě 2009
Irco ten se stim neprdel..
slavikovci
10. kvě 2009
No tak já jsem mega stydlivka, bohužel...ale to je jedno, poznala jsem vás a super 😉
d.aniela1
10. kvě 2009
ja jsem se taky krapet stydela :-N
laada
10. kvě 2009
Olí Zdenina je stydlivka jo??? já myslela že jí jde všude vidět všude slyšet?? 😎
plechajdaautor
10. kvě 2009
ladi ta dloubnu 😃
d.aniela1
10. kvě 2009
Iru to me tak mrzi ja jsem na vas jeste cekala ale pak jsem musela jet
plechajdaautor
10. kvě 2009
slaviku hele to ze jsi tam dorazila znamena, ze zas takova stydlivka nejsi, jinak bys ani nejela 😃
laada
10. kvě 2009
přesně jak píše Zdení Gabko nehledáme.... okukujeme ...šmírujeme... 😃 to nás baví 😃
plechajdaautor
10. kvě 2009
dani no ty rozhodne, asi jako ja 😃 😉 😃

Začni psát odpověď...

Odešli