• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
holky, ale já teda přiznávám, že už padám na hubu, tak to zabalím, nechávám tam sypat ty fotky a uvidím ráno, co to udělá :sweat_smile:

loučím se a jsem ráda, že to tak klaplo :wink: dobrou noc
10. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem fakt ráda, že jsme nakonec jeli :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Oli :wink:

já shrnu na kanapi kousek, abych se tam vešla, teda s naší kočkou :grinning: :grinning: :grinning:
když jsem si uvědomila, že přijede nejdřív v poledne :wink:
10. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli paaaaaaaaaaaa dobrou noc i ja jdu ,,mejte se tu krasne

sraz byl super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky dobrou a klidnou :wink:
jo a fotky super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobrou noc.jdu taky,dite je v postylce a uz i zticha tak jdu hodit tu sprchu a pak hned omdlim:grinning:...paaaaa a srazu zdar:wink:
10. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou taky padám :wink:
10. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou, jdu do vany.
10. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, Joli tu už hodinku výská, ale jinak pohoda :wink: peru peru ..... :grinning:
11. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink: Saška už na mě taky mávala v šest :unamused: a ted vesele honí pejska :dizzy_face: prát taky budu :angry:
11. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink: tak tady jsou naše fotky :slight_smile: http://panterkaa.rajce.idnes.cz/Druhy_sraz_cervnovek_8.5.-10.5.2009,_Renospond/

jé, holky, tak to u nás dneska malej vstával v 6:45, takže pohodička :dizzy_face: kdyby mu to tak chtělo vydržet :grinning: zato velkýho jsem před půl osmou nemohla dostat z pelechu :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :slight_smile:

jdu vás jen pozdravit a nahlásit, že jsme dobře dojeli :wink:

jinak jsem totálně hotovson, jen jsem v rychlosti koukla na nějaký fotečky, moc pěkný co jsem viděla,
já časem dodám asi taky na rajče, ale fakt až časem
nemám ani šanci vás dočíst, dítě už zase vstává si dal jen hoďku spánku, od včera od rána fakt totálně rozhození to spaní, fakt jako to nechápu, samo že ta noc pak stála za to, to mi bylo ale hnedka jasný, takže jsem zombie, takl mě omluvte, jdu na tu hysterku mojí šílenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pche a dneska se máme fotit na plavku, tak doufám že ho potopí trenérka, protože u mě dost hrozí že ho utopím :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jituš, my dneska máme taky plavání :sweat_smile: včera jsem fakt padla na hubu, byla jsem pak už taky vyřízená, jako už dlouho ne, ale to nějak dám, i když se mi vůbec nikam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, jdu dočíst, co jste nakrafaly
11. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani, co jinýho se tu mohlo probírat než chlapi :grinning:
11. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no já včera v půlce cesty musela přenechat řízení MM a to je u mě už fakt vyjimečná situace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dneska to snad nějak ustojím, počítám že po vstávání v půl 5tý krize přijde, ale doufám že až odpoledne :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko, jdu se pochlubit, tak už Ninuška taky sama chodí, v sobotu ušla asi půl metru, včera už metr a půl,,,,no jsou zatím takové nejisté,ale i tak to potěší. :slight_smile: . Už jsem to i natáhla na stream tak až mi to schváli dám sem odkaz
11. kvě 2009 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani, to se snad ani nedá, jsou to děsný drbny :grinning: :grinning:

já si včera ani nedovolila vlízt na pc :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den

tak předně díky Gabce, že to zorganizovala, moc hezké místo, super, ráda jsem vás všechny poznala a myslím, že i chlapům se to snad docela líbilo (toho já se teda bála nejvíc) mrzí mne, že jsme se neviděli víc, ale vzhledem k tomu, že nějak nebylo jasné jak kdo přijede a co se bude dělat, tak nám teda bylo líto to jen prosedět u hotelu, tak jsme vyrazili na Veselý kopec, vrátili jsme se brzo, ale to zas byli pryč ostatní

a ten večer, to mi přišlo vyloženě škoda, že se nesedělo hned ve vnitř, to sezení po šesti mi přišlo poněkud nešťastné. Asi je i dost tím, že naše děti mají docela rozdílné režimy, u nás třeba před devátou jsem byla v podstatě nepoužitelná (asi zuby, má fakt zas úplně děsné noci, řve a řve a řve)

no tak či tak, mi se to moc líbilo :dizzy_face: děto jsou zlaté :dizzy_face:

no a Kačka je fakt nejpomalejší :grinning: ale mi ji máme i tak rádi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Baji dlouho jsi tu nebyla, gratulka k pokrokům, Ninuška je šikulka :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
MY ji máme i tak rádi, samozřejmě
11. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry rano :grinning:
11. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Diti, myslím že nakonec to snad dopadlo ke spokojenosti všech, ono kdyby to bylo nějak moc přeorganizovaný tak by to taky nebylo ono, a pro většinu na první setkání si myslím že to bylo super. Něco sami něco společně :wink:
a s těma režimama těch dětí to je taky pravda :wink:

Kačka je suprová a že by byla nejpomalejší to si teda nemyslím, je taková hodňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: však neboj ona si to ještě vybere třeba v pubertě :grinning:
11. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dito Kačka je šikulka a určo jí za chvíli nebudeš stíhat - já vám chtěla předvést jak se Saška ukázkově plazí a ona mě převezla a lozila :grinning: samo že doma se opět spíše plazí :angry: my jsme zas nejmenší, co nadělám, hlavně že jsme všichni zdraví :wink:

a příště to holt bude muset být jak kdysi zájezdy - s naplánovaným hromadným rozvrhem, co, kdy, kde jak.... :grinning:
11. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani :slight_smile:

jinak teda musím říct, že jsem vůbec nečekala takovej návrat domů, Honzula byl totálně odvařenej, radostí bez sebe, že je doma, hned proháněl kočiče :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, Saška byla velká šikulinda :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:

Baju gratulky k pokrokům! :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito s tebe jsem byla hotova ty jsi vysoka,, :grinning: ty brdo,vedle tebe na fotce jsem teda prcek a to mam 175 :wink:
11. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, tak u nás bych řekla cesta domů celkem v pohodě, asi to bylo tím, jak jsme byli cestou v tý zoo :wink: ale když jsme zaparkovali před barákem a Hynďa se probudil, tak říká: doma je to stejně nejlepší :grinning:
11. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek