• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Ahoj no já mám hlavně radost jak jsem psala o par stránek dřív, tak byla nemocná a moc jsem se o ni bála no a teď mám prostě radost,že zas řádí a je to opět můj malej smíšek. Ony ji ty krůčky bez držení píš spomalily, zatím je rychlejší kolem zdí nebo po čtyřech...je dost opatrna takže když se ji to zdámoc daleko radši zaklekne a doleze si
11. kvě 2009 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak první večer byl problém že já jednak neměla na nikoho mob a pak stejně nakonec nešla síť takže mi některé sms došly až ráno :sweat_smile: , tak jsem to tam obešla a když jsem nikoho nenašla tak jsem si šla lehnout.
Gabi na jednu stranu máš asi pravdu s tou organizací - já se toho nejdřív dost bála, že by to MM nezkousnul, ale teď ti asi dávám za pravdu :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja myslim,ze by se to hlapum moc nelibilo,kdyby museli byt porad jen v houfu a neuzili sokromi se svymi rodinkami:slight_smile:...aspon Radimovi se libilo.kdyz jsme vyrazili jen tak pocourat po Skutci:slight_smile:...vcera jsme byli jeste na hrade Rychmburk.na zamku Nove hrady,ten je moc krasnej,pak na obed,kde jsme cekali na jidlo asi hodinu a pul,ale vydrzeli jsme,no a pak jsme jeli dom a prirazili ve 20h
11. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baju gratulka..velika ted to bude ale hlidani..pockej ona se zrychlí :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky jsme museli SAšku po návratu nechat vyřádit na pianku a s vkládacím domečkem - momentálně 2 nje hračky. a to jsme byli ještě cetou u 2 babiček, takže já toho měla nad hlavu. dneska večer mám jít na bazén a nevim nevim :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se z toho picnu, jsemna straně 91 uáááááááááááááá
11. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jsme se viděly jen chvilku, ale fakt ti to sekne a to opálení hmmm :dizzy_face: a kde byl vůbec pesan, já jsem to tam moc nepochytla někdo ho asi hlídal, jsi ho nakonec netáhla sebou, teda pardon ji, je to slečna že :sweat_smile:
njn 180cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: po tatínkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych měnila a pak ještě tak 25kg dolů aspoň, ale to si nebudu stěžovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo no vidíš - však chlapi pak sami říkali co je to za sraz když si výletujem sami co? :grinning: :grinning: ale je fakt že zas celý den by asi nevydrželi sedět s náma a dětma na jednom místě a poslouchat babské tlachání

poučení aspon pro příště - pokud ještě něco delšího domluvíme, tak aspon nějaký program by nebyl špatný. :wink:
11. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli Hynďa to vystihl že :grinning:
uz nás byla cesta taky vcelku oik, co se prcka týká, když jsem řídila já tak spal, pak jsme se stavili na obídku to byl hodnej, jen jídlo moc nechtěl, a pak teda řídil MM, no a mě sezení vzadu nedělá moc dobře, ale prcka jsem zabavila i když nakonci už jen MM mobilem a to je teda zoufalost největší, ale dalo se :grinning:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď už tu to zvířátko zase uplácím jídlem, ale to se jinak nedá, ten bude mít 12 kg na roce nakonec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baju,taky gratuluju:slight_smile:
Oli ty fotecky mi nejdou spustit,no nemusim asi videt vsechno:slight_smile:
jojo Jani je mooc hezka:wink:
11. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je to tady je to ještě takove vachrlaté:o)
http://www.stream.cz/video/8/298228-prvni-krucky
11. kvě 2009 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny hlidala me ji svagrova a byla sem rada ,to teplo by ji zabilo...nakonec jsme tam byli dele nez jsem pocitala,ale stalo to za to..naprosto super..no ty brdo opravdu jsi vysoka..ale aspon vidis vsechno tak nejak z nadhledem :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baju sikulka.tak nejak zacal i DOmik :wink:
11. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity díky - no ona je hodná (přes den) a asi i proto pomalá, prostě pohodářka po tatínkovi :dizzy_face:

Oli - zoo dobrá ne? jsem ráda, že ti to prošlo, zdálo se mi škoda, že byste jeli rovnou domů :wink:

Gabi - no na vás jsme spoléhali a Saška takhle, lozit se ji zachtělo :angry: :grinning: no co už někdo musí být poslední :slight_smile: třeba něco vymýšlí, tak nemá čas na pohyby :grinning:

my se cestou zpět ještě stavili v jedné takové výletní hospůdce za kamarádama a strávili tam odpoledne, úplně super pohoda pokračovala

ovšem usínání i noc opět nic moc, už nevím co s ní, asi zuby :confounded:
:pensive: tak to nejde, kdyžtak to zkus zkopčit, ten odkaz
11. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to jde :grinning:
11. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš, zoo byla krásná, Hyneček byl nadšenej a David taky :wink: pro nás to byla zajížďka minimální, takže to prošlo vlastně bez problémů :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani šak Domišek je rychlík a šikula....jak dlouho mu trvalonež se pořádně rozchodil?
za měsíc jedeme na dovču do chorvatsa tak jestli už třeba něco zvládne
11. kvě 2009 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi Domca byl nadsenej z vaseho fotaku,kdyby pak byla nejaka fotka pouzitelna prosim posles me ji dekuju moc predem
11. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baju si pis ze to zvladne,dej tomu tak tejden a kousek,u nas se jinak uz nechodi nez po dvou,ale jako ozralej jde nekdy slusne :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no s těma chlapama je to pravda, ale zase v sobotu dopoledne poznámky MM že jsme mohli jet někam úplně jinam, když se se všema potkáváme jen na společným jídle mě taky nebavily :grinning: :grinning:
pak odpolko už to bylo ok :dizzy_face:

hele holky kde jste to vůbec byli na tý prochajdě společný jak si tam dáváte to pivko :confused: :confused:

Gabi jaký pianko? ukaž, já mám objednaný od FP dneska by mělo dorazit, jsme byli u známejch a tam to chlapečkovi zabavil, byl z toho úplně hotovka, tak jsem mu ho taky objednala, ale počítám že doma ho to tak bavit nebude, že to bude ležet v koutě :grinning:

Jani to si nechávám na chladné zimní večery, to se nedá, já zkončila asi na straně 88 nebo kolik :grinning:

Gabi oni sami nevědí co chtějí si myslím :grinning: :angry: :grinning:
jj asi příště něco naplánovat, domluvit přesný hodiny, výlety a tak, kdo bude chtít přijde kdo ne tak ne a bude :wink:
v každým příápadě já musím říct, že jsem byla spokojená, mě se to moc líbilo, a kdykoliv vás všechny ráda znova uvidím :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak u nás na zpáteční cestě asiu bylo nejhorší to, že bylo šílený vedro, a u nás klimačka prostě není, starej model no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, my jsme došli do vedlejší vesnice, původně to měl být výlet asi na 12km :grinning: prostě vedro nás překonalo, tak jsme to otočili a zapadli ve Zderazi do hospůdky :grinning:
11. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani hehehe já a s nadhledem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ewelly
zkus to odsud, dál už se proklikáš
http://panterkaa.rajce.idnes.cz/
:wink:
jako na druhou stranu jsem si rikala proc Domca nelezi ,porad jsem za nim litala,a kloudne jsem nepokecala,krom par vyjimek

quinny no Honzik bude asi slusnej dlouhán ma taky po kom
dočteno, ale poslední stránky jsem vzala z rychlíku, fakt se to nedá.

Sraz hodnotím úplně super!!!!! :dizzy_face:

My jsme jeli ještě do Litomyšle a domů jsme dorazily kolem 18,00 a prcek byl taky úplně hotový, že je doma. Takový štěstí :grinning: :grinning: :grinning: Fotky hodím odpoledne, ale M. vymyslel článek na naše stránky, takže kdo chce .... http://matej.osladil.cz/clanek/sraz-deti-v-proseku-u-skutce
11. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jitus moc daleko jsme nedosli:grinning:...jen do toho Peralce na zacatek a pak jsme se vraceli a pivko jsme si dali ve Zderazu,uz nevim jak se ta hospudka jmenovala:slight_smile:
hele, takže příště se dopoledne na nás čeká, dáme obídek a domluvíme se co dál :grinning: jestli hromadnej výlet nebo separé, co? :grinning: každopádně už budem vědět co a jak a myslím, že ani ty chlapi už nebudou tak protestovat :sunglasses: :wink:
Oli jo ahá ve Zderazi, tu my nějak minuli, že tam vůbec něco takovýho je, my jen nějak prochodili lesy, ale na hospodu jsme teda nenarazili :grinning:
11. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, každopádně byla první v cestě :grinning: teda ta hospůdka, tu soukromou akci s prasetem na hřišti nepočítám :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek