• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2013 - začínáme se snažit o mimi

4. července 2013 
Ahoj, je tu někdo s podobnými plány? :slight_smile:

Pokud už tu taková diskuze je - přesměrujte mě :wink: :slight_smile: budu ráda :slight_smile:
12. kvě 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melinkaproch Ahoj my chceme začít hned po svatbě což bude 8.6.. :grinning:
12. kvě 2013 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my začinali od ledna, ale pořád se nedaří kvuli vysazení HA a rozhazenému cyklu :slight_smile: takže plny mm pořád:slight_smile:
12. kvě 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se přidám :slight_smile: jestli můžu (po 21.5)
12. kvě 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betikap
@carolineg1
@lumanima

ahojky tak jsem moc ráda, že v tom nebudu sama :slight_smile:... Já zrovna přestávám s kojením - už mám málo mlíčka, tak počítám, že do konce května nebude nic a pak se vrhneme na druhé :slight_smile:

Malému bude 21. května 5 měsíců :slight_smile:

Tentokrát bych si přála děvčátko a byla bych šťastná, kdyby se do konce roku zadařilo :slight_smile:
12. kvě 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@betikap jinak gratuluji :slight_smile: snad vám hezky vyjde počasí :slight_smile:

@carolineg1 a zkoušela jsi nějaké ty přírodní kapičky - Femigard, Gynex - mohly by pomoci upravit ten cyklus :slight_smile:
12. kvě 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch Budu držet palečky, aby se zadařilo a povedla se dokonce i ta holčička. Já doma mám jak holčičku, tak chlapečka, tak to nějak neřeším, ale možná....možná si podvědomě myslím na holčičku :zipper_mouth:
12. kvě 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch ahoj nee nezkousela, ted sem najela na listovku, a pokud do konce kvetna neprijde -MS nebo dvě // tak se poptám u doktora :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 Ahoj, narazila jsem na Tebe už na Snažilkách od ledna, nebo února 2013 a chtěla jsem se zeptat, jak píšeš,kvůli vysazení HA...tu jsi vysadila v tom lednu? Nezlob se, jestli jsem zvědavá moc :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima děkuju.. A budu ti držet palečky aby se ta holčička povedla.. Já budu 2 týdny před svatbou vysazovat HA a pak uvidím jak na tom budu, protože poslední půlrok mi ta antikoncepce nějak neseděla.. Dostávala sem to uprostřed platíčka a doktor říkal, že moje tělo na ni pomalinku přestává reagovat.. :grinning:
12. kvě 2013 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima jj pročpak?
12. kvě 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ptám se kvůli tomu, abych věděla, jak dlouho tady tak cca čekáte, než otěhotníte :slight_smile: a podle toho si pak dělala, nebo nedělala naděje, jenže všichni tady máte HA a já měla Mirenu, tak si myslím, že se to asi srovnávat nedá...ta doba po.
12. kvě 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima ahoj já jich po 6 letech vystřídala, minerva, sunnya, vreya.....:( jako kamaradky po 6letech HA měli většinou pozitivní HCG do 3 měsíců....tak doufám, že nebudu muset čekat rok :frowning2:
12. kvě 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 Já myslím, že to snad nebude tak dlouho trvat. Věkově jsi ok a podle toho, co jsi psala, že zkoušíte od ledna, tak to zas taková doba není a určitě by se to mělo podařit...já s oběma dětmi otěhotněla prakticky "napoprvé", ale je pravda, že mě tenkrát ani nenapadlo, že by to nemělo vyjít, nebo , že by mohl být nějaký problém. A u obouch to bylo po injekcích Depo-Provera. Teď jsem byla právě "na Mireně" tak jsem zvědavá. Budu držet každopádně palečky.
12. kvě 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My se o 1. snažili 11 M - ale bylo to takhle . začali jsme v květnu 2011 - hned //, ale SP na začátku... 3 M pauza, pak snažení září, říjen - říjen - cysta - pauza měsíc, pak prosinec snaž. - // - v lednu SP v 6 tt - pauza 2 M a hned v dubnu zase // - v prosinci se nám narodil chlapeček :slight_smile:

Takže vždy těhotná brzy, ale bohužel jsme měli trochu smůly...

Jsem zvědavá, jak to bude teď - ráda bych do toho konce roku :slight_smile:
12. kvě 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch T jo, to gratuluji k rozhodnutí, máme stejně staré děti a při představě hned otěhotnět :sweat_smile: Já plánuji mimčo od léta 104, teda zapracovat na něm :grinning: :grinning:
12. kvě 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch tak to je mi líto, neměli jste to jednoduché, ale je dobře, že to nakonec dobře dopadlo :slight_smile: A teď se to určitě povede taky.... Jak to tu čtu, bude nás víc, tak se aspoň člověk bude mít s kým podělit s těmi prvotními strachy a obavami, ....pukud teda je někdo takový "bojínek" jako já a nechce nic zakřiknout, že před okolím mlží a radši se budu svěřovat spolusnažilkám :slight_smile:
12. kvě 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch děkuju.. A budu ti držet palečky aby se ta holčička povedla.. Já budu 2 týdny před svatbou vysazovat HA a pak uvidím jak na tom budu, protože poslední půlrok mi ta antikoncepce nějak neseděla.. Dostávala sem to uprostřed platíčka a doktor říkal, že moje tělo na ni pomalinku přestává reagovat..
12. kvě 2013 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima promiň to nebylo pro tebe nějak mi to tu přeskakuje... :unamused:
12. kvě 2013 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ebsian děkuji :slight_smile: u nás je to ze dvou důvodů :slight_smile: chceme prcky blízko k sobě a navíc mi pak skončí rodičák a nemám kam se vracet, tak bych ráda navázala, ale to je ten méně podstatný důvod :slight_smile:... a vlastně se i moc těším :slight_smile:...

Pak už budeme úplně kompletní, tak na takovou tu úplnost - že pak už mi dětičky jenom a jenom porostou :slight_smile:

@lumanima děkuji jsi hodná, ale když se teď podívám na ten poklad, tak je vše zapomenuto :slight_smile:...
Také jsem posera - do 13 tt to opět nikomu nehodláme říct :slight_smile:... Pro mě bylo úplně hororových tak těch prvních 8 tt - to jsem se bála jít na záchod a utřít se, že zas zjistím že špiním :zipper_mouth:... Ale potom 13 tt jsem si to moc užívala :slight_smile: :slight_smile:... Prťousek začal kopat přesně v 16+3 a fakt už kopanečky a manžel poprvé cítil o 3 dny později :slight_smile: a o to to pak bylo krásnější :slight_smile: Teď už si ani nevybavím, jaké to je cítit ty pohyby, tak se na to zase těším - doufám, že opět přijdou brzy :slight_smile:

@betikap Tak budu také držet palečky a třeba se povede miminko hned po svatbě :slight_smile: To by bylo krásné :slight_smile:... A děkuji - byla bych ráda - moc bych chtěla páreček, ale kdyby ne, tak se to nezblázní - hl. ať je miminko zdravé :slight_smile: a pak pěkný porod :slight_smile:
Kdyby byl jako ten 1. tak bych si nestěžovala :slight_smile: :grinning: ...
S tou HA jsem to mívala taky - prostě mi jakoby hormonálně nestačila... Tak po druhém děťátko a po skončení kojení budu muset jít do nějaké silné - ale to už se nebudu bát, ptž dalšího prcku už neplánujeme :slight_smile:
12. kvě 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhodně všem držím palečky

@lumanima no ja doufám žeto tento měsíc výjde přítel má 5.6 narozeniny,tak by to byl krásný dáreček, uvidím 26:5 má přijít MS
12. kvě 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@carolineg1 jé tak to držím palce... to by byl opravdu krásný dárek :slight_smile:
12. kvě 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch snad to vyjde ale nadeje si nedelam velke
12. kvě 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch to je nejdůležitější aby bylo zdravé. Mě v pohodě stačila ale před pár měsíci sem to nedotala vůbec a od té doby to něja nefunguje jak by mělo.. Doktor mi chtěl dát jinou ale když sem řekla, že stejně chceme miminko, tak to mám prý dobrat.. :D
A bereš nějaké vytamíny? :grinning: já beru už teď listovku ale přemýšlím, že po vysazení začnu brát femibion 800..
12. kvě 2013 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@carolineg1 no je dobře, že se na to neupínáš :slight_smile: Já to tak párkrát udělala a pak jsem byla zbytečně moc zklamaná :slight_smile: Tentokrát si to snažení chci užít - ptž vím, že pak už se nikdy nebudeme o miminko snažit :slight_smile:...

@betikap Dobrá volba :grinning: :wink:... Já sem tam zobnu VitaMimi nebo jak se to jmenuje - měla jsem je kvůli kojení - ale jsou i k těhotenství :slight_smile: a mám tu i zbytek Mamavitu, co jsem jedla v prvním trimestru :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch no ja mam těch cílu víc, chci napsat knihu s říkadlama pro děti, akorát nevím jake vydavatelství zvolit...a tak nějak pořád hledám ispiraci-....
12. kvě 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přidám se, začali jsme se snažit o druhé začátkem měsíce, tak koncem uvidím, jak jsme na tom...dceři je 2,5 a povedla se nám hned napoprvé, tak jsem zvědavá, jak to bude teď..
12. kvě 2013 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 ty jo, tak to by byl parádní dárek. ...budu držet palce.
12. kvě 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch Naprosto Tě chápu, dělala jsem to samé, co ty...taky jsem se bála chodit na záchod a kontrolovala jsem papír, jestli tam náhodou něco nebude...mlčela jsem, do dvanáctého týdne a řekla to až potom...ve 13.týdnu jsem začala krvácet a skončila v nemocnici...pak už jsme to víceméně proleželi, ale dopadlo to dobře....tak bych teď asi čekala ještě dýl s tím oznamováním.
12. kvě 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 a co se týče té knížky pro děti, tak FANDÍM, to je super ! už jsi někdy něco napsala?
12. kvě 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jpetraa téda držím palečky a jsem moc zvědavá, zda to zase klapne hned na poprvé :slight_smile:... a už máš po ovulaci? :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 10
Tvůj příspěvek