• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2013 - začínáme se snažit o mimi

4. července 2013 
autor
@lumanima koukám, že už jdete do třetího :slight_smile: Tak to ti fandím... já už tolik odvahy nemám :grinning: Ale je to krásné :slight_smile: :wink: ... Pro nás budou ty 2 akorát :slight_smile:...
Já doufám, že se mi vyhnou nevolnosti - abych se mohl co nejvíc věnovat maličkému :slight_smile:...
V prvním těhu mi bylo celý první trim. tak blivno, ale zvracela jsem jen jednou... no dalo se to přežít, ale nic příjemného :zipper_mouth:... jak jsi snášela ty ta těhotenství??? :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji pěkné ráno :slight_smile:...

My máme dnes posl. očkování a KO :slight_smile: Tak jsem zvědavá kolik mi to zvíře bude vážit a měřit :slight_smile:.
13. kvě 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima porad neco píšu, ale nepublikuju, ted mi kamaradka poradila at to zkusim prodat tak davam dokupy knížku s 15ti říkadly.....
13. kvě 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch Ahoj, taky přeju krásné ráno a přeju, aby to očkování proběhlo, co možná nejrychleji a co nejméně bolestivěji. K tomu třetímu....já taky nikdy neměla v plánu třetí, ale jak zní klišé "člověk míní, život mění", tak se nám to všechno nějak zamotalo a z mého prvotního, budu mít jen jedno dítě jsem najednou tady a plánuju třetí....to se tak někdy semele :zipper_mouth: Ještě před pár lety bych si ťukala na hlavu při představě třetího dítěte v mém případě....jinak abych to tak nějak srovnala...pro přítele to bude první "biologický" potomek. A k těm nevolnostem, já u obou dětí nevolnostmi netrpěla, bylo to v pohodě, až na to krvácení, jak jsem psala a pak jsem si to proležela víceméně. A čím jsem starší, tím víc mám strach a obavy, aby bylo všechno, jak má být. Jsem asi plašan. Co ty?
13. kvě 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 já občas taky něco napíšu, ale jsou to spíš příhody s dětma, co se nám, nebo známým stalo a tak...jsi dobrá, že ses do toho pustila...držím pěsti.
13. kvě 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima no nevím jesli dobrá, spíše ve finanční skorokrizi :D snažím se s ní vymotat....
13. kvě 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa Ahoj, koukám, že máme zhruba stejně staré děti (já to mladší tedy) V srpnu mu budou 3. A na mimču začnem ...to je divný napsat "pracovat" koncem měsíce. Budu držet palce, aby se zadařilo zase napoprvé. Já u obou dětí taky otěhotněla napoprvé.
13. kvě 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 jasný, to chápu....každý musí nějak začít. Třeba se to chytne a bude to trhák, já jsem se vždycky spíš bála, že vůbec to rozjet musí být finančně náročný.
13. kvě 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima no prvě s tím se ted potýkám, dělám s marykay kosmetikou, ........teda snažím se je to naročné :(
13. kvě 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 vidíš, to potom s mimčem chytneš spoustu inspirace a témat na psaní a při mateřské na to budeš mít i čas :wink:
13. kvě 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima času bych měla dost i ted:slight_smile: ale chtěla jsem zkusit s pomocí 5 leteho synovce vymyslet něco nového, akorát on je blázen do aut :slight_smile: a Bleska MCQuina težko nahradíš, :D
Snad se to malé zadaří...
13. kvě 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolineg1 to malej zas dělá do traktorů a s ničím jiným se nechytáme... "maminko to není John Deere, to je Fendt a tohle je Case a tak....já z toho mám hlavu v pejru, pro mě traktor, jako traktor :grinning:
13. kvě 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima aspon víš jak se to píše :D
13. kvě 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všem přeji krásný den a jak to tady tak pročítám potvrzuje se mi opět, že děti jsou nejen strosti, ale i radosti což je krásné. Ti naší hajdaláci neustále zlobí, ale jsem ráda že jsou zdraví. Co více si přát :slight_smile:
13. kvě 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se přidat? My jsme začali se snažením o druhé mimi na začátku května, každým dnem čekám ms, tak to vypadá, že bude další snažení v červnu :wink:
13. kvě 2013 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch no to já nvím, já nevím kdy ovuluju, nikdy jsem se o to nezajímala a nepoznám to n a sobě..takže prostě budu čekat jestli MS přijde nebo ne..do konce měsíce mám na úvahy čas:o)
13. kvě 2013 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima já jsem právě hrozně zvědavá, jak to bude..Teda 3 děti..to klobouk dolů...já asi rok po porodu dcery říkala, že jdruhý nikdy, říkala jsme přítelovi, že jestli chce druhý dítě, tak se mnou ať nepočítá:o) ....no a teď se snažíme o druhý:o) ale je to teda náš strop, na tom jsme se shodli.Jedináčka nechci, sama mám sestru a máme nádhernej vztah, tak to chci dopřát i dcerce. A moc se těším zase na to malilinkatý miminko:o)
13. kvě 2013 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@naomi6 tak to jsme začali úplně stejně a máme i skoro stejně starý děti...o) tak si držme palce!
13. kvě 2013 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa tak to je prima, držím moc palce. Já mám právě dnes pms jak blázen, takže už se těším na další ms a snažení :wink:
13. kvě 2013 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naomi6 Ahojky :slight_smile: Tak třeba ta MS už nepřijde :slight_smile: :wink: :slight_smile:

@jpetraa Tak aspoň je to pak takové pěkné překvapení :slight_smile: když prostě ta mrcha nedorazí :slight_smile: že nepočítáš dny, kde je už možné udělat test :slight_smile:... Já teď na začátku také nechci zatím řešit kdy je ovulace... prostě si to snažení chci užít :slight_smile:
13. kvě 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? stejně jako některé z vás nechceme, aby o našem snažení a prvních měsících těhotenství kdokoli ze známých a příbuzných věděl, tak že bych se občas přišla vykecat sem.. vezmete mě mezi sebe?
13. kvě 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@angeela vítej mezi námi :wink:
13. kvě 2013 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela si piš že jo taky to nechci zatím nejak davat najevo...
13. kvě 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda o snažení mluvím s kamarádkama normálně, rodičům a ostatním to oznámím jak se zadaří.
13. kvě 2013 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angeela Ahojky... jasné vítej :slight_smile: Také ještě neříkáme, že se snažíme... zejména abychom se vyhnuli otázkám typu - "Tak co, už?" :dizzy_face: :grinning:
13. kvě 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela Zdravím, taky to mám tak....jsem plašan a už si dovedu představit, jak večer co večer ulehám s přítelem do peřin a více jak polovina příbuzných a známých na nás v tu dobu myslí, jestli jo, nebo ne :grinning:
13. kvě 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa Budu držet palečky, ať se Vám ten sourozenec povede co nejdřív...
13. kvě 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lumanima :grinning: :grinning: :grinning: tak teď na vás budu myslet já, můžu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: klidně zas můžeš myslet na nás :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já teda taky budu mít pěkněj chaos v té ovulaci, neboť jsem po Mireně a při té jsem nemenstruovala, ale prý ovulovala, jak jsem se dočetla a totálně netuším kdy :fearful: Tak to vidím asi tak, že to budeme muset zkoušet častěji, aby jsme se tak nějak trefili. Je pravda, že já jsem při předešlých dvou dětech nikdy ovulaci neřešila,, prostě to přišlo samo hned...jenže už je to nějaký pátek a dvacet už mi taky bylo :cry: ....co myslíte holky?
13. kvě 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch tak to je paráda :slight_smile: Budem v tom aspoň spolu, jestli jo, nebo ne :grinning: zkusíme to brát s humorem a hroutit se můžeme potom.
13. kvě 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek