• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2013 - začínáme se snažit o mimi

4. července 2013 
autor
@lumanima tak tak věřím, že to přijde až bude ta správná chvíle a vybere si nás to pravé miminko :slight_smile: :wink:... Neboj nebudeš v tom chaosu sama... já teď budu končit s tím kojením, tak vůbec nevím, jak to bude... MS jsem od porodu ještě neměla, tak snad se ten cyklus hned obnoví po odstavení... ale těžko říct, jestli bude jako dřív a nebo bude ta ovulace jindy... dřív jsem ji měla 17-19 DC a pak tu druhou půlku 12 dní :slight_smile:... no uvidíme :slight_smile: Stačilo by mi otěhotnět do konce roku nejlépe do listopadu... a budu šťastná jak blecha :slight_smile: Takže ještě není ani červen a času dost :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch tak to máme podobné. Já jdu 21.5. k doktorce a pak si myslím, že by jsme se tomu začali "intenzivně" věnovat, jen se budu muset poradit jak je to s tou ovulací apod...ale jak píšeš, pokud to bude do konce roku, budu spokojená. :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lumanima možná by na tebe dr. mohla mrknout utzvukem - a kouknout, jak funguješ :slight_smile: třeba budeš právě v období kolem ovulace a rovnou budeš vědět, kdy na tom zapracovat :slight_smile:...
Jé to už je příští týden :slight_smile:

Já vím, že po tom odstavení se má MS dostavit do 4-6 týdnů :slight_smile: A někdy právě už během té doby může být ta ovulace, ale těžko říct kdy, tak se prostě budem jen tak náhodně milovat :slight_smile: :slight_smile:

A jinak asi teda úplně ukončím to kojení k 6.6. nebo jak jsem to tak počítala, kdybych ubrala jedno kojení týdně - kvůli tomu, abych se vyhnula zánětu :slight_smile:

Všem pěkné ráno :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 04:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima v tom Ti neporadím, já o ovulaci nevím skoro nic, jen že jednou za měsíc je:o)) já to u dcery stejně jako ty neřešila, prostě jsem byla těhotná dřív, než bylo na nějaký hloubání o vhodným období čas.. takže te´d zkoušíme tak nějak jednou za 2 až 3 dny a uvidí se, jestli se trefíme.
14. kvě 2013 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jpetraa tak to děláte dobře :slight_smile: ono když zkoušíte za ty 2-3 dny, tak bych řekla, že to nelze netrefit :slight_smile: Držím palce :slight_smile:...

u nás kdyby to tak nějak vše vyšlo, tak bych viděla první ovulaci v druhé půlce června :slight_smile:
14. kvě 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch Přeju krásné ráno, přesně to jsem si říkala, že se jí zeptám, jen nevím, jak to zformulovat, abych nevypadala, jak bych to řekla....zbrkle? každopádně se jí na to zeptám...a když se nevysloví, tak to udělám zrovna jako vy....myslím to náhodné milování :slight_smile: Náhodně každý den :grinning:
14. kvě 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch teda koukám, že tys měla dnešní ráno hodně časně :slight_smile:
14. kvě 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa Hezké ráno, s tou ovulací koukám, že jsme na tom úplně stejně a s tím zbytkem...líp bych to nenapsala :slight_smile: Do slova a do písmene přesné. Než jsem se mohla zahloubat, tak jsem skoro rodila :slight_smile: Takže taky to vidím na nárazovky. Přítel se nesmírně těší :grinning: jsem zvědavá, jak dlouho mu jeho nadšení vydrží.
14. kvě 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se vlastně ovuluje v rozmezí kolika dnů holky? takže by teoreticky a vlastně i prakticky stačilo, jak píšete...jednou za 2 dny a nemusely bychom ty chlapy fyzicky odrovnat :slight_smile:
14. kvě 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch teď jsem si vzpomněla, jak Vám dopadlo to očkování a kolik vážíte?
14. kvě 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lumanima jen jí řekni jestli nemohla kouknout, jak ti to tam dole "funguje" :wink: hned budeš vědět co a jak :slight_smile:... JJ velmi časné - manžel mi odjížděl na 2 dny do práce, tak jsem dělala nějaké jídlo sebou... v 5 se mi budí prcek, toho nakojím pak na 6 vyprovodíme manžela a kolem půl 7 ještě zalehneme a do půl 8 spíme :slight_smile: pak v 8 pěkně na ovoce :slight_smile:...

Jé děkuji za optání - no já koukala, co malému píchli, že to chci taky :grinning: - celý den byl vysmátý - byli jsme v krámě a on tam celou dobu výskal, no komedie :grinning: :grinning: ale byla jsem ráda :slight_smile: Vážíme 6 660 g :slight_smile:... Další KO máme už půlroční v červnu :slight_smile:
14. kvě 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch No teda, tak to jste pěkňoučcí :slight_smile: a s tím vysmátím závidím. My vždycky všechno obrečeli už v průjezdu u hlavního vchodu k ordinaci. Když jsme šli po schodech, tak to věděli v okolních vesnicích, že jdeme na očkování a při očkování samotném a po už jsme byli slyšet i na okrese :slight_smile: Zhruba do dvou, až třech hodin přestáváme plakat a do večera nás můžou považovat za klidné dítě ....tak asi tak. Určitě Mudr. jemně vyzpovídám, jak to vidí a když bude vše ok, tak večer šup do peřin :sweat_smile:
14. kvě 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima :o)))))fyzicky odrovnat.o))) no jo, přítel si to taky pochvaluje, tu frekvenci:o))
14. kvě 2013 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa :o)))) tomu věřím, oni jsou na tom asi ve většině případů podobně...ten můj už se nemůže dočkat a pořád to teoreticky probíráme a fyzicky se připravujeme :grinning: Dneska v noci se mě pokoušel probudit a když jsem se ho ptala "co nacvičuje" tak povídal, že prý ho zajímá, jakou intenzitu stisku musí vyvinout, aby mě to probralo a v jaké fázi jsem schopna ho začít vnímat...připadám si jak pokusný králík a to jsem prosím měla obavu, že ho teď budu jakýmsi lehce sobeckým způsobem zneužívat....houby zneužívat....jsou vyčůraný, jak mraky :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima :o))))))))))))))))) jooo tak v noci já mám bezpečně pokoj, protože můj drahý usíná sotva se dotkne polštáře a v noci by ho probudil možná tak nálet a to jen kdyby jsem měli otevřený okno..
14. kvě 2013 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa @lumanima tak to vám, holky můžu jedině závidět.. my plodíme děti v průměru 9 měsíců.. takže já si ještě počkám, než se zadaří..
jinak ovulace sama o sobě trvá jen okamžik.. před ovulací mívá žena tzv. plodný hlen, ve kterém spermie dokážou přežít několik dní a počkat si na vajíčko, které je po ovulaci schopné oplodnění 12-36 hodin.. takže plodných dní je dohromady cca 5-6 v měsíci.. já si na své plodné období počkám do 23.5., dneska jsem 3DC..
14. kvě 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela: a jak mas dlouhy cyklus? Ja jsem dnes 9 DC, cyklus zhruba 30 dni a ovulace mi vychazi taky kolem toho 23.5.
14. kvě 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak víte, kdy máte ovulaci? dle testů z lékárny?
14. kvě 2013 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa: ja to poznam podle fyzickych priznaku a jednou jsem to testovala testama, jestli se jako nepletu a bylo to presne v dobu, kdy jsem si myslela -- zhruba tech 14 dni od zacatku menstruace.
14. kvě 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dora13 28-30 dni.. poslední dobou spíš těch 30.. ovulace 16-17 DC a pak 14 dní luteální fáze.. mě toho 23. začíná plodné období, ovulaci čekám 27.-28.
@jpetraa já stejně jako dora13.. dle fyzických příznaků.. a já si to ověřovala jeden měsíc měřením bazální teploty.. ovulační testy jsem nikdy neměla..
14. kvě 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela @dora13 já jsem asi natvrdlá, ale jakých příznaků? bolí vás břicho? já na sobě nikdy nic nepozorovala.
14. kvě 2013 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa cca pět dní před ovulací mám bílkový (plodný) hled a při ovulaci mě bolí břicho..
14. kvě 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa: jak pise angeela, tazny hlen, nekdy trochu citlivejsi prsa, pobolivani bricha. Plus, ale to uz je hodne subjektivni, si vzdycky pripadnu takova nejaka hezci a vzdycky se za mnou v te dobe vic otaci chlapi na ulici :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa @dora13 mě teda břicho bolí tak, že nemůžu skoro chodit.. trvá to tak dvě hodiny..
14. kvě 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já na sobě ovulaci přímo nikdy nepoznala... ano měla jsem plodný hlen, ale to bylo vše :slight_smile: žádné bolesti a tak... tak jsem poctivě měřila teplotu :slight_smile:.. a pak v prvních dnech po ovu mě začali bolet bradavky a bolely až do MS... když jsem otěhotněla - tak mě vždy 8-9 DPO začala bolet prsa po stranách :slight_smile:...
Jsem zvědavá, jak to bude teď, ta první po porodu :slight_smile:... Prý se to může dost změnit...

@dora13 To je dost možné, že i jsi hezčí - je věděcky dokázáno, že ženy v době ovulace jsou hezčí - aby přitáhly více samečků :grinning: :wink:
14. kvě 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angeela Na druhou stranu to je parádní výhoda - víš přesně kdy :slight_smile: :grinning:
14. kvě 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak se už také těšíme na snažení, ale ono to pak s půlročním dítkem asi nebude nic moc :grinning: Myslím, že 2 krát týdně nám bude muset stačit :grinning: ale jak říkám nikam nespěcháme :slight_smile:
14. kvě 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak dřív jsem mívala cyklus 29-30 dní (17(18)+12) :slight_smile:
14. kvě 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jen takový návrh - nechat tuhle diskuzi otevřenou, tak do konce května - ať se přidá kdo chce a pak napsat adminům a poprosit o uzamčení.... Co myslíte??? :slight_smile:
14. kvě 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch to je sice super, že vím přesně kdy, ale stejně to napoprvé neumíme.. my si holt musíme počkat..
a jsem pro uzamčenou diskuzi..
14. kvě 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek