• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2013 - začínáme se snažit o mimi

4. července 2013 
teda tak já jsem asi vůči svýmu tělu ignorant, já nikdy nic takovýho nepozorovala...dnes mě bolí břicho..ale až po tom, co jsem si tady přečetla vaše příspěvky.o)) tak bud jsem si to vsugerovala a nebo mám ovulaci dnes:o)
diskuzi klidně uzamčeme.
14. kvě 2013 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele..napišme sem pěkně seznam odkud která jsme, co vy na to? vykopávám Brnem:o)
14. kvě 2013 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angeela Třeba se budeš divit :slight_smile: :wink: ...

Teď se dělají vlastně jarní miminka, ne??? :slight_smile:

Tak ju, tak tomu dáme čas tedy do konce května a pak se zamkneme :grinning:

@jpetraa Teplice :slight_smile:
14. kvě 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my byli celý den venku, tak se přidávám až teď, já už sice dvě děti mám, ale v oblasti ovulace jsem fakt totální bambula :o( Nějak to nepobírám....ten hlen jsem pobrala, a to je každý den před ovulací? nebo v době ovulace? S tou diskuzí jsem taky asi bambula, neboť nejsem chatový tip :o))))) tak netuším, ale jsem s většinou....jo a za týden touhle dobou, když bude vše ok...jdeme na to :slight_smile:
14. kvě 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tou ovulací to je opravdu mazec, protože od té doby, co si tu o ní těch pár dní píšeme mám pocit, že ovuluju asi tak šedesátkrát za den :grinning: všechny vaše příznaky mám !!! a to jsem prosím doteď pomalu netušila, co ovulace je :o)
Benešov
14. kvě 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, jarní miminka...to je hezký
14. kvě 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch kéž by..
@lumanima hlen se mění v průběhu celého cyklu.. před ovulací je takový tažný, jako vaječný bílek, po ovulaci se mění na krémový..
@jpetraa já se odtajním až bude diskuze uzamčená, jestli to nevadí.. opravdu nemám zájem na tom, aby o mém případném těhotenství kdokoli známý věděl.. později napíšu i důvod..
14. kvě 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela držím palce :O)
14. kvě 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela Naprosto chápu, že to nechceš vytrubovat....já to mám taky tak a proto jsem tady a píši si o tom s Vámi, než abych to probírala se známými, rodinou, nebo příbuznými....nic proti nim, ale mysleli by na to a hovory by se pak motali jen kolem tohoto tématu a myslím, že by to pak bylo nepříjemné jak mě, tak jim.
14. kvě 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
k té uzamčené diskuzi, jestli jsem to správně pochopila, budeme si normálně psát jako doposud, ale s tím rozdílem, že to nebude moci číst kdokoliv jiný, než my? a nebude se tam moci ani připojit do diskuze?
14. kvě 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima přesně tak, do uzamčené diskuze budou mít přístup jen vyvolení..
14. kvě 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lumanima tak tak správně jsi pochopila :wink: ... ale tedy pokud nevadí, tak bych s tím počkala ještě třeba těch 14 dní do konce května - aby nás bylo více - určitě se ještě někdo přidá... a jakmile se ta diskuze uzamkne, tak mohou to co píšeš číst jenom "členky" :wink:
14. kvě 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angeela :grinning: :grinning: lepší zůstanou :grinning: tutudutudu :grinning:
14. kvě 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch jj mě osobně to je asi jedno, nechám to na většině, pokud mě tam teda pustíte :slight_smile:
14. kvě 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že se to tu pěkně rozjelo, to je moc fajn. Jsem ráda, že budu mít s kým probírat vše kolem snažení. Jinak k ovulaci: začala jsem ji na sobě poznávat až po porodu, když se mi vrátil cyklus. Dřív ani omylem, protože jsem brala dloooouho HA. Poznám ji podle hlenu a bolení břicha, mívám ji ale později tak až 18-20 DC
14. kvě 2013 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naomi6 jé tak to doufám, že to budu mít jako ty - s tím, že to po porodu bude nějak znatelné :slight_smile:... Takže ty teď někdy čekáš MS? :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky a ten hlen(je stále mezi námi, jako další člen diskuze:o))))-dejme tomu, že přijde jeden den...a pak jako druhej bývá ta ovulace?Nebo provází ten hlen a další den už nic?
14. kvě 2013 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa koukám, že jsme na tom podobně :grinning:
14. kvě 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa já už tu ovulaci vidím všude...teda spíš na ní myslím
14. kvě 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima já se tady te´d uchechtla nahlas:o)))
14. kvě 2013 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melinkaproch ahojky, četla jsem o tvých dvou SP, to je mi líto, chtěla jsm se zeptat jestli ti doktoři nějak zakazovali další těhotenství, nebo ti doporučili počkat? my také nemáme problémy s otěhotněním, ale bohužel miminu nezačne bít srdíčko.... :frowning2:
14. kvě 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa já příští týden vyrážím k Mudr, tak se tam optám a zjistím podrobnosti, jak to tedy s tou ovulací je, nebo není. Ono to sice bude asi každého jiné, ale vesměs podobné, tak pak dám vědět.
14. kvě 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ljonas ahojky :slight_smile: ne nezakazovali, ale byla jsem na imunologii - zjistili mi, že mám zvýšenou imunitu proti obalu vajíčka a proto se ho moje tělo snaží dostat ven... No ale otěhotněla jsem dřív než jsem dostala ty výsledky, takže bůhví jak to je - nijak jsem se s tím neléčila a šlo to... Ale pauzu po SP - když to odešlo vše samo jsme mít nemuseli - ale dali jsme si jí podle sebe - jen abych se vždy psychicky dala dohromady... Moc mě mrzí co se ti děje... Ale věřím, že to byla náhoda a že příště už to vyjde :slight_smile: Držím moc palečky :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch tak to je fajn, možná to taky byla jen blbá náhoda že mimi 2x odešlo.mne ted po druhém potratu řekl doktor ať si dáme do konce roku pauzu, ale to se mi fakt nechce... v pondělí jdeme do gennetu tak snad tam najdou příčinu a dozvíme se víc...
díky :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ljonas určitě bych nečekala, pokud se na to cítíš :wink:
15. kvě 2013 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pěkné ráno :slight_smile:
15. kvě 2013 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch joj, dnes nebo zítra a už je to jasné, příznaky pms :frowning2: , ale snad to vyjde příště. Držím palce :wink:
15. kvě 2013 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 ahojky, to je mi líto, že to teď nevyšlo, ale jak píšeš, určitě to vyjde příště :wink: A třeba to ještě nemusí být jisté, že teď ne...oni říkají, že psychika taky dělá hodně...ať tak, nebo tak, držím palce. A přeji hezký den
15. kvě 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek