• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2013 - začínáme se snažit o mimi

4. července 2013 
@ljonas ahoj, mrzí mě, co se Ti přihodilo a budu držet palečky, aby to napotřetí vyšlo. Je dobře, že tady vidíš...(u Melinkaproch), že to jde. Držím palce.
15. kvě 2013 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@naomi6 Třeba to opravdu ještě nemusí být MS :slight_smile: ono je to někdy dost podobné :slight_smile: a kdyžtak bude určitě červnové miminko :slight_smile:
15. kvě 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumanima děkuji za podporu. To je super na konik že tu načerpam spoustu příběhu...
15. kvě 2013 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@melinkaproch Díky, no uvidíme zítra, navíc mě od pondělí děsně bolí v kříži, lidově se tomu říká houser. Chodím v předklonu a nemůžu se narovnat, ach jo, pořád něco. Snad to brzo přejde :unamused:
15. kvě 2013 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, chtěli jsme začít se snažit už v květnu, ale jako na potvoru se mi o tři týdny zpozdila menstruace (doktor neví příčinu, asi psychika) - už rok neberu HA a vždy jsem to dostala cca ve stejnou dobu. Takže momentálně netuším co se se mnou děje, ale zpoždění příčítám psychickému vypětí spojené s dubnovou svatbou :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumanima Díky moc, je fakt, že psychicky se teď moc dobře necítím, ale to dělá asi ten blbý pms. Už aby to bylo, aké přeji pěkný den.
15. kvě 2013 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ljonas Držím moc palce, určitě to tentokrát vyjde
15. kvě 2013 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@neryzek ahoj, blahopřeji dodatečně ke svatbě :slight_smile: k té menstruaci, asi má doktor pravdu...říká se, že psychika je na tohleto potvora. Každopádně přeji, ať se Ti zase brzo objeví a pak už dalších 9 měsíců ne :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumanima Děkuji :slight_smile: Naštěstí už dneska přišla, tak uvidíme jak se zadaří :slight_smile: Zatím budem zkoušet bez testů ovulky a bez měření, tak uvidíme. Se lehce řekne hlavně na to nemyslet a udržet nervy v klidu.... :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@neryzek Budu držet palečky, my se do toho "obujeme" příští týden, tak jsem taky zvědavá..... a stejně jako ty, bez testů a všeho měření a uvidíme :slight_smile: Bude nás tady víc, tak se můžeme vzájemně dopovat :o)
15. kvě 2013 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@neryzek Takže také moc držím palce, ať to vyjde co nejdřív, já teda teplotu měřím, ale jen tak spíš pro zajímavost. Hlavně jsem chtěla po porodu zjistit, zda vůbec ovuluju :wink: A teď už vím, že jeden vaječník je pomalejší, protože mám vždy 1 cyklus delší a druhé kratší
15. kvě 2013 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@melinkaproch cítím cítím... hormony se mnou hází... moc se těším...
15. kvě 2013 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@neryzek ahojky vítej :slight_smile:... Také gratuluji :slight_smile: Tak snad už teď nic nebude bránit :wink: jj stres je zmetek - s MS umí divy :zipper_mouth: :dizzy_face:

@ljonas tak v tom případě není 100% proč čekat :wink:.. však víš - do třetice všeho dobrého :slight_smile: :wink:

@naomi6 ani bych se nedivila, kdybys byla v tom - myslím, že i ta bolest v kříži může být příznakem :slight_smile:

Jsem ráda, že se to tu rozrůstá - ono je pak to snažení zábavnější :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Konečně byl dneska krásný den :slight_smile: už jsem z toho hnusného počasí úplně znechucená :zipper_mouth: :confounded:
15. kvě 2013 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.. zdravím po krásném prosluněném dni.. dnes jsme doma bez manžela, tak si s malou užíváme.. byly jsme se projet na kole na zmrzlinu, pak tu u nás bylo loutkové divadlo.. krásný den..
15. kvě 2013 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
brý večer všem, mě celej den bolí břicho jak kdybch měla dostat MS, tak nevím, jestli jsem si tu ovulaci vsugerovala nebo co se děje, je to divný. Včera se nic co by vedlo k početí nekonalo, přítel byl do večera v práci, tak dnes ho budu muset svést:o)))
15. kvě 2013 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak my byli od jedné venku až do večera, byla to paráda..koupili jsme si křídy na chodník a malovali po všem možném, jen po chodníkách ne :o)))) U babičky jsme snědli všechno, na co jsme přišli i nepřišli a už jsme rozházený po postýlkách...teď už jen dohnat "taťku-čekatele" do peřin a můžem začít trénovat :o)
15. kvě 2013 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
:o) to na sebe v těch postelích můžeme myslet::o)
15. kvě 2013 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no tak já mám dnes smůlu, přítel maj nějaký problémy v práci,takže tam teď odjel a dojede někdy v noci..no..tak nevím, ale mám pocit, že to asi prošvihnem.
15. kvě 2013 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jé tak to vám docela závidím, že už můžete s prckama takhle blbnout :slight_smile: My byli na procházce s kočárkem :slight_smile:...

@jpetraa Tak jak to dopadlo??? :slight_smile:

@naomi6 Jak jsi na tom - co MS ne/dorazila??? :slight_smile: Držím palce :slight_smile:

Přeji pěkný den :slight_smile:

Já dneska nahrazuji druhé kojení :slight_smile: Tak snad to prsa nějak zvládnou :slight_smile:
16. kvě 2013 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@melinkaproch Ahoj, jsem teď ráno nějak mimo. Ms stále nikde a teplota dokonce 37, což jsem měla jen když jsem byla těhu, tak nevím. Jsem ale trochu nachlazená, takže to může být i tím a budu ještě na ms čekat. Počkám ještě přes víkend a uvidím. ALe jinak žádné příznaky nemám. S malou jsem měla už nevolnosti a průjem. Přeji krásný slunečný den všem :wink:
16. kvě 2013 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@naomi6 hezký den, já si myslím, že bys mohla být :o) Každé těhu je jiné.
16. kvě 2013 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, přeju hezký den....může být ovulace bolestivá? ale myslím bolestivá, že může bolet tak, že např. máte problém vstát, nebo vám dělá ta bolest problémy při chůzi?
16. kvě 2013 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumanima jj, přesně takhle vnímám ovulaci já..
16. kvě 2013 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak dobré ráno.. já už v práci..
@naomi6 že by první těhulka?
holky, co takhle udělat nějakou tabulku, kam bychom si psaly kolikátý DC jsme, případně kdo už objevil // a jaký týden těhu je? abychom věděly, jak jsme na tom, komu zrovna držet palce, aby MS nedorazila a na koho po večerech myslet..
16. kvě 2013 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@angeela jj to je dobrý nápad :slight_smile: jsem pro.
16. kvě 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@angeela mě by nikdy nenapadlo, že to může být až takhle bolestivé a jak dlouho to tak normálně u tebe trvá? já totiž zhruba jednou za měsíc mívám v levé části podbřišku takovou vystřelující bolest, že mi to někdy až vadí při normální chůzi, nebo vstávání např. z křesla, ale nikdy jsem nepomyslela na ovulaci...trvá to jak kdy, ale cca 3 dny
16. kvě 2013 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumanima no, taky mi to chvíli trvalo, než jsem přišla na to, z čeho to je.. u mne to trvá několik hodin (2-3) a zpravidla napravo.. 3 dny, to musí být strašně nepříjemné.. už se mi stalo, že mě ta bolest i v noci vzbudila..
s tabulkou počkám na vyjádření ostatních a pak zkusím něco vytvořit (pokud bude zájem)..
16. kvě 2013 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumanima já od toho, co jsem si tady o té ovulaci přečetla si uvědomila, že to mívám taky...jen mě nikdy nenapadlo,že by to mohla být ovulace:o) při chůzi mě to teda neva,ale bolí mě břicho jak když mám dostat MS a někdy mě trochu i píchá v boku..
jinak včera teda nic nebylo, přítel došel z práce v půl 5 ráno a tak vyřízenej, že jsem ani nic nezkoušela. břicho mě dnes už nebolí,takže ovu asi byla včera...tím pádem jsme to asi tento měsíc propásli, protože poslední sex byl v pondělí.
16. kvě 2013 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj ta tabulka je dobrý nápad :slight_smile: ale nepočkáme ještě tu chvilinku než se to tu zamkne? :slight_smile: ale jak chcete :slight_smile: :wink:...

Já jsem jinak "?" DC :grinning: :grinning: ještě jsem neměla MS :slight_smile:
16. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
s tabulkou taky souhlasím:o) mohla bych teoreticky otěhotnět, kdyby byla ovulace včera a sex bude až dnes? nebo mohla by tam ta spermie "čekat" od pondělí?:o)
16. kvě 2013 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek