• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2013 - začínáme se snažit o mimi

4. července 2013 
@jpetraa tak jestli byla ovu včera, tak to ještě dneska zkuste.. vajíčko je schopné oplození ještě 12-36 hodin po ovulaci.. za zkoušku nic nedáte a i kdyby už bylo pozdě, hezký večer je před vámi.. a jestli byl sex v pondělí a ovulace ve středu, tak to rozhodně není nic ztraceno.. spermie si tam na vajíčko klidně několik dní počkají.. tak budu držet palce..
@lumanima prozkoumala jsem nějaké články a opravdu ovulace může bolet i několik dní..
@melinkaproch na tabulku bychom mohly vytvořit zvláštní diskuzi, aby nám to tu nezahlcovala.. ta by mohla být zamčená hned od začátku a postupně by se tam případně přidávaly další holky.. ale je to jenom nápad.. (takhle jsme to měly v bývalé snažilkovské diskuzi)..
16. kvě 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@melinkaproch :grinning: já právě zatím taky ne, ale snad už bude
16. kvě 2013 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@jpetraa já četla, že mohla, že oni vydrží čekat "uvnitř" i několik dní potvory...venku umírají prý hned jak uschnou, ale jak jsou uvnitř, tak vydrží.
16. kvě 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jj přesně, jak píše angeela, i několik dní....a s tou ovulací díky za info....a tak ještě jednou, jako tatar a plus mínus tedy můžu otěhotnět jen v těch dnech, co ovuluju plus pár hodin...nebo můžu mít sex před a potvory tam počkají, když to bude pár dní do ovulace. tudíž, jak už jsme jednou psali, když to budeme dělal, to je hnusnej výraz cca jednou za dva dny, měli bychom se trefit?
16. kvě 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumanima buď v klidu, připadnu si taky jako úplnej tatar:o)) ale asi je to teda jak píšeš..pozitivní je, že jsem teda ve svých 34 letech zjistila, kdy ovuluju:o)))-teda si, pokud to bylo včera ono:o)
16. kvě 2013 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jpetraa no to je právě ono :o))))) já to doteď neřešila, otěhotněla jsem dvakrát a vždy při první příležitosti....a ovulaci jsem ani pomalu netušila co je, když to přeženu a teď, když jsem se o to začala zajímat mi je 32.
16. kvě 2013 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak klidně také souhlasím s tou tabulkou, já jsem dnes 36DC a ms zatím nedorazila, tak uvidíme. Ale ta záda mě teda dost bolí, chodím jak kachna v předklonu, skoro jsem dnes ani neuvařila a malá je zrovna jak na potvoru protivná a pořád mě u všeho vyžaduje. Nechce si hrát sama :unamused:. Tak zatím pa a držím všem palce. No a s tou ovu jsem četla, že je možné otěhu 3 dny před ovu a pak ještě den po ní, tak se snažte :wink:
16. kvě 2013 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@naomi6 tak snad Ti to brzy přejde ty bolesti. A nemůžu si teď vybavit, jak dlouho se snažíte, ale myslím, že ta ms už možná asi nedorazí :o)))))
16. kvě 2013 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumanima Děkuji, no snažíme se teprve první měsíc, tak moc nevěřím, že by to vyšlo hned napoprvé. Uvidíme, ale ta záda jsou fakt otřes, doufám, že to brzo přejde, nemůžu si vzít radši ani žádný ibalgin, dokud nedojde ta ms.
16. kvě 2013 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky rada bych se přidala pokud vytvoříte soukromou diskuzi děkuji :slight_smile:
16. kvě 2013 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dobré ráno holky, @naomi6 tak co???:o)
jinak my včera pro tento měsíc dokončili pokusy o snažení, dnes jsem 20DC a 3 dny se teď s přítelem neuvidíme, takže tento měsíc už nic ,tak uvidíme jestli jsme byli úspěšní..
17. kvě 2013 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@naomi6 ahojky, taky jsem zvědavá :o)
17. kvě 2013 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jpetraa budu držet palce :o) Jinak hezký den všem :o)
17. kvě 2013 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jsem už nevydržela a koupila si dnes test a je pozitivní :slight_smile:. Nemůžu tomu pořád uvěřit, že se povedlo hned napoprvé, ale radovat se budu stejně až po prohlídce. Záda bohužel stále bolí, ale to neva. Všem krásný den :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@naomi6 jééé tak to moc gratuluju, to je super!! Tak doufám, že se budeme postupně přidávat!
17. kvě 2013 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jpetraa Děkuji, moc vám všem držím palce, holky :wink:
17. kvě 2013 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@naomi6 paráda :o))))) Moc blahopřeju a držím palečky, aby bylo u Mudr. vše ok a jak má být....jste šikulky napoprvé :o)
17. kvě 2013 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumanima Děkuji moc, snad to vše dobře dopadne, ale to čekání do prohlídky bude hrozné. Díky
17. kvě 2013 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@naomi6 jé tak také velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No téda, tady se buď ovuluje nebo těhotní :grinning:... Já už chci taky :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@naomi6 Mimochodem já to říkala :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2013 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@ladkaspackova Ahojky :slight_smile: vítej :slight_smile: JJ my to tu uzamkneme někdy na konci příštího týdne :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo, první těhulka, to se nám to tu krásně rozjíždí.. @naomi6 držím palce, ať je vše v pořádku..
@ladkaspackova vítej.. potkaly jsme se už ve zkoušečkách od července 2011, jestli se nepletu..
17. kvě 2013 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@melinkaproch super už se těším na soukromou diskuzi
@naomi6 gratuluji a držím pěstičky
@angeela ahoj...myslela jsem si to , tak to je super
17. kvě 2013 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladkaspackova Ahojky, taky vítám a přeju hodně štěstí, ať už při hledání ovulace viz.já a jpetraa :o))))))) nebo při jejím nalezení viz.naomi6 :o))))
17. kvě 2013 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@melinkaproch Děkuji, snad to vše dopadne dobře....
17. kvě 2013 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lumanima :o)))))hezky napsáno:o)))
17. kvě 2013 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor

melinka..................................0 DC
jpetraa..................................20 DC
naomi6.................................37 DC................// 17.5.13
lumanima............................. ? DC
ladkaspackova.....................? DC
angeela.................................? DC
dora13.................................12 DC
betikap...................................? DC
carolineg1.............................? DC
ljonas.....................................? DC
neryzek...................................3 DC

Více jsem nedohledala :wink:
17. kvě 2013 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@neryzek
@ljonas
@dora13
@betikap
@carolineg1
@jpetraa
@naomi6
@ladkaspackova
@angeela
@lumanima

Tak tady je ta tabulka :wink:
Kdyžtak ji klidně někdo předělejte :wink:
17. kvě 2013 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já ani neovuluju ani netěhotním, :D
17. kvě 2013 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@carolineg1 Neboj ono přijde obojí :grinning: :wink:...
17. kvě 2013 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek