• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2013 - začínáme se snažit o mimi

4. července 2013 
ahoj přidávám.....
melinka..................................0 DC
jpetraa..................................20 DC
naomi6.................................37 DC................// 17.5.13
lumanima............................. ? DC
ladkaspackova.....................? DC
angeela.................................? DC
dora13.................................12 DC
betikap...................................? DC
carolineg1.............................? DC
ljonas.....................................12 DC
neryzek...................................3 DC
17. kvě 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ljonas jé paráda, asi těsně kolem ovulace, viď??? :slight_smile: Držím všechny palce :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch normálně ano :( ale ted mám první porevizní MS a vypadá to jako anovulační křívka... tak uvidíme, normálně mám ovu 13 DC. snažit se ještě nebudeme, měření BT se může používst i jako antikoncepce :slight_smile: :grinning:
17. kvě 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 velká gratulace :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ljonas Myslím, že ovulace přijde, no tak uvidíme zítra :slight_smile: A jakože úplně vynecháte tento cyklus???
Takže to budete začínat vlastně tak nějak jako my :slight_smile: - mně zbývají nahradit ještě 2 kojení - jedno příští čt a to druhé týden na to :slight_smile: Takže de facto od toho 1. června bych začala počítat 1. cyklus - měřit asi nebudu - vstávám k malému, možná občas jen orientačně - dřív jsem měřila, tak třeba se z toho bude dát něco poznat :slight_smile:... Po tom ukončení kojení má přijít MS do 4-6 týdnů, může být ovulace, ale nemusí... tak to prostě už necháme na přírodě :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch určitě vynecháme... 1-2 MS si odpočinu, uvidíme,
já měřím hlavně abych věděla že tělo funguje, časy nějak neřeším, prostě se ráno změřím.. možná i proto je ta křivka takhle divoká..
otěhotnění při kojení není možné? o tom jsem nikdy nepřemýšlela... budete mít děti krásně po sobě :grinning: budou si moct pěkně hrát...
17. kvě 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ljonas JJ je to fajn vědět, že je to v pořádku a kdy je ta ovulace :slight_smile:... A ty teplotky vypadají bych řekla docela dobře :wink: :slight_smile:...

No je, ale je to dost individuální - já mám i dle utz potvrzeno, že během kojení nefunguju :slight_smile:... Také jsem neměla ještě MS :slight_smile:... Takže asi budu ten případ, který je kojením opravdu chráněný :slight_smile:... Někomu se obnoví cyklus hned po šestinedělí :slight_smile:... Ale nevadí - já chtěla stejně k půl roku přestat a nakonec mlíčka ubylo - dlouhé pauzy a příkrmy, tak se to o malý kousek posune :slight_smile: ale to už mi vůbec nevadí :slight_smile:

JJ já se hlavně těším na takovou tu úplnost :slight_smile: Že pak už mi prťouskové jen a jen porostou :slight_smile: ... a už bude ta naše rodina taková definitivní :slight_smile:

Opravdu bych si moc přála děvčátko - abych měla páreček :slight_smile: ale samozřejmě bych nebyla smutná, kdyby byl druhý chlapec :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch tak budu držet pěsti aby ti to vyšlo dle představ a plánů.... a at je tady bezo 1 DC
17. kvě 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ljonas upřímně bych nejraději otěhotněla na podzim :slight_smile: ale když to bude dříve nebudu se zlobit :grinning:... Také držím palečky :slight_smile: Tentokrát to jisto jistě už dopadne :wink:
17. kvě 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch to je dobře pro psychiku, myslím že když člověk na to nespěchá tak je v poohodě psychika a to je půlka úspěchu...
v pondělí jdu do gennetu tak snad budeme chytřejší a nebudeme dlouho čekat na výsledky...
17. kvě 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ljonas jj psychika dělá divy :slight_smile: Můžu říct, že já když jsem vždy otěhotněla -tak to bylo v měsíci, kdy jsem byla naprosto vyladěná :slight_smile:...
Jé tak to je paráda, že budete vědět :slight_smile: Moc držím palečky, aby vše dopadlo dobře... a to co se vám přihodilo byla opravdu jen náhoda... sice dost smutná, ale náhoda :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za podporu... bude krásné léto tak určitě budou // přibývat
17. kvě 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 Gratuluju.. :D a budu držet palečky aby všechno bylo jak má být.. :grinning:
17. kvě 2013 ve 23:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch tabulka je supr, já se ale bohužel přidám až za 2 týdny.. :frowning2: to už nebudu na antikoncepci a začne to pořádné snažení.. :grinning:
17. kvě 2013 ve 23:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte zkušenosti ovulačním testem? příští týden končim s HA a chtěl bych zjistit, kdy potom začnu ovulovat.. :grinning:
17. kvě 2013 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

jpetraa..................................21 DC
naomi6.................................38 DC................// 17.5.13
lumanima............................. ? DC
dora13.................................13 DC
betikap...................................0 DC
ljonas...................................13 DC
neryzek...................................4 DC

@betikap dobře, takže zatím jak já 0 DC :grinning:... No ovulační testy jsou co k čemu, když do nich hodláš investovat :slight_smile: Pokud je to v prvním cyklu :slight_smile:... Chce to začít tak od toho 10 DC a testovat tak 2 krát denně :wink: (ne ráno) dokud se neobjeví // s tím, že ta tetovací musí být tmavší, jak kontrolní :slight_smile:
18. kvě 2013 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betikap Díky moc :slight_smile:
18. kvě 2013 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, přeju hezký propršený den, já taky zatím 0 DC. Příští týden budu vědět snad víc.
18. kvě 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas Díky :slight_smile:
18. kvě 2013 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lumanima Také pěkný den
lumanima............................. 0 DC
neryzek...................................4 DC
18. kvě 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch tak jsem holky z těch Vašich DC, měření teplot a všech těch věcí kolem "lehce" zmatená....začínám si myslet, že jsem k těm dvoum miláčkům přišla asi omylem :o) DC chápu jako den cyklu a ten se začíná počítat prvním dnem menstruace? já menstruaci ještě nemám, tudíž jestli jsem pochopila správně jsem 0 DC do té doby, dokud nezačnu první den menstruovat? Asi Vám připadnu blbá, ale skutečně jsem to nikdy takhle nerozpočítávala apod. :o) To měření teploty radši vynechám, bo tam jsem mimo úplně a chvilkama si připadám, že mluvíte cizým jazykem :o)))) Tak snad to nebude mít vliv ta moje neznalost a i přesto mě zapojíte do plánované soukromé diskuze :o)
18. kvě 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě tedy, těch dní cyklu DC má každá jinak podle toho, po kolika dnech má menstruaci? A to už teda Naomi6 bude mít těch dní cyklu milion? když bude mít v podstatě nedokončený cyklus devět měsíců?????? :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
18. kvě 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumanima :slight_smile: byla jsi ta štastnější :slight_smile: většinou se začíná měřit když to delší dobu nejde... když vám to takhle vycházelo tak není důvod..

@lumanima jakmile jsi těhu tak už nemáš DC, ale TT (týdny těhu :slight_smile:)
18. kvě 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lumanima jj Naomi pak napíšeme tt, ale až bude chtít - jestli třeba až jí to potvrdí dr. nebo klidně hned... :slight_smile: jak bude chtít ona - nechtěla jsem jí nic zakřiknout :slight_smile:
18. kvě 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíte si o mě myslet, že jsem totálně mimo, ale skutečně jsem to nikdy nezkoumala...samozřejmě jsem se s tím setkala, jen ne u sebe, tudíž ....no to je jedno. Jsem ráda, že jste mi to vysvětlily :o) Děkuju moc. Takže DC začnu počítat, až první den menstruace. Tu zatím nemám....takže už se v tom začínám orientovat..
18. kvě 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas držím palce :o)
18. kvě 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lumanima za chvíli budeš profesionálka :grinning: :grinning:... :wink:... JJ od 1. dne MS :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásný den a přidávám se.. krapýtek jsem nás přeházela a seřadila podle DC..
angeela.................................7 DC
neryzek..................................4 DC
lumanima...............................0 DC
ladkaspackova.......................? DC
carolineg1..............................? DC
18. kvě 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@angeela skvělá tabulka, aspoň nebudu muset pořád počítat :slight_smile:
18. kvě 2013 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....já mám dlouhý a nepravidelný cyklus kolem 50-60 dní,takže bych byla pořád na začátku tabulky :frowning2: ...jinak jsem teď 26DC..
18. kvě 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek