• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červeňátka 2012

12. října 2011 
Holky tak zakládám novou diskuzi a doufám, že nám ji snad nesmažou. Když je to volná diskuze, tak by to nemuselo vadit. :slight_smile:
12. říj 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezva, tu už nám snad nechají. Holky mají těhotný hlavně teď v začátku zakázaný nějaký jídla popřípadě kavčo? díky
12. říj 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to tady nezavrou...kdyz uz jedno cervnovy tema je...nevim nevim...
@hurychova no kafe by se melo pit idealne bez kofeinu, ja ho teda piju normalní, ale piju jen s hodně mlíkem a tak jednou do týdne, takže to je v poho...ale třeba tři kávy denně to by se nemělo...a neměly by se ani plesnivé sýry (niva, hermelín atd..)
12. říj 2011 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a byly jste holky některá v té druhé červnové skupině?
@lucka_g ten odkaz jsi poslala všem holkám?
12. říj 2011 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
obávám se holky že to tady taky brzo zavřou, přece tam jako odůvodnění napsali že je téma duplicitní :confounded:
Já kafe nepiju skoro vůbec, jen tak když si jdeme s kamarádkama sednou tak sem si dala vídeň takže to teď pro mě není problém ho nepít vůbec. Někde sem četla že by se neměla ani Cocacola a Kofola, kvůli kofeinu. A pak vím jen o těch plísňových sýrech...jinak jím úplně všechno.
12. říj 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka koukala sem že už si tam taky nakoukla do té druhé skupiny :sunglasses: Jinak s těma utrazvukama to bude asi tak jak si psala v soukromý, že já měla teprve ten váček a ty už mimi. Sem zvědavá až dostanu průkazku jaký týden mi tam vlastně napíšou, sem teď v 7tt ale v pondělí mi dr. napsal že mimi odpovídá 5+4 tt :confounded: to skoro vypadá že to počítá od ovulky a ne od poslední MS
12. říj 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky tak jsem dnes neodolala a zašla za dr. tak podle utz odpovídám 5+0tt a byl vidět 4,8mm bublina v děloze, ale zatím žádný žloutkový váček, takže mám přijít za 14 dní na kontrolu, což je 24 října, tak jsem zvědavá, jestli tam už ubde něco vidět, snad jo

carrynka: jj poslala jsem to všem holkám co byly na diskuzi kromě toho admina
12. říj 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek