• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
31. led 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Ahojky, dnes jsem byla s maličkým na ultrazvuku, který jsem si musela sama zaplatit, protože mi jej toto nehradí pojišťovna. Hradí se to snad kolem 20. týdne. Byla jsem nedočkavá tak jsem se zeptala pana doktora jestli nevidí pohlaví mého drobečka....Pousmál se na mě a řekl mi, že neví, prý je brzo....Tak jsem tak blouznivě koukala na monitor ultrazvuku a po nekonečné chvíli jsem vykřikla....vidím malího pindíčka.....řekla jsem panu doktorovi, že to je kluk, že jsem to viděla....tak mi najel zpátky na to místo, kde jsem to viděla...a řekl mi, že můžu mít pravdu...ale můžu říct....jím hodně sladkého a vždy jsem si myslela, že to bude holčička...tolik jsem si jí přála....Přát si můžu!! Ale stejně mi vždy vyšel protejšek...takže kluk :grinning: . jsem v 16 týdnu...pohyby ještě necítím...ale určitě jedno vím....bude to kluk :wink: a zatím to mám zdravé tak uvidíme....na ultrazvuku byl i příítel...a nemohl se vinadívat miminka :confused:
31. led 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli ahojík, tak já mám termín 3.7., příští týden mě čeká genetický ultrazvuk, tak snad se dovím pohlaví! Moc se na to těším. jinak takové ty bublinky cítím asi od 15tt a kopanečky od 17tt
31. led 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
bublinky mám taky :slight_smile: ale žádný velký kopance necítím....Já mám termín až 20.07. a docela dost se bojím porodu :rolling_eyes:
31. led 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli ty kopanečky přišly ze dne na den, prostě jednou jsem ležela na zádech a najednou se rozkopal...uvidíš, bude to brzy. Porodu se neboj, bolí to, to jo, ale je to taková bolest, která má smysl, narodí se mimi, ale třeba u zubaře je to děs.:frowning2:
31. led 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem tu taky. Termín 25.7. Moc to tu tedy nežije! U mě ještě žádné bublinky ani kopanečky,ale jsem na začátku 15 týdne a to je myslím brzy :slight_smile:! Já jsem byla na UTZ ve 13 týdnu + krev(screening),hradila jsem si to také sama u nás za 1000kč. Nedopadla jsem ale nejlíp,tedy ultrazvuk byl naprosto vpořádku,ale v krvi jsem měla jednu hodnotu hodně nad hranicí normálu. Celkově mi test vyšel negativní,ale i přez to mi doktor nabídl odběr plodovky,tak to pořád zvažuju. Jinak my máme zatím na 80% holčičku,ale to říkali ve 13 týdnu i kamarádce a o měsíc později už to byl kluk,tak ještě neplaším :grinning:.
31. led 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Luci! Já mám jako ty také termín porodu 20.7.
1. únor 2012 v 19:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nastavajici maminky... ja mam termin taktez 20.7.2012 :slight_smile: cekam druhe ditko, pohlavi zatim nebylo videt protoze melo ditko nozku pres nozku... ja bych chtela kluka, ale pindik tam fakt videt nebyl .... uvidime na dalsi poradne ale ta je az 23.2.... ach joooo
1. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja citim male pohyby (bublinky) ale u druhe tehu je to pry poznat driv :slight_smile: jinak muzu rici ze porodu se ted bojima si vic nez kdyz jsem nevedela do ceho jdu :slight_smile: ale zas se tesim to uz bude za mnou...
@pajinka29 u nas zubar teda zatim uplne v poho az jsem koukala, amalka krasne spolupracuje ale asi to je i tim ze mame zubare zamereneho na deti, takze ditko povozi na kresilku, da mu do ruky vse nastroje pusti mu pohadku krera je primo na kresilku, sedi mi na kline a amalka krasne spolupracuje....
1. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: :slight_smile: tak aspoň nejsem sama já jsem prvorodička.....ale pohyby necítím chjo...bublinky jo...já jdu k doktorovi až 28.2...a už by mi mohl snad říct že to bude na 99% chlapeček....ale to 1% tam pořád je....a pořád mě pobolívá né! pravidelně v podbříšku jako kdybych to měla dostat....taky se nedívím roztahuje se mi děloha :confused: taky má drobeček 15, 6 cm....
:grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo no, já to myslela spíš v tom smyslu, že jako porod byl pro mě snad lepší, než zubař:slight_smile: i když nebyl uplně bez komlikací, tak ten výsledek po té bolesti stál za to, narozdíl od zubaře:slight_smile: Jinak malej byl u zubaře zatím jen jednou a to ho povozila, koukla do pusy atd...a bylo to v pohodě, byl hodný.
2. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli na pohyby máš ještě čas, vlastně i ty bublinky jsou pohyby, tak co...až ještě trošku povyroste, tak bude všechno víc cítit.
2. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji ti za radu...já se vždy bála...ale i když mi trhala zubařka zub...tak to vůbec nebolelo... :grinning: ale jsou tam pochyby až budu rodit..uff ale až za dlouhou dobu...přítel bude u porodu...tak plně budu doufat, že nebudu dělat héérečku a vše pevně zvládnu:slight_smile: když už to zvládli tolik žen tak já taktéž... :slight_smile: dneska se chystám do krámu se podivat na nějaké věcičky a doplňky...takové nějaké maličkosti...protože již už vše mám kromě postýlky tu koupíme až tak v červnu...jinak kočárek už mám. Samozřejmě né doma...u budoucí tchýně....protože jsem pověrčivá... :slight_smile: tak tak a co ty...už máš něco pro mimčo? :wink:
2. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jejda, to vis vykojenej mozek a dva roky izolace delaji sve :slight_smile: jsem to spatne pochopila :grinning: ja nastesti se zubarem nikdy bolestivy zakrok nemela tak nemohu srovnat :slight_smile:

@luciemeli pockej jeste si kopancu uzijes az az :slight_smile: bricho se bude vlnit v neprirozenych boulich :slight_smile: ale uz se na to tesim, to pak clovek vi ze je vlastne vse v poradku, jinak se porad neceho bojim .....

jinak ja na mimi jeste nic nemam, porad nejak stavkuju dokud nebudem vedet pohlavi a taky mam plno veci po amalce, ale prstiky me svedi kdyz vidim nejaky oblecky :slight_smile:
2. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak jsem byla u toho doktora tak jsem měla v moči hodně bílkovin...tak mi nabrali krev...a čekám zda mi doktor zavolá či ne....jestli mám miminko nemocný...nebo postižený tak mi zavolá....žiju v obavách chjo :frowning2:
2. únor 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli ja jsem ty zvyseny bilkoviny mela u prvniho tehu taky ale nic z toho nakonec nebylo.... tak drzim palce vim ze cekani je desny... na cokoliv natoz na to jak se vede miminku
2. únor 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli a proč myslíš, že bílkoviny v moči určují něco o miminku? To spíš vypovídá o tobě a v tak časném stadiu, jako jsme my všechny to je spíš o tom, že máš třeba kvasinkový výtok nebo tak a projeví se to v té moči. TOhle neurčuje nic, co by se týykalo miminka:slight_smile: tak neboj! Jinak já nic nekupuju, stejně, jako@hypo čekám na potvrzení pohlaví a podle toho, co to bude, bud přeberu věci po svém štěpánkovi a dokoupím jen pár drobností, protože i dobou porodu budou skoro na stejno a když to bude holka, tak se teprve začnu vyžívat. Jinak všechny důležité věcí máme po štěpkovi, takže nic nového nekupujeme
2. únor 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
njn mladá pan doktor mi nic neřekl o těchto bílkovinách...kvasinkový výtok nemám...ale příjde mi, že to mohu mít z mléka.. Vypiju 2 krabice denně...to není dobrý tam je vysoký obsah bílkovin...ale jinak vše v poho... :wink:
2. únor 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak amalka ma zanet v obou ocickach a nechce si kapat do oci tak mame doma veselo....... jinak tehu je vse ok jen kontrola je desne daleko.... v sobotu odjizdime na tyden na hory tak snad tam neumrznem :slight_smile:
7. únor 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
ráda bych se přidala......mám termín 11.7. - čekám své první mimi :slight_smile: Ve čtvrtek jdu na prohlídku, ale pochybuji, že se dozvíme, co to bude........a musím říct, že zatím nic necítím - žádné bublinky :(
7. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky klaire22...blahopřeji ti ke štěstíčku... :slight_smile: ...když bude dobře natočené tak ti prozradí i své tajemství :slight_smile: :wink: já už začínám pomalinku cítit pohyby jedu 17 týden..a je to velice pěkný...ale musím být v klidu...pak je cítím zejména když jdu spát večer:slight_smile: :confused:
7. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli jééé, ty se máš, že už mrňouska cítíš :slight_smile: tiše závidím :slight_smile: Já taky blahopřeji, je to stejně hezký pocit, viď :slight_smile:
Trpěla jsi nevolnostmi? já jsem si to teda užila v plné parádě - zvracení, nechutenství, pálení žáhy :(
7. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem si tím prošla do 12 tt...a už v životě nechci být těhotná :astonished: je to strašný unavená jsem byla...fakt dost semnou :frowning2: a taky mě trápila zácpa...i pálení žáhy....!A poslední dobou hodně piji je to normální....chci se podělit o zkušenosti...čekám první...mimčo... :slight_smile: taky ještě nevíš zda to bude holčička nebo chlapeček?.... :grinning:
7. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čekám mimčo 1.7. Ani první tři měsíce mi nebylo špatně. Vlastně jsem ani měsíc netušila, že jsem těhotná. Kdybych si neudělala test tak to snad nevím do teď, kdyby mi nerostlo břicho :grinning: Byla jsem na odběru plodové vody, takže už vím že čekáme holčičku. Od pátku nakupuji holčičí oblečky jak šílená :slight_smile:
7. únor 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli tak buď ráda, že ti to skončilo s 12tt, mě to ještě teď občas potrápí, i když už teda nezvracím.....ale žáha mě skolila zrovna včéra, už jsem si musela vzít Rennie Fruit, protože nic nepomáhalo.....a za chvilku byl klid :slight_smile: Utahaná jsem byla teda taky dost, teď už to je lepší, o zácpě ani nemluvím......ta mě trápí neustále.....a to jsem na tohle nikdy netrpěla - prakticky jsem ani nevěděla, co je to pálení žáhy.......no člověk asi má zakusit všechno :slight_smile:
Ale věřím, že to hezký ještě přijde a na všechno tohle ošklivé rázem zapomeneme :slight_smile: Taky čekám první mimi, takže se s tím člověk pere jak umí a sbírá všude možně info :slight_smile:
nene, pořád ještě nevíme.......co jsem četla, tak ty tušíš, že máš klučinu, nebo to už víš jistě????
7. únor 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 jééé, tak to se máš, že už víš, co čekáte :slight_smile: a proč jsi byla na odběru plodovky, něco nevycházelo dobře? doufám, že je všechno v pořádku a holčička bude zdravá!!!!
7. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klaire22 chudáčku...nezávidím ti to vůbec....To jsi jako já já taky scháním samé informace....kde se dá...ale zase všemu nemůžeš věřit viď....někde píšou na netu i takové blbosti....třeba jsem hledala kolik měří drobeček v 16 tt a bylo tam napsáno kolem 8-10 cm...a 70g....a já jsem na UV měla drobečka v 16 tt velkého 15,4 cm a váží 90g :slight_smile: takže jsem se divila....a roste mi normálně...já to nechápu...jj nějak tuším ale nwm ještě to se dozvím 28.02 protože jdu k doktorovi....ale když jsem byla před týdnem u doktora a dělal mi UV tak jsem tam viděla :grinning: Pepíka :grinning: tak ja už nwm....chtěla jsem tolik holku..hodně jím sladký...a známí mi říkají ,,no holka to bude kluk" A doktor mi to nevyvrátil. :sweat_smile:
7. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 měla jsem HCG trošku nad normu. Ta je 2,0 a já měla 2,09. A moje segra měla kdysi mimčo s vrozenou vadou, tehdy musela na potrat. Tak jsem chtěla mít jistotu, že jsem pro mimčo udělala maximum. U toho jsem se rovnou zaregistrovala k porodu v Motole. Hrozně jsem se bála, aby bylo mimčo v pořádku. Byla jsem na plodovce minulou středu a už v pátek mi kamarád volal co tam dělá na genetice, že výsledky jsou dobré a že je to holčička. Stejně nebudu mít klid dokud nevyleze v pořádku. :wink:
7. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 Ahoj jsem slyšela že odběr plodové vody není nic příjemného :frowning2: ....Nezávidím ti to...ale holčička ta bude určo krásná a to hlavní zdravá!!!!!!Tak se hlavně držte obě dvě :slight_smile:
7. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 to souhlasím...mě teď odebírali krev i moč na ty vrozené vady minulý týden taky nemůžu spát..pořádně :frowning2: nevím jak dlouho potrvají výsledky....doktor mi řekl na rovinu že mi dá vědět smskou zda nebude něco v pořádku a že nemám skákat z balkonu....ale do teď se mi neozval tak nwm zda už má výsledky nebo ještě né odběr mi dělali 31.01.....nejsem tak v klidu... :pensive:
7. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu zlato tak snad vše bude o.k :slight_smile: je tak to jo...tak hlavně ať to máš zdravé:slight_smile: :wink:
7. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek