• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
@vevina00 děkuji mockrát :grinning:
8. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den MDŽ všem :slight_smile:
8. bře 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak sem zpět z veletrhu a docela zklamaná....nic moc extra tam nebylo. Koukla sem se tam teda na nový kolekce x-landru a na espiro a měl tam stánek emitex, kde byli moc příjemní a ochotní, ale ti kdo nejste z Brna, tak si myslím, že to za cestu ani nestojí....
8. bře 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem červencovkám. Tak u nás dnes kontrola dopadla dobře,srdíčko jako zvon :slight_smile:! Dr se mě ptala,jestli už mám pohyby,tak jí smutným hlasem říkám že pořád nic a ona na mě,no ještě máte klidně i 14 dní čas,pak budete zase chtít,aby ste žádný neměla,až vás mimi bude všude možně kopat :grinning:! Jinak jsem ale trochu zklamaná,chtěli jsme jet s přítelem na týden na Šumavu a protože jsem na neschopence(kvůli nevhodné práci),tak jsem myslela že jen nahlásím dr změnu adresy a dál budu dodržovat stanovené vycházky. To jsem se ale přepočítala :grinning:,musím prý já osobně písemně zažádat na sociálce o změnu pobytu v neschopnosti a ještě není nikde napsáno,že mi to povolí a prý pak jsou na člověka i víc zasedlí a často ho kontrolují,tak nevím jestli to mám vůbez zkoušet :frowning2:! Chtěli jsme si prostě ještě užít poslední dovolenou ve dvou,v létě to asi o dovolené nebude,budeme rádi,když to s tím malým uzlíčkem zvládneme doma :slight_smile:!
9. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu gratulka ke ko :slight_smile: Fakt se to musí na sociálce? my máme v plánu jezdit na výlety, ale na jeden den....předtím mi o mudra normálně povolila.....jdu na KO příští týden, tak se optám, jsme zvědavá teda
9. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem sem nenapsala, nejak jsem furt unavena.. :grinning:
V ut jdu konecne na velky UZ a jeste nejake testy, tak snad to bude v poho a doufam, ze uz se pozna pohlavi,
ale mohlo by kdyz mrkne furt pokopava :slight_smile:)

Je tu někdo z Prahy?
10. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahojky, tak to je fajn, že je všechno v pořádku, to se hned lepší spí že? Já byla jak blažená, že jsem mimčo viděla a ujistila se, že je všechno OK. :slight_smile:
Jinak tvá doktorka se zachovala stejně jako můj praktický lékař, kdysi... Taky jsem si to zjišťovala jak to vlastně je a dle právnické poradny to musí vyřídit tvůj lékař, který ti vystavil neschopenku. Oni musí totiž vypsat papír o dočasné změně pobytu v neschopnosti a poslat to na sociálku a to je pro ně ( údajně ) MOC práce!!!! :pensive: Pokud ti tvá lékařka odmítne změnu pobytu, tak teprve potom si musíš písemně zažádat na sociálku ty. Zkus si tam jen zavolat, co ti řeknou. Nejsme těžce nemocné, aby to byl problém si na pár dní změnit pobyt...
Ale to je z právnické poradny, tak nevím... 22. jdu na kontrolu a budu chtít taky změnu pobytu na týden, chci jet na chvíli k rodičům, tak jsem zvědavá, jak se zachová můj lékař :zipper_mouth:
10. bře 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat Ahojky, tak unavená jsem POŘÁD!!! :grinning: Spala bych jak medvěd.... Až bude mimčo na světě, tak se zbláznim, že nebudu moct spát.... :grinning:
Ze včerejška na dnešek jsem spala asi šest hodin a jsem jak po dvoudenním flámu :grinning:
10. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ahoj to jo,jsem zase na pár dní klidnější,když jsem slyšela sedíčko :slight_smile:! Příští týden ten velký UTZ,to se už s přítelem taky moc těšíme. S tou dr jsem vyřízená,zavolám ještě na tu sociálku a optám se na to. Potřebujeme si pročistit hlavy,doma mě to už moc nebaví,chtělo by to změnu :slight_smile:! Jinak s tím spaním,já jsem taky medvěd,musím mít aspoň 9 hodin,no až bude mimi,bude to zajímavé :grinning:,to budu spát i ve stoje!
10. bře 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No, já jsem na sebe vcelku zvědavá, jelikož opravdu když se nevyspim, tak jsem jak mátoha :frowning2: A párkrát se takhle málo vyspim a jsem hned nemocná, takže bojim bojim :confused: Ale tak snad si to hormony srovnaj :grinning:
To jsem zvědavá co řekne Dr mě, protože máma si chce taky užít svý těhotný dcery :grinning: Snad to půjde, nemůžou nás držet na jednom místě...
11. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem včera večer jela na pohotovost kvůli spodku...stěžovala jsem si, že mě tam řeže. Pan doktor mě vyšetřil a opravdu potvrdil, že nemám dostatečně vyléčený zánět. Tak jsem byla vycévkovaná a v moči jsem měla Hemoglobin(červené barvivo- krev)tak mi dal nějakou gelovou kapsli na vkládání a napsal mi nějaké prášky taktéž na vkládání...a v úterý si musím zavolat k doktorovi odpoledne zda mám moč v pořádku, nebo jestli má napsat antibiotika..další :frowning2:...Celou noc jsem nespala a pořád jsem se sprchovala ve vlažné vodě...opravdu hrůza!

Jinak dělal mi včera ultrazvuk a Tomášek je opravdu chlapeček, váží 555g, je zdravounký, mám přiměřené množství plodové vody. Bohužel mi nenapsal do papírů kolik měří...Ale tloustne mi dokonale :slight_smile:
12. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ahoj ty jsi chuděra s tím spodkem,pořád nějaký problémy :frowning2:! No hlavně že jsi k tomu doktoru jela,snad už to bude dobré :slight_smile:. 555g to už je Tomášek opravdu pořádný chlapák :grinning:,no já jsem zvědavá na sebe ve čtvrtek,nějak nám to neutíká :frowning2:. Jo ale co mě zajímá,jaká byla SVATBA??? Myslela jsem na tebe :slight_smile:! Pa a písni
12. bře 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli To je nemilé s tím zánětem, musíš trpět jako zvíře :(
Ale jinak super zpráva, že Vám Tomášek takhle roste. Já byla ve středu v poradně a malá má 390 g, tak jsme oproti vám diblíci :slight_smile: Ale jsme tuším o týden ve skluzu oproti vám :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Čauky zlato :wink: čekám na fotky ze svatby ještě nám je pan foťák nepřinesl. Svatba probíhala pohodlně :grinning: jestli jsi vyděla tu komedii Moje tlustá řecká svatba...tak asi nějak tak probýhala... :slight_smile: Přijeli jsme na obřad a v tu chvíli kdy mi ten můj nasazoval prstýnek tak mi upadla malá kabelčička a tam občanka, lesk na rty, telefon....takže jsem se tam musela s mím pupíčkem sehnout na tu zem a zvednout si kabelku i z věcma...pak mi nasadil prstýnek...pak jsme se šli fotit na zámek v Libochovicích. :sweat_smile: Taky probýhalo dobře ...pan foťák pořád prděl...takže taky dost!
no a oběd byl v roli tichosti, jako při pohřbu...no a k večeru se to začalo opíjet.....Mého manžela tatínek byl tak opilý, že mi balil mojí maminku a náramě jí oblejzal...táta to bral s humorem....Mého manžela kamarád z práce vypadal jako tvrďák, ale během chvíle se zlil jako dobytek a pak se tam málem poprali s mým přítelem jeho otcem...no každopádně uvidíš fotky...byla tam nakropená mého tchána přítelkyně a to si nepřej vědět jak mluvila :grinning: :grinning: :grinning: ...veselka se ukončovala v 11 hodin večer...no :pensive: co si budeme povídat...Skusím dát i na you tube vydea...ať se pobavíš...ti pošlu pak odkaz.... :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,
chtěla jsem se jen zeptat,máte problémy s pálením žáhy?
Já ukrutné.Zkouším co se dá - mléko,mandličky,bílinskou minerálku,jedl.sodu i vychytávky z lékárny
a nic moc účinně nezabírá :( Je to chvilková úleva a pak se ta potvora zase ozývá :unamused: Takže pokud máte nějaké vychytávky tak prosím napište :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klaire22 Ahojky no to je asi možná tím jak se i břežírám...Nebojsa malá poroste... :grinning: :grinning: A těch kopanců co si užijeme :grinning: ... :grinning: rpím hodně na ty záněty...ani nemluvím o dnešní noci téměř jsem nespala...opravdu to bylo jako kontrakce..chvíli nic a pak plná palba řezalo mě to bolelo mě to...dejchala jsem jako když mám rodit tlak jsem měla o trošku vyšší...no a ten můj mě jen utišoval...takže asi ten zánět nění žádná sláva....a hlavně žádná prdel! Takhle mě nebolelo už dlouho :pensive:
12. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No tak koukám že svatba jak se patří :grinning:!!! To je jak ze slunce seno,no já bych to v těhotenství nedala :frowning2:. No hlavně že se to nakonec vydařilo a na fotky i video už se těším. Jen škoda že to zase odnesl ten tvůj spodek,to jsi tak zase určitě trošku prochladla a hned se ti to vrátilo zpět :frowning2:! No s tím ohejbáním už mám taky problém při zavazování tkaniček,to nechci vidět za měsíc dva :grinning:.
12. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vevina00 Ahojky taktéž mám hodně pálení žáhy převážně večer... :wink: Bílinská kyselka...já bydlela v bílině a je opravdu dobrá tak jí doporučuji !!! :grinning:
12. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vevina00 Ahoj nikdy jsem o pálení žáhy nevěděla a teď mě to taky občas potrápí a vůbec nevím co s tím,tak jsem také zvědavá,jestli někdo poradí! Přítel má doma nějaké tablety na žáhu,je tam psáno že se nesmí brát v prvním trimestru,ale já se stejně bojím i teď :frowning2:! Od začátku těhu jsem zatím nesnědla ani jeden přášek (musím tedy zaklepat) zatím se mi nemoci obloukem vyhýbají :slight_smile:!
12. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Je výborná,jenže ne dost účinná.Ale díky :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu no každopádně jsem někde silně velice silně prochladla, ale co s tím budu pít urologický čaj. Tan můj mi večer přiveze ty tablety na vkládání...a bude vše fajn...hlavně musím hodně odpočívat... :grinning: a co jinak vy?....s miminkem...dělej fotky jak ti roste bříško né?-.....pochlub se nám.... :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vevina00 jinak taky nevím jak skrotit pálení žáhy..když jsem nebyla těhotná tak jsem pila Gaviskon na pálení žáhy...ted se to asi nebude moc v těhotenství :frowning2:
12. bře 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahoj,já brala Renie a pomohlo,ale jak píšu jen krátkodobě.Pokud na žáhu trpíš jen občas,jistě ti zabere.Je zbytečné se cpát práškama,to ti schvaluji,ale někdy holt není jiné východisko než navštívit lékárnu. :unamused:
12. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vevina00 ahojky :slight_smile: já teda používám rennie fruit a mě to teda vždycky zabralo - protože zkraje těhotenství mě ta žáha pálila skoro denně :(
12. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,já používám Rennie mint a neříkám,že nezabírá,ale ne na dost dlouho :( Mě pálí žáha snad pořád. :frowning2:
12. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vevina00 tak to bohužel neporadím :( mě naštěstí zabral vždycky a nadlouho........ :confounded:
12. bře 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ten mi v lékárně taky doporučili i v těhotenství,ale nemám ho vyzkoušený :frowning2: Potřebuji spíš babskou radu,nějakou bylinku nebo tak něco...Ale nezbyde mi nic jiného než zase zajít do lékárny :confounded:
12. bře 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 I tak děkuji :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vevina00 není zač :( snad ti v lékárně poradí!!! z babských rad vím jen o mléku, ale to tu tuším padlo :sunglasses: tak ať je brzy lépe :slight_smile:
12. bře 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vevina00 Tak to tě chápu :slight_smile:
12. bře 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek