• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@gable Tak ti držím moc palečky a samozřejmě malinkýmu taky :wink:
31. kvě 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Co to na tvým blogu čtu?už jsi si jela do nemocnice, tak držím palce a dej hned vědět!
31. kvě 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Hmmmmmmm palačinka,taky bych si dala,tak už vím co budu mít zítra k oběbu,mám tu i jahody a šlehačku :grinning:! 14 dní,to bude 37 týden a tak bych to chtěla i já :slight_smile:,tak snad ti to vyjde podle představ!
31. kvě 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak super že je vše vpořádku a máme na den stejnej termín porodu,tak jsem zvědavá která bude první :grinning: :grinning: :grinning:! Váhu mám ale menší,teď podle odhadu 1600g,je to náš drobeček. Škoda že zítra na kontrole mi dr ten odhad váhy neřekne,takhle nevím jestli malá dobře prospívá :frowning2:!
31. kvě 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Taky koukám kde je :frowning2:! Snad si jí nenechali v nemocnici,když tu od dopoledne nebyla!
31. kvě 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Spíš to vypadá že jo, než že ne :frowning2: Ale třeba už se dere prcek ven.... Já asi zítra pojedu taky, ty křeče se mi vůbec nelíbí a při nejhoršim mě řeknou, že to nic neni a opravdu to jsou jen ty prdíky :grinning: Kéž by...
Přestává to bejt sranda to těhotenství co...?
31. kvě 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No a teď koukám i na tvůj dotaz tady na koníkovi a ty máš už taky poslíčky jo? Nebo už tě ty bolesti přešly??????????? Holky co se to s náma děje,každá má nějaký bolesti a strach že už rodí :frowning2:!
31. kvě 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No to přestává,já už se taky bojím i pohnout :frowning2:! No ty už máš pomalu taky nárok,miminko už máš skoro dopečené a jak koukám a je to i tím počasím a změnou tlaku,tak hodně červencovek rodí předčasně!
31. kvě 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Nepřešlo mě právě nic... Nevim jestli to jsou poslíčci, ale bolí to řádně... Může to být cokoliv, přeci jenom, už tam má mimi moc málo místa a tlačí na všechno okolo... Jen jestli nemá některá to samý... Nevěřim že to je porod, to je ještě brzo....
31. kvě 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ještě nesmim rodit, musíme udělat obývák :grinning:
31. kvě 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak to je něco,já bych taky řekla poslíčci,jsou to takové kruhové křeče,jako když máš třeba průjem??? To jsem měla já právě při tom potratu a byly to kontrakce :frowning2:,jak mi pak řekla dr. Tělo vypuzovalo ten plod,jako při porodu,jen ta bolest byla slabší.
31. kvě 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no, naše mimi je obřík, budu nejspíš dřív:slight_smile: prý to bude největší dítě z toho co jsem rodila a Jirka měl 3500g. Ale čípek, tvrdnutí, to mśm v poho. Potkala jsem kámošku, má chlapečka 38 tyden a malý měl 2450g.... Z toho se člověk nevyzná...
31. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No to mi neříkej ani ze srandy!!!! Právě že si připadám, jak kdybych měla střevní chřipku!! Ach jo, tak já zítra pojedu, mám stažený půlky, aby bylo mímo v pořádku :frowning2:
31. kvě 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Mímo určitě bude vpořádku a abys ještě nejela v noci :frowning2:! Mě to po tom potratu trvalo 4 dny,ty bolesti,ale já se při tom čistila pak ještě týden už bez bolestí. No třeba je to jen planý poplach,ale já bych také jela,jistota je jistota :slight_smile:!
31. kvě 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu A v kolikátém to bylo týdnu?
31. kvě 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to je obřík,ale přesně jak píšeš ty odhady jsou někdy úplně mimo mísu :grinning:! A rodit budu dřív já,jestli mi teď dr řekne že je vše OK,tak budu pořád pomalinku chodit ty procházky,protože budu vědět,že tím se neotevřu,ani se mi nezkrátí čípek,jen tomu tělu k tomu porodu pomůžu,než jen dřepět na gauči a bejt z toho celá rozlámaná :frowning2:!
31. kvě 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule To bylo brzo přelom 7-8 týdne. Ale dr mi rovnou řekla že ta bolest při vypuzování plodu jsou kontrakce,jen ve slabší verzi,no po pravdě mě ta bolest moc slabá nepřišla :frowning2:! Bylo to co 5 minut a někdy dost nesnesitelné brrrrrrrrrrrrrr.
31. kvě 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu bez pásu ani ránu!!! Neriskuj, at ta hlavička nejde dolů. Není nad donošené mimi... A co tk tu je, že někdo jel do nemocnice? @luciemeli?
31. kvě 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Hmm.... Promluvím s přítelem a kdyžtak mě zítra odveze na pohotovost, jsem u rodičů, takže zase 100km daleko od mého Dr. :confounded: :frowning2:
31. kvě 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu , bajule
Holky,já se z Vás picnu,neplašte nebo nebudu spát :unamused: .To počasí má taky určitě do sebe,mně dnes taky nebylo nic moc a dopoledne to bylo šílený,byly jsem jak mrtvolka :frowning2: .Křeče naštěstí nemám,ale bříško mě zlobí pořád.Zítra máme jed pryč,tak doufám,že to bude v poho.Ve středu jdu na kontrolu,tak doufám,že to ještě vydržím,mě zase straší,že ještě nejsem domluvená na tom císaři,ach jo :frowning2: .Nevím,jak by to probíhalo,kdybych začala rodit dřív,hlavně,aby to pak stihli,nerada bych,aby došlo ke komplikacím :angry: .
31. kvě 2012 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule
Raději si zajeď k doktorovi,pro klid :wink: !Nikdy nevíš a hlavně,a každé to probíhá jinak :grinning: .
31. kvě 2012 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule já nejsem žádná posera, čekám třetí dítě ale už bych byla ve špitále, může se zapinkat spoustu věcí i když cítíš pohyby atd...:wink: nemluvě že tě zítra můžou pěkně seřvat:frowning2:radeji jeďte.
31. kvě 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Baru necelý měsíc do termínu, to už fakt může být porod, jábych taky radši zbáznila rodiče nebo přítele a jela do nemocnice hned....
@luciemeli Jak jsi dopadla v nemocnici?

Holky já se picnu, tohle je nějaký porodní týden, ne? :grinning:
31. kvě 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to nevíme od dopoledne tu @luciemeli není a co psala tak jí asi odešla hlenová zátka :frowning2:! Já jen s pásem,to je jasné,beru ho i když doma jen chvilku stojím. Ale stejně mi to už tu hlavičku nenadzvedne,ten pás drží jen to bříško,aby neklesalo,tu hlavičku která je už skoro u vchodu to přeci nezvedne. A to ho mám dostatečně utáhlej.
31. kvě 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Snad to bude dobré a přejde to :slight_smile:! 100km od doktora je teda dost. Držím palce
31. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ježíííííííííš to je konec s náma tady :grinning: :grinning: :grinning:! Je tu někdo komu nic není?????????? Co @alemari:slight_smile:??? Já tu pololežím už celej den a šíleně mě začaly bolet záda,to jsem přesně čekala,když přestanu chodit,že to přijde sakra :frowning2:!
31. kvě 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Tak to vypadá,že se luciemeli zřejmě rozrodila,podle popisu.Jestli ji odešla hlenová zátka,tak určitě dřív nebo později.držíme ji palečky!Já se z toho fakt picnu,když si to tak tady čtu,tak nevím,nevím,ale moc dobrý pocit z toho teda nemám :unamused: .Já jsem dohlédla na Dandu,dnes se balil,ikdyž jede až v sobotu,tak mi odjíždíme už zítra,tak snad to vše zvládneme,tento víkend toho mám nějak moc :grinning: .Zítra už jen nachystám sváču,jen mě štve to počasí na víkend,to jim asi zrovna nevyjde :angry: .
31. kvě 2012 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Vypadá to s námi bledě :unamused: ,tak doufám,že se ještě vzchopíme :wink: .Já bych chtěla kvůli malý ještě tak ten týden a hlavně stihnout toho primáře :grinning: .
31. kvě 2012 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jestli tě to uklidní tak mě nic není:wink:
31. kvě 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To je supr,za chvilku nás tady moc nezbyde :grinning: .Hlavně,aby jsme to všechny zvládly v pohodě :wink: .Nakoupila jsi?
31. kvě 2012 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek