Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
teddylu
31. kvě 2012
@eliskarenca Taky mě děsí co se to tu děje. Musíme být ale v klidu,nervy nejsou na místě,nebo si to ještě taky přivoláme 😞! Ty si krásně užiješ víkend a já ho strávím na gauči 😃! Jen to počasí,to máš pravdu nic moc. Zítra se už asi konečně pustím do balení tý tašky do porodnice. Jen řeším pořád ten župan,mám jen teplej a slabej se mi kupovat nechce,já ho pak doma vůbec nevyužiju 😞! Nemají v porodnici nějaké erární????
alemari
31. kvě 2012
@teddylu u nás se dostává košile i župan....
alemari
31. kvě 2012
@eliskarenca jestli existuje nějaká spravedlnost tak já budu v poho, zato jak jsem si to užila u těch předešlých 😉 my jedeme pro kočík zítra, to nakoupím, se bude peněženka divit!!! 😃
teddylu
31. kvě 2012
@alemari Jé tak to já jdu k vám 😃! Tak mi drž místo na pokoji,když máme ten stejný termín 😃 😃 😃
yesu
31. kvě 2012
Holky začínáme se pěkně rozpadat!!!Já už mám doma postýlku, tak ji o víkendu složíme a nachystáme, už nenechám nic náhodě!!
yesu
31. kvě 2012
@bajule já být tebou tak bych taky radši jela, lepší zbytečně....ale radši se ujistit, že je vše v pořádku!!
eliskarenca
31. kvě 2012
@teddylu
Hezká představa,co se týká víkendu,ale jo chce to být v klidu,hlavně si odpočni 😉 .Měli by mít v porodnicích,jak košile,tak župan,ale taky vím,že někde jich mají nedostatek.V Kolíně to byl někdy problém.První dny si taky,pokud bude nechám erár a pak uvidím.Já už mám župánek připravený,myslím si,že ho unosím,jsem ráda,že jsem si ho koupila,je na tělo moc příjemný.Ten huňatý co mám je na mě moc těžký,takže ho skoro nenosím 😃 .
alemari
31. kvě 2012
@teddylu to by se ti prodražila cesta přes celou republiku 😃
eliskarenca
31. kvě 2012
@alemari
Tak snad Ti to vyjde,až do konce 😉 .Jsem zvědavá na kočárek.Tomu věřím,já když vyrazím na nákup,tak to taky stojí za to 😃 .
eliskarenca
31. kvě 2012
@yesu
My budeme skládat postýlku v týdnu,tak snad to stihneme 😃 .
alemari
31. kvě 2012
@eliskarenca mě chybí fakt spousta věcí, hlavně něco nového na broučka malého, vše mám už jeté...přemýšlím nad tím lehátkem, kamarádky si to chválí...
eliskarenca
31. kvě 2012
@alemari
Tak to jo,to jsi určitě něco pěkného pro prďolku kup 😉 .Jaký lehátko myslíš,to houpací?
yesu
31. kvě 2012
@eliskarenca no já potřebuju ještě tak týden, abych stihla všechno co chci 🙂
@alemari lehátko mám půjčený od kámošky, kupovat sem ho nechtěla, protože třeba brácha v tom byl jednou!
natykata
31. kvě 2012
psala jsem Lucii na facebook,jestli by někdo nedal info,tak uvidíme 🙂 už pěkně odpadáme,kamarádka co má termín jak já zustala dnes v porodnici kvuli špatnýmu monitoru,další už se chystá každým dnem rodit a já se obávám,že příští týden mě ty vedra zabijou,protože za týden budu 36+6tt a to jsem rodila Natálku...bojím bojím...takže mám nachystáno,zbaleno,postýlka složená,povlečená,přichystaná,kočárek na cestě...chůvička s monitorem taky na cestě..lehátko a vak na nošení se koupí až po výplatě...uffff
alemari
31. kvě 2012
@yesu no vidíš, to chce vědět názor více lidí, mě ho holky chválili, já to neměla při klukách....kouknu co bude, hlavně za kolik... 😉 já třeba zas nekupuju žádný adaptér na autosedačku, protože kluci v té sedačce byli vždycky tak zkrčení a zpocení, že ty potničky pak léčit byl děs, raději vyložím mimi do hluboké korby než abych ho vařila v sedačce než nakoupím
alemari
31. kvě 2012
@eliskarenca ano, ale nemám s ním své zkušenosti 😉
eliskarenca
31. kvě 2012
@yesu
Taky by mi ten týden vyhovoval 😃 .
eliskarenca
31. kvě 2012
@alemari
Já už ho měla na Dandu,ale mockrát jsem ho nevyužila,asi jak kdo 😃 .
eliskarenca
31. kvě 2012
Holky,už jdu spát,jsem docela utahaná a zítra toho mám před sebou docela dost 😃 .Dobrou noc!
alemari
31. kvě 2012
@eliskarenca no zítra uvidíme, nechci mít plno zbytečností, nemám to ráda 😉 hlavně dobrá postýlka, kočár jinak to všechno se dá dokoupit podle potřeby 😉 jdu hajat, slzý mi oči, asi jsem se přetáhla, dneska jsem ani na chvilku nespočla ]-(
yesu
31. kvě 2012
@eliskarenca já dokoukám Hotel a jdu taky!dobrou 🙂
majinka1981
31. kvě 2012
Já se taky bála že mi předevčírem začala odcházet zátka, ale bylo to naštěstí jen následek vyšetření. Holky my se tu snad rozsypeme ještě před červencem 😃 kdo nakonec porodí až v červenci je vítěz 😎
snuflinka
1. čer 2012
Holky já měla v noci nahnáno...strasný bolesti břicha, nakonec z toho byl "jen" průjem a zvracení, do toho moje klasika - omdlévání...Užila jsem si to řádně, manžel musel před chvílí do práce, tak jsem pověřila aspoň mého taťku, aby mi cestou do práce koupil colu a pár rohlíků, nic jinýho dneska asi nezvládnu 😞 Ležím jak látro, z žehlení asi dneska nic nebude 😕

Postýlku jsme složili ve středu, dneska jsem chtěla vyžehlit povlečení a mantinely, přišel i monitor dechu, tak si aspoň dneska přečtu ten návod, pokud se k ničemu jinýmu nedohrabu...Ty hlavní věci snad mám a kdyby něco, tak co není, by ještě dochystal manžel s babičkama...
lejlax
1. čer 2012
@eliskarenca Tak my máme postýlku složenou už od března, hned jak jsme ji koupili 😃 , ale ještě nemáme kočárek 😃
majinka1981
1. čer 2012
My máme postýlku ještě v krabici 😞 Manžel pořád staví zeď v kuchyni. Maká na baráku každý den do půlnoci, aby toho stihl co nejvíce. Asi řeknu nastávajícímu dědečkovi až dorazí na návštěvu, že bych ho trochu zaměstnala 🙂
eliskarenca
1. čer 2012
@snuflinka
Ty noci jsou občas děsný,tak jsi si to dnes užila 😞 .Já docela v poho,až na obvyklý lítání na záchod a kolem 6 hodiny bolesti břicha.Já už jsem odvezla Dandu na bus,vysála a teď jsem si udělala slabý kafčo a snídám.Pak musím jít nachystat věci na moravu.kolem 3hodiny vyrážíme.Hodím spršku,umyju si vlasy a prdím na to 😃.K obědu dnes opeču sekanou,brambory a oblohu.Čím dál víc se mi fakt nic nechce a to jsem měla plánů 😃.Dej si dietku a snad se Ti uleví 😉.Povlečení už naštěstí mám i mantinely.Jen tu postýlku složit 😃,ale to je za chvilku.
yesu
1. čer 2012
@snuflinka ježiš tak to taky může být nějaká viróza jak sem měla já....tak jen odpočívej, dej si suchej rohlík, colu a hodně pij! A jestli máš doma nějaký probitoika tak si vem, to mi řekla doktorka...
yesu
1. čer 2012
@eliskarenca Teda ty jsi po ránu akční! Já si dám snídani, umyju si vlasy a v deset mi přijde teta na nehty, oběd mám uvařenej ze včera, tak je to super!
eliskarenca
1. čer 2012
@lejlax
Já ji mám zatím ještě zabalenou v připraveném pokojíčku.Ale hned v pondějí kluky zaúkoluju 😃,pro jistotu,ikdyž to by zvládli i sami 😃.A kočárek už jsi objednala?
alemari
1. čer 2012
@eliskarenca ahoj, vem si deštník na Moravu🙂 nevím jak jinde ale tu pěkně lije🙂 to se mi do toho Olmíku dobře pojede🙂