• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca Taky mě děsí co se to tu děje. Musíme být ale v klidu,nervy nejsou na místě,nebo si to ještě taky přivoláme :frowning2:! Ty si krásně užiješ víkend a já ho strávím na gauči :grinning:! Jen to počasí,to máš pravdu nic moc. Zítra se už asi konečně pustím do balení tý tašky do porodnice. Jen řeším pořád ten župan,mám jen teplej a slabej se mi kupovat nechce,já ho pak doma vůbec nevyužiju :frowning2:! Nemají v porodnici nějaké erární????
31. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu u nás se dostává košile i župan....
31. kvě 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jestli existuje nějaká spravedlnost tak já budu v poho, zato jak jsem si to užila u těch předešlých :wink: my jedeme pro kočík zítra, to nakoupím, se bude peněženka divit!!! :grinning:
31. kvě 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jé tak to já jdu k vám :grinning:! Tak mi drž místo na pokoji,když máme ten stejný termín :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky začínáme se pěkně rozpadat!!!Já už mám doma postýlku, tak ji o víkendu složíme a nachystáme, už nenechám nic náhodě!!
31. kvě 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule já být tebou tak bych taky radši jela, lepší zbytečně....ale radši se ujistit, že je vše v pořádku!!
31. kvě 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Hezká představa,co se týká víkendu,ale jo chce to být v klidu,hlavně si odpočni :wink: .Měli by mít v porodnicích,jak košile,tak župan,ale taky vím,že někde jich mají nedostatek.V Kolíně to byl někdy problém.První dny si taky,pokud bude nechám erár a pak uvidím.Já už mám župánek připravený,myslím si,že ho unosím,jsem ráda,že jsem si ho koupila,je na tělo moc příjemný.Ten huňatý co mám je na mě moc těžký,takže ho skoro nenosím :grinning: .
31. kvě 2012 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu to by se ti prodražila cesta přes celou republiku :grinning:
31. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Tak snad Ti to vyjde,až do konce :wink: .Jsem zvědavá na kočárek.Tomu věřím,já když vyrazím na nákup,tak to taky stojí za to :grinning: .
31. kvě 2012 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
My budeme skládat postýlku v týdnu,tak snad to stihneme :grinning: .
31. kvě 2012 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca mě chybí fakt spousta věcí, hlavně něco nového na broučka malého, vše mám už jeté...přemýšlím nad tím lehátkem, kamarádky si to chválí...
31. kvě 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Tak to jo,to jsi určitě něco pěkného pro prďolku kup :wink: .Jaký lehátko myslíš,to houpací?
31. kvě 2012 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no já potřebuju ještě tak týden, abych stihla všechno co chci :slight_smile:
@alemari lehátko mám půjčený od kámošky, kupovat sem ho nechtěla, protože třeba brácha v tom byl jednou!
31. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem Lucii na facebook,jestli by někdo nedal info,tak uvidíme :slight_smile: už pěkně odpadáme,kamarádka co má termín jak já zustala dnes v porodnici kvuli špatnýmu monitoru,další už se chystá každým dnem rodit a já se obávám,že příští týden mě ty vedra zabijou,protože za týden budu 36+6tt a to jsem rodila Natálku...bojím bojím...takže mám nachystáno,zbaleno,postýlka složená,povlečená,přichystaná,kočárek na cestě...chůvička s monitorem taky na cestě..lehátko a vak na nošení se koupí až po výplatě...uffff
31. kvě 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu no vidíš, to chce vědět názor více lidí, mě ho holky chválili, já to neměla při klukách....kouknu co bude, hlavně za kolik... :wink: já třeba zas nekupuju žádný adaptér na autosedačku, protože kluci v té sedačce byli vždycky tak zkrčení a zpocení, že ty potničky pak léčit byl děs, raději vyložím mimi do hluboké korby než abych ho vařila v sedačce než nakoupím
31. kvě 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ano, ale nemám s ním své zkušenosti :wink:
31. kvě 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Taky by mi ten týden vyhovoval :grinning: .
31. kvě 2012 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Já už ho měla na Dandu,ale mockrát jsem ho nevyužila,asi jak kdo :grinning: .
31. kvě 2012 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už jdu spát,jsem docela utahaná a zítra toho mám před sebou docela dost :grinning: .Dobrou noc!
31. kvě 2012 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no zítra uvidíme, nechci mít plno zbytečností, nemám to ráda :wink: hlavně dobrá postýlka, kočár jinak to všechno se dá dokoupit podle potřeby :wink: jdu hajat, slzý mi oči, asi jsem se přetáhla, dneska jsem ani na chvilku nespočla :angry:
31. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já dokoukám Hotel a jdu taky!dobrou :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se taky bála že mi předevčírem začala odcházet zátka, ale bylo to naštěstí jen následek vyšetření. Holky my se tu snad rozsypeme ještě před červencem :grinning: kdo nakonec porodí až v červenci je vítěz :sunglasses:
31. kvě 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já měla v noci nahnáno...strasný bolesti břicha, nakonec z toho byl "jen" průjem a zvracení, do toho moje klasika - omdlévání...Užila jsem si to řádně, manžel musel před chvílí do práce, tak jsem pověřila aspoň mého taťku, aby mi cestou do práce koupil colu a pár rohlíků, nic jinýho dneska asi nezvládnu :frowning2: Ležím jak látro, z žehlení asi dneska nic nebude :-/

Postýlku jsme složili ve středu, dneska jsem chtěla vyžehlit povlečení a mantinely, přišel i monitor dechu, tak si aspoň dneska přečtu ten návod, pokud se k ničemu jinýmu nedohrabu...Ty hlavní věci snad mám a kdyby něco, tak co není, by ještě dochystal manžel s babičkama...
1. čer 2012 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Tak my máme postýlku složenou už od března, hned jak jsme ji koupili :grinning: , ale ještě nemáme kočárek :grinning:
1. čer 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme postýlku ještě v krabici :frowning2: Manžel pořád staví zeď v kuchyni. Maká na baráku každý den do půlnoci, aby toho stihl co nejvíce. Asi řeknu nastávajícímu dědečkovi až dorazí na návštěvu, že bych ho trochu zaměstnala :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka
Ty noci jsou občas děsný,tak jsi si to dnes užila :frowning2: .Já docela v poho,až na obvyklý lítání na záchod a kolem 6 hodiny bolesti břicha.Já už jsem odvezla Dandu na bus,vysála a teď jsem si udělala slabý kafčo a snídám.Pak musím jít nachystat věci na moravu.kolem 3hodiny vyrážíme.Hodím spršku,umyju si vlasy a prdím na to :grinning:.K obědu dnes opeču sekanou,brambory a oblohu.Čím dál víc se mi fakt nic nechce a to jsem měla plánů :grinning:.Dej si dietku a snad se Ti uleví :wink:.Povlečení už naštěstí mám i mantinely.Jen tu postýlku složit :grinning:,ale to je za chvilku.
1. čer 2012 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka ježiš tak to taky může být nějaká viróza jak sem měla já....tak jen odpočívej, dej si suchej rohlík, colu a hodně pij! A jestli máš doma nějaký probitoika tak si vem, to mi řekla doktorka...
1. čer 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Teda ty jsi po ránu akční! Já si dám snídani, umyju si vlasy a v deset mi přijde teta na nehty, oběd mám uvařenej ze včera, tak je to super!
1. čer 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
Já ji mám zatím ještě zabalenou v připraveném pokojíčku.Ale hned v pondějí kluky zaúkoluju :grinning:,pro jistotu,ikdyž to by zvládli i sami :grinning:.A kočárek už jsi objednala?
1. čer 2012 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ahoj, vem si deštník na Moravu:slight_smile: nevím jak jinde ale tu pěkně lije:slight_smile: to se mi do toho Olmíku dobře pojede:slight_smile:
1. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek