• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@lejlax no to by mě taky zajímalo s tím kočárkem!! Barvičku jsi přece už vybrala, ne :wink: ?
1. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari :grinning: Barvička bude ta šedá a o víkendu ho musím zajít objednat :wink: Když já jsem ještě spekulovala o Enzu evo, jenže ten bych musela objednat na netu a jak jsem již psala, bojím se reklamace. No jsem fakt hrozná :grinning:
1. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jak píši, ještě ne :grinning:
1. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax to objednávání naslepo je nic moc, já vím....Leda si ho někde obhlídnout...ani nikde poblíž nemáte nějaký větší obchod s kočárky, oplatí se i zajet si dál. Budete jezdit ve městě nebo i venkov? :wink: Koukám že jsi o týden víc než já, to by se ještě stihlo něco pošpekulovat :grinning:
1. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka :slight_smile:! Tak u nás dnes celou noc taky pěkně lilo,teď sice neprší,ale je zima brrrr. Za hodinku vyrážím na tu gyndu,tak mi držte palce ať je čípek OK,jinak si to taky prý pomažu do nemocnice :frowning2:. Jinak postýlku už mám sestavenou taky měsíc a dnes budu konečně balit tu tašku do porodky.
A co Lucka,ta tu pořád není :frowning2:! Ví o ní někdo něco???
1. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Asi bych ani nebyla,kdybych nepotřebovala ještě tolik věcí připravit :grinning: .Potřebuju nachystat Dandovi sváču na 2dny,ještě něco vyžehlit a skočit k sousedce,musím ji dát klíče,aby nám nakrmila mazlíčky-králíčka a rybičky :grinning: .Nevím,jestli mám brát tu Leslu nebo ne,na moravě mají taky psa,tak,aby se snesli :unamused: ?Obdivuju chlapi,sbaleno mají nato šup a ještě kolikrát prudí,co mi tak dlouho trvá :unamused: .Tak jsem zvědavá na dnešek :grinning: .Jejich klid bych chtěla mít alespoň 1do roka :grinning: .Co Ty a bříško :wink: ,magnesko už vůbec nebereš?Já jsem si ho dala na 3denně,ale pořád mě tvrdne ikdyž jsem v klidu :angry: .Nehtíky bych si taky nechala hned udělat,ale musím si dát s nima chvilku oddych :grinning: .
1. čer 2012 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jaký jste nakoupily plenky?Já vyzkouším Pampers a Huggies a uvidím,jak nám budou sedět :grinning: .Zatím mám 5 balení.
1. čer 2012 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Větší obchod by byl v Pardubicí, tak jedině tam. Kočárek využijeme jen ve městě, takže nemusíme mít žádný terénní :slight_smile: Jen jsem chtěla větší korbičku, aby se do ní mimi vešlo i v zimě a ještě, aby byl vyšší, protože měřím 178cm :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca A já nemám ještě žádný,ale chystám se na bílý(pro novorozeně) a pak zelenomodrý Pampers :slight_smile:!
1. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981 Já postýlku sestavila sama ;) Měla jsem nějakou kutilskou náladu...

@eliskarenca Tak to si víkend moc moc užij :slight_smile: Jo, baštím suchý rohlík, dneska dám dietu úplně a zítra nějaký lehce stravitelný oběd a snad to bude dobrý :slight_smile:

@yesu Jo, mám tady actimel, tak aspoň něco, ale vypadá to, že mi jen včera nesedlo jídlo od babičky. Měla jsem hlavně ten průjem a zvracela jsem jen vodu, kterou jsem pila během toho lítání na záchod (kvůli omdlévání), jenže na ten žaludek byla voda hold špatně a tak jsem ve finále vyhodila i tu...Ono je to i tím, jak je malá napříč a je narvaná u žeber, tak mi hodně tlačí na žaludek...ale kope, tak snad to bude v pohodě :slight_smile:

No ležím v posteli, pustila jsem si Harryho Pottera a čtu si návod na monitor dechu a chůvičky :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
deštník asi bude potřeba :confounded: .Nevím,jak je na moravě,ale tady už neprší,taky mohla být hezky,když po dlouhý době někam razíme :unamused: .Hupla bych jen do sukně a trička,v tom se teď cítím nejpohodlněji :grinning: .To je špatný,když máš někam jed a prší,to mě taky nebaví,ale za kočárek to stojí :grinning: .
1. čer 2012 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
Já mám kočárek přes net a myslím si,že to už dnes takový problém není.Mám kamarádku,ta má kočárek za 12 000kč z obchodu,pořád reklamují a věčně jsou bez kočárku,záleží,jak na koho kde natrefíš,tak jako se vším :confounded:.To už máš,ale nejvyšší čas :grinning:.
1. čer 2012 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax no to chápu, taky jsem chtěla vyšší, mám sice 168, ale zhýbat se do kočárku se mi nechce...náš má ručku ve výšce 114cm, což je optimální,to by ti vyhovoval ten co má @teddylu do města :wink: to Enzo je krásné, ale pořádně to prohlédni, sousedka má 8 měsíční holčičku, je to 3 týdny co byla na vycházce, zastavila kočárek, pootočila se po starším synovi a kočík nějak cuknul sám, asi špatné brzdy, prasklo přední kolo, jakože se ulomilo a malá sjela do potoka...naštěstí mimi ok, ale maminka se třepala ještě týden :frowning2: chce to prohlédnout, nejlépe s chlapem, ti to vidí jinak... :wink:
1. čer 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pleny koupený mám PAMPERS NEWbaby, měla jsem je už u malého, jsou maličké, suprové, od 2 do 5kg. Nikde nic nevyteče, jemnóučké,.... :wink:
1. čer 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Držím palečky,ať Ti to dobře dopadne.O Lucce asi nic nevíme,neukázala se.Myslím si,jestli už není mimísek na světě nebo se ještě dere ven :wink: , :unamused: ,uvidíme.
1. čer 2012 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca
@lejlax je dobré mít kočárek koupený tam kde dají náhradní v případě reklamace.. :wink:
1. čer 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca mě to právě vyhovuje, ráda řídím v dešti :grinning: a taky je mi fajn když už začaly bouřky, nějak ty tlaky jak se mění nemusím... :angry:
1. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To jsi šikulka :wink: ,já to nechám na mužských,ať z těch příprav alespoň něco mají :wink: .Děkuji,snad bude fajn :grinning: .
1. čer 2012 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Přemýšlela jsem, že začnu "Pamperskama" těma v zelené obalu. Někde v diskuzi psaly holky negativní recenze na pampers Sleep and Play :unamused:
1. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca To máš také pravdu, je to kus od kusu :unamused: a ten čas je fakt šílenej :astonished:
1. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Hlavně,když to pak tak je,to ji při koupi taky zaručili :unamused: .
1. čer 2012 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To jsou ty bílé??? Nebo jaká barvička :slight_smile:?
1. čer 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu dopadne to dobře, ted se konečně vyprší a my budeme mít zas chvilku klid :wink:
1. čer 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ty tlaky jsou děsný,Mě hned bolí hlava a o krční páteři ani nemluvím.Já si asi nevyberu,při těhu mi ani ty horka nedělají dobře ,normálně mi nevadí :wink: .Už to vydržíme :grinning: .
1. čer 2012 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak to manžel právě sestavoval všechen nábytek, ještě musí zítra dodělat jednu skříňku....tak jsem chtěla taky něco vytvořit :grinning: JSem se prostě tu středu odpoledne nudila, manžel byl v práci a pak jel večer ještě do své ordinace, tak jsem to využila :grinning:
1. čer 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca aha,já měla kočárky z Valašského Meziříčí, když jsem měla nějakou závadu tak jsme dopředu zavolala a oni mi řekli kdy kočík dovést , aby měli náhradní. Měla jsem polský kočárek takže závada byla každou chvilku a nikdy mě bez kočárku fakt nenechali. :wink:
1. čer 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
Je to těžký,zase záleží,jak který mamině co vyhovuje a pak jak je snáší prcek.Určitě to chce vyzkoušet :wink: .
1. čer 2012 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca mě nějak nevadí nic, fakt je mi ok, děkuju každé ráno za to jak mi je dobře....ale mimi kope den ode dne víc, asi je fakt velké :wink:
1. čer 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Četla jsem že ještě nejsi úplně rozhodnutá pro kočárek. Já jsem vysoká a mám BRIO GO,je to spíš kočár do města,ale lehkej,skladnej,prostornej. Mají ho i v šedé barvě,kterou chceš. Tady posílám odkaz na paní tady na koníku,která ho dobře nafotila,tak jen pro inspiraci koukni :slight_smile:!
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/cchvalova/album/milacek-brio-go-3/#comment-7980272
1. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
To jsi trefila zrovna dobře :wink: .Uvidíme,snad nebudeme mít s kočárky moc velký problémy :wink: .
1. čer 2012 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek