• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari To si mě teď pěkně vystrašila, ježíš to je šílené :astonished: Na jejím místě bych byla také vyklepaná, hrůza. Přemýšlela jsem, kdyby nastala nějaká reklamace, kde si půjčím jiný kočárek, kámošky buď ještě vozí nebo ho již prodaly :unamused: Kočárek co má @teddylu je nádherný, ale trochu dražší, chtěla jsem se vejít do 10tis. :unamused:
1. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari A ty už frčííííííííííííííííš pro kočárek??? Tady už zase leje,to abych si vzala pláštěnku :frowning2:!
1. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Aha tak teď čtu že by ses chtěla vejít do 10 tisíc. Škoda,teď mají akci na trojkombinaci i s autosedačkou za 17,5 tisíc,jinak stojí 22500kč. I tak je to pálka to uznávám,taky mi je trochu líto peněz,ale mám černý,tak ho snad využijeme i pro druhé :slight_smile:.
1. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca nikomu to nepřeju aby musel kočárek řeklamovat, to je pak děs!!! K :wink: aždá maminka chce vybrat pro to svoje štěstí to nejlepší, my u prvního penízky na drahý neměli, v dnešní době jsou fakt výhodou ty bazary že koupíš super kočár použitý za babku. Toho bych jako mladá bez peněz využila hned, líp než něco nekvalitního nového, už jsem vytrestaná...
1. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax strašit nechci, vystrašená byla ona...potažmo i já..ten co má teddylu je právě na bazoši, tak super cena a myslím že i kvaitní. Porad se z mužem, oni ty technické věci dokážou líp odhadnout, vem co se ti líbí :wink:
1. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahoj díky za info, tvůj kočárek je opravdu nádherný, ale jak jsem psala chtěla bych se vejí do 10tis :unamused: a to je jiná kategorie :confounded:
1. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jdu se mrknout na bazoš :slight_smile:
1. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu čekala jsem na mladšího syna, vyráběl mi dárek k narozeninám, úplně mě rozbrečel :slight_smile: miláček mi udělal obraz!!! Ze srdíčkem, nic krásnějšího jsem ještě nikkdy nedostala. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lejlax koukni se na Teutonia, Gesslein, Hartan, Brio atd, to jsou takové docela držáky...já ti doporučuju na www.bazos.cz Hartan topline S, asi za 8000 a pak je tam i Teutonia Cosmo, myslím že jedna ze Zlína a jedna někde z čech , obě šedé se mi zdá :wink: ale i tříkolku bys možná ve městě zvládla, těch je tam mraky, i Bugabo za slušné ceny.... :slight_smile: přeju štˇastnou ruku :grinning:
1. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no na ten actimel bacha, ten tě taky může prohnat, já myslela spíš probiotika v lécích...
@eliskarenca Magnezko už neberu vůbec, některý dny mám to břicho tvrdý snad furt a někdy je to lepší, no sem zvědavá na kontrolu!
1. čer 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Díky za tipy, ta Teutonia je hezký kočárek, zkusím se mrknout po netu a pak to nadhodím doma :slight_smile:
1. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax jsem se tam taky koukala, jsou tam i se zárukou, že? :wink: ta šedá už je asi prodaná.. :unamused:
1. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Přemýšlím,že ho vysadím úplně,ale pořád si nejsem moc jistá,a teď před cestou vůbec :unamused: .
1. čer 2012 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca to radši ne, tak počkej až se vrátiš...
1. čer 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Taky si myslím,že to bude jistější :grinning: .Ikdyž říkají,že to chvilku trvá než ta děloha začne pracovat,ale já jsem asi zvláštní případ :grinning: ,mně viditelně pracuje i tak,podle CS :unamused:.Nechám to na neděli,až se vrátíme.
1. čer 2012 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Máš pravdu, prodaná :unamused:
1. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,loučím se s Vámi.V neděli skouknu,co jste řěšily atd... :wink: .Doufám,že tady ještě všechny budete :grinning: .Musím jít pokračovat v chystání věcí.Mějte se hezky!PA
1. čer 2012 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Měj se hezky :slight_smile:
1. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podávám hlášení,po tom co včera odjela Lucka do porodnice,tak si jí tam nechali na týden a pozorování :unamused:
1. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a já mám 30dní do termínu...neuvěřitelný,jak to utíká teď,když nepotřebuju a nic nestíhám :grinning:
1. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Recenze na Sleep and Play jsou příšerný :frowning2: Mám doma dva balíky a doufám, že je zděláme. Údajně smrdí, hodně protékají a mimča jsou po nich hodně opruzená...
1. čer 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, prohmátli mě bříško, vůbec se se mnou nebavili, mám papkat espumisan a kdyby to trvalo dýl, tak se možná něco bude dít... A poslali mě domů :rolling_eyes:
1. čer 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já jsem si nakoupila Huggiesky, jsou na ně výborný ohlasy a od Pampersek jeden druh od každýho balení :slight_smile: A z recenzí jsou nejlepší Sensitiv baby a active baby :wink:
1. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no já sem to vysadila ve středu a začala sem to cítit tak v sobotu...
1. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jinak si to užij :wink:
@natykata no tak snad bude s malým v pořádku!
@bajule hmm tak to tě docela odbyli, tak odpočívej a hlídej se :slight_smile:
1. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ
Koupání miminka, koukněte, moc moc krásný.....
1. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Krasny,ja bych mela strach ze ho utopim..ale je videt,ze je spokojene.
1. čer 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Hm tak to je pech,chudák už tam asi zůstane do porodu :frowning2:!
1. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak u tebe jsem čekala,že už to bude začínající porod,podle těch bolestí :slight_smile:! Člověk to fakt nepozná a pak,až to přijde tak tam dorazíme za 5 minut 12 :grinning:!
1. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁ HLÁSÍM PŘÍCHOD OD DOKTORKY :slight_smile:! Vše je vpořádku jsem zatím otevřená na špičku prstu,což je prý v tomhle týdnu už normální stav. CS1 :slight_smile: a hlavička je pořád volně,dr říkala,je vidět že vám ten klidový režim prospěl ha há há :grinning: :grinning: :grinning:! Pak mi ještě řekla,když vás udržíme ještě 4 týdny,tak pak po tom 36 týdnu už můžete rodit kdykoliv,miminko už bude pěkně dozrálé :slight_smile:! Jinak mi dnes brala krev,takže výsledky budou za týden,jsem zvědavá na to železo!! Bradavky prý nekontroluje,to až v porodnici a když budu mít malý,jako že je mám,tak dostanu klobouček. Za 14 dní další kontrola a 17.nastupuju na mateřskou. Takže U MĚ DOBRÝ :slight_smile:
1. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek