• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari Jo ptala jsem se i na to masírování hráze,to prý můžu klidně už teď a nic tomu nevadí,když si prý ty prsty tedy nebudu strkat bůhví kam :slight_smile:,jen pěkně kolem vchodu a max 2cm dovnitř :grinning:!
1. čer 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No tak super, tak se řiď podle toho jak se cítíš...a co Ti říkala na to tvrdnutí?
Já mám do pondělí odpracováno, jdu pověsit prádlo a vrhnu se na úklid mojí šatní skříně a navečer jedu za kámoškou :slight_smile: Dneska mě nějak honí mlsná :confounded:
1. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No ona se mě ptala,jestli mám dostatek toho hořčíku,tak jsem jí řekla že ještě dvě balení,ale že i když jsem začala brát víc tablet denně,nějaké zlepšení jsem nezaznamenala :frowning2:! A ona mi na to řekla,prostě už to v téhle fázi těhotenství k tomu patří,děloha se připravuje na porod a s tím nic neuděláte :grinning:!
Měc honí už od rána a dohonila,dnes jím jen sladké :slight_smile:. Snídaně koláč,oběd opět nudle s mákem a teď kávička a sušenka,budu to muset zajíst salámem,už jsem přeslazená.
Taky přemýšlíme co podnikneme,ale tady zase prší. Jakej byl ten film líbáš jako ďábel??? Žebychom šli večer aspoň do kina :slight_smile:!
1. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem naštvaná na Malvíka,už tam nikdy nic neobjednám :frowning2:! Měla jsem objednanou Mnducu ergonomické nosítko) na nošení miminka už měsíc,pořád jen psali že je objednaná u dodavatele a tak jsem jim v pondělí napsala,jestli mají zaručeno,že jim ještě tu limit edici z roku 2011 dodá a oni mi dnes odpověděli,že se omlouvají,ale že už není skladem. Měla jsem tam ještě i pár drobností,tak jsem jim vzteky stornovala celou objednávku. Ještě minulý týden tu limitku měli i jinde v eshopech skladem a dnes už se nedá sehnat,je vyprodaná :frowning2:! Ale vyšla nová limitka rok 2012 a já nevím kterou vybrat. Přítel chce jasně tu tmavou,když chodíme hodně do lesa na ty tůry,ale mě se líbí i ta světlá :slight_smile:,ale bude hned jako prase co? Poraďte holky :wink:
1. čer 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mě se to líbilo, taková oddychovka...ale byla sem na tom s kámoškou, protože můj chlap by z toho na zadek asi nepadl! Já jedu teď ke kámošce, co má dvouměsíčního prcka tahat něajký rozumy :slight_smile: a nudle s mákem si udělám na véču :wink: nudle teda nemám, tak asi vrtule, ale to je jedno ne?
1. čer 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě že se dají nosit pořád žabky. Jsem si chtěla dneska vzít tenisky, ale přes kotníky jsem je nenazula Ale po obchůdkách jsem musela. Hlavně nakoupit jídlo na víkend. No a zase jsem se po cestě ztratila v H&M. Koupila jsem si super těhotenský plátěný kalhoty a jen za 300,- a tílka měli pěkný za 129,- tak jsem odnesla hned dvě, zelený a žlutý Tak že jsem šla z nákupu jak tučňák. Jsem toho zase táhla domů. Jsem tam nemohla nechat... ani mojí oblíbenou coca colu A ted už zase peru a žehlím.
1. čer 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak se vám musim pochlubit s tou naší károu :grinning:
1. čer 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@teddylu Žlutá je hezčí :slight_smile:
1. čer 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Bajule píše žlutou a já bych si zrovna vybrala tu zelenou :grinning:
1. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak už je mi trochu líp, ono zase ležet, když je malá v bříšku napříč se moc nedá, všude mě tlačí :frowning2: Takže mi nakonec bylo nejlíp u toho žehlení, fakt psina :grinning: Takže jsem vyprala dvě pračky, ty ještě suším a další tři jsem vyžehlila a naskládala do šuplíčků...tu dnešní várku budu žehlit asi v neděli, to jede manžel do Brna na seminář, tak tu budu zase sama :frowning2: No a pokud bude vše v rámci možností OK, tak ve středu pojedeme do Ikey pro poslední drobnosti :slight_smile:

@teddylu Mně se taky líbí víc ta zelená :slight_smile:

@bajule Super kočár :slight_smile: A už je ti po epumisanu lépe?
1. čer 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
snuflinka-moc hezký kočárek. Já se vám také pochlubím kočárkem
1. čer 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Zase ta žlutá je víc holčičkovská :slight_smile:
Já ten Espumisan beru skoro pořád... Je fakt, že nemám takový bolesti jako včera, ale jsou :frowning2: Ale já jsem čekala, že se se mnou nebudou ve špitále mazat, Českolipská prostě stojí za hovno :rolling_eyes: Domů jedeme v neděli, tak snad to bude v pohodě...
1. čer 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule A pak už se radši z domova až do porodu nevzdalovat, co? Ještě že máme s manželem oba rodiče v okruhu 30 km od nás - dostatečně daleko, abychom se neviděli pořád, ale taky dostatečně blízko na návštěvy :slight_smile:
1. čer 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak to máte fajn... My bychom už necestovali, ale přítel je zedník a naši potřebují udělat kuchyň...
Po týhle akci už mě nikdo nikam nedostane :grinning:
1. čer 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1. čer 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bajule No to ti věřím :slight_smile: Ale tak hlavně že to dobře dopadlo :slight_smile: Jsem zvědavá, jak dopadne ta Lucka, jestli jí ještě pustí domů, nebo si jí tam nechají až do porodu...
1. čer 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Kočárek je moc hezkej,to se bude vozit :slight_smile:! Já jsem objednala zelenou, i když čekáme holčičku. Přítel mi to prakticky vysvětlil,ta žlutá by byla opravdu pořád zašmudlaná. Občas to někde položíme a tak,to bych jí jen prala.
Když koukám na ten tvůj vzor na kočárku,tak já budu mít takovou podložku do sporťáku :grinning:!
1. čer 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina Další kára a taky pěkná :slight_smile:! A já pořád zvažovala černej kočárek,každej mě odrazoval a nakonec ho máme všechny :grinning:! Vy tedy s @bajule né celej černej ale je tam :slight_smile:!
1. čer 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji zapochvalu kočárku. Tak tuto barvu si vybral manžel ale nakonec se mi líbí. Už aby se malej narodil už se nemůžem dočkat :slight_smile:
1. čer 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Chudák, snad jí pustí domů...
1. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky vy jste mě těma kočárkama úplně navnadily,už se těším až si ten náš taky přivezem.Pokud pondělní kontrola u dr.dopadne dobře tak koncem příštího týdne pro kočárek taky vyrazíme. :sweat_smile:
1. čer 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak sem skoro celý odpo strávila u kámošky, co má 2,5 měsíčního chlapečka.....no řeknu Vám je to záhul!!Hrozně se na malýho těším, ale taky se trošku bojím, protože ten začátek je asi docela boj!
Píchla sem si první injekci na ředění krve, naštěstí sem to zvládla po takové době, co sem si píchala naposled dobře! Zblajzla sem nudle s mákem a sem nějaká mrtvá, dám si sprchu a asi zalezu do postele!
1. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu takže jsi pochodila dobře, jen ty bradavky trochu nechápu :unamused: , to si je nemáš připravovat předem? Třeba nosit tvarovač atd? Asi je to jinak než dřív...a ještě máš ležet? Já jsem dnes úplně vyřízená, nachozená, unavená, asi půjdu zalehnout, fotečky přidám jen co všechno vybalíme :wink:
1. čer 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak já jsem docela mimo,šla jsem si lehnout v 19h na hodinku,s tím,že mě ve 20h přítel vzbudí a on si pak ke mě lehl a vzbudili jsme se ve 23.h :grinning:,tak tu teď čučim,páč kdybych spala dál,tak budu mít ve 4h ráno vyspáno!
No prostě mi řekla,že bradavky se kontrolujou až v porodnici,když jsou malý,nebo vpáčený tak dostanu klobouček a dál se o tom se mnou nebavila! Ležet nemusím,ale tůry taky ne,říkala jsem jí,že jsem byla párkrát pomalinku venku a na to mi nic neřekla.
Tak zítra se těším na fotečky,to muselo být náročný,když si vykoupila celej obchod :grinning:!
1. čer 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka. Je tu někdo:slight_smile:? Tak co dnes máte v plánu? Mě je dnes po dlouhé době velice dobře,bříško netvrdne,tak přemýšlím co podniknout odpoledne :slight_smile:! Teď jsi jdu balit tu tašku do porodnice :grinning:
2. čer 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Dobré ránko, tak já šla spát v jedenáct, dvakrát šla na záchod a vstávala až v deset a přítel ještě spí :slight_smile: jedu na oběd k mamce, dneska složíme a nachystáme postýlku a kolíbku :slight_smile:
2. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky,já dnes v noci hrozně mizerně spala,ještě ve dvě v noci jsem čučela do stropu,hrozně mě boleli záda.Ráno jsem se tedy válela do půl desátý :grinning: Ještě že můj šestiletej brouček je tak hodnej a nechá mamku odpočívat,ráno vstane přijde se pomazlit a pak si vezme v lednici pribiňák a jde do obýváku na pohádky :wink:
Teď se chystám žehlit další várku mini věciček a zítra dát do pořádku ložnici,sestavit přebalovák,smontovat košík....přítel bude mít konečně volno tak ho zaúkoluju :grinning:
2. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Taky jdu dnes na oběd k mamce,bydlí vedle v baráku tak se tam jen překulím :grinning:
2. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Tak já to mám asi 5km, tak se projedu autem...Já nespala skoro vůbec dva dny v týdnu, tak sem ráda, že jsem to dospala!
2. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím! Hodně si poslední dobou pročítám názory na Epi-no. A zkušenosti jsou vesměs pozitivní. Nekonzultovali jste to některá se svým gynekologem, nebo nemáte nějakou zkušenost? Docela o tom přemýšlím :slight_smile:
Jinka já se celé těhotenství cítím celkem dobře, ale jak se pomalu blíží porod, tak se samozřejmě přidávají problémy s pohyblivostí a podobně :slight_smile:
2. čer 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek