• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Tak mě dnes holky vytáhl přítel se podívat do Hor(obec kousek od Karlových varů) na oboru kde jsou daňci a mufloni. Měla to být ca 2kilomentrová procházka a my jsme se v lese jaksi zamotali a nakonec jsme udělali okruh přes další dvě vesnice a ušli ca 13 kiometrů :frowning2:! No můžu já mít nějaký klidový režim,a to jsem opravdu chtěla jít jen ten kousek :slight_smile:! Bříško je ale v pohodě,zatím netvrdne a já už odpočívám s nohama nahoře na gauči!
2. čer 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale že to jsou krasavci co?
2. čer 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@alemari No já nevím jestli je mám malé,přítel říká tak akorát :grinning:! No ale když jsou menší,tak mi v porodnici dají ten klobouček né? Moje sestřenka to měla stejně a s kloboučkem jí to šlo perfektně :slight_smile:! A to jsi koupila jen ty pleny? Tu látku s UV filtrem asi těžko seženu a nebo bude za pěknej balík :frowning2:! Já bych to u té béžové asi tolik neřešila,tak se tolik nevyšisne jako tmavá,hlavně aby byla nepromokavá :slight_smile:.
2. čer 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu jéé tak to jste měli hezkej výlet! tak hlavně, že bříško nezlobí! Já dala prát pračku a dělám pořádek v mojí šatní skříni! Koukám na ty hadry a trošku depkařím, jestli se do nich ještě někdy dostanu :confounded:
2. čer 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Z toho mám strach já,taky mám ráda pořád uklizeno a šílím když je doma nepořádek,nebo když mi přišla návštěva s dětma a byt byl ve chvíli vzhůru nohama a každej mi říkal zvykej si,po porodu to budeš mít stejný:frowning2:!!! Ale já nechci,no tak do toho ročka to ještě půjde,ale pak už to asi neuhlídám a všecko bude opatlaný :grinning: a já se z toho picnu,nebo rezignuju a nebo skončím v blázinci :grinning: :grinning: :grinning:!
2. čer 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Hm to mi povídej,já se tedy zatím dostanu do všeho,krom všech kalhot co mám :frowning2:! Přeci jen 14 kilo(zatím :grinning:) je dost. Co je ale horší,že ty kalhoty shromažďuju už 5 let,protože jak jsem vysoká,mám dost problém sehnat prodloužený,protože mi většinou není ani dýlka 34 :frowning2:! Tak si nedovedu představit,že bych musela začít od začátku,to by mě trefilo :frowning2:.
2. čer 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no tak s tím se běž zahrabat!!!to je jako dopneš i přes to břicho???
2. čer 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no já už se teď kolikrát snažím to nevidět, třeba když mi není dobře, ale je to boj!!!Já sem prostě puňta a přítel děsnej bordelář, takže někdy je to fakt na palici! no a do toho mimi, to bude asi mazec!
2. čer 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu S čííííííííííííííííííííímmm? Píšu že mi nejsou žádný kalhoty :grinning: :grinning: :grinning:!!! Trika,svetry,mikyny jakš takš,ale kalhoty ani jedny!!!!!!!!!!! Čti pořádně ty zahrabat :grinning:!
2. čer 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu :grinning: no máš štěstí, sem to blbě přečetla!! :grinning: já vůbec nevím v čem se zítra budu fotit...holky většinou mají třeba normální rifle a rozepnutý, ale já se nedostanu do svejch ani náhodou! :angry:
2. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Teda ty riskuješ.... Teď bys měla hodit nohy do luftu a válet se :grinning:
Jinak holky, já nevim jak to dělám, ale mě každej říká, že jsem zhubla a kyne mě jenom to bříško :sunglasses: A jsem moc ráda, mamka se mnou měla 120Kg :confused:
2. čer 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No tak buď ráda! To budeš mít po porodu ještě hezčí postavičku jak před těhu :slight_smile: já mám nahoře asi 11kg a doufám, že už to moc nevyleze a brzo budu moct shazovat!
Uff mám za sebou komplet uklizení skříní a komod v ložnici! Ještě mám na plánu kuchyňskou linku a hlavně lednici, to doufám zmáknu v týdnu!
2. čer 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já mám jedny těhotenský a pak od větví takový černý kalhoty s širokým pružným pasem mám je všude na fotkách za 120kč,to sis měla něco koupit na to focení :frowning2:! Tak nějaký šaty,sukni,nebo v plavkách :grinning:!!! Já se právě do riflí taky nenarvu přes stehna,obleču je do půlky :grinning: :grinning: :grinning:!
2. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já vím,ale já nechtěla přísahám,fakt jsem měla v plánu pomalinku ty 2 kilometry. Taky jsem pěkně nadávala,to si piš :frowning2:! Tak ale je mi dobře a Barča se pěkně vlní,tak jí to asi neuškodilo :slight_smile:!
Tak to je dobře že vypadáš hubenější,já mám taky jak každej tvrdí jen to bříško,ale tak proč kalhoty obleču jen do půlky stehen by mě zajímalo :grinning:! Né přibrala jsem hlavně stehna,zadek,boky ale to ostatní nevidí.
2. čer 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já mám takový hezký taky s tím volným pasem, tak asi v nich, třeba k tomu nějaký tričko nebo jen podprdu a pak si nachystám legíny a nějakou delší tuniku a nějaký hezký spodní prádlo :slight_smile: no sem na nás zvědavá!
2. čer 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No vidíš že něco máš :slight_smile:! Nebo si zavaž nějakej šátek okolo prsou a k tomu ty kalhoty,to vypadá taky hezky :slight_smile:! Tak to už se těším na ty fotky,já bych tam vezla celej šatník,jsem hrozně nerozhodná co se oblečení týká,chtěla bych se fotit ve všem :grinning:.
2. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já mám nahoře s tím co jsem přibrala a shodila, tak 6Kg. Přisuzuju to tomu, že jsem přestala obědvat, jelikož je mi pak strašně těžko, sezobnu co se kde dá :grinning: Ale zase pořád futruju sladký, tak nevim :grinning:
2. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak to máš super,tak to asi taky vysadím ty obědy :grinning:! Né já bych to nezvládla,mě je už kolikrát kolem 12h špatně z hladu,já musím jíst pořád! No vidím to na 18 kilo plus,ale řešit to už nehodlám.
2. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska chtěla jít večer někam posedět a nikdo s přátel nemá čas :frowning2:! Začínám si uvědomovat,že to jsou poslední z víkendových večerů,kdybychom mohli s přítelem společně někam jít. Pak už to bude o miminku a když půjdeme,tak jen jeden a druhý bude doma hlídat. Docela se děsím toho vypadnout ze společnosti,občas to chce vyrazit mezi lidi :slight_smile:!
2. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu A mě se zrovna dneska nikam tak nechce... :confounded:
2. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule A musíš? Já jsem vyřízená,asi půjdu nudou spát :frowning2:!
2. čer 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@zlatelevizeedna Holky děkuji za příspěvky! Tak já teda nevím :slight_smile: ve čtvrtek jdu do poradny, tak se zeptám ještě na názor svého doktora. Na cvičení mám ještě čas, ne? Myslím, že jsem četla, že se má začít cvičit 3 týdny před termínem porodu.
2. čer 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Nejlépe ve 36 týdnu :slight_smile:! Uvidíš co ti řekne tvůj doktor,určitě tu pak napiš i jeho názor!
2. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Určitě napíšu! Díky :slight_smile:
2. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no to já mám výhodu, že ona přijede k nám domů, takže nemusím nic balit a všechno bude při ruce :slight_smile: já se taky snažím ještě obrážet kámošky, protože pak už to moc nepůjde.....
@bajule 6kg?tak to závidím!
2. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No tak to je super,tak to by u mě byla asi půl dne,bych nevěděla co si mám na sebe vzít dřív :grinning:! Tak mi jí pak taky pošly do Sokolova :grinning:! No já ještě asi uprosím přítele,že uděláme nějaké fotky doma,jen nevím jak to vyjde,nemáme moc dobrý foťák a chtělo by to přisvícení,no něco zkusímě :slight_smile:!
My nakonec zůstali doma ale pěkně mě to štve :frowning2:! já jezdím za kamarádkama hodně v týdnu,než se přítel vrací z práce,ale o víkendu bych ráda vyrazila s ním a dalšími přáteli a teď nám to poslední dobou nějak nevychází a co já vím co bude třeba za týden??? :frowning2:
2. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No jsem fakt zvědavá co z toho bude, ale sem ráda, že nikam nemusím a bude to doma v pohodlí...přítel na to moc není, tak to bude i pro něj příjemnější a třeba se nám zadaří udělat i něco venku, no uvidíme...My měli hezkej den minulou sobotu, když sme byli na těch ohňostrojích...moc spolu teď nikam nechodíme, tak sem za ten den byla ráda....dneska vyrazil sám, ale slíbil, že přijde brzo a dá si jen třeba dvě piva!
2. čer 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak ať ván to focení i venku dobře dopadne a máš samý krásný fotečky :slight_smile:! Přítel jde taky občas sám,ale co jsem těhotná tak chodíme jen spolu. Pak to bude zase jiný,jeden bude doma a druhý půjde,než bude malá větší a bude třeba spát u babičky :slight_smile:! Ze začátku se budu bát jí nechat hlídat nekým jiným.
Já jsem unuděná tak jdu radši spát tak dobrou noc :slight_smile:
2. čer 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Jo jo, v návodu píšou cca 3 týdny před termínem. Já plánuju zlehka začít od ukončeného 35. týdne s tím, že budu třeba zkoušet cvičit obden a pak později každý den.
2. čer 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to je ohleduplnej! Mě ani ty večery doma nijak moc nevadí, ale už se třeba těším až vyrazím večer někam s holkama na drink :wink: ale taky na to až budem jezdit s prckem někam na výlety a tak :slight_smile: jdu taky asi spát, ikdyž nerada, protože tu sem sama a nemám to ráda usínat sama!
2. čer 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek