• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Ahoj holky.... A je to pravda a já si říkala, že se nám to vyhne... Život za život.... Dnes ráno mi zemřel děda :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3. čer 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ahoj,tak to je mi moc líto.Mě potkalo to samé před třemi týdny,taky v neděli.Chtěli jsme za ním jet ještě do nemocnice,ale v poledne mi volal brácha že už to bohužel nestihnem.Tak vím jak ti asi je :cry:
3. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Baru to mě moc mrzí :frowning2: Já s toho taky děsím, dědovi je 81 let, naštěstí je pořád vitální, ale už je to věk...a babi měla před měsícem slabou mozkovou mrtvici, tak jsem z toho taky celá nesvá :frowning2: Ale co se mimča týče, tam jsme si doufám život za život vybrali už na podzim (umřel mi nejlepší kamarád), takže snad už do porodu nebudou žádné katastrofy...Držím moc palečky, musím být silná kvůli miminku!!!
3. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule To je mi moc líto....drž se :frowning2:
3. čer 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Je mi to líto.
3. čer 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Taky je mi to moc líto:frowning2:,ale jak píšeš ŽIVOT ZA ŽIVOT a něco na tom bude! Příteli umřela zase babička a jak jsem tu už někde na začátku psala,za dva dny nato jsme počali naší Barunku a říká se,že dušička mrtvého lítá ještě tři dny,než odletí to nebíčka a ona se usídlila v naší Barborce,která dostala jméno po babičce. A termín porodu mám přesně na babičky narozeniny. JE TO PROSTĚ OSUD! Teď jak to píšu tam mám zase oči plné slz a husí kůži. Baru drž se čas to všechno přebolí!!!!!!
3. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju, jsem z toho hotová... V pondělí mě naši řekli, že je na tom špatně a dneska... Ani jsme nestihli za nim jet do nemocnice :cry: Začalo to tim, že mu při převozu sanitkou, jelikož jezdil 2* týdně na dialýzy, zlámali dva obratle, když bourali, když se z toho začal dostávat, tak jim v tý sanitce upadl a překroutili mu koleno. Takže dědu upoutali na lůžko a jelikož byl děda velikej sportovec a chodil na procházky každý den, tak mu z toho hráblo, začal mít halucinace a prostě zapomněl, že má dýchat :cry: Byl taky podvyživenej, jelikož odmítal jídlo, tak ho prostě sestry nekrmily!!!
Je mi strašně líto, že to je první miminko v rodině a děda se ho nedožil!!!!
Pak ať se mi někdo diví, že nechci za žádnou cenu mít něco společnýho s Českolipskou nemocnicí, jsou to hovada a řezníci!!! :frowning2:
3. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já sem tak nasr.....Přítel šel včera NA CHVÍLI na pivo a co si myslíte? Příšel 4.15!!!Teď tady polehává, skučí jak mu je blbě a oči má jak angorák!!!A ještě mu říkám hlavně moc nepij kdyby něco a navíc máme to focení!!!Zmetek nezodpovědnej!
3. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to mi ještě o půlnoci psal jak mě hrozně miluje a jak si mě váží atd.... :confounded: a takhle mi to dokazuje!!!!
Omlouvám se, že to tu teď řeším, ale musela sem to někomu říct....!
3. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kamarádka co měla termín za 20 dní má holčičku. Ve 23:00 jí praskla voda, jen jí bolelo břicho a v 1:30 byla holčička na světě. No a pak že to nejde :grinning: To byla rychlost.
3. čer 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Zase lepší, když se vyblbne teď a pak bude pomáhat s malým. Chlapi holt někdy ten rozum nemají (my taky ne, ale zase v jiných věcech :grinning:).
3. čer 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 To je sen každého, rychlý porod bez průtahů :slight_smile:.
3. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Upřímnou soustrast, je mi to líto, mě umřela maminka, ani jsem jí nestihla říct že jsem těhotná...je to těžké, ale život jde dál...
3. čer 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu příjmi radu matky dvou dětí, očekávající třetí....nic neřeš, ale taky nic neuklízej,nevař, lehni a něco po něm chtěj, každou chvilku, pití, jídlo, deku,at vidí že už na debiloviny není prostor.....chlapi si na výčitky a řev velmi rychle zvyknou, ale neřeší to to že potřebuješ aby byl fungující partner :wink:
3. čer 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak focení máme za sebou! Bylo to moc fajn, fotografka moc příjemná a šikovná!Udělala za hodinu 450 záběrů!
3. čer 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bajule Tak to mě moc mrzí :frowning2:
3. čer 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu hlavně,že se focení vydařilo..hold chlapy jsou telátka,mě tohle udělal ten muj a bylo po focení,protože chlastal celý víkend,focení mělo být v neděli a on přijel jak opice a ještě spálený od sluníčka:frowning2:
3. čer 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata holky já zjistila, že za celý těhotenství nemáme s manželem společnou fotku :grinning: Manžel maká na baráku, já zařizuji věci pro malou až jsme na tohle úplně zapomněli. Tak snad stihnem aspon nějakou amatérskou :grinning:
3. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tohle jsem měla u bejvalýho,taky psal jak mě miluje a pak přitáhl až ráno :grinning:! A ten současnej,no je to vyjímečně,ale taky se mu povede přijít dýl než ve slíbenej čas :slight_smile:. Jednou jsme šli každej jinam,já na sraz a on s kamarádama. Já byla doma dřív a on mi píše sms,tak co lásko jak se bavíš,já už jsem doma! No a já mu píšu tak já jsem doma,ale tebe tady teda opravdu nevidím :grinning: :grinning: :grinning:! Byl skoro u baráku,tak už to odeslal a pak mi chudák hned volal a vysvětloval jak to je! Prostě chlapi,jiný už nebudou :slight_smile:.
3. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981 my taky nemáme žádnou kde by jsme byli všichni 4, teda 5:slight_smile:
3. čer 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
@teddylu tak on se naštěstí dal do kupy a u focení byla i sranda, takže to nakonec dopadlo dobře, ale ráno se mi z toho chtělo bulet a focení zrušit!
3. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Tak to rychle napravte! Já jsem nejdřív tyhle fotky nechtěla, ale teď sem ráda, že jsme do toho šli a už se těším až se půjdem fotit s mimoušem :slight_smile:
3. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahoj, jaký byl víkend? Já jsem tak znavená že už 2 hodiny ležím v posteli, nevím jestli se donutím vstát a aspoň najíst:wink:
3. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No jak jsem tu psala sobota výlet na oboru a nakonec po zabloudění v lese 13 kilometrů,ale docela to šlo,šli jsme pomalinku a s pásem :slight_smile:. Večer nuda,chtěla jsem vyrazit mezi lidi a nevyšlo to :frowning2:! A dnes jsme jeli do Varů na kolonádu a prošli jsme si podzemí pod vřídlem,pěkný kulturní zážitek. Teplá čokoládová oplatka nemohla chybět a nejen jedna :grinning:. Teď už jen odpočívám u tv a půjdu spát. Nějak mě ten výlet zmohl.
3. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jů na focení s miminkem se už taky moc těším,to i ten ateliér překousnu :slight_smile:! Jen tedy nevím v kolika týdnech,nebo snad měsících miminka tam jít??? Někdo chodí už třeba v měsící,někdo dýl. No ale ze začátku jsou asi ty miminka tvárnější a spíš spinkají a můžou se pěkně aranžovat a hlavně leží jak je položíš. No ještě se s fotografkou poradím,jak to bude lepší.
3. čer 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Nám fotograf říkal, že nejlíp se s dětma spolupracuje cca do 14 dnů po porodu :grinning: Ale že v šestinedělí třeba hodně mamin fotit nechce, že je to čistě na nás :slight_smile: Ale že klidně přijedou fotit k nám domů...je to kamarád, skoro rodina, tak uvidíme, až se malá narodí a pak se rozhodneme :slight_smile:
4. čer 2012 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata to ten muj škemral o fotky hned :slight_smile: ale on je v práci 6dní v týdnu,tak můžem jen v neděli:( mám v plánu až se udělá obývák udělat nad gauč ohromný obraz a do toho udělat z rodiných fotek takovou koláž :slight_smile:
jů,holky já dneska začínám 37tt :slight_smile: Natálku jsem rodila za 6dní,tak by mě opravdu zajímalo co bude teď :grinning: bojím se jít i do krámu,aby náhodou...
4. čer 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu to věřím,ale jsou to holt chlapy :slight_smile: maj jiný priority :grinning:
4. čer 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky!Platilo jen to první kliknutí :wink: .
4. čer 2012 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já jsem si to právě myslela,sestřenka taky fotila 14 dní po porodu a s miminkem si dělali co chtěli :slight_smile:! No ale taky nevím jestli se mi bude chtít fotit v šestinedělí,to toho asi budu mít plný kecky :frowning2:! Snad ještě ani nebudu dostatečně splasklá :grinning: :grinning: :grinning:! No uvidíme.
4. čer 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek