• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Teď koukám jak vstáváte brzy :frowning2:! Já jsem dnes po dlouhé době vstávala v půl 10h,ale to jen díky tomu,že jsem šla ve 3h na malou a už hrozně řvali ptáci,tak jsem nemohla usnout a vzala jsem si špunty do uší :grinning:! Proberu se a koukám no to není možný,tak dlouho spát a bez vzbuzení :slight_smile:,asi to budu praktikovat častěji.
4. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme toho využívat dokud se dá :slight_smile:))
4. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky!Tak jsem se z víkendu vrátia celá,ale takhle dlouhý cestování,už nic moc :frowning2: .Bolely mě šíleně záda,až kostrč a moc jsem toho tam nenaspala,tak už jsem i ráda,že jsem doma :grinning: .Byla jsem se mrknout v iteršpáru,měli tam v akci plenky Huggies bio premium bílý za 280kč,tak jsem si je ještě koupila,tak jsem na ty rozdíly v plenkách zvědavá :grinning: .Podívala jsem se za bráchou a za malým,je mu 2,5 let,tak jsem je ráda viděla.Teď se snažím doma uklidit,ale jsem nějaká zmordovaná,je to čím dál horší :angry: .Vysadila jsem magnesko,tak jsem na to zvědavá :wink: .Vše jsem si přečetla,napsaly jste toho dost :grinning: .S tou Luckou je mi to líto,tak snad tam nebude,až do konce :confounded: .
4. čer 2012 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina
Kočárek máte pěkný :slight_smile: .
4. čer 2012 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
S Tvým dědou je mi to líto :frowning2: , drž se!
4. čer 2012 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliskarenca děkuji za pochvalu kočárku
4. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak hlavně že sis to pořádně užila :slight_smile:! Já jsem ale dnes taky nějaká zmordovaná,pořád se přemlouvám,že vstanu z toho gauče a půjdu sebrat a složit prádlo a vyprat si župan. Vezmu do porodky ten chlupatej tlustej,ať mám aspoň něco :grinning:!
Dneska až přijede přítel z práce,tak konečně zajdeme na tu Matriku,ať máme to příjmení malé černé na bílém do tý porodnice. A pak na procházku pokud nezačně pršet,tady je od rána pěkně zataženo :frowning2:!
Taky by mě zajímalo jak je na tom ta Lucka,třeba už mám malýho venku :grinning: a my víme prd!
4. čer 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky "yesu " praskla ve 3 ráno voda, kontra po 2 min, zatím nic dalšího nevím, doufám, že se na mě nebude zlobit, že vám to tu píšu, ale vím, že tu taky často chodila
4. čer 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 tak držím pěsti, to bude dětiček!!! Hurrarararáááá :grinning: pozdravuj jí :wink:
4. čer 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Děkuju..
A děkuju všem, dneska už je mi líp, včera to byl šok, tak jsem z toho byla přepadlá... :cry:
Dneska jsme byli na matrice kvůli prohlášení o příjmení a jméně a máme to zpečetěný, holčička bude Elenka a kluk na dědovu počest Václav po jeho otci, jelikož přítel Honzu má, tak přímo po dědovi to být nemůže...
4. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Jééé, už....tak ať to dobře zvládnou!
@majjka24 Jejda, no tady se to rozjelo!!! No to jí držim palečky, ať všechno dobře dopadne a já už se těšim na všechny ty fotečky!!! :slight_smile:
@teddylu Ty spíš se špuntama? Já taky :grinning: :grinning: Občas teda, přítel tak chrápe, že jsem se to musela naučit a někdy, když nemůžu usnout a vadí mi každý šustnutí, tak si je vrazim taky :grinning: To se po.... až bude prďa na světě.. To je budu muset zahodit :grinning:
4. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Ty bláho, jak to víš? :slight_smile: To to focení včera měli teda jen tak tak :slight_smile: Tak třeba už má malýho taky u sebe :slight_smile:

@teddylu No já se každý ráno vzbudím, když vstává manžel v 5:15 do práce. Dřív jsem tak vstávala s ním a navíc malá se vždycky vzbudí taky a kope, tak bych řekla, že to bude naše ranní kojení :slight_smile:
4. čer 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile: tak jsem po delší době opět nakoukla do diskuze a nestačím se divit :slight_smile: Snad to Lucce a yesu dobře dopadne,držím jim palce :slight_smile:
4. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka psala jedné naší známé :wink: to tedy měli skoro doslova za 5 min 12 :grinning: Třeba už jo, doufám, že jsou oba v pohodě
4. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky já měla dneska aktivní dopoledne, vstala jsem brzo, takže jsem u snídaně zkoukla film, pak jsem jela do města - měla jsem tam objednaný DVD Harryho Pottera 7 1. část (jojo, jsme s manželem oba magoři :slight_smile:) No a v tom krámku, kam mi přestěhovali tu doručovnu DVDček jsem objevila nový bazárek značkových dětských oblečků :grinning: Tak se manžel pak smál do telefonu, že jsem tam určitě byla dvě hodiny :grinning: No pravda je, že jsem to pěkně prolezla, ale nic jsem nekoupila, na první 3 měsíce toho myslím máme dost a něco i ve vel. 68 a 74, takže to zatím neřeším :slight_smile:

No a potom jsem si ještě došla na kafíčko, potom jsem ještě prošla nějaký krámky, no a před chvílí jsem přijela domů, uvařila jsem si oběd a teď ho jdu u koníka sníst :slight_smile:
4. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Tak až budeš vědět, že je malej na světě, tak nám prosím dej vědět :slight_smile:
4. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no jasně :slight_smile:
4. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky a budete mít partnera u porodu :slight_smile: ? Ten můj se do toho moc nehrnul,ale nakonec říkal že půjde...a kdyby něco,tak jsme domluvení že odejde na chodbu.
4. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
My,tím,že to snad bude holčička,tak se bude jmenovat Eliška a kdyby to byl kluk,tak by to byl taky Václav,po tatínkovi,přes to prý nejede vlak.Černé na bílém už to máme :wink: .Jen si musím přibalit papíry do kufříku.
4. čer 2012 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24
Pozdravuj yesu,moc držím palečky a určitě nám dej vědět :wink: !
4. čer 2012 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Užila,až na tu cestu,ikdyž návštěvy jsem dost omezila,nebylo na ně tolik času a přítele moc neberou :grinning: .Hlavně se pomohlo jeho mamce a večer jsme si opekli buřtíky :grinning: .Chtěli by jsme tam jed v srpnu,tak to už si v klídku všechny objedu s Eliškou.Když to teda půjde,uvidíme,jak to vše bude.Přítel má prvních 14dní dovču,tak asi vyrazíme tam,jinam to letos riskovat nebudeme,necháme to na příští rok,to už bude malá větší :wink: .Nastávající tchyně bude po operaci kyčle,tak jsem na všechno zvědavá.Dostali jsme pro malou krásný uháčkovaný svetýrky a bačkůrky,tak jsem se hned kochala :wink: .Danda si taky vodu užil,až na to,že se teda spálil,trošičku to počasí podcenil,jinak byl nadšený,tak jsem ráda.Já už jsem si to jakžtakž uklidila,ale řeknu,Ti,že toho mám dost.odpoledne si chci ještě vytřít a prdím na to.Zítra si vyžehlím a potřebovala bych opět vyprat,tak uvidím jaký bude počasí.Třeba nebude pršet a malou procházku zvládnete.Taky jsem si četla,jak jsi dopadla u doktorky,já jdu ve středu,tak se ji na ty bradavky zeptám,řeknu Ti,že je to teda zajímavý :unamused:.Já je mám teda dost velký,tak uvidím.To jo,tu matriku už si zařiďte,nejvyšší čas :grinning:.Co říkáš na tu yesu,to je mazec a prý,že budu první :wink:.
4. čer 2012 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak to budeme mít skoro stejný jména :slight_smile:
Yesu ale neni první, první je (teď nevim, jestli to napíšu správně..) Gable. :slight_smile:
Holky, teď už půjdem jedna po druhé... :grinning:
@ajuse21 Ten můj už to má dvakrát za sebou a u toho mýho taky nesmí chybět, jen mě pěkně štve s tím, že mi chce koukat přímo tam a i na šití a nechce pochopit, že já si to nepřeju!! Jestli to udělá, tak ho nechám vyhodit... :confused:
4. čer 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Dřív jsem s nima spala hodně,sousedi měli uštěkanáho jezevčíka a když brzy ráno odešli,tak on začal štěkat a to se fakt nedalo spát :frowning2:! Přítel tedy taky často chrápe,ale na to už jsem si nějak zvykla,no pořád na něj mlaskám a pak někdy v mezičase usnu :grinning:! Ale dnes ti ptáci byli hrozně uštěbetaný,to se nedalo vydržet,tak jsem si je po dlouhý době šoupla do uší a jak jsem se panečku krásně a dlouho vyspala :slight_smile:!
4. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak to ten můj bude stát za hlavou,taky nechci aby koukal přímo tam :grinning:
4. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,tak budem mít první mimí :grinning: tak mě nakonec stejně předběhla :grinning:
4. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 já chlapa u porodu nechtěla,po zkušenosti s Natálky tátou...ale překecal mě :grinning:
4. čer 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Cóóóó?????????? Yesu,no já se picnu :grinning: :grinning: :grinning:! Včera ještě foceníčko a teď už je v porodce! Tak to asi měla fofr a třeba už porodila. No hned jak se něco dozvíš piš piš piš :slight_smile:.
4. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata No ty už třeba taky pojedeš :slight_smile: Hele ale majinka taky dneska ještě nic nepsala, tak aby se opět nerodilo hromadně :grinning: A nevíš, jak Lucka?
4. čer 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek