• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule
To jo :wink: .Já vím,že yesu není první :wink: ,byla to gable.Jen,že mi yesu psala,že budu první a nakonec mě pčedběhla :wink: a to měla menší CS.Je,ale pravda,že už minulý týden vysadila magnesko,těžko říct :grinning: .Já jsem si vzala včera jen 1a dneska už vůbec,tak uvidíme :grinning: .
4. čer 2012 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Mě je taky moc líto že letos asi žádná dovolená nebude. Chtěli jsme jet ještě ve dvou na Šumavu na prodlouženej víkend,ale jak udělali ty omezený vycházky,tak už nám to nevyšlo. Přítel si chce vzít prvních 14 dní,co budu doma z porodnice dovolenou,aby mi se vším pomohl,tak jsem mu řekla,že by mohl stačit týden a až se s malou zžijeme,tak třeba v září by si mohl vzít druhý týden a mohli bychom někam společně vyrazit :slight_smile:! I když teď to vidím růžově a pak budu ráda,že jsme doma :grinning:!
Na tu yesu koukám,jsem z toho v šoku,takovej fofr :grinning:,tak jsem zvědavá kdy se tu ukáže už s miminkem :slight_smile:.
No my se chystáme na tu matriku,tak já letím a počasí zrovna nic moc,takže procházka asi padá :frowning2:!
S těma bradavkama mi to pak napiš,jsem zvědavá,co řekne tobě.
4. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tý jo Baru a kdo je gable??? Tu si vůbec nepamatuju :frowning2:! Mám v tom už nějakej hokej :grinning:! Byla tady s náma jo?
4. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Já jdu císařem,tak se musím ještě domluvit s primářem,jak to bude.Na Kolínských stránkách píšou,že může být i u císaře,ale moc se mi to nezdá.Jinak přítel chce být u porodu a mě to nevadí :grinning: .
4. čer 2012 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka ráda bych :grinning: potřebuju buď tenhle týden nebo pak 18-19týho a nebo až v červenci :grinning:DD ale vše nasvědčuje tomu,že to zmáknem teď :slight_smile: o Lucce bohužel nevím :frowning2:
4. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca já budu rodit v Hradci Králové a tam to u císaře nejde,myslím že by mohl koukat přes sklo,ale to si nejsem jistá...Jinak poplatek za otce u porodu je 400 kč.

Čím víc se to blíží,tím mám větší strach...navíc se bojím že ten porod nepoznám a vyrazíme pozdě :wink:
4. čer 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera v noci mě chytly křeče do podbřišku a šlo to i do zad,tak už jsem myslela že pojedeme,ale nakonec jsem to zaspala.A dneska mě zas pobolívá spodek jako na MS,tak třeba se mi to už taky blíží,začínám 37 tt.Ve středu jdu do poradny,tak jsem zvědavá co mi doktorka řekne a jestli už mě objedná na monitory :slight_smile:
4. čer 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Nějak to dopadne,přítel to mají daný celozávodně,tak musí v ten termín,ale nějakou dovču ještě má,tak bude taky s námi doma :wink: .Procházka bude příště :grinning: ,hlavně,že si vyřídíte tu matriku.No jo,on už to pak fofr je,taky asi koukala,ještě,že si na tu matraci dala tu slídu :slight_smile: .Alespoň už to bude mít za sebou :wink: .Jsem zvědavá,co mi poví,to víš,že Ti pak poreferuju :grinning: .Gable tady občas byla s námi.ale ne tak často :grinning: .
4. čer 2012 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
V Kolíně to taky bývalo,že se mohli tatínkové dívat za sklem,uvidíme.Chtěla bych jít k primářovi teď v pátek.
Tady je poplatek 500kč :frowning2: .Neboj se,poznáš to.Já teď ty křeče a bolesti mám taky docela často,je to tím,jak nám děloha pracuje.Vždycky čekám,jestli to přejde a zatím jo,když se Ti to začne stupňovat a nepřestane to,tak raději vyraž,poslat domů,Tě můžou vždycky :grinning: .Jak Ti odteče plodovka,tak to už je jasný,to na nic nečekej a vyraž :wink: .To jdeme do poradny stejně,já podle PM začínám dnes 35tt a podle ultrazvuku dnes 36tt a na monitor už jdu ve středu.
4. čer 2012 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Nevím, jestli si to pamatuju dobře, ale myslím, že Gable měla stresy z toho, že jí doktor "vynadal", že moc přibírá ;)
4. čer 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu http://www.modrykonik.cz/fotoblogy/?q=gable&submit=Hledat
Měl by se ti ukázat profil, nebo si jí zadej do vyhledávače.
4. čer 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Jo,jo :grinning: to je přesně gable :grinning: .
4. čer 2012 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem zvědavá,která je z nás teď na řadě :wink: ?????
4. čer 2012 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca Já slyšela,že se ty poplatky od dubna měly rušit,ale v HK to asi pořád vybírají..nic o zrušení na jejich stránkách nevidím.Já si na to v noci vzala magnesko,už naposledy...doktorka říkala že ho mám už vysadit,tak od ted už ho brát nebudu,stejně si mimís řekne sám kdy chce ven :slight_smile: Já mam jen jeden TP...1.července a žádnej podle UTZ nemám...jen na velkých UTZ mi napsali do zprávy,že plod vypadá asi o 6 dní menší než podle poslední MS...tak nevím,ale beru to tak že jsem 37.tt a TP 1.7. tak uvidíme :slight_smile: A zeptám se jí na ty monitory,třeba se budu muset obejdnat do porodky sama
4. čer 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak já podle PM bych měla být 38tt a podle UTZ 36tt :grinning:
Na monitoru jsem byla minulé pondělí a za týden jdu zase, dobře by se tam u toho spalo :grinning:
Za to zítra mě čeká zubařka - brrrr.... :zipper_mouth:
4. čer 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Tak to jsem neslyšela... U nás v Jilemnici všude na netu píšou 400Kč, ale je to 500Kč. Alespoň že nechtěj nic za epidural...
4. čer 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule asi to je teda drb...počítám s tím že si zaplatíme...tady taky nechtěj nic za epidurál,naštěstí...docela o něm uvažuju,když už ty bolesti nepůjdou vydržet :wink:
4. čer 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 No já jsem rozhodnutá, že jestli bude porod dlouhý, tak ano... Nejsem zrovna drsná povaha a těžko snášim bolest, bohužel... A to i přes to riziko, že budu mít nějaký vedlejší účinky...
4. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem jako @ajuse21 :slight_smile: mám 1.7 dle MS i dle ultrazvuku...ale už minulý týden v pondělí jsem byla na porod,jen jsem čekala,až rupne voda a v tom nejlepším to přestalo,tak čekám,kdy to přijde zas i doktor řikal,že se začínám připravovat...uvidíme...
a @ajuse21 neboj :slight_smile: porod opravdu poznáš v čas :grinning:
4. čer 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule souhlasím...já taky špatně snáším bolest,jsem asi tak trochu hysterka :( čím je to blíž,tím víc se bojím a každou noc mám sny o porodu :D navíc švagrová rodila před měsícem a už mě stihla pořádně vystrašit
4. čer 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky, tak jak jsem psala, že tý naší malinký mršce neroste bříško, tak dnes to na ultrazvuku potvrdili a moc se to nezlepšuje, takže zítra nástup do nemocnice :unamused: Nechce se mi tam vůbec, ale zase budeme pod kontrolou kdyby nastaly nějaký komplikace a kdyžtak už pojedeme domů 2 :slight_smile: No uvidíme, budu dostávat glukozu, tak snad bude vše ok a malá ještě přibere, protože teďka má 2 kg a má mít tak o 500 g víc. Tak mi držte palečky ať jsme v pořádku a rychle to tam uteče :wink:
4. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata to jsem zvědavá která z nás bude dřív :slight_smile: no mamka mi to s tím porodem taky říkala,smála se a že to nejde přehlídnout :D zatím si myslim,že porodim před termínem,minule doktorka říkala,že malej je hodně nízko a že se mám radši ještě šetřit.Taky mi docela padá bříško,každej říkal že ho mám už nízko..nechám se překvapit :slight_smile:
4. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka chudák...držíme palečky!
4. čer 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Jóóó, to miluju, když mi začnou všichni vyprávět o porodu a strašit mě :angry:
4. čer 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Držím palečky, ať je vše OK!! Jsi z Trutnova že? Kde budeš rodit?
4. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule přesně...už takhle jsem z toho vyplašená,nevím co mám čekat a do toho poslouchat příběhy o špatných porodech :angry: :confounded:
4. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Hmmm, tak to já asi budu přenášet jak vzteklá... Posledních pár dnů se mi mimčo doslova nacpalo pod žebra a spodek mi ,,visí´´ dolů... Hlavně mi nikdo nevěří, když mu řeknu, že 21.června mám první termín...
@ajuse21 no já myslela už minulý týden..byl to ukázkový porod...křížový bolesti,podbřišek,tlak na konečník a močák,takže věčně na záchodě a průjem...tuhnutí bříška po 5minutách,už jsem chtěla budit chlapa,že teda jedem,protože sebou začala i malá víc vrtět a v tom nejlepším všechno přešlo a já usnula:grinning: další den jsem ještě lítala na záchod,ale od tý doby klid po pěšině,jen už se teda budím v noci,že mi ztuhne břicho a musím na záchod...v poradně,řikal,že to byli krásný poslíčci,CS mi napsal3,že se čípek zkracuje,ale jinak je vše v normálu...malou mám teda nízko pořád,ale já mám druhý těhu a to už ta děloha tolik nevydrží...
@zlatuzka držím palce,at vše dobře dopadne !
@ajuse21 tak já ti udělám radost mým prvním porodem :slight_smile: díky krvácení jsem jela do porodnice,tam si mě nechali,bolesti jak při MS,trošku kříž,jinak klid,ale otevřená na 3..tak jsem se tam válela 6hodin,pak najednou tlak,já se pozvracela,rupla voda a do 40minut hotovo :grinning:
4. čer 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek