• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
ahoj, tak po dlouhe dobe opet tu, tabuli jsme doplnila... cekame druhou holku, tak jsem i zamackla slzu zklamani ale uz se tesim a vymyslim jmeno.... taky mam pupecnikovou kylu tak me ceka operace, ale pry az v klidu dokojim takze tak za 2 roky :slight_smile:
ja s zahou taky bojuju a to i u prvniho tehu... chvilku pomahalo rennie, chvilku mliko, hlavne jsem uplne vysadila ovoce, ovocne caje, kysele a sladke a jim mensi porce a to je zatim jedine co pomaha na 100% :slight_smile:
12. bře 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se vám stává, že jsou dny, kdy vás pořád bolí břicho? :frowning2: Já se z toho dneska snad zbláznim :confounded:
12. bře 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule na to bacha nemělo by to bolet dlouho v kuse a stupňovat :wink: Bolest by měla být občas a ne fakt moc, dle mojí mudry - i tu je to dobřé popsáno :slight_smile: http://www.porodnice.cz/tvrdnuti-bolesti-bricha-v-tehotenstvi
12. bře 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule já na to dostala hoříčík a přestalo to.
12. bře 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Děkuju za článek, je to zajímavý a asi to budu muset dr opravdu říct, jelikož ty bolesti jsou téměř celý den :confused: A bříško mě tvrdne hlavně když ležim na zádech a jsem v klidu. K doktorovi jdu příští týden, tak to už vydržim.
12. bře 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule radši si zajdi dřív, já bych to nevydržela, já to předtím podcenila a nehcu v žádnem případě strašit, ale v 17 tt jsem přišla o mimi. A zkoušela jsi to magnesko? Mě nejvíc pomáhá magnesium lactici , měli by ti ho prodat i bez receptu :wink:
12. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 To bych mohla a uvidíme, třeba to pomůže :wink: Přes týden ještě čas... Děkuju.
12. bře 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky holky no dneska ráno jdu na WC a jak malej zjistí, že jsem vzhůru on musí být taktéž...Takže si musí kopnout. Ráno vstanu a cejtím samé kručení v žaludku a přitom jsem najezená a samé čím dál více silnější kopance...Takže si to tam frajer krásně užívá...Takže jsem spokojená. Až na ten můj zánět všechno o.k :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak to já nemusim bejt vzhůru a jít na záchod, ten můj prevít mě kope celou noc... :slight_smile: Občas mě to pěkně štve, ale na druhou stránku jsem ráda, protože vim, že je všechno v pořádku. Už jsou ty kopance vidět i na pohled na bříško :slight_smile:
A lepší se ti ten zánět alespoň? Já si dneska mazala koupit to magnésko, tak snad to zabere, jelikož mě pravý bok bolí pořád.
13. bře 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Júúú Luci, máš stejnou značku kočárku, jako si budu objednávat :sunglasses:
13. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@luciemeli
Holky tak koukám že můžu bejt ještě ráda že spím celou noc a zatím ty pohyby nemám :grinning:! Když čtu jak vám mimča v noci řádí v bříšku,tak to si klidně ještě třeba měsíc počkám :slight_smile:.
13. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule je opravdu dobrej :slight_smile:
13. bře 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Fakt? No já ho ještě v rukách neměla, jen jsem ho viděla u jiných mamin tak z dálky a na fotkách v katalogu. V obchodě, kde si ho chci objednat ho ještě nemají, pořád čekám, abych si ho mohla ochmatat :slight_smile: Už se těším :dizzy_face:
13. bře 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to buď ráda jo :slight_smile: A jaklmile tě začne kopat, tak budeš jak na trní, když třeba půl dne nekopne :slight_smile: Což u mě se nestává, já jsem ráda, když tak na půl hodiny... :grinning: A jak si dím něco sladkýho, tak to v tom bříšku dělá snad kotrmelce :grinning:
13. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Přesně...buď ráda, že zatím nekope, minulej týden můj malej řádil a každou chvíli mi nadskakovalo břicho a posledních pár dní má útlum a já sem pěkně nervozní!!!!!
13. bře 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak to si děláš srandu,já jím skoro jenom sladký,tak to asi bude pěkná spartakiáda :grinning:!
13. bře 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Hm toho se taky bojím,že bude jeden den řádit a druhej bude klid a já pak budu plašit jestli je vše OK :frowning2:! Taky jsem teď posledních 14 dní už byla nervózní,ale v pátek u dr jsem slyšela srdíčko,tak vím že je Barborka(možná i Lukášek :slight_smile:) vpořádku!
13. bře 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Pak mě taky pořádně kope, když si jakoby zabubnuju na břicho - zase ne moc :grinning: A když přítel začne do bříška šťouchat, tak mu mimčo řádně odpovídá :slight_smile: Nebo si zkus na chvíli lehnout na břicho - jestli ho teda nemáš moc veliký a pak se natáhni na záda a lež, první pohyby jsem cítila jak kdyby mě v břiše putovaly prdíci :grinning:
13. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Hm už jsem zkoušela vše možný,ale na břiše se mi už poslední dva dny neleží dobře,mám pocit jako bych tam měla kámen a to hlavně na pravé straně podbřišku :frowning2:! Často ležím v klidu na zádech a poklepávám si mírně na břicho ale nic.
13. bře 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to bude nějakej lenoch :grinning:
13. bře 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Lenoška doufáááááám :grinning:! No já to mám s týdnama nějaký divný,počítám to asi špatně :frowning2:! Už se těším na čtvrtek na ten velkej UTZ,tak to bude v papírech. Podle mě jsem 21+2 a to už je na pohyby čas né?
13. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mno, já cítila první pohyby asi v tom 15 - 16tt, až jsem se divila že tak brzy a od zhruba 21- 22tt už to byly pořádný kopance... Tak vydrž :wink: Po UTZ budeš moudřejší, důležitý je, že bude na UTZ bude vše OK. Ale moc ti držim pěsti ať začne kopat :slight_smile:
13. bře 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “fake user”
13. bře 2012 ve 20:57 • vendulkapalkovaaa
@teddylu ono prý zaleží na tom, jak máš širokou břišní stěnu a kde máš uloženou placentu, :wink: Ale určo se brzo dočkáš :wink: :slight_smile:
14. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dneska zase trpím se zádama, musela sem i zrušit zákaznici a celý odpo jen ležím :frowning2: zítra jdu na masáž, tak doufám, že se mi na pár dní zas uleví....asi si koupím ten polštář na spaní na boku....to by mi mohlo ulevit aspoň v noci!!koukala sem, že ho mají v tchibu...
14. bře 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táááááááááááák HOLKY od večera pěkný kopance,tak už jsem mezi váma :grinning:! Ale noc byla tedy příšerná,pořád se jí něco nelíbilo a žďouchala do mě,tak jestli jsem spala dohromady 3 hodinky,tak je to moc! Neříkejte,že už to takhle bude pořád :frowning2:. Dnes v 10h velký UTZ držte palec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@teddylu blahopřeji...:slight_smile:
15. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj, tak jsem byla v úterý na tom velkým UZ, genetickém vyšetření a vše v poho a čekám kluka :slight_smile:)
Jsem nejvíc šťastná.. :slight_smile:
15. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@roxycat blahopřeji tak at jste oba dva zdraví a dávejte na sebe pozor :grinning:
15. bře 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat Krásný!!! :slight_smile:
15. bře 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek