• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule taky se bojim přenášení...hlavně nechci uměle vyvolávanej porod,ten je prej horší :frowning2: takže kolem termínu si dám červený vínko,přírodní prostaglandiny a horkou vanu a budu doufat :D
4. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata To co popisuješ sem měla dneska v noci,už sem chtěla budit přítele že jedeme...ale nakonec jsem to zaspala :slight_smile: tak asi první poslíčci.To se máš,že jsi to měla takhle rychlý..taky bych chtěla :D ale při mým štěstí se tam budu mordovat tak 20 hodin,jako moje mamka,když mě rodila
4. čer 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Jééé, já myslela, že už tě to minulo :-/ Tak hlavně ať malá pěkně roste, když bude dostávat glukozku, tak to snad půjde...držím palečky ;)
@bajule
@ajuse21 Na tohle je expert moje tchýně :frowning2: Ta měla s manželem porod asi docela hustej, protože o něm živě vypráví ještě teď po víc jak 27 letech...pro ní prostě nejhorší zážitek v životě a mateřství spojené s kojením a nočním vstáváním taky...no já si to nijak růžově nemaluju, ale zase tchýně je typ, který začal radši podnikat, než aby musela ráno vstávat před osmou :grinning:
4. čer 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to neni normální... Dnes jsme byli u tchýně a místo aby třeba řekla upřímnou soustrast, nebo je mi to líto, tak hned začala: No jo, to tak bývá, život za život, a tak alespoň to měl rychlý a blá blá blá.... To nemá kousek slušnýho vychování, nebo mě fakt tak nemá ráda... :rolling_eyes:
No a hned na to jsem si vyslechla přednášku o tom, jak se k sobě jméno Václav a Elena nehodí.. Že Elena není český jméno a Václav je typicky český a jestli budeme mít druhý, že si budou ty jména závidět a spousty keců...
Seru na ní, uděláme si to podle svýho :rolling_eyes:
4. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Jo, tak toho se strašně bojim... Dlouhýho porodu...
A když se o tom tady tak bavíme, připravila jsem si základ do porodky :grinning:
4. čer 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule jej,to je husa :frowning2: bych jí něco řekla...ale nenech se vytočit!te¨´d to nemáš zapotřebí...
4. čer 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 hlavně jde o to,že se s tím porodem musíš smířit..těšit se..prostě být v pohodě...dělá to pak divy...
4. čer 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka mamka semnou taky měla špatnej porod...ale já to beru tak,že každej porod je jinej,tak třeba to nebude zase tak strašný :slight_smile:
4. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@natykata Když mě to chytne doma... U ní jsem vždycky němá :zipper_mouth: Ale jednou bouchnu a bude zle :dizzy_face: :grinning:
Ono se jde těšit na porod :grinning: Možná jen z důvodu že bude mimčo venku a tělu se uleví :sweat_smile:
4. čer 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule máš se těšit na to,co bude potom..tohle je pár hodin bolestí,ale ten pocit po porodu,když ti přinesou ten uzlíček na první kojení,to je nepopsatelný :slight_smile:na všechnu bolest hned zapomeneš :slight_smile:
4. čer 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata Doufám :grinning:
4. čer 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule tašku do porodky jsem balila před týdnem,ještě mi v ní teda chyběj bačkory,hřeben a kartáček na zuby,ale mám to napsaný na lednici,tak to tam pak honem nahážu až pojedem nebo mi to přítel doveze :slight_smile: K tý tchýni...vyprdla bych se na to a myslela si svoje ! Já mám tchyni jakž takž,ale mě zas točí,že vždycky když k ní přijedem,tak komentuje jak mám stášně veliký břicho a já nevim co...přitom mi to zas taková hrůza nepřipadá,každej mi spíš řikal že mam břicho malý...už mě to nebaví poslouchat.

@natykata Já smířená sem,když to šlo dovnitř,musí to jít i ven :grinning: těším se a bojím zároven :slight_smile:
4. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata
@bajule já už se na toho prcka tak těším :slight_smile: těhu docela uteklo,ale tenhle poslední měsíc se to vleče
4. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Ani mi nemluv, uteklo to neuvěřitelně rychle :sweat_smile: Těším se taky, ať už to tady vrní v postýlce :slight_smile:
Teď to bude hodně nekonečný... Každý den se strachovat a být vyjukaná z každýho píchnutí :grinning:
4. čer 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 taky se těším,ale zároveň se bojím...porod byl sice fajn,ale další rok děsivý muka a probdělý noci :grinning:
4. čer 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
To je teda zajímavý,zajímalo by mě,který termín teda platí :unamused: ?Neptala jsi se na to?@ajuse S tím porodem je lepší nikoho neposlouchat a ani toho moc nečíst.Stejně je to vždy individuální a akorát nás vyděsí :angry: .Dopadne to a určitě u nás všech jen a jen dobře :wink: .
4. čer 2012 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
Držím palečky a ať malá hezky přibírá :wink: .
4. čer 2012 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Když jsem se ptala já, tak vlastně nejideálnější termín je, když víš, kdy došlo k oplodnění :grinning: Já třeba vím, kdy jsme malou počali a to odpovídá i velikosti podle UTZ. Pokud je ale rozdíl mezi termínem podle MS a termínem podle UTZ menší než 1 týden, tak se doktoři přiklánějí k termínu podle MS, protože ten oni prostě mají jasný :slight_smile: Mimčo může být menší a tak ten UTZ neodpovídá - naše malá je pořád cca o týden menší, jedině ve 13tt se vešla velikostí na UTZ přesně do toho termínu oplodnění :slight_smile:
4. čer 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Z toho si nic nedělej,já mám taky příšernou tchyni,kolikrát jsem to už obrečela a stejně je to zbytečný,ona už jiná nebude.Stejně je mi to vždy líto,mamku už nemám a s ní se nedá mluvit.Nikoho nemusí,jen ona má problémy a o přetvářkách ani nemluvím,což já úplně nesnáším.Když něco mám, tak to řeknu.Je to smutný,ale bohužel :frowning2: .
4. čer 2012 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Je to tak,rčitě je pak líp,ikdyž ten strach tam určitě je i tak :unamused: .
4. čer 2012 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Souhlasím,ten poslední měsíc je takovej nekonečnej,ale určitě je to i těma obavama.Já už se těším,abych to měla za sebou a to,co nejdřív.Pak už nám holky bude líp :grinning: !!!
4. čer 2012 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
To je právě to nejhorší,to čekání,poslední dobou se na nic nemůžu soustředit,alespoň mi to tak přijde :angry: .
4. čer 2012 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To máš fajn,to já přesně nevím :grinning: .Taky jsem to takhle četla s těmi termíny,ale já to mám přesně na týden :unamused: ,tak nevím.
4. čer 2012 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já bych to neřešila, ono se mimčo narodí, jak se mu bude chtít :slight_smile:
4. čer 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já dnes byla v poradně a termín porodu mám 7.7. takže stejně jako yesu a ona už je v porodce,tak to je mazec .....Poprvé mi dělali natáčení srdíčka a mimčo je prý v dobré kondici.Já mám být ještě týden v klidu a týden brát magnézko.
Taky už to na mě začíná doléhat,že nás zas bude o jednoho víc,nějak jsem si to nebrala,ale od té doby jak mě začal strašit dr.předčasným porodem,jsem si uvědomila jak to uteklo a než se naděju malá tu bude s námi.
Hlavně v noci je to děs,nemůžu kloudně spát,čučím do stropu,převaluju se,no jsem zvědavá jestli budu takhle lelkovat až budu mět kojit :grinning:
4. čer 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 já myslela že magnezium se bere do 36.týdne, že pak by si se neotvírala? Já jdu ve středu tak jsem zvědavá. Termín mám mít 6.7. Ale to určitě nevydržím :grinning: Břicho mám jak šutr, tak už se na tu prohlídku i těším, aby mi řekli co a jak.
4. čer 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Taky se těším až to budu mít za sebou.Jen si pak neumím představit to noční vstávání a kojení,já jsem velkej spáč,tak to bude docela změna :grinning:

@domca06 já už taky nemůžu moc spát,každou hodinu a půl se budím a lítám na wc a už ani nevím jak si mám lehnout...malýmu se nic nelíbí :D
4. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 fakt se nesmí brát déle? já v noci měla poslední...tak s ním od ted končím ! :slight_smile:
4. čer 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se dnes nechce vůbec nic dělat...a to tady čeká koš s prádlem na žehlení :frowning2:
4. čer 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Dnes jsem 35+2 a ptala jsem se kdy mám to magnézko vysadit a dr.mi řekl,že ho mám brát do konce 36.týdne.Já beru ale jen jeden pytlíček denně.Budu ho brát ještě aspoň do toho pátku než si přivezu kočárek :slight_smile: a pak naopak začnu s maliníkem a možná to lněný semínko.Na jednu stranu už to chci mít za sebou,bojim,bojim porodu :fearful: ale na druhou stranu bych ráda kdyby malá vydržela aspoň do 38.týdne.
4. čer 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek