• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 byla tu i diskuze k tomu a mě doktorka řekla to stejné a kamarádce to řekli v porodnici na kontrole.
4. čer 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 já jak ho neberu tak mám břicho jako šutr. Já jich brala 6 denně. Doktorka mi řekla, že malá je dost velká a že nevadí když se narodí dřív. Taky už piju maliník. Semínko brát asi nebudu, protože problémy se stolicí fakt nemám. Jdu na velkou i 10x za den a pořád mám co :grinning:
4. čer 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 A na co že je vlastně to lněný semínko a maliník dobrej?
4. čer 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Já to nějak neřeším,ale není mi nic moc,tak bych se nezlobila,kdyby to bylo za chvilku a zbytečně se to neprotahovalo :grinning: .
4. čer 2012 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21
Neboj se zvládneš to,ale záhul to určitě bude :grinning: ,pro nás pro všechny :grinning: .
4. čer 2012 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No tak pak jsou nějaký ty babský rady na to, jak mimčo vyhnat dřív, ne? ;)
4. čer 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Mělo by to pomoci k rychlejšímu otevírání při porodu.Někdo říká,že mu to pomohlo,někdo že ne...ale pitím maliníku asi nic nezkazím a třeba když tomu budu věřit tak ošálím psychiku a to taky pomůže. :grinning:
4. čer 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca s tím počítám,že se už moc nevyspím, ale třeba budeme mít andílky :D
4. čer 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 Že by? Tak to bych mohla pít ten maliník...
4. čer 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už abych ten maliník taky koupila a začala cvičit s EPI-NO. Dneska jsem byla na kontrole a pan doktor říkal, že to vidí na brzký porod. Ale ještě bych teda chtěla pár týdnů vydržet.
4. čer 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky asi ten maliník pořídím :slight_smile:
4. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já se musím podělit...dost tady řešíte masáž hráze,EPI-NO atd...a já se včera od muže dozvěděla,že ji mám jak spacák :grinning: takže to očividně vůbec nepotřebuju :grinning:
4. čer 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsme si dnes přivezli kočárek, jsem z něho nadšená, hned jsme ho zavezli k rodičům(pro jistotu) Už se nemůžu dočkat až poprve vyjedeme :sunglasses:
4. čer 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@bajule Aha tak to už vím :slight_smile:! Tak to měla hodně brzy ve 33 týdnu,to jsem teď já a nedovedu si představit,že bych měla rodit,nejsem připravená :grinning:!!!
4. čer 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Tý jo tak to je m,i moc líto. Ale zajímá mě,jak to zjistili že jí neroste bříško :frowning2:! Já jsem byla na posledním UTZ v tom 30 týdnu a to byla taky malinká i dr to říkal,měla těch 1230g a teď už mi ale nikdo nekontroluje jestli dobře přibírá :frowning2:,tak jak zjistím jestli na tom nejsem stejně jako ty??? Tak přeju ať vám to hlavně dobře dopadne :slight_smile:!
4. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To asi jo,ale zjišťovat je nebudu,raději :wink: .Ve středu jdu na kontrolu a doufám,že v pátek k primáři,ohledně termínku na císař,tak uvidím,snad se domluvíme :grinning: .Ještě musím počkat na vyšetření,jak je na tom malá :slight_smile: .
4. čer 2012 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Já už zase přemýšlím,jestli mám už ve 33 týdnu začít s tou masáží hráze :slight_smile:! Jednou jsem to zkusila a nevím nevím,mám strčit prst tak 2cm dovnitř a pak tu hráz natahovat ke konečníku,ale to je tak nepříjemný :frowning2: a bojím se abych se nakonec neroztrhla sama :grinning:! Tak pak napiš jak proběhlo první civčení s epi-nem,já když jsem si o tom s holkama na diskusi psala,tak já bych tam snad ani tem balónek vyfouklej nenacpala :grinning: a ještě ho nafukovat,tak mě zajímá jak ti to půjde :slight_smile:.
4. čer 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Spacáááááááák :grinning:,to jsi mě pobavila!!! Já mám zase někdy problém,aby se při sexu přítel do mě dostal,když nejsem dostatečně vzrušená :grinning:! Tak i proto mi je to masírování,nebo spíš vytahávání hráze nepříjemný:frowning2:.
4. čer 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Bylo by to fajn :wink: ,necháme se překvapit :grinning: .
4. čer 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Janéčko nádherné :slight_smile:! Také jsem o něm ze začátku přemýšlela,chtěla jsem žluto-černou barvičku,ale byl na nás,tedy hlavně na přítele moc nizoučký :slight_smile:. Myslím že jsi vybrala dobře,tak ať se vám pěkně jezdí!!!
4. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax
Kočárek je moc pěkný :wink: .
4. čer 2012 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax no krásný, určitě bude jezdit bezvadně, tak ted už jen čekat až do něj bude co dát :slight_smile: mě tu ty fotky nějak nejde přidat, píše mi to velký ...něco :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata :D vtipný

@lejlax hezký kočárek , mám stejnou značku :slight_smile: ale mám ho od tety,po jednom prckovi,ale vypadá jako novej :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Díky, už se těším na jízdu :dizzy_face: Píše Ti to velké rozlišení
4. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Děkuji, konečně jsem už připravená a teď už jen drobnosti :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 já teď koukám do průkazky a tam mám napsaný termín porodu dle poslední menstruace 17.6. Takže příští neděle :grinning: no to bude legrace jestli to tak bude.
4. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lejlax asi jo :grinning: nějak si poradím, a taky se pochlubím tím svým Mercedesem :grinning:
4. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981 tolika optimismu :grinning: :grinning: :grinning: legrace :grinning: to je aspon správný přístup :wink:
4. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Poprve jsem si ho zkusila, přitom jsem chtěla čtyřkolku a vyhrála to trojkolka :grinning:
4. čer 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek