• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@majinka1981 :grinning: Dobře ty :grinning:

@teddylu Jo, mně taky měřii bříško malé naposledy ve 30tt...a to měla malá 1300g, takže ne o moc víc než tvoje Barča...Malou sice kontrolujou na UTZ kvůli té poloze, ale bříško jí neměří...
4. čer 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jen aby mě to ve středu nevystrašilo, no už se těším :grinning: Jsem fakt zvědavá, podle ultrazvuku tvrdí 6.7. Tak jsem na to tedy zvědavá.
4. čer 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax já jsem taky nechtěla trojkolku..za žádnou cenu :grinning: trojkolka mi připadala taková nestabilní a nakonec ji mám taky :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no kolik váží jsem tedy zvědavá, když ve 30.týdnu měla 1950g :grinning:
4. čer 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 já rodila jednoho podle PM a druhého podle utz, v tom se jeden nevyzná. Ted uvidíme kdy to vyleze, ty se drž at tě to nevystraší :wink:
4. čer 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 :grinning: to je dobrý :grinning: :grinning: je to paradox :grinning:
4. čer 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 tolik gramů, vauu.....naše mimi mělo v 30+4tt 1500g
4. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari přidej, přidej šup :wink: ale ty máš taky nádherný :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Moc díky, zahlídla jsem tam i ten tvůk kočárek, naživo je taky nádherný :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax
Tak to je supr :wink: ,drobnosti už lehce zvládneš :wink: .
4. čer 2012 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No tak aspoň odhad váhy ti při tom UTZ dělají né? Mě už vůbec nic :frowning2:! No snad je vpořádku,kope víc a víc,tak to je známka toho že roste,někdy je to až nepříjemný. Zrovna dnes se mě u večeře ptal přítel,jaký to je mít takovej obr meloun místo břicha :grinning: :grinning: :grinning:!
4. čer 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@ajuse21 teď už se taky směju,ale v noci to tak vtipný nebylo :grinning:
4. čer 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@teddylu
mně taky bříško naposledy měřili v 30tt a to jsme měly 1900g,podle čeho to poznají teď to by mě taky zajímalo.Doktorka mně před 14 dny prohmatávala břicho a říkala,že si myslí,že bude mít malá do 3500g,tak jsem zvědavá na její odhad :wink: .
4. čer 2012 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax tak snad budeme spokojený :grinning:
4. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata to věřim...říct mi to ten můj,tak nevim nevim :grinning:
4. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie je doma :slight_smile: číhněte jí na profil...
4. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Mně se zase nedávno přítel ptal,jaký to je,když mi malá takhle kope do břicha.To musí být asi hrozný :grinning: .Říkám,jak kdy,někdy je to vážně nepříjemný :grinning: .Jak jste dopadli na matrice?
4. čer 2012 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Mně už malou asi vážit nebudou :frowning2:

@teddylu právě že nedělají, na odhad váhy se právě dělá průměr bříška, mně doktor jen UTZ přejede párkrát přes břicho, aby viděl srdíčko, množství plodové vody a jak je tam malá uložená, jinak nic. Na odhad váhy musím mimčo měřit, což mi dělal jen ve 21tt a 30tt na velkých UTZ
Jo, to kopání je občas hustý...nebo spíš kopání ok, ale když se tam protahuje a vždycky začne tlačit na břicho směrem ven, to docela bolí :grinning: asi posiluje svalíky :grinning:

@eliskarenca fakt jo? tak to mně ani odhadem...asi je vyplesknutej z tý polohy nebo nevím...dokonce i CS mi kontroloval naposledy někdy v 27tt, od tý doby nic
4. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Určitě :grinning: .Já jsem do tříkolky tady v tom našem terénu raději nešla,ale jinak jsem se taky bála nestability,ale určitě je to o zvyku,jak co komu vyhovuje+ ten terén :grinning: .
4. čer 2012 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
On Ti nedělá klasickou prohlídku?
4. čer 2012 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Ten je teda taktní jak parní válec, když Ti řekne něco o spacáku. Na to bych mu asi odpověděla, že já nemám velkou, ale on malého a vidělo by se, koho by to víc sebralo :grinning: Já jsem právě odjakživa v příslušných partiích užší, tak mám docela obavy. No, každopádně zítra, nejpozději pozítří vyrážím do města koupit lubrikační gel na vodní bázi (kvůli tomu epi-no) - jsem zvědavá, jak se na mě budou v drogerii tvářit :slight_smile: a maliník.
4. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ne, UTZ mi dělá pokaždé, ale na "koze" jsem byla od ledna jen třikrát
4. čer 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No být Tebou, tak už asi masíruju. Já teda taky začnu, hned jak se odhodlám :slight_smile:. Od kamarádky, která masírovala, vím, že je to dost nepříjemné, taky říkala, že ji to bolelo, ale chce to holt trochu vytáhnout (ale ne zase přes moc, aby nedošlo k nějakým trhlinkám). Já jsem dneska s epi-no začala tím, že jsem si vybalila krabičku z celofánu, vybalila jsem si přístroj z taštičky, napumpovala na ten průměr 10 cm - to je zhruba tolik, na kolik by to člověk měl finálně nacvičit... a pak jsem málem omdlela, když jsem ten rozměr viděla. To se mi tam absolutně nemůže vejít :grinning:.
4. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 né snad, ale na 100% to je jasné :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To je teda fakt zajímavý :unamused: .Mně dělá prohlídku vždy,pak poslouchá srdíčko.Naposledy mi brali krev,nevolali,tak je asi v pořádku a teď bych měla jít na monitor a mi budou brát stěry.
4. čer 2012 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka @eliskarenca Mně před 30tt měřil vždycky čípek vnitřním ultrazvukem a od 30tt mi ho zase jenom prohmatává, dneska říkal, že už tam skoro žádný není :slight_smile:. Taky mě to prohmatávání dost bolelo, takže jsem komunikovala stylem: "Au, au, no já teda nevím, jak budu rodit, když mě bolí i tohle". Fakt se začínám trochu děsit... ne jako že bych panikařila, to teprve přijde, ale začínám nabývat dojmu, že to nebude taková sranda :grinning:.
4. čer 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca mě už stěry taky brali, krev a monitor příští týden, je to doktor od doktora, co? Ale utz jen když si řeknu, což nedělám protože mě to pak uplně rozhodí:slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna já byla hrozně ráda,že se mi po porodu dostala do normálu...ale během těhu je neuvěřitelný,jak se mění,bohužel to odnáší sex :frowning2:
4. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Tak já už ani nevím, co to sex je, protože v prvním trimestru jsem byla tak utahaná, že bych u toho snad usnula, ve druhém jsem krvácela a zjistili mi nízko položenou placentu a sex zakázali no a pak mi rovnou začalo tvrdnout břicho, takže zákaz pokračoval. Ještě že mám tak tolerantního a trpělivého manžela :wink:.
4. čer 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka co v sobotu porodila o 20 dní dřív, tak měla při porodu 3,5 kila 48 cm. Takže hotový mimčo :slight_smile: Asi z nás všech budou červnovky místo červencovky :grinning:
4. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek