• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatelevizeedna no já poprvé po poslední prohlídce pak doma špinila. To mě docela vylekalo, na to že jsem necítila že do mě ani sahá.
4. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna tak u nás lo vše v pohodě do toho 20tt,to mi začlo tvrdnutí,dostala jsem magnézko a útrum..sice jsme nedodržovali uplně,ale už to nebylo ono...no a teď jsem 37tt,tak jsem včera chtěla zrušit zákaz a udělat mužíčkovi radost...a jediný co z toho bylo,tak super fór o spacáku :grinning:
4. čer 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 já měla s Natálkou termín 11.7 narodila se 19.6 a měla 3350g a 49cm :slight_smile: a taky jako dopečená,jen se v inkubátoru ohřála :slight_smile: teď je termín 1.7,tak už mám strach kdy to přijde :-/
4. čer 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna :grinning: :grinning: :grinning: To jsem si přesně myslela,já bych udělala to samé!!! A pak už by to do mě nikdo nedostal :frowning2:. Měla si to nafouknout jen kousíček a né hned celý,to je pak jako grep né??? :grinning: Já začnu zítra.
4. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Právě z toho jsem měla taky obavy, že budu špinit, ale naštěstí ne. Nemusím taky mít všechno :grinning:.

@natykata Tak aspoň se Ti třeba bude líp rodit. Ale jak jsem četla, tak jsi měla docela pohodový i první porod. Začínám mít pocit, že bych chtěla být chlap, abych si mohla vybrat, jestli u porodu být nebo nebýt :grinning:.
4. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@snuflinka já když přijdu k doktorce,tak si akorát lehnu na takový lehátko,ona mi změří výšku dělohy,poslechne takovým přístrojem srdíčko a pak mě jen prohmátne..nic jinýho.Nevim ani kolik mám CS..do prukazky napíše akorat hrdlo 0 a polohu mimíse.Ani nevim kolik malej váží,neřekli mi to ani na velkým UTZ ve 30tt...jen ve 20tt a to měl 390 g :slight_smile: doufám že nebude mít přes 4 kg
4. čer 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Když mně to nedalo, musela jsem si prohlédnout finální velikost :grinning:. Přesně jak píšeš - solidně narostlý grep. Ale vidím to tak, že bude úspěch, jestli to do sebe vůbec zítra natlačím nějak. Jak jsem psala, ještě si musím obstarat vlhčení, objednala jsem si sice k tomu i kondomy, abych to nemusela bůhvíjak složitě dezinfikovat (i když dezinfekční čtverečky jsem si přihodila do košíku taky), ale jsou nevlhčené, takže smolík.
4. čer 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Mě to prohmatávání nebolí,tak nevím :grinning: .Sranda to nebude,ale zvládne se to :grinning: .
4. čer 2012 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Uklidňovala jsem se tím, že tam třeba sáhnul nějak blbě, i když jsem teda nikdy před těhotenstvím problémy neměla, pan doktor je ohleduplný.
4. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
to je pravda,každej doktor k tomu přistupuje jinak, ikdyž si myslím,že v těhotenství by ty parametry měly být alespoň trochu stejný :unamused: .
4. čer 2012 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna první porod byl sice dobrý a rychlý,ale tak rychlý,že já špatně zatlačila,skřípla hlavičku a byla vevnitř dost šitá a samo nastříhnutá :frowning2: týden jsem neseděla,tak mě taky hned napadlo,že bych mohla mít aspoň u porodu s tím spacákem klid :grinning:D
4. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Jo, kvůli tomu, že jsem připravená, že mi nic nepomůže a stejně budu natržená/nastřižená, jsem si raději koupila takovou tu podložku s dírou na sezení. Jsem holt rozená optimistka :slight_smile:.
4. čer 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Na ultrazvuku by Ti měli dát papír a tam je vše napsaný?
4. čer 2012 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna :grinning: mě doporučili ten kruh,ale mě to tahalo i při chůzi a jelikož jsme díky novorozenecký žloutence byli ve špitále 2týdny,tak mi to bylo šumák a pořád jsem ležela :grinning:
4. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Tak to nevím :grinning: .
4. čer 2012 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca papír mám,ale o váze tam není psaný ani tuk...mne UTZ dělala normalne moje doktorka,má asi lepší ultrazvuk a tak nikam neposílá
4. čer 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna já si koupila normální kruh na plavání pro děti. Kamarádka říkala že to bohatě stačí. A manžel se mě ptal na co to mám, jestli sebou nechci i nafukovací kajak :grinning: Jeho starosti bych chtěla mít. Jsem mu říkala, že místo do porodnice letím k moři :grinning:
4. čer 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata teda to byla malá docela velká na to že se narodila dřív :slight_smile: já doufám že nebudeme mít přes 4 kg.Známá rodila poprvý,holčičku..bříško malinky,ani moc nepřibrala a holčička měla 4,30 kg :confused: !
4. čer 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna To je maso :grinning:! Úplně si vzpomínám jak jsem tohle všechno řešila a četla přízpěvěk jedný holčiny,který trvalo 10 minut,než ho tam narvala vyfouklej :grinning: a já si říkala,tak u mě to nebude 10 minut,ale půl hodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! No myslím že jestli to dokážeš,tak máš po nástřihu,tak ať ti to jde pěkně od ruky :grinning:!
4. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 jj,byl jí kus,ale taky má po kom :slight_smile: já se narodila 4kilová a její tatínek z dvojčat 3a půl :slight_smile:....tak uvidíme jaká bude Kačenka.s kilama jsem na tom stejně :slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky kupoval jste někdo ty síťový kalhotky od Teny FIX???? Já koupila velikost M. V prodejně zdrav.potřeb se natáhly hodně,ale doma jsem je zkusila a jsou hodně těsný,tak to ale asi musí bejt né,aby tam to prkno(vložka :grinning:) dobře držela,nebo mám ještě radši koupit L? Bojím se právě toho,jestli budu hodně šitá,aby mě to tak nafest nedřelo do tý jizvy :frowning2: :frowning2: :frowning2:!
4. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata já jsem měla3,15 kg a přítel 2,65 kg :grinning: tak snad to nebude obr
4. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 no,muj současný byl taky 4kilový :grinning: a tak s velkým dítětem počítám znova :grinning: pořád jsem měla malý bříško a myslela,že i Kačka bude malá a teď kynu o sotšest :grinning: tak počítám s tím,že podle toho roste i maličká :slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já nakonec koupila velikost L. Od Molimedu mají za 60,- kč a super sítovky :slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata já taky měla pořád malý bříško,ale ted za posledních 14 dní docela vyskočilo :grinning: doufám že už moc neporoste..ani bříško ani váha :slight_smile: před 14 dny jsem měla nahoře 11 kg,tak sem zvědavá kolik ukáže váha ve středu v poradně...asi hodně,protože mám pořád na něco chut,hlavně na sladký :grinning: ale ted už by se prý tolik přibírat nemělo.Ale co,po porodu to shodím až bude běhání kolem malýho.Spíš mě štvou hnusný strie na stehnách a na prsou.
4. čer 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Tak tu značku vůbec neznám,zeptám se v lékárně :slight_smile:!
4. čer 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já za poslední dva měsíce šla 6kilo :grinning: a taky mi praskaj strie co mám po první holce,takže to bříško vyrostlo hodně :frowning2: a neboj..ty kila jdou dolu raz dva :grinning:
4. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata minule jsem málem padla,když sem viděla na váze číslo 70...počítám že ve středu tam bude tak 73 :grinning: a to jsem si říkala,jak se vlezu max do 12 kg :grinning:
4. čer 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já už mám nahoru 18kilo..takže 78 na váze:frowning2: muj muž má 73...vypadám vedle něj příšerně :slight_smile: dneska mi tchýně řekla,že začínám kredencovatět :grinning:DD
4. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já je právě taky neznala, nabídla mi je lékárnice. Že ty teny jsou stejný a zbytečně předražený. Ale velikost L si vem určitě. Říkala že jsou lepší trošku volnější kvůli větrání a vložce.
4. čer 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek