Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
eliskarenca
5. čer 2012
@alemari
Přesně tak,do 24 hodin musí mimčo ven 😉 !
alemari
5. čer 2012
@eliskarenca takže kolikáté to už je?
cizu
5. čer 2012
ahoj holky,nechci vam sem chodit,ale prispevek nejnovejsi na nastence mne nenechal klidnou a musim reagovat.-)
Po odtoku plodove vody do 24h se rozjede 99% porodu samo, dalsich 24h je na vyvolani porodu a pak uz mimco musi ven! Toto jsem taky nevedela, dokud jsem nezazila - maly se narodil 55h po odtoku plodove vody.
Ona se totiz porad tvori nova a teklo ze mne porad proudem, takze mimcu to neublizi! Takze vseobecne vzato, do 48h by melo byt venku.
Nam se nakonec narodilo zdrave miminko - a nebylo ani "promocene" ani fialove - za tech 55h stihlo krasne okapat a kuzicka se vyhladila.-D
Preju co nejrychlejsi a nejpohodovejsi porody!
alemari
5. čer 2012
@cizu ha, takže když jí voda praskla někdy v 1 v noci tak jěště může být na sále? Já to neznám ,mě jí vždycky museli rozpárat doktoři 😃
eliskarenca
5. čer 2012
@alemari
myslím si,že druhé,ale nevím,jak dopadla ta Lucka?
eliskarenca
5. čer 2012
@alemari
Já jsem teda slyšela,že i do dvou dnů,ale záleží na okolnostech,tak nevím :-| .Na sále by asi mohla ještě být,ale doufám,že už to mám za sebou a že ji nedusí :-| , 😃 .
eliskarenca
5. čer 2012
Holky,co dnes vaříte,dejte mi tip 😉 ?Dnes bych měla žehlit,ale vůbec se mi nechce 😞 .Chtěla jsem i vyprat,ale poprchává tady,počasí nic moc :-| .
teddylu
5. čer 2012
@eliskarenca Lucka už je doma. Měla problémy s jaterními testy! Jinak je pořád 2v1 🙂!
teddylu
5. čer 2012
@eliskarenca Já ti moc neporadím,budu si dělat krupicovou kašičku 😃!
teddylu
5. čer 2012
@alemari Rozpárat,no to je slovo,takovej horor. Já si pořád namlouvám,že to bude procházka růžovou zahradou 😃 😃 😃!
eliskarenca
5. čer 2012
@teddylu
Aha,tak to jo,tak hlavně,jestli už to má v pořádku.Ty se máš,vidíš já tady mám ovesnou kaši,taky bych si ji mohla dát,ta je hned 😃 .Co se týká té procházky,tak nevím,nevím,ale nebudu Ti brát iluze 😃 .Co jinak už máš vše připravené a co ta matrika,asi vše v poho 😃 ?
romca13
5. čer 2012
omlouvám se, že vám sem vpadám... Yesu to má prý už za sebou 🙂 ale podorobnosti nevím, jen že má Kubíčka,,,,
alemari
5. čer 2012
@eliskarenca já jsme se donutila žehlit, bleee, ale odbíhám 😉 včera jsem si udělala super těstovinový salát a mám ještě kuřecí prsa z grilu tak jsme si je opekla a přidala , mnam, už jsem si naložila po několikáté, asi odkládám to žehlení, budu jíst dokud neprasknu 😃 Lucka je asi doma, ne?
alemari
5. čer 2012
@teddylu no nešlo to propíchnout tak to museli rozpárat 😃
eliskarenca
5. čer 2012
@romca13
Děkujeme za zprávičku 🙂 .To je supr,moc gratuluji,pozdravuj ji 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
romca13
5. čer 2012
@eliskarenca no já to info nemám od ní 🙂 nemám na ni kontakt,,,ale to žeto má za sebou vím přes další 2 holky 🙂))) jen jsem sem nakoukla a vidím, že se tu o ní bavíte 🙂
alemari
5. čer 2012
@romca13 koukám že tě předběhla! :-p
romca13
5. čer 2012
@alemari no to jo 🙂 jsem právě slyšela, že se u vás v červencovách rodí o 106, tak jsem nakoukla 🙂
alemari
5. čer 2012
@romca13 no klidně můžeš být červencovka i ty 😉 ty fotky cos fotila jsou z malinkatým bříškem, nebo je to už dýl?
romca13
5. čer 2012
@alemari ty fotky co tu mám jsou focený přesně před 4 týdny v úterý,,, teď už mám pupek větší,,, za poslední 2 týdny mi hodně vyrostlo a za poslední týden mi to letí nějak moc nahoru,,,, ještě jsme fotili minulý čtvrtek, tam už je vidět víc,,ale ty ještě nemám
eliskarenca
5. čer 2012
@alemari
Tak labužničíš 😃 .Já se rozmýšlím nad tou kašičkou ovesnou nebo jen tak hranolky,ty můžu pořád 😃,ikdyž moc zdravý teda nejsou 😃.Dnes jsem celý den sama doma,tak budu vegetit a mezitím si vyžehlím,jinak uklizeno mám 😃.teddylu psala,že je Lucka doma,měla prý špatný jaterní testy.
alemari
5. čer 2012
@romca13 ono to ještě poskočí, at ví i ostatní že jsi těhotná 😃
alemari
5. čer 2012
@eliskarenca no já jsme v tskovém rozpoložení, že asi pujdu i na tu krupičku 😃 😃 😃 hranolky ne, to bych na tu váhu ani nelezla 😃
romca13
5. čer 2012
@eliskarenca jejda hranolky,,, na těch jedu taky 🙂 a na zmrzlině,,,, ted doma si nedám,ale jak někam jdeme, tak si mažu pro hrancle,, ,a teď poslední týden jedu doma na krupičné kaši,,,
eliskarenca
5. čer 2012
@romca13
To jo,byly jsme zvědavý,jestli to už má za sebou 😃 .Nějak se tu holky rozrodily 😉 ,tak uvidíme,která z nás je teď na řadě 😃 .Kdy máš termínek?
romca13
5. čer 2012
@eliskarenca 21.6., ale ráda bych, kdyby to bylo o něco dřív,,, tak uvidíme
eliskarenca
5. čer 2012
@romca13
Tak to jsme na tom stejně 😉 ,zrovna jsem dobaštila pistáciový polárkáč,ten mám nejraději 😃 .Zmrzku mám ráda,ale teď se s ní přímo krmím,jak doma,mám zásoby,tak venku 😃 .
lejlax
5. čer 2012
Ahoj holky, právě jsem přišla od zubaře a čtu ty novinky :-o o Yesu doufám, že jí vše proběhlo hladce!
eliskarenca
5. čer 2012
@romca13
Tak to jo,nedivím se Ti,já už bych to taky nejraději měla za sebou,ale ty máš na to nárok určitě dřív 😃 ,tak Ti držím palečky!Čekáš holčičku nebo chlapečka?
eliskarenca
5. čer 2012
@lejlax
Tak snad jo,nic bližšího nevíme 😃 .

Začni psát odpověď...

Odešli