• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari
Přesně tak,do 24 hodin musí mimčo ven :wink: !
5. čer 2012 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca takže kolikáté to už je?
5. čer 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nechci vam sem chodit,ale prispevek nejnovejsi na nastence mne nenechal klidnou a musim reagovat.-)
Po odtoku plodove vody do 24h se rozjede 99% porodu samo, dalsich 24h je na vyvolani porodu a pak uz mimco musi ven! Toto jsem taky nevedela, dokud jsem nezazila - maly se narodil 55h po odtoku plodove vody.
Ona se totiz porad tvori nova a teklo ze mne porad proudem, takze mimcu to neublizi! Takze vseobecne vzato, do 48h by melo byt venku.
Nam se nakonec narodilo zdrave miminko - a nebylo ani "promocene" ani fialove - za tech 55h stihlo krasne okapat a kuzicka se vyhladila.-D
Preju co nejrychlejsi a nejpohodovejsi porody!
5. čer 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cizu ha, takže když jí voda praskla někdy v 1 v noci tak jěště může být na sále? Já to neznám ,mě jí vždycky museli rozpárat doktoři :grinning:
5. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
myslím si,že druhé,ale nevím,jak dopadla ta Lucka?
5. čer 2012 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Já jsem teda slyšela,že i do dvou dnů,ale záleží na okolnostech,tak nevím :unamused: .Na sále by asi mohla ještě být,ale doufám,že už to mám za sebou a že ji nedusí :unamused: , :grinning: .
5. čer 2012 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co dnes vaříte,dejte mi tip :wink: ?Dnes bych měla žehlit,ale vůbec se mi nechce :frowning2: .Chtěla jsem i vyprat,ale poprchává tady,počasí nic moc :unamused: .
5. čer 2012 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Lucka už je doma. Měla problémy s jaterními testy! Jinak je pořád 2v1 :slight_smile:!
5. čer 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já ti moc neporadím,budu si dělat krupicovou kašičku :grinning:!
5. čer 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Rozpárat,no to je slovo,takovej horor. Já si pořád namlouvám,že to bude procházka růžovou zahradou :grinning: :grinning: :grinning:!
5. čer 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Aha,tak to jo,tak hlavně,jestli už to má v pořádku.Ty se máš,vidíš já tady mám ovesnou kaši,taky bych si ji mohla dát,ta je hned :grinning: .Co se týká té procházky,tak nevím,nevím,ale nebudu Ti brát iluze :grinning: .Co jinak už máš vše připravené a co ta matrika,asi vše v poho :grinning: ?
5. čer 2012 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, že vám sem vpadám... Yesu to má prý už za sebou :slight_smile: ale podorobnosti nevím, jen že má Kubíčka,,,,
5. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca já jsme se donutila žehlit, bleee, ale odbíhám :wink: včera jsem si udělala super těstovinový salát a mám ještě kuřecí prsa z grilu tak jsme si je opekla a přidala , mnam, už jsem si naložila po několikáté, asi odkládám to žehlení, budu jíst dokud neprasknu :grinning: Lucka je asi doma, ne?
5. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu no nešlo to propíchnout tak to museli rozpárat :grinning:
5. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13
Děkujeme za zprávičku :slight_smile: .To je supr,moc gratuluji,pozdravuj ji :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. čer 2012 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no já to info nemám od ní :slight_smile: nemám na ni kontakt,,,ale to žeto má za sebou vím přes další 2 holky :slight_smile:))) jen jsem sem nakoukla a vidím, že se tu o ní bavíte :slight_smile:
5. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 koukám že tě předběhla! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no to jo :slight_smile: jsem právě slyšela, že se u vás v červencovách rodí o 106, tak jsem nakoukla :slight_smile:
5. čer 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 no klidně můžeš být červencovka i ty :wink: ty fotky cos fotila jsou z malinkatým bříškem, nebo je to už dýl?
5. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ty fotky co tu mám jsou focený přesně před 4 týdny v úterý,,, teď už mám pupek větší,,, za poslední 2 týdny mi hodně vyrostlo a za poslední týden mi to letí nějak moc nahoru,,,, ještě jsme fotili minulý čtvrtek, tam už je vidět víc,,ale ty ještě nemám
5. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Tak labužničíš :grinning: .Já se rozmýšlím nad tou kašičkou ovesnou nebo jen tak hranolky,ty můžu pořád :grinning:,ikdyž moc zdravý teda nejsou :grinning:.Dnes jsem celý den sama doma,tak budu vegetit a mezitím si vyžehlím,jinak uklizeno mám :grinning:.teddylu psala,že je Lucka doma,měla prý špatný jaterní testy.
5. čer 2012 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 ono to ještě poskočí, at ví i ostatní že jsi těhotná :grinning:
5. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no já jsme v tskovém rozpoložení, že asi pujdu i na tu krupičku :grinning: :grinning: :grinning: hranolky ne, to bych na tu váhu ani nelezla :grinning:
5. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jejda hranolky,,, na těch jedu taky :slight_smile: a na zmrzlině,,,, ted doma si nedám,ale jak někam jdeme, tak si mažu pro hrancle,, ,a teď poslední týden jedu doma na krupičné kaši,,,
5. čer 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13
To jo,byly jsme zvědavý,jestli to už má za sebou :grinning: .Nějak se tu holky rozrodily :wink: ,tak uvidíme,která z nás je teď na řadě :grinning: .Kdy máš termínek?
5. čer 2012 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca 21.6., ale ráda bych, kdyby to bylo o něco dřív,,, tak uvidíme
5. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13
Tak to jsme na tom stejně :wink: ,zrovna jsem dobaštila pistáciový polárkáč,ten mám nejraději :grinning: .Zmrzku mám ráda,ale teď se s ní přímo krmím,jak doma,mám zásoby,tak venku :grinning: .
5. čer 2012 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, právě jsem přišla od zubaře a čtu ty novinky :astonished: o Yesu doufám, že jí vše proběhlo hladce!
5. čer 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13
Tak to jo,nedivím se Ti,já už bych to taky nejraději měla za sebou,ale ty máš na to nárok určitě dřív :grinning: ,tak Ti držím palečky!Čekáš holčičku nebo chlapečka?
5. čer 2012 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax
Tak snad jo,nic bližšího nevíme :grinning: .
5. čer 2012 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek