• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@romca13 To mám taky, ten první podle PM :slight_smile: A ten další 6.7. a je nás tu víc taky na tohle datum :slight_smile:
5. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem teď dorazila od zubařky...
@lejlax :grinning:
Nesmim dvě hoďky jíst, vrtala mě kaz, fuj.... Nesnášim zubaře!!!! A to jsem si koupila čínský nudle a vařenou kukuřici, koukám tu na to jak mlsnej pes :zipper_mouth:
5. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak to je dobrý :grinning: Mě před 14 dny otevřel sedmičku a dnes vrtal a vrtal, čistil kanálky. Musel mě ho umrtvit, 40min o něm pracoval, mazec :rolling_eyes: Za 14 dní tam jdu znovu, ještě, že je můj zubař tak hodný :slight_smile:
5. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Tak to bych umřela! :astonished: :astonished: :astonished: Já jsem jak malý dítě, fakt... To mám menší strach z porodu, než z toho, že by mě měla něco takovýho dělat :zipper_mouth: AŤ mě píchaj injekcí kolik chtěj, vždycky jsem to cítila :confounded:
5. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky YESU : včera v 19,40 přišel na svět Kubíček, 47cm 2640g. Jsme v pořádku, jen malej je v inkubátoru. :slight_smile:
5. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lejlax
@bajule
Já jsem holky byla u zubařky minulý týden.Já se až tak nebojím,ale nepříjemný to je,pokud nemá trhat,to se bojím :confounded: .Jen mě gumičkou čistila přední zuby,ale za měsíc mě to čeká.S kanálkama mám teď šílený problémy,4 zuby se mi dost obnažily a 2 zuby mám na hlídání,vypadá to na kaz,mám teď šíleně zuby citlivý.měla jsem to tak i při 1.těhu.Říkala,že ten měsíc to vydrží,pak si udělá pro jistotu snímky a bude vrtat.Říkala,že bez injekce do toho nepůjde,tak si mě rovnou objednala.Takže se mám na co těšit,pak tam vysedím důlek :unamused: .Mám vzít sebou malou :wink: ,ale objednala jsem se raději,když bude mít přítel volno,aby jel taky a malou pohlídal :grinning: .
5. čer 2012 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24
Tak to je super,velká gratulace!!!!!!!Moc zdravím,hlavně,že jsou v pořádku a malý vše určitě brzy dožene!!!
5. čer 2012 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak já bych raději na trhání, než na vrtání....
5. čer 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Tak to je krásný, úplně mi vyhrkly slzy.... To je moc dobře, že jsou v pořádku! Veliká gratulace!
5. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Moc gratuluju :slight_smile: Hlavně že jsou zdraví
5. čer 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Já taky měla pořád málo nahoře,jsem si říkala že to je fajn,že moc nepřibírám,ale minule jsem na tu váhu docela koukala..ted to letělo nahoru rychlostí blesku,tak doufám že se to ted zpomaĺí :slight_smile: !
5. čer 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Ten můj má taky 73 kg,takže už vážím skoro jako on :grinning:
5. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no prý chlapečka, tak uvidíme, zda se nesekli :slight_smile:
5. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka právě že ne,váhu mi tam nepíše
@ajuse21 no já za tři dny tři kila, to jsem čuměla :grinning:
@bajule
To já zase naopak :grinning: .
5. čer 2012 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no mě to vyšlo ten termín jak dle MS, tak i dle UZ -- jen u NT screeningu mi napsali termín 18.6., ale pak dle dlaších 2 UZ to bylo 21. tak mi napsal do průkajdy 21.6. tak uvidíme :slight_smile:

myslím že yesu Kubíček má i tak krásný míry, myslím, že hodně dětí, který se narodí normál v termínu má takovou váhu, takže určo je brzy pustí domů :slight_smile:
5. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojda holky tak už jsem konečně doma...Už nikdy do nemocnice nepojedu...JEn až budu rodit...
Přišla jsem tam ve čtvrtek s tím, že mi odteká plodová voda :grinning: a že mi odešla hlen. zátka...Tak mi natočili monitor...vyšetřili mě... a udělali utz..Takže se pan doktor schodl, že je vše v pořádku...Ale že si mě tu nechá...A plodová voda mi neodtýká a hlen zátka jen nepatrně...!odtekla!...Takže vše v pořádku...Nabrali mi krev a poslali na lůžko 6 ti nedělí....Nu večer za mnou přišel pan dr...a říká mi, že mám špatné jaterní testy...že si mě tu nechají alespoň 4 dny...Nasadili mi globule na vkládání...a magnésium 8x denně a něco na uklidnění dělohy....Večer mi o5 točili monitor...Na odezvy a kontrakce...A odezvy o.k a kontrakce zvýšené.,..Takže mi nasadili magnésium do žíly protože mi tvrdlo hodně bříško chvílemi...a další tabletu na uklidnění dělohy...Rano už vše o.k a noc byla hrozná a dlouhá....V pondělí mi ráno v 6 hodin odebírali o5 krev a v 11 hodin už jsem znala výsledky kvůli játrům...vše o.k bylo to zvýšené, ale už né tolik tak beru vytamíny na játra....Kdyby náhodou nechtěli povolit játra tak mi dr řekl, že mi budou muset píchnout plodovou vodu kvuli tomu, že to ohrožuje život malýmu...Ale ty játra by museli být vysoce vyšší hodnoty...než bych měla mít...A já je měla dole...Takže jsem se radovala, že mi nepíchnou tu vodu...a mohli mě pustit domů..ve 13:00 hod.. jsem odcházela z 6ti nedělí...A úplně vyřízená....Půjdu už jen rodit :slight_smile:
5. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13
tak snad ne,ikdyž člověk nikdy neví :wink: .
5. čer 2012 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vidím, že tu řešíte kila,,, já byla ještě minulý pondělí spokojená :slight_smile: no a za poslední týden skoro 3 kila nahoře, takže to teď as ipěkně poletí,,, mudr říkal, že si tělo už dělá asi zásoby vody k porodu, kdybych prý ztratilamoc krve,,, že prý to půjde pak hned dolů, takdoufá, žeje to opravdu ta voda a ne špeky, jelikož jsem poslední týden nějaká rozežraná :slight_smile:
5. čer 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 tak to máš taky mrňavýho chlapa co? :grinning: pro mě je tohle hrozný...Natálky táta je 100kilový hovádko,takže i když jsem za těhu nabrala 20kilo a kutálela se,tak jsem pořád vedle něj vypadala dobře,ale Milan je vyžlátko-sportovec a já teď neuvěřitelná mašina,ale třeba mě to aspoň přinutí hubnout :grinning:
5. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
To je děsný :angry: .Nedivím se Ti,ve špitále je to vždycky děs a ještě teď, když máš starost o malýho.Držím Vám palečky,ať se vše srovná.Už jen chviličku,tak snad to bude v poho :wink: !
5. čer 2012 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli jsem ráda,že to vše dopadlo dobře...ale po těch otokách a svědění se dalo čekat,že jaterky budou špatný:frowning2: hlavně,že tvoje tělíčko pobralo léky a dalo se do formy...teď hezky ještě vydržet! :slight_smile:
5. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata můj manžel už má taky sto kilo. Přibral osm kilo za moje těhotenství :grinning:
5. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 ex za těhu nabral 30kilo :grinning: ........ale současný za těhu hubne:frowning2:jenže taky narozdíl od EX je neustále v práci :grinning:
5. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata jj ty chlapy to umí prožívat...taky říkal ať už porodím že už ho to nebaví :grinning: jo ty chlapy mají to těhotenství hrozně těžký :grinning:
5. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 to já každodenně poslouchám,že se na malou tak těší,že prostě musím už porodit,že to nevydrží :grinning:
5. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata jo tak ten můj ten se ti každej večer ještě diví, když vidí moje nahý břicho a u toho kroutí hlavou a říká ,,to není možný, to není možný´´ co tím chce říct fakt nevím :grinning:
5. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata no je hubenej :grinning: ted vypadá ještě víc,když já vážím skoro jako on..začínám si připadat blbě :D jinak on měří 176 cm a já 170 :slight_smile:
5. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Dostala jsem několik injekcí, protože ty kořeny jsou přes 4cm dlouhé :frowning2: řekl mi? ještě, že ho nemusíme trhat, to by byla hrůza :frowning2: brrrrrrrr
5. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek