• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@majinka1981 tak na mě už chlap moc nekouká :slight_smile: buď ráda,že ten tvuj to dokáže :grinning: já už si připadám jak hnusný,tlustý hroch...brrr...sice se mi snaží lichotit,ale když přijde z práce,já se válím polonahá na gauči jak vyvržený vorvaň a vidím ten jeho výraz,tak je mi jasný,že lichotky ze sebe doluje násilím :grinning:
5. čer 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 tak to máme stejně...on necelých 180 a já 168 :slight_smile: bohužel já už víc vážim ...brrrr,fuj :slight_smile: ale co,jsme těhotný a nosíme jejich děti :slight_smile: oni to nějak vydrží a my to vše pak zhubnem :slight_smile:
5. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981
@natykata mně taky každej den říká,že už se musí narodit...před chvílí odjížděl do práce na odpolední a říkal,že to cítí v kostech,že to dneska přijde :grinning:
5. čer 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata mně pořád říká že mám krásný bříško a že tliustá nejsem a prej co sem si myslela,že nemůžu mít na konci těhu 20 kg i s postelí :grinning: ale myslím že to říká jen aby mi udělal radost :slight_smile:
5. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 no..mě spíš točí jeho zlozvyk,že když vidí hubenou holku,tak se může po** a já pak mám akorát oči pro pláč,ale napraví to tím,že oni jsou na koukání a já na milování,jen bych teda taky chtěla,aby se na mě někdy tak nadrženě podíval :grinning:DD
5. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Fuj zubař,mám to stejně jako ty! Mám celý těhotenství otevřenej zub a v něm canvit(vápník) a zadělán jen cementem :frowning2:! Mám to v můstku za kterej jsem dala 11 tisíc a do dvou měsíců mě pod ním začal strasně bolet zub,kterej měl být údajně mrtvej,tak mi to otevřela a chodila jsem jednou za měsíc na čištění kanálků,už mi ho chtěla zavřít a já otěhotněla,tak chodím s otevřeným zubem celé těhu a teď tam půjdu v červnu naposledy na čištění a po porodu mi ho snad už konečně zavře. Zuby to je něco :frowning2: :frowning2: :frowning2:!
5. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak to on nedělá...spíš když vidí nějakou hubenou holku,tak říká že to je reklama na hlad :grinning: a že se mu to nelíbí
5. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Tak že také moc gratuluji,mám radost,snad měla rychlý a bezproblémový porod a brzy se tu ukáže i s malým :slight_smile:!
5. čer 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, že už má @yesu Kubíčka u sebe :slight_smile:

Jinak já a kontrola: Naty evidentně nenávidí monitor, takže před ním zase zdrhala...no a jak zdrhala, tak se z příčky otočila hlavou dolu :grinning: Podle dr. ještě nemáme vyhráno, protože tam má malá dost vody a tím pádem se může zase otočit zpět do příčné polohy, takže za týden zase na KO. No a dělali mi stěry na streptokoka, tak snad to bude v pohodě a CS 2 :slight_smile:
5. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 v tomhle my máme veliký problém...on má rád právě ty podvyživený a to já nikdy nebyla :slight_smile: mě je kus od přírody a kort po dětech :grinning: tak se občas prostě kouknout po jiný musí......do teď ale nechápu,co vidí na mě :grinning:
5. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak jsem ráda že jsi zas tady s náma a je vše vpořádku. No ale tajně jsem doufala že až se tu ukážeš,už budeš mít malého venku a hned nám sem hodíš nějakou fotečku ať se můžeme pokochat :slight_smile:! Takže pořád 2v1 :grinning:! No ale ono to přijde brzy,už máš taky skoro čas.
5. čer 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Já mám v průkazce jednu stránku, kam se zapisují nálezy z UTZ a tam to mám...
5. čer 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Nóóóó tak to by bylo super,jen ať tam už zůstane hlavičkou dolů a nevrací se napříč!!!!!!!!!!! :slight_smile: Musíš jí domlouvat prdelce :grinning:.
5. čer 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Hlavně, že je vše ok a určitě to tak zůstane :wink:
5. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já tam mám taky takovou stránku,ale nic mi tam právě nikdy nezapsala..jen mi vytiskla po utz papír a tam toho stejně moc není.jinak já měla malyho špatně otočeného..byl zadečkem dolů a už se otočil :slight_smile:
5. čer 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tu řešíte polohu mimi,, tak já ho nejdřív neměla otočeného, byl napříč, tak mi dr řekl, na jakým boku mám spávat,aby se otočil,,,, při dlaší poradně už byl hlavičkou dolů a teď mi zase řekl, jak mám spávat teď aby se neotočil zpátky :slight_smile: vtipný,,
5. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu Já jí domlouvám, potřebuju, aby teď ta hlavička klesla do pánve, je prý zatím moc vysoko :frowning2: Tak jsme dali s kamarádem rychlou chůzi na oběd, bříško tvrdlo, malá zatím drží tak, jak má :slight_smile:
5. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
To je síla,tak hlavně,že už to máš za sebou :wink: .
5. čer 2012 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Tak supr,třeba už tam malá vydrží :wink: .
5. čer 2012 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@teddylu když nepůjde tento měsíc ven..Tak určitě v červenci už bude na 1000000 % venku...To víš, že jsem hodím fotečky...svého chlapečka....Podělím ses Vámi o zážitky...a i o porod pak :slight_smile:
5. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Doufejme, že ano...ale na porod to ještě nevypadá...:slight_smile: Což jsem jenom ráda...
5. čer 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jen ať si prdelky v bříšku pobudou... :slight_smile: U mě to na porod nevypadá vůbec, mě prostě to bříško absolutně neklesá. Dole mě visí kůže a prďa je nalepenej na žebrech...
5. čer 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Tak mě už jo...Klesá...Ale stejně se necítím ještě rodit...a ani nechci chtěla bych rodit v termínu...Tak jak mám...NEboť jsem si užila miminka na 6ti nedělí ... Ufff a stačilo...jsou překrásný...slaďounký...ale jakmile začnou brečet tak už jsem byla hotová..a tak i celou noc...jo je to krásný mít miminko...odsaď podsaď...jak se říká...pak začnou starosti...proto chci rodit až v červenci...což už je zachvíli...a už se děsím a už se těším...ale jak říkáš ať si tam ještě pobudou..je to tak lepší...a dopečou se :slight_smile:
5. čer 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To tě také lituju, bohužel se zubama si jen tak nepomůžeme :frowning2: Mě na ten zub přišel náhodou, byla uvolněná plomba, pak se už jen dotknul vrtačkou a bylo to jasné :cry:
5. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Taky jsem ráda, jen ještě 20.6. a to by chtěl zoubek zadělat plombou, tak snad se zadaří :wink:
5. čer 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já když jsem šla sepsat porodopis, tak na oddělení šestinedělí bylo hrobový ticho... Asi tam byly samý spokojený miminka :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule :grinning: :grinning: Jéé tak to já když šla sepsat porodopis taktéž hrobový ticho....ale jak je snídaně nebo oběd tak je čas na papání miminek a brečí nebo kord večer---když mají koupání :slight_smile: a to bříško klesne neboj!
5. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No vidíš to a to by se mimčům mělo koupání líbit... Nekoukalas na to video co jsem sem dávala o koupání v nějaký španělský nemocnici?
5. čer 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám břicho tak dole, že už mi skoro splývá s rozkrokem. Pipku mám už jen 2cm a nad ní pupek, kterej je tvrdej jak skála :frowning2:
5. čer 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule néné pošli odkaz já se podívám.... :grinning:
5. čer 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek