• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
@majinka1981 To já zas tolik né, ale dole ho máme když stihnu tak udělám fotečky...Jinak a nehrozí ti předčasný porod když ho máš tak dole?...
5. čer 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli jo to nevím :grinning: na gyndě mi řekla, že to bude dřív, ale neříkala nic jako že mám ležet nebo tak...Uvidím co my řeknou zítra v té porodnici. Si říkám jestli si sebou nemám vzít rovnou tašku?
5. čer 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 :grinning:....Krásně si to napsala...No uvidíš dej určitě zítra vědět jak to dopadlo...ale ještě tak 2 týdny a možná 3 čas a nebo budeme ještě přenášet :slight_smile:
5. čer 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ten můj chlap tvrdej měl pěkně vlhký oči když to viděl a já taky.... Je to fakt moc krásný...
http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ
5. čer 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule děkuju se na to hned podívám až zametu...:slight_smile: pak okomentuju :grinning:
5. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majinka1981 Fakt? Já bych raději aby mi kleslo už dolů, nebo níž... Nemůžu se ohýbat, bolí mě mezi lopatkama a hlavně nemůžu pořádně dýchat....
5. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se tak dneska nic nechcéééééé :frowning2:
5. čer 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
To jsme dvě :grinning: a to jsem ještě chtěla žehlit,tak nevím :grinning: ,ale kdo to udělá :unamused: .Už jsem si konečně do kufříku přibalila i rodný list a papír z matriky,tak snad je to vše.Jé,a ještě dám vyvařit dudlíky,pro sichr :grinning: .
5. čer 2012 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kolik si sebou berete pro prcka plín?
5. čer 2012 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já dvě...
5. čer 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca počítám 7 na den, takže cca30 kusů, jak jde ta smolka tak frčí jedna za druhou :wink:
5. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca mě se taky dnes nic nechce,mám žehlit,vytírat a místo toho jsem celý odpol prospala :grinning: není mi moc dobře,jsem strašně unavená.Jinak plín si beru asi taky těch 30 ks papírových a asi 3 látkovky.
5. čer 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Látkovky bacha at ti je nezbalí, ty bys měla dostat od nich, leda bys měla nějaké barevné :wink:
5. čer 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari aha,tak to budu muset dávat pozor.já je beru jen pro jistotu,kdybych musela dávat na tu papírovku kvůli kyčlím nebo tak :slight_smile: barevné mám jenom 2...do postýlký nebo do kočárku :slight_smile:
5. čer 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si dvě hodiny spinknula, to bylo krááásný :grinning:

@eliskarenca No já doufám, že už dostala rozum a porod si tím pádem užiju se vším všudy :grinning:

@bajule Ono klesat potupně nemusí ;) Mamině kleslo najednou v sobotu asi v 8 večer (a tím se jí i udělaly hrozný strie) a ve 4:30 jí praskla voda a já se ve 12:30 narodila ;)

@majinka1981 No tak to máš jasný, jestli takhle klesá, tak to máš příští týden Emičku venku :slight_smile:
5. čer 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já si myslím , že kdybys potřebovala široké balení, tak ti to stejně řeknou až na ortopedii při kontrole, a kdyby to bylo akutní tak ti jí půjčí. :wink: Já si nakoupila i barevné, krásné, žluté, fialové, oranžové, zelené, už se těším až je budu používat! :grinning: ale do porodky neberu žádné, je to moment a sestřička to zbalí a odnese s prádlem. Těžko hledat v prádelně jednu plenu :angry:
5. čer 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já taky 3 hodiny spala :sunglasses:
5. čer 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari to máš asi pravdu :slight_smile: třeba je ani nevytáhnu,to mám jen kdyby.Chci používat zatím jednorázovky.A ty barevné si ještě dokoupím,jsou krásné :slight_smile:

@snuflinka taky jsem prospala odpollko :slight_smile:
5. čer 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska sme spaly snad všechny :grinning: ,to je tím počasím asi.....tady furt prší a je škaredě :frowning2:
5. čer 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dala taky dvacet, tedy spíš šedesát :grinning: za tu dobu se my vyprala pračka s plyšákama :slight_smile:
5. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
@snuflinka
@alemari
@chezzule
@majinka1981 Tak to mě těší, že nejsem jediná kdo by spal jak medvěd :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule musíme se trochu naspat dopředu dokud to jde..pak budeme mít utrum :grinning:
5. čer 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 jsou krásné, mám ty z ekobavlny a mám hnědý kočárek takže se tam hodí úplně všechny, i ty s fialovými oky :wink:. Aby snemusela kupovat tak nadhodˇ jako přání před příbuznýma :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou docela drahé...
5. čer 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 No jo, ale já jestli půjdu takhlen spát odpoledne, tak v noci bych čučela do stropu... :frowning2:
5. čer 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
Já teda holky ne :unamused: .
5. čer 2012 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@ajuse21
@chezzule
@snuflinka
@majinka1981 já ale nemám problém spát ani v noci, spím přes den klidně 3 hodiny a v noci taky bez problémů :dizzy_face: co to má znamenat? :grinning:
5. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já dneska strašila zase od šesti. A když jsem si přes den zchrupla, tak jsem zvědavá co budu dělat v noci.
5. čer 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari to je dobře, třeba budeš mít spací mimino :wink:
5. čer 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@ajuse21
Já jsem si myslela,tak pro jistotu 10/den.No,uvidím,kdyžtak přítel donese :grinning: .Bavlněný jsem si taky zabalila,ale jen 2 na pusinu.Ty barevný jsou moc hezký,ještě si jich pár přikoupím :grinning: .
5. čer 2012 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ono raději jich mít víc, mnkdy nevíš, třeba bude mimísek hodně pít, to pak letí jedna za druhou :wink: jaké jsi nakonec koupila?
5. čer 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek