Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
luciemeliautor
5. čer 2012
@majinka1981 To já zas tolik né, ale dole ho máme když stihnu tak udělám fotečky...Jinak a nehrozí ti předčasný porod když ho máš tak dole?...
majinka1981
5. čer 2012
@luciemeli jo to nevím 😃 na gyndě mi řekla, že to bude dřív, ale neříkala nic jako že mám ležet nebo tak...Uvidím co my řeknou zítra v té porodnici. Si říkám jestli si sebou nemám vzít rovnou tašku?
luciemeliautor
5. čer 2012
@majinka1981 😃....Krásně si to napsala...No uvidíš dej určitě zítra vědět jak to dopadlo...ale ještě tak 2 týdny a možná 3 čas a nebo budeme ještě přenášet 🙂
bajule
5. čer 2012
@luciemeli Ten můj chlap tvrdej měl pěkně vlhký oči když to viděl a já taky.... Je to fakt moc krásný...
http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ
luciemeliautor
5. čer 2012
@bajule děkuju se na to hned podívám až zametu...🙂 pak okomentuju 😃
bajule
5. čer 2012
@majinka1981 Fakt? Já bych raději aby mi kleslo už dolů, nebo níž... Nemůžu se ohýbat, bolí mě mezi lopatkama a hlavně nemůžu pořádně dýchat....
bajule
5. čer 2012
Mě se tak dneska nic nechcéééééé 😞
eliskarenca
5. čer 2012
@bajule
To jsme dvě 😃 a to jsem ještě chtěla žehlit,tak nevím 😃 ,ale kdo to udělá :-| .Už jsem si konečně do kufříku přibalila i rodný list a papír z matriky,tak snad je to vše.Jé,a ještě dám vyvařit dudlíky,pro sichr 😃 .
eliskarenca
5. čer 2012
Holky,kolik si sebou berete pro prcka plín?
bajule
5. čer 2012
@eliskarenca Já dvě...
alemari
5. čer 2012
@eliskarenca počítám 7 na den, takže cca30 kusů, jak jde ta smolka tak frčí jedna za druhou 😉
ajuse21
5. čer 2012
@eliskarenca mě se taky dnes nic nechce,mám žehlit,vytírat a místo toho jsem celý odpol prospala 😃 není mi moc dobře,jsem strašně unavená.Jinak plín si beru asi taky těch 30 ks papírových a asi 3 látkovky.
alemari
5. čer 2012
@ajuse21 Látkovky bacha at ti je nezbalí, ty bys měla dostat od nich, leda bys měla nějaké barevné 😉
ajuse21
5. čer 2012
@alemari aha,tak to budu muset dávat pozor.já je beru jen pro jistotu,kdybych musela dávat na tu papírovku kvůli kyčlím nebo tak 🙂 barevné mám jenom 2...do postýlký nebo do kočárku 🙂
snuflinka
5. čer 2012
Teď jsem si dvě hodiny spinknula, to bylo krááásný 😃

@eliskarenca No já doufám, že už dostala rozum a porod si tím pádem užiju se vším všudy 😃

@bajule Ono klesat potupně nemusí 😉 Mamině kleslo najednou v sobotu asi v 8 večer (a tím se jí i udělaly hrozný strie) a ve 4:30 jí praskla voda a já se ve 12:30 narodila 😉

@majinka1981 No tak to máš jasný, jestli takhle klesá, tak to máš příští týden Emičku venku 🙂
alemari
5. čer 2012
@ajuse21 já si myslím , že kdybys potřebovala široké balení, tak ti to stejně řeknou až na ortopedii při kontrole, a kdyby to bylo akutní tak ti jí půjčí. 😉 Já si nakoupila i barevné, krásné, žluté, fialové, oranžové, zelené, už se těším až je budu používat! 😃 ale do porodky neberu žádné, je to moment a sestřička to zbalí a odnese s prádlem. Těžko hledat v prádelně jednu plenu ]-(
alemari
5. čer 2012
@snuflinka já taky 3 hodiny spala 😎
ajuse21
5. čer 2012
@alemari to máš asi pravdu 🙂 třeba je ani nevytáhnu,to mám jen kdyby.Chci používat zatím jednorázovky.A ty barevné si ještě dokoupím,jsou krásné 🙂

@snuflinka taky jsem prospala odpollko 🙂
chezzule
5. čer 2012
dneska sme spaly snad všechny 😃 ,to je tím počasím asi.....tady furt prší a je škaredě 😞
majinka1981
5. čer 2012
Já si dala taky dvacet, tedy spíš šedesát 😃 za tu dobu se my vyprala pračka s plyšákama 🙂
bajule
5. čer 2012
@ajuse21
@snuflinka
@alemari
@chezzule
@majinka1981 Tak to mě těší, že nejsem jediná kdo by spal jak medvěd 😃 😃 😃
ajuse21
5. čer 2012
@bajule musíme se trochu naspat dopředu dokud to jde..pak budeme mít utrum 😃
alemari
5. čer 2012
@ajuse21 jsou krásné, mám ty z ekobavlny a mám hnědý kočárek takže se tam hodí úplně všechny, i ty s fialovými oky 😉. Aby snemusela kupovat tak nadhodˇ jako přání před příbuznýma :-p jsou docela drahé...
bajule
5. čer 2012
@ajuse21 No jo, ale já jestli půjdu takhlen spát odpoledne, tak v noci bych čučela do stropu... 😞
eliskarenca
5. čer 2012
@chezzule
Já teda holky ne :-| .
alemari
5. čer 2012
@bajule
@ajuse21
@chezzule
@snuflinka
@majinka1981 já ale nemám problém spát ani v noci, spím přes den klidně 3 hodiny a v noci taky bez problémů x-) co to má znamenat? 😃
majinka1981
5. čer 2012
Já dneska strašila zase od šesti. A když jsem si přes den zchrupla, tak jsem zvědavá co budu dělat v noci.
majinka1981
5. čer 2012
@alemari to je dobře, třeba budeš mít spací mimino 😉
eliskarenca
5. čer 2012
@alemari
@ajuse21
Já jsem si myslela,tak pro jistotu 10/den.No,uvidím,kdyžtak přítel donese 😃 .Bavlněný jsem si taky zabalila,ale jen 2 na pusinu.Ty barevný jsou moc hezký,ještě si jich pár přikoupím 😃 .
alemari
5. čer 2012
@eliskarenca ono raději jich mít víc, mnkdy nevíš, třeba bude mimísek hodně pít, to pak letí jedna za druhou 😉 jaké jsi nakonec koupila?