• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca Měli by jich dávat 5Ks na den, takže já si jich beru 10 a přítel kdyžtak doveze :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 mě to ted příjde i tím počasím, a navíc z vlastních zkušeností vím že když je takhle deštivo je lepší se moc nepřemáhat, to se pak taky můžou rozjet stahy a porod, a to mám ještě čas :wink:
Jestli budu mít spavé miminko, tak to bude ta spravedlnost zpečetěná, ti dva byli sice v noci ok, ale přes den toho moc nenaspali, kojili se bez přpestání. Večer kkdyž dojel muž z práce mi říkal že už jsem v pyžamu a já mu říkala že to ještě od rána, nebylo kdy se převlíknout :grinning:
5. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule u vás dávají pleny?
5. čer 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Určitě a měli by snad v každý porodnici ne :astonished: U nás dávat i vložky 5Ks na den, půjčujou věcičky a zavinovačky pro mímo... A dokonce máme na výběr i ze tří druhů jídla :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Myslíš ty jednorázovky?
5. čer 2012 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já od té doby co jsem doma jsem z pyžama nevylezla :grinning: Známej se u nás jednou odpoledne stavil a říkal ty jsi ještě v pyžamu a já říkám ještě pořád :grinning: Jo a manželovi tomu je to jedno, hlavně že má teplý jídlo a to je jedno v čem ho vařím :grinning: Prostě domácí úbor. Přeci nebudu chodit doma jako modelka. :grinning: A s tím melounem co tlačím před sebou, toho stejně moc nevykouzlím :grinning: Počasí je fakt spací.
5. čer 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule
Myslíš,že v nemocnici nějaký dávají?
5. čer 2012 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule jídlo jo, oblečky taky i zavinovačky, pleny pod hlavu, ale vložky a pleny pro mimi beru své, už u tech předchozích to tak bylo :wink: třeba budu překvapená, ale v papírech to mám napsané takto :wink:
5. čer 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
V nemocnici dávají všude pleny ne. Já mám dokonce napsáno, že si mám vzít jen plenu na mimčo na cestu domu a tu má společně s oblečkama na malou přivést manžel v den odjezdu domů.
5. čer 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 já se ráno převlést musím protože do školky by to v pyžmu - mohlo skončit i někde na záchytce v blázinci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale až budou prázdniny tak to bude veget! Musím vydržet , at si to užiju, ale taky začínám být docela nemožná...už toho tolik neudělám :angry:
5. čer 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@esliskarenca ty jednorázovky, já psala že mám ty nejmenší pampers, holky tu měly i huggies, ale ty nejsou tak maličky, ne?
5. čer 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no to já taky...dneska jsem byla nějaká hotová,tak jsem spala asi 2 hodky a určitě zas v noci nebudu moct spát...usnu až nad ránem a to brzy vstávám,protože ráno jdu do poradny,budu jako chodící mrtvolka :grinning:

@alemari přesně...už jsem říkala příbuzným a známým hlavně at mi nekupují oblečení pro mimíse,já toho mám jak na paterčata :grinning: celou vestavěnou skřín v chodbě a ještě komodu,už to není ani kam dávat.Takže bych byla radši za plínky :slight_smile:

@eliskarenca já jich beru těch 30 papírovejch a uvidíme..u nás v porodnici maji napsáno že dávají do začátku 5 ks plen a pak musí mít každý už svoje
5. čer 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Neboj, já se vzbudila v pět a už se mi chce zase spát :grinning: Normálka, když spím přes den, tak zvládnu v noci i chodit na záchod. Když přes den nespím, tak spím tak tvrdě, že mě vzbudí až manžel v pět ráno a to mám močák na prasknutí :grinning:
5. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 u nás dávají těch 5 kusů na celý pobyt v nemocnici,aspon to tam mají napsáno...jinak oblečky na prcka dávají a svoje až na odchod domů.A vložky myslím dostanu,ale pro jistotu jsem si 1 balík těch porodnických koupila

Holky kolik máte kojo podprd...já mám zatím 2 obyč.Po porodu ještě asi nějakou koupím,uvidím jak se mi ještě zvětší prsa :grinning:
5. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 no pokud je možno si něco přát tak je to super, já taky tuším že budeme zásobeni něčím co ani nepoužiju, i když všichni ví že mám věcí dost, třetí dítě je třetí dítě :grinning: ale taky je problém že má každý jiný vkus :unamused:
5. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já mám doma huggies taky a jsou pro nejmenší, jukni mě do albíčka, mám je tam :wink: A mají krásnej obrázek medvídka Pú :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka já chodím na wc aspon 5 x za noc... :confused: :grinning:
5. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak pokud mi někdo něco bude chtít koupit,tak asi nenápadně naznačím že kdyžtak plínky...ty se hodí vždy.Oblečků máme dost..už tak to ani všechno neunosí :wink:
5. čer 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule já je znám, mě se ale víc osvědčily ty pampers, jakoby líp sedi mi příjde. Ale je to o zkušenosti, ty pampers jsou taky z obrázkama, asi 7 jich v tom balení je, už mi to tu kluci rozdělili které budou na noc a které na den :grinning: a jsou fakt malinkaté :wink:
5. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Vložky si budu určitě kupovat svoje, bůh ví co tam dávaj....
Podprdy mám dvě, nechci jich kupovat mnoho, nevim jak dlouho vydržim kojit a dokoupit se dají vždycky...
@snuflinka Tak to ti závidim, já fakt courám tak osmkrát za noc a je to pěkně na h... :unamused:
5. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já jich mám tolik, že nevim, jestli je stihnu vůbec sdělat :grinning: Ale převážně Pampersky, Huggiesek mám jen dvě balení.. :dizzy_face:
5. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi jsem mimo,ale jak vyvařujete dudlíky??? Normálně do vroucí vody,asi blbá otázka,ale nerozteče se mi ten plast:grinning: :grinning: :grinning:???
5. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@alemari
@eliskarenca U nás taky dávají pleny - v obou porodnicích. Já naprvní den beru dvě, uvidím, kolik plenek dostanu a podle toho manžel vždycky doveze, když půjde ráno do práce :slight_smile: No a pokud budu rodit tam, jak manžel pracuje, tak tam prý dávají i vložky (neomezeně) a i tydnorázový kalhotky...
5. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vám musim napsat... Před chvílí měl prďa škytavku a pořádnou :grinning: Ale trvala tak dlouho, že se normálně začal tak vztekat, že sem myslela, že mi ty žebra zláme :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bajule taky mám vložky svoje,ale na porodnici píšou že šestinedělky musí používat jejich,tak nevim.Jinak plínky mám zatím jen jedno balení pampers 2-5 kg...nějak nebyl čas to koupit,tak to asi koupí přítel až budu v porodnici :grinning:
5. čer 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu To víš že jo, já vyvařila snad všechno :grinning:
5. čer 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já jsem je dala normálně na 5 minut do vroucí vody,i lahvičky a nic se nestalo.Ale taky jsem se bála aby se nerozvařil plast nebo to neprasklo :grinning:
5. čer 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 To já taky, když spím přes den :grinning: Ale jak se nevyspím přes den, tak mě to prostě nevzbudí...dneska šel manžel po půlnoci, tak jsem se vzbudila a musela jsem taky...ale jak mě nic nevzbudí, tak mám strach, že ráno ani nedojdu :grinning:
5. čer 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka mě ten močák taky někdy až bolí, bojím se zvednout aby mi neprask :grinning: a spím a spím a spím, a pak dostanu křeč do lýtka tak źačnu řvát, probudím mužíčka, ten je zděšen, šáhne mi na břicho, tak začnu řvát znova že se počůram jestli mi ho ještě jenou zmáčkne..to už nespí ani děti a je vymalováno, oni už nezaberou a já se vyčůrám a jdu chrnět dál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21
@bajule
Holky díky,já se fakt bála,aby mi z dudlíku nezbyla jen ta silikon savička :grinning:!
5. čer 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek