• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu Tak vidíš, konečně :grinning: A teď se budeš modlit, aby dala na chvíli pokoj :grinning: Neboj, budeš si zvykat... A co UTZ?
15. bře 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolutěhulky :slight_smile:! Tak utz dopadl na jedničku,ale pohlaví jsme tentokrát neviděli,malá měla nohy za hlavou a vůbec se nechtěla ukázat,dr říkal že to vypadá na holčičku(potvrzeno potřetí),že tam nikde nic nevyčuhuje,tak snad má pravdu! Jinak podle ultrazvuku jsem 20+2 a vážíme 380g,miminko leží hrozně dole v podbřišku a proto taky doktor říkal,že jsem necítila tak dlouho ty pohyby a také má hodně plodové vody. Tady jedna fotečka naší Barborky :slight_smile:)))))))))
15. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bajule No jsou to takové zvláštní šťouchance,ale už časté :slight_smile:! Zvykám si :grinning:.
15. bře 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, i já čekám miminko v červenci, nějakokolo 12.
V rychlosti jsem prolítla pár příspěvků a koukám, že je Vás tu pár dost mladých, to mám radost, že jednou konečně nejsem nejmladší :astonished: Mě bylo v únoru 24, doma mám 3 letou Kristýnku a teď máme z plodové vody potvrzenou holčičku a bude to Kačenka, jak to vybrala první dcera :slight_smile: Po 2 měsících nejistoty a čekání na různé výsledky se konečně můžem radovat, těšit s a užívat si těhotenství. jsme z Prahy. Zuzka
15. bře 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak včera mi přítel donesl z lékárny hřejivý pásy, jeden sem si na noc dala a spala jak mimino, je to určitě lepší, ale asi bych to tam potřebovala mít pořád :unamused: V balení jsou dvě a stojí 180kč!!!!
Dnes mě čeká kontrola na hematologii, tak mi držte palce ať to dopadne dobře a nemusím ještě píchat! A chystám se jít koupit dětskej prášek na praní a začít prát mimi věcičky :slight_smile:
16. bře 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Držím palec aby to u hematologa dobře dopadlo :slight_smile: i mě byla zjištěná trombofilní mutace,ale v heterozygotním stavu,je to ten nejlehčí druh,tak se prý nemám v těhotenství obávat,ale červíček tam pořád hlodá:frowning2:. Jaký prášek budeš kupovat? Já mám doma zatím jen dětský tekutý Dreft.
16. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já asi lovelu, jinej snad ani neznám...
16. bře 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky na 3D ultrazvuk se musím objednat sama nebo mě objedná pan gynekolog? Poraďte prosím děkuji...
:grinning:
16. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já chodím na 3D už od 12 týdne těhu,ale jen proto,že mám po operaci křečových žil (je to spojeno s genetickým ústavem) a tam v rámci vyšetření mi pokaždé dělají ten ultrazvuk.Poslala mě tam se žádankou má gynekoložka :slight_smile:!
16. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Ahojky tak já jsem se tam objednala sama...jsem tam objednana na 26.3. ve 13 hodin. :slight_smile: budu platit 600 kč. Ale říkala mi, že mimnko může být špatně natočené, že to nemusí třeba výjít. Tak budeme doufat. Ultrazvuk tam dělají poze od 24. týdne až do 30. týdne...tak jsem zvědavá. :grinning: Snad to ten můj malý pindík zvládne a ukaže nám ho v plné palbě :slight_smile: já to sice nevím na 100 procent tak budu doufat, že se doktor nezklamal a čekáme toho kluka....Horší by bylo kdyby mi řekl, že mám holčičku..to by bylo paráda..mám už nakoupené věci pro kluka... :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli
Díky a at mas ok 3D ulztrazvuk :slight_smile: Taky se na nej chci v prubehu objednat.. :slight_smile:
16. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat děkuji moc :grinning: Taky ti držím palečky ať tě vezmou co nejrychleji at moc dlouho nečekáš.... :grinning:
16. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak na hematologii sem dopadla dobře a když to půjde dobře i dál, možná se vyhnu injekcím úplně a dají mi jen léky :slight_smile: A právě sem zapla první pračku s mimi věcma :slight_smile: záda zase zlobí, ale o trochu míň jak včera, ale potřebuju udělat tolik věcí!!-uklidit, uspořádat koupelku, uklidit balkon, udělat tiramisu!
16. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě zkolilo nějaký príma nachlazení... :frowning2: Po tom, co mám třetí týden kašel, to je super :frowning2: Magnésko mě zabralo, bříško mě tak nebolí, no ale jak jsem nachcípaná, tak mě chytly záda, takže si fakt nevyberu, ach jo... :frowning2:
16. bře 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to je dobře :wink:
16. bře 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzul88 Ahoj, mě bylo 24 v lednu :wink:
16. bře 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu příští sobotu na 4D ultrazvuk do Genettu, jsem zvědavá jak malá vypadá. Už bych jí nejraději měla u sebe v náručí. :slight_smile:
16. bře 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981
Taky bych chtěla do Genettu na 4D, kolik se za to plati?
18. bře 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat Cena je do 1300,-
18. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzul88
@bajule Mě je taky 24:slight_smile:
18. bře 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak už se nám to pomalinku blíží....než se nadějeme tak ty naše dítka máme venku...utíká to jako z vody... :grinning: Bože když jsme otěhotněli v říjnu...a pak to zjistili to byla reakce :grinning: :grinning: a teď už zachvilinku to bude na nás koukat :slight_smile: a smát se a brečet..... :grinning:
20. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemeli :grinning: Doufám, že smát a ne brečet :grinning: Ale utíká to, to máš pravdu, za chvíli jsme v třetím trimestru :sunglasses:
20. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@bajule To jo holky letí to hrozně! začnu další týden a než se naděju je tu zase další a takhle pořád dokola.... :slight_smile:
20. bře 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám termín 26.7 a jsem ve 22tt. Kdy máte termín vy @bajule, @yesu, @luciemeli. Když už jsme až 25 týden?
21. bře 2012 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule To souhlasím...:slight_smile: pánečku :grinning:
21. bře 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucie255 Ahojky já 9. 7 :slight_smile:
21. bře 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu Přesně tak.... :grinning:
21. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie255 Já mám termín první 4.7. a druhý 6.7. :slight_smile:
Zítra jdu na kontrolu, škoda jen že nebude UTZ...
21. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem zděšená :frowning2: Ještě před otěhotněním se mi na břiše udělala malá strie a jak se mi začalo zvětšovat bříško, tak se mi to rozjelo až k pupíku, vypadá to příšerně, to bych ještě rozdejchala... Mažu to jak vzteklá, někdy i dvakrát za den a dneska na mě v zrcadle vykoukly na druhý straně dvě červené čárečky :frowning2: Jsem při těle, tak jsem doufala, že to nebude tak strašný, ale asi bude :confounded: Jak na to? :confused:
21. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie255 Já mám podle NT termín 7.7. a doktorka říkala, že podle toho je to nejpřesnější...
21. bře 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek