• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 Já nakoupila na feedo.cz Přišel mi 15Kg balík plnej plen :grinning: Stálo to přes dva tisíce, ale za pěkný akční ceny a nic jsem neplatila za dopravu :slight_smile:
Ale teď jich mám právě tolik, že se modlim, abych je zdělala :grinning:
Ale třeba je dostanete darem od rodiny... Já to těm našim zakázala :grinning:
5. čer 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nerozteče, neboj, jen tam tu vodu nesmíš zapomět dát :grinning:
5. čer 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka fakt závidím,že tě to nevzbudí.Mě to budí pořád a chudák přítel,skoro vždy ho probudím,když jdu na wc :grinning: navíc záchod od ložnice je přes celej byt,docela by se mi hodil nočník :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari :grinning: jo, je to sranda, manžel naštěstí když už se vzbudí, tak pak zaserychle usne :grinning: My jsme oba taková spáči, tak snad potom zafunguje mateřský pud a nebudu mít problém vstávat k Naty
5. čer 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Jo, my to máme přes celý byt taky :grinning: Jo a tchýně si k posteli prý poslední měsíc kýbl fakt dala, že jí štvalo pořád někam lézt :grinning: No já vůbec nevím, co to je, že takhle tvrdě spím...mám to až poslední 2 týdny, co jsem doma na MD
5. čer 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem dnes zase měla ten tlak na pipinku:frowning2:,prostě jsem vstala ze židle a najednou ztuhnutí,mravenci a tlak tam dole,tak jsem okamžitě lehla na zem,polštář pod zadek a domlouvala Barče že ještě ven nemůže! Holky co to je???
5. čer 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Taky to mám přes celý byt a někdy mám co dělat se na ten záchod doplazit.... Nebejt mi to trapný tak si ten nočník snad pořídim :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule taky je možná objednám přes internet,někde mají akce,tak se to i vyplatí :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tý jo, to slyšim poprvé.... To je divný...
5. čer 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari :grinning: No jo no,to se mi jednou stalo s dršťkama,naši mě pověřili abych je pohlídala a pokud bude málo vody,tak jí dolila,odešli do nábytku pro koberec a já v pokoji sluchátka na uších a asi po hodince cítím děsnej smrad,tak vyletím no hned mi to došlo DRŠŤKY :grinning: a co myslíš,jen černá hmota připečená na dně hrnce a v kuchyni něbylo vidět na krok,no já to schytala,ale hlavně za ten hrnec :grinning: :grinning: :grinning: bylo mi ale 13,tak to se dá omluvit né???
5. čer 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já to mám občas taky a když jsem šla minule na velkou,tak už sem myslela že rodím,takový tlaky mě chytly..docela mě to vyděsilo.Hlavně odpočívej,nohy nahoru a nic moc nedělat
5. čer 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No právě,je to divný,kontrakce to asi nebudou,ale co to je,to netuším,jako mravenci v noze,ale doprovází to i ten tlak,jako by se mimčo dralo ven :frowning2:! Já se bojím,musí ještě vydržet dlouho!!! Minimálně 4 týdny.
5. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě to připadá jako by ses hodně otvírala nebo co...když se zvedáš a chodíš tak to břicho zkus nadzvednout, at ta děloha tak nejde dolů... :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já mám tři. Z toho je jedna hodně elastická na prsa B až F. :grinning: Tak se snad vejdu. A pak mám takový ty lambády. Nesnáším podprsenky, tak i z těch kojících jsem vyndala kostice.
5. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule taky bych si ho pořídila,ale nemůžu..chudák přítel :grinning: mě nejvíc štve,že když jdu na wc,tak se do ložnice vplíží náš pes a zalehne mi postel a pak ji nemůžu vyhnat.Taky se bojím co bude dělat,až se narodí prcek...snad nebude moc žárlit.Ale švagrová má ted miminko a s tím dobrý,očuchala ho a dál ji nezajímal...jen když brečel,tak se běžela podívat ke kočárku co se děje :grinning: Je to ještě štěně,ted jí bylo 10 měsíců a je strašně hyperaktivní a velká..tak mám z toho trochu obavy
5. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: drztky...to snad neni pravda jak mě to rozesmálo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě že už se nevyvařují pleny v hrnci, to bych asi taky dokupovala každý týden, páč bych je upekla :grinning: :grinning: :grinning:.
Ještě že ten koberec donesli až potom, to by byl krásně načichlý
5. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Aha tak nejsem sama :slight_smile:! No odpočívej:slight_smile:,to mě tu holky znaj,že já na ten odpočinek moc nejsem:frowning2: a i když mi to dr nakázala,tak jsem to občas porušila a šla na pomalou procházku,po odpočinku mi bylo snad ještě hůř,byla jsem celá rozlámaná a vše mě bolelo a chůze mi hrozně pomáhá být v pohodě. No budu se snažit:grinning:! Rodit fakt ještě nechci :frowning2:!
5. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 já právě koupila radši dvě,obyč...85D,tak doufám že mi budou i až se mi nalejou prsa.Normálně jsem měla 85B,takže v těhu se mi zvětšily o 2 čísla,tak to nechci videt po porodu :D
5. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já taky moc neodpočívám,pořád bych někde lítala,doma mě to nebaví :slight_smile: i když ted už jak se blíží konec,tak se bojím aby mi třeba nepraskla voda někde v autobuse nebo ve městě,tak už to trochu omezuju to moje trajdání :grinning:
5. čer 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ježííííš nestraš mě :frowning2: :frowning2: :frowning2:! Já se bojím,je to ale většinou jen když sedím dýl jak hodinku u stolu ,vždy večer když si dáme večeři a pak si hodíme dvě hry karet a dvě kostek,máme tvrdší kožený židle a jak si tu kačenku tlačím,tak pak cítím jak to jde a když si stoupnu,tak se to rozjede. Ale břicho mě nebolí,ani netáhne dolů.To je jen ten tlak a mravenci.
5. čer 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 No já být ve tvém týdnu,tak už bych asi byla v klidu,to už může přijít kdykoliv:slight_smile: a miminko už je zcela vyvinuté,ale u mě na začátku 33 týdne by to bylo horší :frowning2:!
5. čer 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu možná ještě třeba ta hlavička, třeba ti utlačuje v tříslech průchod krve, to někdy jakoby zmrtví nohy, už jsme to tu psala že mi to udělalo i při porodu, pak mě vezli na primářské židli na porodní sál, protože měla kolečka :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Taky jsem měla 85B a teď mám 85D :grinning: Pořídila jsem kojo podprdu jen jednu - stejnou jako majinka elastickou s košíčkama B - F a je mi dobře :slight_smile: No a pak mám sportovní lambádky. A uvidím až časem, jestli budu kupovat i normálně kojící s kosticema...PA nám to pro začátek nedoporučila, že kostice utlačují mléčné žlázy
5. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To by mohlo být ono. Mě se totiž i stává,že když po noci vstanu z postele,tak mě brní a pálí žíly v tříslech,tam nemám křečáky,ale mám tam viditelný žíly,které ale nevystupují na povrch. Trvá chvilku než se to srovná :frowning2:! Asi je to fakt tím,jak už je ta děloha velká a utlačuje přívod krve do nohou. No tak to abych si ještě pořídila vozíček né :grinning:?
5. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já mám podprsenky bez kostic,obyč bavlněné....navíc se v nich bude lépe spát.nebudou tlačit :slight_smile:
@teddylu já vím,taky už mám každej den strach kdy to přijde...snad ještě týden vydržím
5. čer 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máte některá křečové žíly ? Já si všimla že se mi začínají dělat i tam dole :frowning2: doufám že to po porodu zmizí
5. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no ona asi tak velká nebude, to spíš klesá hodně dolů. Chce to fakt ubrat, nic nestojí za to abys předčasně porodila. Donošené mimi je nejmín problémové, taky chci vydržet až do konce. Když jsem viděla ted od známé toho malého ve 38tt, tak to není to pravé ořechové... :wink:
5. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Mám už od 18 let a dvě operace zasebou :frowning2:! Na té druhé jsem byla před půl rokem a můžu jít znovu,to těhotenství mi to hrozně zhoršilo! Když na ně ale jinak netrpíš,tak ti po porodu na 90% zmiznou,je to jen tou tíhou,utlačováním nohou v tříslech zvětšenou dělohou a hormóny na tom mají taky podíl!
5. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak to jsem si myslela,že ve 38 týdnu už je mimi stejné jako ve 40:slight_smile:! Je to jen 14 dní??? No tak zase klidnější režim,na kontrolu jdu až příští pátek!
5. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu normálně je vůbec nemám...a ted je mám i na pipce :frowning2:
5. čer 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek