• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli tak budu držet palec, ať to doklepete do zdárného konce, fotečky hodím, až budou hezké miminkovské, bez hadiček a sondiček... je to smutný pohled a nechci vás strašit,ono ve skutečnosti je to veselejší :slight_smile: ale dnes už snad budou hezké fotečky... jak bude čas,tak něco dodám :slight_smile:
6. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gable To ti nabere zachvilinku :slight_smile: Já Vám taky držím palečky...No každopádně určo hoď....ať můžeme kochat :slight_smile: chudáček malinkej...ale on je určitě silnej bojovník a dá ten život v plné páce :slight_smile:...Já jsem zatím otevřena cca na 1 prst...A začíná nám klesat bříško, ale mě už to tak ani nevadí...ale ráda bych rodila v červenci a může se stát, že budu rodit ještě tento měsíc :slight_smile:
6. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli čím dýl tam bude, tím líp :slight_smile: já jsem si našla i pozitivum, na tom všem... odbydu si šestinedělí do termínu porodu :slight_smile: ale kdyby bylo na mě, tak raději do Vánoc nosím toho malinkého v bříšku,strašně mi to chybí, bylo to tak rychlé a nečekané... :frowning2:
6. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gable tomu věřím...to mi říkala maminka na 6ti nedělí taktéž...jojo ale tak pak ještě jedno až vyroste Tomík né?...
6. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Tak jsem si přečetla tvůj porodní příběh a musím říct,že mám slzy v očích! Zvládli jste to ale všichni statečně a za chvilku budete všichni doma pohromadě. Já jsem teď stejný týden jako ty,když si porodila a psala jsem tu že mám hlavičku malé už hodně dole a občas mám pocit,že se dere ven. Nedovedu si ale představit,že bych jí měla teď porodit,je ještě moc malinká. Tak moc moc držím palečky ať jste hlavně zdravoučký a brzy vás pustí domů :slight_smile:! A na fotečky se moc těším!!!
6. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To budeš mít fajn :wink: .Stejně je zvláštní,že v některých nemocnicích ještě dnes nesmí návštěvy na pokoj.Tady v Čáslavi je to taky :unamused: .Tak snad Ti to vyjde tak,aby jsi rodila,tam kde chceš :wink: .
6. čer 2012 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Nakonec jsem se pro plínky nedostala,už jsem byla utahaná,skočím si tam zítra.Ještě,ale mrknu na lékárnu.cz,jaký mají,že bych si je objednala za bodíky :grinning: .Naposledy je měli vyprodaný :angry: .Děkuji za tip!
6. čer 2012 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Určitě :wink: ,uvidím,jak nám budou vyhovovat.
6. čer 2012 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu mě tu ta fotka nejde dát:frowning2: píše mi to že mám velké..cosi. Musím z jiného PC, appel to nebere:frowning2: ale plenky, ty jsou nádherné a pevné!!!:slight_smile:
6. čer 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak to je škoda,že ti to jabko nepošle :grinning:! Nejsou ty pleny bambusový? Já ještě pokoukám po obchodech,po výplatě mě čekají ještě další a snad už poslední velké nákupy :slight_smile:!
6. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jak dopadla poradna,vše OK? :slight_smile:
6. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jsem holky dorazila a jsem na tom stejně,jak ráno,akorát utahaná.Prvně jsem si zajela na nákup do kaufu,kde jsem strávila hodinu a utratila majlant,už tam jsem byla hotová,děs.Pak jsem vyrazila do poradny a tam mi sestřička s úsměvem oznámila,že paní doktorka musela už ráno odjet,tak musím vyrazit opět zítra,myslela jsem si,že mě klepne :unamused: .Tak teď cinknu kamarádce,jestli ten primář ordinuje určitě v pátek a přemýšlím,že to spojím.Alespoň jsem si sehnala vázu malé do pokojíku,ta mi ještě chyběla jako poslední dekorace na skříňku,mám do ní už nachystáno :wink: .A to mě za 3hodky čeká návštěva,tak bych chtěla upíct bábovku.Už teď jsem na odpis :grinning: .
6. čer 2012 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já tady ten pocit mám teď docela často a to ikdyž ležím.Mně tam osobně,až dost píchá :unamused: ,vůbec to teda není příjemný,někdy mně to trvá až čtvrt hodky.Dnes se mi to stalo i v obchodě,ale naštěstí jen na chvilku :grinning: .
6. čer 2012 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Tak to jsme na tom úplně stejně,jak s pálením žáhy,atd...a já ještě ty záda,začínám být dost unvená a nic moc mě nebaví.Tak uvidíme :grinning: .
6. čer 2012 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Popsala jsem to níž :wink: ,a zase nevím nic :confounded:, uvidím zítra,je to blázinec :grinning: .
6. čer 2012 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Určitě bude malý brzy fit :wink: .Užili jste si oba a ten strach musel být nepopsatelný,ale hlavně,že vše dopadlo dobře :wink: .Držím Vám moooc palečky!!!!!!!!!!!!!
6. čer 2012 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Moc gratuluju k miminku, jste oba statečný!! Už se těším na první fotečky!!!
6. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem si včera užila i užila.... Obávám se, že se sexíkem je utrum až do konce šestinedělí. :confused:
Nemyslim si, že bychom nějak řádili, ale zrovna opatrný jsme taky nebyli a všechno bylo OK, než jsem si lehla na záda a natáhla nohy:pensive: No já myslela, že pojedem fakt... To byly takový křeče a bolesti do podbřišku jak při hodně bolavý MS, že jsem ani chodit nemohla :frowning2: Budit přítele se mě nechtělo, tak jsem slupla magnésko a hodinu čekala, než se to uklidnilo.... Usnula jsem asi v půl druhý ráno a díky bohu za to, že je to dobrý :grinning:
Jak jste na tom vy? Trtkáte ještě? :grinning:
6. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ahoj, no jedny jsou bambusové a jedny z ekobavlny, ty celobarevné, ale u těch jsem lístek vyhodila :angry: ale kvalita to je :wink: balíček 280kč za 3 kusy :astonished: na druhou stranu, máš to na 3 roky, pleny jsou stále potřeba, do poradny, dop kočárku i když je dítě nemocné, takže to určitě nejsou vyhozené penízky :wink:
6. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable jsi statečná maminka, klobouk dolů :dizzy_face:
6. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari malý je šikula a já gratuluju...a držím palečky,ať ho máš brzo u sebe :slight_smile:
@eliskarenca já jsem na odpis od začátku,tak už mě ani nebaví si neustále na něco stěžovat :grinning:
@bajule trtkáme :grinning: ale opatrně...večer mi pak častěji tuhne břicho..jinak nic :slight_smile: a teď spíš blbnem,aby jsme popohnali malou a šla na svět :grinning:
6. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata No, tak alespoň vim, že když se nám nebude chtít na svět, tak to popoženem takhlen :grinning:
6. čer 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jestli jsi dostala ten prenatal box od doktora tak tam je právě přibalená jedna ta mini pemprska :wink: jen pro srovnání, ale ty budeš mít asi velké miminko, takže nezpředmětné, :grinning: malý měl 3500 g a byla mu perfektně, z tech 3-6mu to vytékalo. :confounded:
6. čer 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule prý je nejlepší sex :slight_smile: ale hlavně se musíte oba udělat,porod popoženou právě stahy dělohy a sperma(obsahuje nějaký hormon,co dávaj i do vyvolávaček :grinning: ) a pak se hodně mluví o stimulaci bradavek,což k sexu taky patří :grinning: u nás bohužel nemožné,jelikož je ze mě už teď dojná kráva :grinning:
6. čer 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
@gable jsem špatně označila :slight_smile: to bylo samozřejmně pro @gable malý je šikula a já gratuluju...a držím palečky,ať ho máš brzo u sebe :slight_smile:
6. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata O těch potvorách bičíkatejch to vim jo :grinning:
Fakt? To už máš tolik mlíka? Mě začínaj teď zase bolet...
6. čer 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já se taky divila a nelíbilo se mi to a manžel mě skoro sprdnul, ať se nedivím, že ty čerstvý mimča jsou moc malý a můžou od těch návštěv něco chytit, když tam jsou pokoje třeba po 4 maminách a za každou by přišel někdo na návštěvu :slight_smile: Ale na nadsandard smí návštěvy bez omezení od rána do 7 večer
6. čer 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule já to mám jiný :slight_smile: měla jsem ještě mlíko když jsem otěhotněla,takže ty prsa reagujou víc :grinning: bez vložek už se bohužel neobejdu :grinning:
6. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma z Motola. Na to že jsem vyjela v 8:30 a vrátila se v 16:00. Dvě stovky v háji za parkování. Bolí mě zadek od sezení na židli:grinning: Až jsem zapomněla na ty bolesti. A na to že mě bolí břicho a rozkrok mi řekla doktorka, že je to normální. Že mimčo bude určitě dříve.Takže mám první termín 16.6. A kdybych se necejtila, tak mám přijet kdykoliv. Vzaly mi ještě krev, že se pořád drbu a mám otoky, i trochu vyšší tlak. Monitor byl taky v pořádku. Na to že malá věčně kope, tak si u toho 2x zchrupla :grinning: Se jí nedivím z té židle v čekárně, musela být taky zlámaná :grinning:
6. čer 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata Páni, chudáku :grinning:
6. čer 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek