• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Ahoj :slight_smile: Tak jsem ted přijela z města,byla jsem v poradně.Zatím se neotvírám a tvrdnutí břicha je v tomto týdnu už normální...prý mám ještě tak tyden vydržet a malej může na svět :slight_smile: A na monitor jdu příští úterý a poradna už po týdnu,takže zase příští středu.

@bajule trtkáme občas...jednou týdně :grinning: ale mám po sexu vždycky bolesti jako na MS a jde to i do zad a divnej tlak na spodek...vždycky jsem si ted brala po tom magnesko.Ale ted už ho brát nesmím,tak uvidíme...fakt že už se mi do ničeho ted moc nechce kvůli těm bolestem,to je hodně nepříjemný :frowning2: Ale ted už by to nemělo ničemu vadit,kdyby se mi náhodou rozjel porod..za týden budu začínat 38tt a to už je prcek považován za donošeného :slight_smile:
6. čer 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Box jsem dostala.dokonce 2krát :grinning: ,byla tam,ale velikostí jsou stejné,jako ty nejmenší Huggies.Dnes jsem se dívala a když nejsou v akci,tak jsou taky pěkně drahé :frowning2: ,asi jako všechno.Ani mi neříkej,že nám budou malý,těch nejmenších plín mám 4 balíky a pak o něco větší :unamused: .Myslíš,že bude Eliška cvalíček,jo :wink: ?Prosím Tě mrkni na stránky lékárna.cz a dej si tam látkové pleny,jestli je náhodou neznáš :grinning:.Mně ty značky nic neříkají a když je nevidím,tak to je těžký,děkuji!!!
6. čer 2012 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Moc gratuluju,malej je šikula a určitě brzy budete spolu doma :slight_smile:
6. čer 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 My málo, přítel mi nechce nějak ,,ublížit´´ :slight_smile: Je starostlivej... A když už konečně na to vlítnem, tak toto :grinning: No, já vim, že bych magnésko už neměla, ale to byla bolest, že mě to donutilo. Kdyby to byl porod, tak by to asi nebolelo v kuse.... Ale jak říkáš, jde to i do zad a je to hnus... Tak si teď hold chvíli počkáme no :confused:
6. čer 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule taky jsem si musela vzít magnésko a zabralo to snad až po 3 hodinách...a taky to bolelo v kuse,slitá bolest..žádný pravidelný intervaly.Mě na to pomohla ještě teplá vana.Tak vydržím do toho 38 tt a pak to zkusíme,když se tím rozjede porod,tak už by to nemělo vadit :slight_smile:
6. čer 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No tak já si můžu nechat o sexu jen zdát,když si hlavičku nahmatám jen prstem,odhadem je tak 5-6cm od vchodu do buchty :grinning:! To bychom jí chudákovi dali,by měla ďůlky v hlavě :frowning2:. Bojíme se oba a právě si myslím,že bych tím i mohla rozjet ten porod. Tak už se těším po šestinědělí,to bude rachot :grinning:! No ale zase uvidíme jak to bude s popordním hojením,moje sestřenice se chudák při porodu natrhla až do stehna asex po porodu nemohla ještě půl roku :frowning2: :frowning2:!!
6. čer 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Taky miluju jahody,ale proč se nesmí při kojení tedy nevím :frowning2:? Kvůli případné vyrážce miminka? Já vlastně vůbec nevím,co se nesmí při kojení jíst???? Asi věci co nadýmají,luštěniny a dááááál???? Já myslela,že můžu jíst všechno :grinning:!
6. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já si hlavně myslím, že budu po porodu tak vyfluslá, jak se budu učit všechno nové okolo miminka, že nebude ani nálada. A manžel asi to samé, teď je zvyklý docela hodně spát, tak uvidíme, jestli přežije ta noční buzení.
6. čer 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY CO SE NESMÍ JÍST PŘI KOJENÍ???????????????? Mě tak napadají jen luštěniny,ale dál??? :frowning2:
6. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Hm asi tak :grinning:! Si nakonec na ten sex ani nevzpomenem :slight_smile:.
6. čer 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No taky jsem zvědavá, co budu jíst, jestli budu kojit (moc bych chtěla, ale uvidím, jak to půjde). Teď právě žijeme převážně na pálivých jídlech, luštěninách a zelenině (brokolice, apod.), do všeho s výjimkou moučníků dáváme cibuli a česnek a ovoce futruju po kilech. Z toho by byl ale asi mimour jako vzducholoď. Navíc vůbec nepiju mléko - mám k němu odpor - a to budu muset asi taky nějak přemoct. Zkoušela jsem Caro a jako při nejhorším ho vypiju, ale natahuje se mi z toho :unamused:.
@teddylu já na ty jahody mám takovou chut a nikde je nemaj...v tescu,v lidlu,intersparu..prostě ne..a jen co porodím bude jich všude mraky :grinning: no prý se nesmí,že by se mimčo osypalo..že obsahují dost alergenů.Ale tak každé miminko je jiné,tak třeba 2-3 zkusím a uvidím co to udělá.Jinak by se nemělý luštěniny,čokoláda,čerstvé pečivo,bublinkové vody...je toho mraky.Fakt nevim co budu po porodu jíst :angry:
@teddylu Tak možná vzpomeneme, že to kdysi bývalo bezva. Pak s nostalgií zamáčkneme slzu v oku a raději půjdeme spát, abychom nepadly :grinning:. Jenom nevím, jak si budeme pořizovat další děti - já bych rozhodně ještě chtěla, jestli se zadaří, ale jsem přesvědčená, že tak nejmíň půl roku po porodu budu manželovi tvrdit, že už nikdy žádné děti nechci :grinning:.
6. čer 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jahody jsou pro hodně lidí alergizující, takže proto se nesmí...ale ono se toho nesmí hrozně moc :frowning2:
6. čer 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ale kdybych se měla řídidt tím vším co se nesmí,tak nejím nic...takže si myslím,že jíst od všeho trochu a uvidí se,co dělá prckovi dobře a co ne
6. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka No právě,že se toho nesmí moc,to tedy nakonec nebudu jíst nic :frowning2:!
6. čer 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Seznam jsem pročetla a to co bych jíst měla mi vůbec nechutná :grinning:,není nad čerstvé pečivo,čokoládu a ty jahody atd... Tak to bude opravdu horší než v těhotenství a už se nedivím,že jdou ty kila pak tak rychle dolů,to budu štíhla do měsíce :grinning:!
6. čer 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca takže plínečky znáš :wink: já si myslím že budeš mít velké miminko, protože i syna jsi měla velkého a ted máš mimi taky velké v tom 31tt :wink:
Koukni se na stránky www.davidek.cz tak jsem brala kočárek i ty dolnky, a jdi do VŠE K PŘEBALOVÁNÍ najdi pleny KIKKO bambusové pleny COLOURS 70X70 ty mám, suprové, pevné kvalitní, vyvařené a nic nepustilo, jsou v balení 3ks oranžová, žlutá, zelená, a ještě mám taky ty KIKKO MAGENTA SPIRALS nádherné 2 bíle s potiskem fialovohnědým a jedna celá fialová, úplně výrazná, taky jsem vyvařila a barva stejná, dokonce jsem je dala všechny vyvařit dohromady :dizzy_face:
6. čer 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu na to příjdeš co nesnese mimi, čerstvé pečivo, zelenina čerstvá, i ovoce třeba citrusové plody jsou na vyrážku jak dělané, perlivé vody, džusy, ostré jídla... a nebo malé nebude vadit nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu kojila jsem dva roky :slight_smile: a jíst můžeš vše,jen opatrně a sledovat jak na to reaguje mimčo...u Natálky jsem zjistila,že co nedělá dobře mě nedělalo dobře ani jí :slight_smile:
6. čer 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já se cejtím tak utahaná...a přitom moc nenaspím...máte to taky....cítím se jako v prvním trimestru :frowning2:
6. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Mrkla jsi se na tu lekárnu :wink: ?
6. čer 2012 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ano,, koukala jsem tam, ale ty co mám jsem tam nenašla, dívala jsi se na toho Davídka?
6. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Miminka malý jsou,ale většinou už jsou dnes návštěvy na pokoje povolený.Záleží na nemocnici,ale vím,že kde jsou ty návštěvy zakázány,tak na nadstardantech jsou povolený,tak je zvláštní :unamused: .
6. čer 2012 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já si myslím, že něco do sebe to omezení návštěv má... nikdy nevíš, s kým budeš na pokoji, a situace, že mám třeba po náročném porodu, jsem unavená, miminko mi řve a na pokoj se nahrne pětičlenná delegace jdoucí na návštěvu za spoluležící, mi teda moc lákavá nepřipadá. Osobně se budu snažit dostat se na nadstandard, ale čert ví, jestli budou mít zrovna volno, apod. Moc bych to chtěla i z toho důvodu, že prý umožňují i to, aby tam byl partner s Tebou, což bych určitě uvítala. U porodu ho mít nechci (třeba ještě vyměknu :slight_smile:), ale potom bych byla docela ráda.
6. čer 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To je pravda,ale chce to vychytat :wink: .Já při 1.těhu jsem si dala zelí,malej dostal průjem,hnali mě do špitálu s podezřením na salmonelu a po vyšetřeních nás pustili domů.Nakonec to bylo z papání :wink: .Jahody jsou dobrý,ale neriskovala bych :grinning: .
6. čer 2012 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Neboj,jsem na tom stejně a je to čím dál horší :angry: .Já se cítím hůř,jak v prvním trimestru :unamused: .
6. čer 2012 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ještě ne,zítra to proštuduju.To je škoda,myslela jsem si,jestli je náhodou neznáš nebo jsi o nich neslyšela :grinning: .A co ten materiál?
6. čer 2012 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Něco asi jo,určitě.Proto bych chtěla taky nadstandart,pokud bude volný.Kvůli soukromí a hlavně mám problémy se spaním i mimo těhu,tak bych si ráda odpočinula,když malá bude spinkat,jestli to teda půjde :grinning: .Jinak si ráda povídám,tak bych asi s maminama taky popovídala,no uvidím podle situace :wink: .
6. čer 2012 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek