• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Holky,už jsem unavená,tak jdu zalehnout a budu doufat,že brzo usnu :unamused: .Dobrou noc!
6. čer 2012 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Taky to mám se spaním na prd, dřív jak o půlnoci většinou neusnu a to se pak ještě různě převaluju, pak musím několikrát na záchod a po čtvrté už jsem zase vzhůru. Přes den jsem pak občas trochu jako praštěná přes hlavu, ale stejně neusnu. Doufám, že po porodu se naučím spát i přes den, jinak to asi nerozchodím.
6. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já jich osahala na prodejně spouty, ale ty co jsem ti napsala byly jedny z mála pevných. Na internetu bych je určitě neobjednala, myslím z té lékárny. :wink:tam mě to nějsk nezaujalo :unamused:
Je to rychlovka na tom Davídku, dobře se v tom hledá:slight_smile:koukni a pisni názor :dizzy_face:
6. čer 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Na těch nadstandardech je to prý na zodpovědnosti rodičů a je tam vždy jen jedna maminka, za kterou chodí její návštěvy...No v té druhé naší porodnici se na odd. šestinedělí nesmí ani otvírat okna, to mě děsí víc!!
7. čer 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
S tím spaním jsme na tom úplně stejně,je to mazec :confounded: .Pak nemáme být unavený :grinning: .
7. čer 2012 v 06:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Až dorazím od doktorky,tak to nastuduju a písnu :wink: .
7. čer 2012 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To tam v létě,když jsou pařáky musí být na padnutí :confounded: .
7. čer 2012 v 07:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No práávě, uplně se toho děsím...ale to je v té velké nemocnici, kde rodit nebudu, pokud to nebude nutný...Já mám s vydýchaným vzduchem fakt problém, to jim tam omdlím a bude...
7. čer 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezké ráno!Tak jsem opět čučela do půlnoci a už jsem vzhůru od 5hodin :confounded: .Přítel šel do práce a já jsem už samozřejmě neusnula,to zase budu, jak praštěná.Odvezu Dáju na bus,připravím se a vyrazím do poradny :grinning:,doufám,že dnes doktorku zastihnu :unamused:.Jsem zvědavá na monitoring a taky co nám poví :wink:.Vypadá,že dnes bude pěkně,už jsem zapnula pračku :grinning: ,zbytek,až dorazím.Zatím se mějte hezky!
7. čer 2012 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jsem slíbila, tady je to naše malilinkaté věčně se mračící miminko :slight_smile: jsou to jediné fotečky, kde mi nejde vidět prso nebo malinký nemá žádné hadičky :slight_smile:
7. čer 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@snuflinka
To je fakt,taky nesnáším vydýchaný vzduch v obchoďákách atd....,vždycky se mi zamotá hlava :unamused: .Tak snad Ti to vyjde a budeš rodit tam,jak by jsi chtěla :wink: .
7. čer 2012 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable
Krásný,je moc miloučkej :slight_smile: !!!!!Určitě se začne i brzy usmívat :wink: !Držím palečky,ať hezky přibírá a může jít brzy domů.
7. čer 2012 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable ježkovy zraky :dizzy_face: to je andělíček malý, takže takovou velokost mám ted v břiše? :grinning: No tak to hned zklidním, at tam ještě vydrží, já bych to maličké snad neuměla ani pochovat :sweat_smile: Jak se daří s krmením, kojíte? A co prsa, bolí? :unamused:
7. čer 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca zatím se mu smějeme, že je jak malý škaredící se skřítek, tak snad se brzo dočkáme i toho úsměvu :slight_smile: zatím neměl moc důvodů se smát, tak snad se to brzo napraví :slight_smile:
7. čer 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca pokoukni po těch stránkách, já je taky nikde jinde neviděla :wink: nebo mi pisni do IP mejlík, pošlu ti fotečky :wink:
7. čer 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Určitě se to napraví,je krásnej,prďolka :wink: !
7. čer 2012 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari včera jsem poprvé přikládala k prsu a hned se chytl :slight_smile: je to nenapapanec :slight_smile: prsa nebolí, ale nástup mléka byl velmi dramatický :slight_smile: musela jsem chladit a myslela jsem,že zešílím... Nicméně jsem vytrvala a teď to stojí za to za 24h odstříkám litr mléčka :slight_smile: tuším zásobuju celé novorozenecké v Bohunicích :slight_smile: plně kojit začnu,až si mě cca za 14dní zavolají k malému... zatím posíláme mléčko sanitkou nebo vozíme sami.... a u včerejšího kojení jsem se usmívala jak měsíček na hnoji,je to nepopsatelný pocit :slight_smile:
7. čer 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable je to nepopsatelný pocit, to s tebou souhlesím, kojila jsem oba, dlouho. Moc jsem nepochopila maminky které už při porodu byly rozhodnuté nekojit :frowning2:. Škoda že nemáš možnost tam s ním být, těm mimískům to moc pomáhá...ALE!.. malý je správný chlap, když to prsíčko byla láska na prví přiložení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari měla jsem z toho strach,protože je od narození na flašce a měl i sondu rovnou do žaludku,protože toho tolik nevypil,ale včera vydul 40ml a jenom vrněl... doufám, že bude časem plně kojený. Bavila jsem se se sestřičkou a s doktorkou o tom pobytu tam a obě mi to vymluvily :slight_smile: jednak tam teda teď momentálně není místo a druhak malinký ještě není na lůžku, je stále v inkubátoru a do postýlky se chystá až příští týden a obě říkaly, že je to pro matku docela stresující další dlohodobý pobyt v nemocnici a docházení jen na kojení :frowning2: no každopádně aspoň doma vše přichystáme a dochystáme... zastihlo nás to zrovna, když jsme dělali omítky v ložnici, teď už je vše hotové a čekají nás jen příjemné povinnosti, postýlka, praní a žehlení :slight_smile: a vím, že sestřičky se mi tam o něho vzorně starají :slight_smile:
7. čer 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable to je fakt, že až bude mimo výhřev tak tam budeš víc platná, jen se doma fakt šetři, ono se to šestinedělí nejmenuje šestinedělí jen pro srandu králikům :unamused: .Kojení když si udržíš a mylý si na tu flašku nezvykne tak budeš mít o starost mínˇa taky finančně je to s příkrmy náročné :wink:. Pro malého máte vše nakoupené , přichystané, a co ten kočár? Koupili jste něco? :slight_smile:
My máme rozdělanou koupelnu, záchod, celé rozvody vody a ještě i ty omítky se budou muset po tom všem kopání a bourání udělat, takže tuším jak jsi štˇastná :angry:.
7. čer 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se zeptat,kdy se vám začal zkracovat čípek nebo jste se začli pomalu otevírat a připravovat na porod? :slight_smile: jak tu píšete,že máte některé CS 3....jsem v 35týd a příští týd jdu na konrolu,tak doufám,že už pomalu něco bude zatím nic.. :wink:
7. čer 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Je krásnej, tak hlavně ať pěkně přibírá a jste brzy spolu doma :slight_smile:
7. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Já už mám jednu povešenou, druhá se dopírá :slight_smile: Taky to vypadá na pěkný den :slight_smile: Ale právě jsem vyžehlila asi 50 plen a jsem úplně kaput :grinning: A to je musím ještě složit a cca dalších 30 na mě ještě čeká :-/
7. čer 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka ty pleny jsou únavné, co? Já jich měla jen 26, ale každý den bych to dělat nechtěla:frowning2:
7. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable Takovej malilinkatej kulíšek to je ale i tak věřím že už teď ho milujete oba z celého srdce. Taky bych nevěděla jak ho mám vzít,bála bych se,že je takovej křehkej,abych mu neublížila! Tak také přeju hlavně hodně zdravíčka ať už jste brzy všichni spolu doma:slight_smile:.
7. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata,tak koukám,že zatím co se tady válím v posteli tak vy už pilně pracujete,perete,žehlíte.... :slight_smile: No ale já jsem zase noční sova,takže jsem včera ještě o půlnoci žehlila :grinning: Žehlila jsem volán do proutěného koše a to byla morda.... :angry: Původně jsem myslela,že budu mít v ložnici postýlku a košík v obýváku,ale nakonec se mi ten košík tak zalíbil,že nechám zatím malou jen v něm a budu si ho převážet.Bude to tam mít takové útulnější než ve velké postýlce a když to nebude vyhovovat tak postýlku mám po synovi ve sklepě.
Tak se taky konečně jdu vyhrabat z postele a něco dělat. Nervozita na mě začíná doléhat,nějak moc se to blíží :grinning: a jsem jen zvědavá, která z červencovek bude další na řadě :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky píšete že je u vás hezky a kde:frowning2:???? Tady se to zase mračí! My jsme včera šli na malou procházku a když jsme byli na půl cesty od baráku,tak přišel takovej slejvák,že jsme došli úplně durch promočený :grinning:! Dneska mi Barča dává zabrat,od rána má už potřetí hroznou škytavku,lítá mi celý bříško a pořád se tam hrozně mele až to bolí!
Je teprve 9 hodin a já už jsem celá unuděná z toho sezení na gauči :frowning2:! Co mám dělat??????????? :grinning:
7. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já ležím, nechce se mi nic a to je venku krásně!!:slight_smile:
7. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Hm já mám vycházky až od 12h a teď tu trochu vykukuje sluníčko,ale až budu moct ven,tak určitě bude pršet :grinning:! Dnes je to dopoledne nějaké dlouhé :frowning2:!
7. čer 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kaufland, pampers midi 100 ks za 269 ,- :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ode dneška :wink:
7. čer 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek