• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@gable je moc kouzelný, hodně zdravíčka přejem !!!
7. čer 2012 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu já je mám až od 13:frowning2: ale na zahradu chodím normálně, by si zkusili něco říct že jsem venku-pustím na ně psa:grinning:
7. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Knížka to jistí ;) Já teď dožehlila pleny, složila je a peru zavinovačku :grinning: A než se vypere, tak umírám na gauči a mám puštěný Chirurgy :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari pro kočár jdeme v sobotu, jak půjdem od malinkého, jinak vše máme, jen to miminko dodat do postýlky :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Hm tak to bych mohla taky na balkón,ale nemám tu síť :frowning2: a sedět na plastový židličce se mi vážně nechce! Po výplatě tedy bude snad,ale pořád nevím jaká,když ty mi tu fotku prostě nepošleš :grinning: :grinning: :grinning:!
7. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu ty mě neštvi!!!:grinning: Já ti posilala i síť i kočár a vrátilo se to, máš plnou kapacitu nebo co:grinning: ty kapacito:-P
7. čer 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Já si pustím asi filmek :slight_smile:! Knížky čtu večer v posteli,na dopoledne mi to nějak nesedí :grinning:! Potřebovala bych dokoupit věci z drogerky abych dobalila tašku do porodky,tak asi zajedu po 12h do města,jen benzínu mám pomálo,svítí mi hladový oko a tankuje mi přítel,já jsem tankovala jen jednou a bojím se :frowning2:! Tak snad nikde nezůstanu viset :grinning:!
7. čer 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable koupili jste v Brně nebo něco lepšího objednali?:slight_smile: to miminko se v té obrovské postýlce úplně ztrati, ještě že umí křičet:grinning:
7. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Nemáááááááááááám já na to koukala a mám obsazeno 34%,tak nevím komu jsi to posílala :grinning:!
7. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu tak jdu zkoušet znovu!!
7. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Ještě jsem to promazala a mám plno jen 11% :slight_smile:! To se tam musí vejít :grinning:!!!!
7. čer 2012 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari jdeme do Brna do Růžového pantera, měli jsme jet v den porodu do Zlína, měla jsem tam vyhlédnutý,ale v panterovi ho mají taky a je ještě o pětikilo levnější :slight_smile: no ale počítám s tím, že si přivezeme úplně jiný... jsem váha váhavá a jak uvidím ty spousty kočárků,tak budu v háji :slight_smile:
7. čer 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@teddylu Tak to já jsem čtenářka :slight_smile: Když je venku hnusně a já nemám co na práci, jsem schopná se s dobrou knížkou válet celý den :slight_smile: Večer u knížky většinou usnu :grinning:
7. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable jůůů,takový drobeřek,ale je krásný :slight_smile:
7. čer 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@gable vyberte dobře, a nešetřete, miminko za to stojí:wink: taky jsem chtěla ze Zlína, mám to blízko ale nakonec jsme objednali z Olomouce, www.davidek.cz a mají i na prodejně kvalitví a krásné:slight_smile: toužila jsem po hnedém:grinning: mám!!!! :slight_smile:
7. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu 2už odešly, snad se nevrátí:slight_smile:))
7. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari taky mám zálusk na hnědý :slight_smile:
7. čer 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable mám hnědý, na sluníčku až jakoby do zlaté jde, koukni na Hartan racer GT barva 638, to je můj of road :grinning:
7. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gable hmm, koukám na jejich stránky, prodávají i Patron, dobrá značka, česká , mají krásné a kvalitní kočárky, jistota nezávadnosti, moc hezké :wink:
7. čer 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Tak už jsem koukla a ta síť mi přijde malá,to křeslo opravdu vypadá větší,ale stejně půjdu do sítě :grinning:! Fotky ještě ukážu odpoledne příételi,ať řekně rozhodné slovo.
Potřebuju poradit,řeším tu sousedů psy na předzahrádce. Bydlíme tu už skoro dva roky a od jara do podzimu tu ty jejich čoklové(to se nedá jinak napsat)pořád štěkají. Oni si ráno odjedou,vypustí psy na zahrádku a ty co 5 minut štěkaj jak magoři někdy jen tak a když jdou kolem lidi se psem,tak to je normálně psí štěkací záchvat,že se divím že se neudusí a já pak nemůžu mít ani otevřený okno,natož sedět na balkóně :frowning2:! Čekáme tu v baráku tři miminka skoro po sobě a už teď se děsím toho,jak nebudu moct ani větrat,abych neměla Barču pořád vzbuzenou:frowning2: :frowning2: :frowning2:. Je to celej den a i když majitelé přijdou z práce a sedí venku,je jim to úplně jedno a stejně je nechaj štěkat!!! Napsala jsem jim dopis a teď pořád váhám,jestli jim ho mám hodit do schránky. Jsem v něm slušná,jen chci aby tu situaci nějak řešili,koupili třeba obojky proti štěkání,přece když si pořídám psa,tak si ho musim trochu vychovat! Pak jsem jim tak ale pohrozila,že jestli se to nezmění,sepíšeme v baráku petici a budeme to řešit jako stížnost na úřadě. Koukala jsem i do zákoníku a asi by to nebyl marnej boj. My máme v baráku 5 psů,včetně nás a ani jeden neštěká,je jasný že si pes občas štěkne,alé né 100krát za den. Jsem z toho šílená :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ! Co bys poradila???
7. čer 2012 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Taky mám žehlení a skládání plen už za sebou :slight_smile:. Rovnou jsem si je předskládala na novorozenecký sklad, asi to tak bude do budoucna rychlejší. Včera jsem prala kalhotkové pleny a AIO - tam to bude s žehlením o dost jednodušší, protože vyžehlit se dají tak maximálně tak ta savá jádra. No a dneska jsem zvládla oprat svrchňáky, přebalovací podložku, kojící podprsenky pro sebe a ještě chci vyprat vkládací pleny do kalhotkovek. Taky jsem se konečně dokopala dožehlit všechny miminčí oblečky, protože si nedovedu představit, že by to musel dělat manžel, kdyby náhodou :grinning:. Teda on mi říkal, ať se na to vykašlu, že to zvládne, ale vzhledem k jeho zkušenostem s žehlením bych měla obavy. Teď se doplazím do kuchyně, ulovím si něco k jídlu a až do večera budu asi jenom vyvalená :slight_smile:.
7. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gable Malý je teda opravdu malý, ale krásný! Moc mu to sluší jak na fotce s tebou tak s tatínkem. Doufám, že mi kojení potom taky půjde.
7. čer 2012 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nebo i ostatní holky poraďte co dělat na dotaz o psech ob dva nad tímto který byl určen pro alemari??? Vím že to sem moc nepatří,ale zase pokud mi budou budit malou,tak je to k tématu o miminkách :slight_smile:! Snažím se to neslyšet,ale nejde to,vypěstovala jsem si na ně totální alergii :angry: !
Já jedu nakonec do toho města do drogerie,dokoupit těch pár posledních věcí co potřebuju pro mimi a sebe do porodky,ať se konečně zvednu z toho gauče:grinning:.
7. čer 2012 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu no mě se prostě v tom křesle hoví jako carevně Ivánovně :grinning: :grinning: :grinning: , i z břichem, i kojit se v tom bude dobře a hlevně to potřebuje jen jeden úchyt, takže na zimu klukům do pokojíčku bezkonkurenční, vyber dobře, ale za tuto značku bych se postavila, za ty roky co máme děcka jsme už cosi doma měli ale toto je fakt nešizené, kvalitně šité... :wink:
Ti zas....ní psi!!! To je něco!!! Já mám taky psa, velkého Bernského salašnického, chodila jsme s ní na cvičák, poslouchá, štěká pouze pokud k nám dojde někdo cizí, a to spíš blafne než vyjdu ven at vím kdo došel, ale koho zná tak nic, na poštačku, na sousedy, na okolní psy, kolemjdoucí,prostě nic, vychovaná. Zato ti čokli od sousedů to je o nervy!!! Mají nějakého chlupatého jezevčíka a Kokra- to plemeno by měli zrušit :grinning: :grinning: :grinning: už mají několikátého, a všichni blbci :confounded: ale od té doby co mám já psa, tak vidí že u nás prostě štěkot není a když začnou ti jejich tak je fakt polejou chladnou vodou , okřiknou atd, prostě už to vidí i páni majitelé že mají telata a dělají s tím něco. Ale řeknu ti , když byli kluci malí a oni měli toho prvního kokra, tak jsme fakt měla děcka v ložnici zavřené, nebo jsem musela s kočárem pryč, protože se to děsně nese a nevyspali by se :angry: .
Vyzkoušej po dobrém, když tvůj pes nikoho neruší tak proč by měl cizí rušušít tebe, asi bych jim to řekla osobně, pak se uvidí co je to za páníčky...on totiž pes je věrná podoba páníčka, takže možná začnou řvát jak to čokli :rolling_eyes:
My ještě řešíme i problém z volně pobíhajícími psi, máme tu AKITAINU či jak se to píše, navolno ho majitel pustí, naši jezdí kolem domu na kole, a posledně z řevem třískla branka, kluci stihli zabouchnout a pes stál na zadních opřený o plot z vyceněnými zuby, kdybych věděla jak se s tou plynovkou střílí tak je po něm :confounded: :rolling_eyes: :unamused: :frowning2:
7. čer 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna Jo, miminkovské oblečky jsem dožehlila v neděli :slight_smile: Já si předskládala do novorozeneckýho skladu jen dvě, vždycky si složím jednu do foroty, když malou přebalím..to by mohlo stačit :slight_smile: Podložky na přebalovák jsem koupila včera, tak ty taky ještě musím vyprat, ale jinak mám vcelku hotovo :slight_smile: Ufuf :slight_smile: Už skoro nic nemůžu...jídlo jsem nakonec vyřešila tak, že jsem si objednala čínu :grinning: Dneska prostě nevařím, zase až zítra :slight_smile:
7. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Což o to, to já bych si taky objednala, ale u nás vozí jenom pizzu nebo výběr z pěti hotovek z jedné místní restaurace - dneska nemám na nic z těch pěti chuť :(. Takže udělám nějakou nouzovku, mám doma tortilly, takže si udělám nějakou sýro-zeleninovou náplň a zacpu se tím. Ale jako čínu bych taky dala :grinning:.
7. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
zááázrak :slight_smile: konečně se dneska dočkám focení :slight_smile: pak už můžu spokojeně rodit :grinning:
7. čer 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka já taky , ale můžu volat max z okna :grinning:
7. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka
To jsi si připravila tolik plínek :wink: ,nebudeš používat jednorázové?Já jich mám doma něco přes stovku,ale vyprala jsem si teda zatím jen asI 20 a pak uvidím.Já je budu používat jen tak,pod hlavičku atd..Užila jsem si jich při Dandovi až až,ještě teď to živě vidím a to už je 16let :grinning: .
7. čer 2012 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna
@alemari Jo, v tomhle díky bohu za Plzeň :slight_smile: Ale bydlím tu teprve 4 roky, do tý doby celý život na vesnici, tam se taky dalo volat jen z okna :grinning: A nebo zkusit zajít na oběd k babi, když byla nouze :grinning:
7. čer 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek