• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari
S tím oknem jsme na tom stejně :wink: .
7. čer 2012 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jednorázovky chci používat jen na cesty, jinak látkovat :slight_smile:
7. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky asi před hodkou jsem dorazila z poradny,udělala jsem si hranolky a teď jsem na chvilku zalehla.Byla jsem poprvé na monitoringu-půl hodiny,vše v pořádku,jen malé se to asi moc nelíbilo,kopala o sto šest :slight_smile: .Pak mi doktorka udělala prohlídku,vše v pořádku,Říkala,že to vypadá,že vydržíme do termínu,který určí na císař.CS stále 5.Myslí si,že malá bude mít od 3200-3500g,tak jsem zvědavá,jestli se trefí.Nemyslí si,že by měla být větší,uvidíme.Z krve zjistila,že mám málo železa,tak mi ho 2 denně předepsala, prý ještě porod,tak abych nebyla anemická.Možná proto jsem teď i víc unavená,ale určitě je to i tím koncem těhu.Volala do nemocnice,tak buď zítra nebo příští pátek si mám zajít do špitálu,to ordinuje primář a domluvím se s ním na termínu.Ptala jsem se jí,kdyby to přišlo dřív,jak to bude,tak prý stačí ten papír,co mám zprávu z Brna,z toho je to jasá indikace z ortopedického hlediska.Napsala mi Jal a kontrola za týden :wink: .
7. čer 2012 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Proč ne :wink: ,já už bych do toho nešla :grinning: .Tak to potom chápu ten počet :grinning: .
7. čer 2012 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Sama jsem zvědavá, jak to zvládnu :slight_smile: Ale nebyla to velká investice, takže pokud bych moc padala na tlamku, tak jednorázovky to jistí :slight_smile:
7. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ale ti ptáci když ráno zpívají, voda hučí, lesy šumí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čert vem čínu!!! Ale já kecám, mám to do města kousek :wink:
7. čer 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka
To je fakt,ty jednorázovky můžeš koupit vždycky :grinning: .Taky ráda čtu,vždycky když mám chvilku,tak šáhnu po knížce.Přítel vždycky říká,další :wink: .Teď u toho,ale moc dlouho nevydržím,nějak se pořádně na nic nesoustředím :confounded: ,ani nevím proč.Často mě bolí hlava,tak si myslím,že je to tím.Co čteš?
7. čer 2012 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
:grinning: přesně, Ti ptáci,psi,krása-občas :wink: ,hlavně Ti psi,většinou mě vzbudí,tak mě to štve,teď obzvlášť ,protože jsem dost nevyspalá a unavená.Já to mám do nejbližšího města 8km :frowning2: .
7. čer 2012 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak nějak všechno, ale je fakt, že v těhotenství zvládám už jen lehkou literaturu, u zbytku nějak nevydržím, nevím proč, asi se to malé nelíbí :grinning: Takže teď čtu Simonu Monyovou :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@alemari Tak y bydlíme úplně na konci Plzně, takže lesy a zpívající ptáci jsou tu taky...ale od nás z vesnice jsem zvyklá tak nějak na víc, tak jsme žili na úúúplné samotě u potoka, pohodička :slight_smile: Takže tam pojedu hned jak po návratu z porodky malou vyšetří doktorka u nás doma :slight_smile:
7. čer 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak pak dej fotečky :slight_smile: já jich mám jen pár doma focených,chtěla jsem profi..jenže nějak už není čas.

Dneska bych spala a mám poslední dny žravou...to jsou furt nějaký čokoládičky,ovoce,zelenina..džusíky,jogurty.Chudák přítel,než dorazí z práce nic na něj nezbyde :grinning: :confused: a zítra pojedu do města shánět ty jahody :grinning:
7. čer 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no, hlavně ti čokli :confounded:
7. čer 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 ale já bych taky pořád jedla, dokonce jsem se hlady včera vzbudila!
7. čer 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka :grinning: aby si malá na klid nezvykla a pak se ve městě nebála :wink:
7. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já se budím hlavně brzy ráno..hlady :grinning:
7. čer 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 no, ráno taky první myšlenka je co snídat:grinning:
7. čer 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka
Já teď čtu Noru Roberts,dočetla jsem Soheir Khashoggi :slight_smile: .
7. čer 2012 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21
To já bych taky jedla,ale pak by mi bylo špatně,musím se krotit :grinning: .
7. čer 2012 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca taky že jooo,pak tady vždycky sedím a jsem přežraná :grinning: ..ale stejně mi to nedá a pořád šmejdím okolo ledničky :D
7. čer 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To jsem byla včera,bylo mi dost těžko :frowning2: .Dneska jsem si dala sice hranolky,ale vyjímečně zdravou večeři :grinning: .
7. čer 2012 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já ted baštím broskve a perník s čoko polevou :grinning:
7. čer 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
To si teda mlsáš :wink: .Já jsem si dala jogurt s čoko lupínky+banán.
7. čer 2012 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca To bych si taky dala...mnam :slight_smile:
7. čer 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kouká jak si baštíte holky :slight_smile:! Já jen šery rajčátka,ale na čokoládičku se chystám večer :grinning:!
Jinak hlásím,že už z drogerie pro mimčo i do porodky mám vše komplet a v Rossmenu jsem nechala 1900kč :frowning2: :frowning2:! Přítel u toho účtu skoro spadl pod stůl :grinning: :grinning: :grinning: ! A to mám jen do začátku 200ks papírovejch plen,to tam po porudu hned poletím znovu. Holky chci se jen zeptat,koupila jsem pampers sensitive ty bílý 1 a pak jsem chtěla ty zeleno-modrý myslím activ baby,ale ty ve dvojce nemají ani v Tescu jen od čísla 3!!! Tak jsem vzala žluto-zelené(ale ty nevím jestli jsou dobré :frowning2:). U vás je mají,nebo to mají takhle očíslované dobře????
7. čer 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak toho se nebojím, krom toho, že odpoledne tady jsou slyšet děti ze hřiště, je tady vážně klídek :slight_smile: Tohle je prostě město jen díky tomu, že to je ještě před cedulí, když se podívám z okna, samý lesy :slight_smile:
7. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jo, Noru Roberts si půjčuju od maminy :slight_smile:
7. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Je moc krásnej!!!!! :slight_smile:
7. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nikdo není :frowning2:??? Vy už snad rodíte nebo spíte né :grinning:?
7. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nespím a to druhé taky, doufám, ne, to bych si snad všimla :grinning:. I když dneska mě tak nějak pořád pobolívá podbříšek, jako při menstruaci, asi si zítra dám větší pohov, dneska jsem trochu flákala to odpočívání :slight_smile:.
7. čer 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No já už pomalu spala :grinning: Ale byla jsem s ještě mezi živými s knížkou v posteli :slight_smile:

Jinak poslední dva dny pozoruju, že Naty musela hrozně vyrůst, protože už fakt nemůžu vůbec nic a za noc na dnešek jsem trhla rekord, byla jsem na záchodě asi 6 krát :frowning2: Tak pokud je to daň za to, že už zůstane ve správné poloze, tak to beru :grinning:
8. čer 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek