• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatelevizeedna No tak to já včera taky,tak dnes si dám zase pohov. Mě zase včera bolelo břicho jak jsem šla nakoupit a nevzala jsem si ten těhotenský pás,abych si to bříško nadzvedla. No a jak jsem postávala skoro hodinu v drogerce,tak mě pak šíleně táhlo dolů,tak dnes taky pohodička na gauči. Doufám že bude aspoň pršet,jak píšou,aby mě to nelákalo ven :slight_smile:!
8. čer 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já poslední dny taky pozoruju,že asi Barča dost vyrostla,kopání je větší a i dost bolí a taky jsem pořád jak balón a to břicho mám už tvrdý pořád i s 10 tabletama hořčíku,ale dr říkala,že až povyroste ještě víc,tak se zase ty pohyby utlumí,jak už bude mít málo místa.
No to by bylo dobré,kdyby ti už malá zůstala hlavičkou dole,třeba se opravdu umoudřila :slight_smile:!
Já chodím v noci pořád jen jednou,snad mi to tak zůstane :grinning:.
8. čer 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Nevěř tomu :grinning: Já do dnešní noci taky chodila jen jednou :grinning: Ty jo, potřebuju pro manžela přeložit odborný článek a dneska mě tak všechno bolí, že můžu jen ležet :frowning2: Sezení je prostě nadlidský výkon...OMG :grinning:
Jo, mně zatím ty pohyby občas bolí, když tam někde rochá :grinning: Tak snad už se začne tlumit :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak to jsi mě teda nepotěšila :grinning: :grinning: :grinning:! A já si říkala,všichni tu píšou jak chodí tolikrát za noc a já jen jednou,tak to se mám na co těšit! Já jsem dnes taky nějaká rozlámaná,sedím si tu na gauči a co se mi nestalo! Udělala jsem si k snídani bílou kávu,čtu si článek na netu,nekoukám na hrnek,který mám položený na komódě vedle gauče,drcnu a polila jsem celou zeď :frowning2:! A to máme ca 3 měsíce vymalováno,tak jsem to začla šudlat vlhkým hadříkem a je to ještě horší :angry: :angry: :angry: ,to bude mít přítel radost,až to uvidí,teď jen sleduju jak to schne a jaký mapy z toho lezou. Dnes už na nic nesahám :grinning:!
8. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno!

@snuflinka
@teddylu
Holky,já jsem dnes byla na záchodě jen jednou a dokonce jsem i usnula,když kluci odešli,tak jsem zase po delší době spala s malou přwstávkou do 8hodin.Nevím,jestli je to tím počasím,ale mám bloklou krčku,tak dnes chtě nechtě si budu muset zacvičit :unamused: .Včera jsem byla ucamdaná a do půl 10 jsme s Dandem dávali dohromady herbář do školy a pak jsem zalehla.Miminka už nám určitě rostou,taky pociťuji silnější kopání,tvrdnutí bříška mám skoro pořád,le hlavně dole to píchání-to je mazec :grinning: .Musíme vydržet :wink: .
8. čer 2012 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Tak se na to dnes vyprdni a odpočni si :wink: .Já teď přemýšlím,jestli si mám dnes zajet za tím primářem nebo to nechat na příští týden.Myslela jsem si,že pojedu s přítelema,ale dali jim dnes mimořádnou směnu navíc,tak nevím.Říkám si,že kdyby to,ale náhodou přišlo dřív,tak ať to mají v nemocnici v záznamech.Jak jsem teď 2dny lítala,tak se mi moc nechce a doma mám tolik práce,hlavně žehlení :angry: a to když přijedu,tak už se mi zase do ničeho nebude chtít,ach jo :unamused: .
8. čer 2012 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To je fajn,že jsi si včera všechno nakoupila a hlavně,že jsi dojela :wink: .Já musím tankovat dnes,mně tankování nevadí,ale ty penízky :unamused: .Nedivím se,že jsi tam nechala tolik peněz,dnes je to děs.S tím kafíčkem,to je smůla.Mně se to stalo asi před půl rokem u Dandy v pokojíku,měl na stole minerálku,samozřejmě sladkou a nedovřené víčko.Ťukla jsem do ní a bylo to,mrzelo mě to,taky jsme mli krátce po malování :unamused: .
8. čer 2012 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
slíbila jsem Vám, že napíšu názor své gynekoložky na epi-no ... Řekla mi, že s tím moc zkušenosti nemá, že zažila pouze jeden porod s epinem a ten prý byl bez nástřihu. Ale řekla mi, že ten princip logiku má a že by to mohlo fungovat. Tak tedy nevím ... v pondělí jdu na předporodní kurz do Podolí, kde budu rodit. Zkusím se ještě zeptat PA, která kurz povede. Myslíte si, že na objednání epina už bude pozdě?
8. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@teddylu holky, já když tankuju plnou tak platím bez pár kaček 3000!!!!! :astonished:
8. čer 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@teddylu já chodím taky jen jednou, někdy až ráno, snažím se večr už moc nepít ale ráno mě ten močák bolí, prostě mě to nevzbudí že se mi chce, až je mi to divné. Doufám že se některé ráno nevzbím a nebude pozdě :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Já myslím, že pozdě na objednání nebude. Já jsem si objednávala přímo z epino.cz a měla jsem to doma za dva dny - tu verzi s měřáčkem napětí, kterou jsem chtěla (ta se dá použít i po porodu na cvičení pánevního dna) měli skladem. Epi-no se v podstatě má podle návodu používat cca 3 týdny před porodem, takže většina ženských na to naběhne od 37tt. Já jsem začala trochu dřív, protože to vypadá, že budu i trochu dřív rodit - i když, tohle je vždycky takové nejisté. Včera jsem necvičila, protože se mi nechtělo, ale dneska se zase budu "nafukovat" :grinning:.
8. čer 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A co se týče kopanců, tak je fakt v poslední době (poslední cca týden) vnímám slaběji, je to spíše takové vlnění, které spíš vidím okem, než že bych to extra cítila. U mě je to i tím, že mám placentu na přední stěně, ale zároveň si myslím, že tam má malý dost málo místa, protože podle toho, když ho doktor měřil, byl docela macek a břicho mám dost malé. Většina lidí si myslí, že jsem tak v šestém měsíci :slight_smile:.
8. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Což mi i připomíná, že vám asi všem budu závidět těhotenské fotky, protože nemám s břichem zatím ani jednu. Moc ráda bych se nechala nějak pěkně vyfotit, ale takové ty aranžované fotky typu "mamka do půl těla s přiloženýma modrýma/růžovýma botičkama na panděru" nebo "taťka pusinkuje mamce holé břicho" se mi moc nelíbí, neznám v okolí žádné dobré fotografy a moje břicho není tak velké, aby vyniklo (já si teda samozřejmě připadám jako vorvaň :D, ale podle reakcí okolí). Ale tak ukecám aspoň manžela, aby mě vyfotil, aby nám pak potomek vůbec věřil, že jsem si ho odnosila osobně :slight_smile:.
8. čer 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna taky na ty aranžované fota nejsem, nevím ani jak by jsme se na ten snímek všichni vešli, já ze 120 cm v pase, i když vážím 73 :wink: muž taky není drobek a další 2 děti :grinning: ale máme jen takovéty momentky, a ty jsou super, mám jich i při klukách a strašně rádi se na ně díváme. Nech se blejsknout jen tak někde venku, bude to vypadat super, a hlavně at před tím neporodíš! :grinning:
8. čer 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Taky si nemyslím že je pozdě :slight_smile:! Pokud budeš mít dobrý pocit,že jsi pro porod bez nástřihu udělala maximum,tak si ho kup!!! Já jsem zase už teď začala mazat hzáz olejíčkem od Wedely,no taky nic příjemného a od zítřka bude mazat přítel,nějak si tam pořádně už nedosáhnu :grinning:! Včera jsem to na něj zkusila a on mi řekl že až dnes,že si savem:grinning: umyje ruce a pořádně ostříhá nehty,aby mě neporanil :slight_smile:!
8. čer 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Hm tak to já do twinga 1200kč,ty máš nějakej tank né :grinning:???? A jezdím s tím skoro měsíc,mě to papá málo :slight_smile:!
8. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No jó,tak by bylo pozdě,já mám jen strach jak tu psaly holky,aby mi taky v noci nepraskla voda a nezničila si matraci za 5tisíc :frowning2:,jak se to stalo yesu!!! Nevím jestli si tam nemám dát pro jistotu nějakou podložku jako u miminka :grinning:!
8. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyluauto pro mamimku z jedním dítětem akorát, já beru 2 děti, psa, a svou maličkost ve své velikosti :grinning: Toyota Land cruiser+ raken na lyže. ale v našich podmínkách má velké auto téměř každý, páááč by se v zimě nedostal do práce :angry:
8. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se konečně vykopala z postele a čeká mě dnes takový práce, že bych nejraděj zalezla do nějaký díry... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, taky se vám některý stalo, že vás nebolel zub do tý doby, než vám ho zubařka opravila a zaplombovala?
8. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu yesu praskla voda v posteli? Já jsem zvědavá jestli to někdy zažiju jaké to je když praskne voda.... :wink: matrac mám taky docela dobrou, to by mě taky naštvalo!!! Že bych začala spávat z vložkou? :grinning:
8. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna No to já právě taky nemám moc ráda,ty aleliérový fotky s pusinkováním břicha,je to vše na jedno brdo :frowning2:! No ale nechci to nikomu hanit,každému se líbí něco jiného :slight_smile:!. Proto jsem čapla přítele,vzala pár hadříků a šli něco nafotit k jezeru. No a taky jsem viděla nádherné fotky v poli,slečna tam stála v sukýnce a přiléhavém tričku,v ruce puget kopretin a koukala do země a za ní jen to zelený pole plný ječmene a modrá obloha,byla to nádherná fotka,tak asi budeme o víkendu hledat pole :grinning:!
8. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari Obávám se, že vložka by to asi nepobrala... :grinning:
8. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule já ještě nemám plombu, tak nevím ale zuby snad bolí před plombováním, pak ne? :sweat_smile:
8. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to mnoužství které ze mě dostali při porodu ve špitále by nepobrala ani ta podložka :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No právě, proto mě to příjde divný, ale bojim bojim tam jít znovu....
8. čer 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to je jasný,vždyť to chápu,máš velkou rodinu,já budu muset časem taky to moje prdítko vyměnit :grinning: :grinning:! Přítel už taky hledá něco rodinného :slight_smile:! No ale každej kdo twingem jede se diví,kolik je v něm prostoru i víc než ve fábce. Ono vypadá z venku prťavý,ale prostor tam fakt je. No ale jak píšeš,je to tak pro mě,dítě a yorkšíra :grinning:,táta už se nám tam nevejde :frowning2:!
8. čer 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No já jenom doufám, že mi nepraskne voda právě v posteli :rolling_eyes:
8. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mám malý punto, chápu :grinning:
8. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule a já zas doufám že mi praskne kdekoli, jen at mi jí zas nepářou v tom špitále, ty zuby, to je divné, já mám naštěstí zuby fakt bez problémů, žádná plomba, nic, ale trápí mě na podzim když vyfukuje paradontoza, to je taky bolest :cry:
8. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ty nemáš plombu????????????????????? To je krásný,to já jich mám plnou pusu :frowning2:! Já zase snad nemám zub bez plomby! To je to moje sladký a opět geny u nás má už snad půl rodiny klapačky :grinning: :grinning: :grinning:! A to se fakt snažím,čistím třikrát denně,používám nitě,ústní vodu,když nemám možnost čistit beru aspoň žvejku aby se mi neurtalizovalo PH a prd platný :frowning2:! Ty máš štěstíííííííí :slight_smile:
8. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek